Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Diskuse o nových soutěžích

Goto down 
+10
NekoMH
Janika31
soarka
Kolikokoli
Shina
Ludmila
Fidgety
Lucisab
Věrka Veverka
Hellohello
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Next

Co si postavíme příště?
- místo pro festivaly (oslava vinobraní/konce léta)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- podzimní farma nebo domek (popř. s malou Halloweenskou výzdobou)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Vote_lcap41%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Vote_rcap
 41% [ 7 ]
- domek v japonském stylu
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- mešita
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- dům pro upíry
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- dům z budoucnosti
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Vote_lcap23%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Vote_rcap
 23% [ 4 ]
Celkem hlasů : 17
 
Poll closed

AutorZpráva
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty21/08/18, 06:17 pm

NekoMH napsal:
@Kolikokoli Nevím jestli by to prošlo. Protože v první řadě jsou ty sims docela drahá sranda. :) A né každý si hru chce nebo umí stáhnout jen aby to zkusil. Navíc mnohé počítače TS3 prostě špatně snáší. Ta TS4 je v tomhle sice lepší - zvládají ji celekm v klidu i slabá PC. Ale to její stahování je ještě složitejší. :/
Pokud tady ale je nás hráčů, s více verzemi, víc jsem pro. Jen nevím kolik takových bláznů se najde. :)
Proto píšu, že by to bylo pro ty, kdo mají více her. Já teda mám 2, 3 i 4 Vysmátý
Ale asi by bylo málo účastníků, takže by to asi neprošlo, no Vysmátý

Bytovka mě taky napadla, ale vzhledem k tomu, jak rozdílně fungují apartmány v TS2, TS3 a TS4, tak by bylo nejlepší postavit normální obytný pozemek a barák o 4 patrech (v TS4 víc pater nejde) a udělat to "jako" bytovku. Ať to jde udělat ve všech hrách stejně.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
NekoMH
Simpařan
Simpařan
NekoMH


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 13. 06. 18
Location : Praha

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty21/08/18, 06:33 pm

To jsme to mysleli s tou "bytovkou" všichni stejně. :D

Um a nevíš kde dvojku v této době sehnat, legálně? :) Jinak asi by nás málo bylo no. Ale co takhle to dát do výzev? S tím, že bychom tomu na Fb třeba udělaly reklamu, hm? :)
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty21/08/18, 06:56 pm

NekoMH napsal:
To jsme to mysleli s tou "bytovkou" všichni stejně. :D

Um a nevíš kde dvojku v této době sehnat, legálně? :) Jinak asi by nás málo bylo no. Ale co takhle to dát do výzev? S tím, že bychom tomu na Fb třeba udělaly reklamu, hm? :)

Pokud vím, tak byla k mání na Originu celá Ultimate collection zcela zdarma,ale nevím, jak je to teď. :/

Jinak Koli: Také mám všechny 3 díly..vlastně 4..:D když počítám i jedničku. Takže já bych neměla nic proti si něco postavit v TS 4..:D byla by to pro mě docela změna a výzva, protože jsem zvyklá na systém dvojky. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty21/08/18, 07:02 pm

Dvojka se legálně už sehnat nedá, leda v nějakém bazaru pohledat, zda někdo neprodává. Kdysi nabídli TS2 zdarma na Originu, ale jenom pro ty, kdo už měli TS2 krabicovou (tj. měli kód). Teď už jim došli kódy, takže legálně jenom když kód už budete mít.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
NekoMH
Simpařan
Simpařan
NekoMH


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 13. 06. 18
Location : Praha

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty21/08/18, 07:08 pm

Ow, to mě mrzí no. Ale tak zkusím pohledat. Při nejhorším nelegálně se to dá sehnat vždycky. :) Každopádně díky za info.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty21/08/18, 07:35 pm

@Kolikokoli + @Neko -  samozřejmě taky hodnotím domy podle stylu, jak jsou postavené - členitost, barvy, vybavení, styl nábytku...  Spíš jsem to myslela tak, že ať dělám, co dělám (a dávám si na to velký pozor, abych hodnotila na stejné úrovni a spravedlivě), stejně mám pocit, že mě ovlivňuje ta líbivější grafika TS4/TS3. Proto se při každém hodnocení musím strašně soustředit, abych nějak eliminovala působení modernější grafiky. Ale tím neříkám, že se mi nelíbí TS2 grafika, naopak, pro mě je moc hezká a taková nejsolidnější ze všech her. Jen že to okolí a celková větší barevnost u TS4 - vypadá to prostě moderněji a líp Úsměv (což je dobře, je to účel, aby se grafika líbila) - i když se mi líbí domky v TS2. Podvědomě to ovlivňuje. I když sama taky samozřejmě vědomě nedělám rozdíly mezi domky v různých hrách. 

A jinak s vámi souhlasím, že by to hodnocení více kategorií bylo asi nepřehledné. Když už, chtělo by to líp promyslet. Na druhé straně by mi bylo líto, že nesoutěžíme všichni najednou a že je to rozkouskované na jednotlivé hry. Taky by to šlo dělat jen v případě, že by bylo opravdu hodně soutěžících, jinak ne. 



Jinak k té soutěži ve více TS hrách, já bohužel ostatní kromě TS2 pořádně nerozjedu, ale moc ráda bych to sledovala Úsměv ať už to bude soutěž, nebo výzva. Zní to hodně zajímavě!  
Překvapilo mě, že už se dvojka nedá koupit Smutný docela smutné zjištění.


EDIT:  Chtěla bych pochválit ten nový systém více soutěží / výzev najednou, je to rozhodně lepší z hlediska organizace času! Snad každý si s takovou najde čas, pokud není extrémně nabité období. A když je soutěž otevřená delší dobu, je větší šance, že se zúčastní více lidí.  *BRAVO* je to super!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty22/08/18, 09:16 pm

Tak já osobně pro změnu preferuji TS2, a musím si tím pádem při hodnocení dávat pozor, abych dílka z TS2 příliš neupřednostňovala. TS3 i TS4 jsem si vyzkoušela, ale moc mě neoslovily, hlavně kvůli vzhledu Simíků. Nedovedu si momentálně představit, jak by se dalo hodnotit každý soutěžní domek zvlášť podle typu hry Aha  Ano, v TS3 a TS4 jsou některé věci lepší, v TS2 se ale dají celkem dobře nahradit zajímavými downloady, dá se pracovat s cheaty - prostě podle mého názoru můžou klidně vedle sebe rovnocenně soutěžit výtvory ze všech typů hry ... (Jen si pak člověk musí dávat bacha při hodnocení, aby byl objektivní Mrkající .)
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty24/08/18, 05:35 pm

Máš pravdu, Ludmi Úsměv  a všichni ostatní - je fakt, že by bylo blbé soutěžit zvlášť, v oddělených kategoriích. Sice jsem to sem psala, ale pak jsem o tom přemýšlela a změnila jsem názor, protože takhle je to mnohem zajímavější. Ta soutěž by mi připadala smutnější a chaotičtější. A věřím, že všichni hodnotí objektivně, já se o to taky vždycky snažím a myslím, že se mi to daří. Jen to chce extra soustředění a uvědomění si těch odlišností her.
Co mě na tom baví - že vidíme různé pojetí domku v několika verzích hry. Tohle úplně zbožňuju, prohlížet si domky z různých her, přitom stejné zadání, ale každému z toho vyjde něco úplně jiného a jedinečného.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty24/08/18, 07:57 pm

Tak s tím musím souhlasit - to srovnání mezi hrami je na tom opravdu fajn Mrkající A na kvalitě domků verze hry nemusí hrát opravdu žádnou roli, taky se snažím hodnotit podle toho, jak kdo staví, jak ladí nábytek a barvy apod. Prošla jsem si všemi hrami, takže mám i povědomí o tom, co kde jde a ne, i když plno věcí jsem zapomněla.

Jinak hlasování by mělo být už u konce, myslím, že jsem ho dávala na týden. Vypadá to, že je to "fifty-fifty" mezi domem se zadaným rozvržením a koupalištěm, takže postupně si asi můžeme střihnout obojí Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty24/08/18, 09:52 pm

A mě zase cestou z práce v autobuse napadlo pár blbinek, asi z toho dusna a horka - co takhle luxusní restauraci, ukrývající dobře utajenou hernu (třeba ve sklepě) ? Anebo co nejkrásnější veřejné záchodky ? Vysmátý No nic, už blbnu, holt víkend na krku ...
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty24/08/18, 09:55 pm

Velmi zajímavé nápady Ludmi. Takové záchodky tu ještě nebyly a já jsem rozhodně pro každou špatnost a crazy nápad Vysmátý  Zmatený . Nebo jednoduše bychom mohly dát všechny nápady postupně, jak jdou podle hlasování za sebou? Úsměv

btw.: Osobně se mi líbil i nápad od Hello a Neko, která se toho také chytla. Dát jen třeba nějaké barevné kombinace, podle zmiňovaného webu. Třeba 6 barev, které by se musely použít a záleželo by jestli jen v interiéru nebo i v exteriéru, to by se pak vidělo, jak moc by to bylo náročné, ale osobně si myslím, že by to byl velmi zajímavý nápad. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty26/08/18, 03:50 pm

Všechny nápady jsou moc dobré Ludmi *THUMBS UP* a ty nejkrásnější veřejné záchodky Válím se smíchy už vidím ta diamantová držadla na toaletní papír nebo dokonce robota co tuhle práci odvede za tebe Válím se smíchy Válím se smíchy ale mohlo by to být zajímavé Vysmátý

A souhlasím s Janikou, ten nápad s barvami je určitě moc dobrý Úsměv bylo by zajímavé, jak by kdo ty barvy kam přidal Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty26/08/18, 09:13 pm

Ale restaurace s hernou taky zní dobře *THUMBS UP*  A záchodky nevím, samotné by asi bylo málo, leda leda spojit s "nudným" parkem, ne? Chichichi
Ty zadané barvy jsou určitě dobrá výzva, jen bych se nepouštěla do přesných odstínů, protože jednak bez paletky z TS3 by to byla sebevražda, a pak nevím, nakolik by to ovlivnilo nastavení různých PC - na jednom by to sedělo, jinde zase ne. Vím, že v jedné soutěži - a to jsem tehdy stavěla ve trojkách, mi to úplně ujelo. Předlohu jsem si dokonce tiskla na papír (takže další zkreslení), na mém vyblitém notebooku to vypadalo podobně, ale na jiných PC byl dům mnohem tmavší. Sakra

No ale ať se někam pohneme, podle hlasování vyšel "dům podle zadaného rozvržení" a "koupaliště". Pokud se toho tedy chceme držet, poprosila bych @Kajinka96 a @Kolikokoli, které témata navrhly, jestli by mohly zformulovat konkrétní pravidla a poslat mi přes PM ke schválení. Teď asi platí, "kdo dřív přijde", ale klidně bychom s odstupem 14 dní mohli spustit obě soutěže Mrkající Co vy na to?

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty26/08/18, 09:18 pm

S těma barvama by to bylo dost ošemetné, protože všechny Sims 4 domy by vypadaly stejně, protože od každé barvy je tam tak jeden kus nábytku Vysmátý Nene
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
NekoMH
Simpařan
Simpařan
NekoMH


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 13. 06. 18
Location : Praha

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty31/08/18, 06:10 pm

@Kolikokoli Nemyslím si. Zvláště jak můžeme používat CC tak se dá vymyslet s barevnými prvky mnohé. V neposlední řadě nikdy se asi nepoužívají konkrétní odstíny (a konkrétní barvy na konkrétní kusy nábytku). Ale třeba: "tmavě hnědá, krémová, světle zelená, tmavě šedá a vínová" V takovémto znění paletky se dají udělat různé byty. Někdo udělá šedé zdi, jiný třeba kuchyň třetí použije šedou jen jako dekorační (třeba vázy od květů). A tím jsou byty/domy různorodé. :)
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty01/09/18, 06:19 pm

A zase pár myšlenek nebo spíš vzpomínek na soutěže ze starého fóra (když už budu začínat znovu) - co takhle nějaký malý kostelík, obchoďáček nebo starťáček pro jednoho nebo i více Simíků ? Třeba s těmi určenými barevnými odstíny ?
Návrat nahoru Goto down
NekoMH
Simpařan
Simpařan
NekoMH


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 13. 06. 18
Location : Praha

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty02/09/18, 12:25 pm

Kostelík zní hodně zajímavě (vzhledem k tomu, kolik už mám hrobů by se místo na odkládání hodilo). Ale obchoďák je zase trochu náročnější - nevím zda by do toho ostatní šli. Něco podobného jsem nedávno viděla a hrozně se mi to líbí jen mě mrzí, že by mi to ve čtyřkách moc dobře nefungovalo. :/
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty02/09/18, 08:47 pm

Obchoďák by se klidně mohl udělat, ale třeba v menší velikosti, aby se to dalo časově stihnout Mrkající určitě by to bylo moc zajímavé Úsměv a kostelík zní taky dobře Úsměv podobně jako NekoMH mám díky rodokmenové rodince docela dost náhrobů, takže bych klidně mohla k nim přistavět nějaký kostelík Úsměv a starťák taky není marný... Úsměv z tolika pěkných nápadů se mi točí hlava, že nevím co vybrat Vysmátý sama bych hlasovala pro vše, takže bychom si to mohli dát postupně, co myslíte?

Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty17/09/18, 10:18 pm

Další soutěž za námi *OK* Psala jsem Kajince, jestli dala dokupy nějak pravidla na dům dle rozvržení, tak uvidíme, jestli se mi ozve a jak to vypadá. Ale abychom nezaháleli a měli něco v záloze, nahodila jsem nové hlasování s návrhy z poslední diskuze (snad jsem na něco nezapomněla, nějak jste se tu rozkecali a já to teď jen zpětně prolítla Červenám se )

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty17/09/18, 10:29 pm

Díky, Fidgety, už jsem si dovolila hlasovat Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty18/09/18, 12:24 pm

Jsi rychlík...já si až teď všimla, že jsem ale nepovolila víc možností Šílený Jinak jak dojím, mám od Kajinky96 navržená pravidla, tak to dám do obvyklé formy a nahodím další soutěž asi teda... A podle nového hlasování vybereme, čím budeme pokračovat po koupališti Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty06/10/18, 04:38 pm

Jedna soutěž nám končí, druhá se slibně rozjela, takže co dál ? Ten kostel už je vlastně ve výzvě na svatební prostory, dáme si tedy tu restauraci s tajnou hernou nebo byt či snad ten starťák s nějakými předem danými podmínkami (třeba něco dřevěného, fialového apod.) ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty06/10/18, 06:41 pm

Mně by se moc líbil  ten byt/starťák s předem danými podmínkami Úsměv  případně i horská chata. K podzimu to sedí jako ulité Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
NekoMH
Simpařan
Simpařan
NekoMH


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 13. 06. 18
Location : Praha

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty06/10/18, 08:31 pm

Starter by se mi líbil. ^_^ Třeba omezený něčím netradičním (cenou) :D Nebo pro koho je nebo tak. :) Každopádně k podzimu mi sedí strašidelné domy. Co vy na to?
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty06/10/18, 08:49 pm

Tak starťákem jsem myslela domek omezený právě cenou - tedy tou, kterou určuje hra. V TS2 každý Simík začíná s 20.000,- Simoleony, v TS3 tuším s 16.500,- Simoleony a jak je to s TS4 netuším. Na starém fóru jsme se v tom dost vyřádili *YES* A taky jsme stavěli domek pro nadpřirozenou bytost, mohlo by to být podobné tomu strašidelnému domu, ale pravidla už bohužel asi nemám *SORRY*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuse o nových soutěžích
Návrat nahoru 
Strana 8 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: