Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Diskuse o nových soutěžích

Goto down 
+10
NekoMH
Janika31
soarka
Kolikokoli
Shina
Ludmila
Fidgety
Lucisab
Věrka Veverka
Hellohello
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 28  Next

Co si postavíme příště?
- místo pro festivaly (oslava vinobraní/konce léta)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- podzimní farma nebo domek (popř. s malou Halloweenskou výzdobou)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Vote_lcap41%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Vote_rcap
 41% [ 7 ]
- domek v japonském stylu
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- mešita
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- dům pro upíry
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- dům z budoucnosti
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Vote_lcap23%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Vote_rcap
 23% [ 4 ]
Celkem hlasů : 17
 
Poll closed

AutorZpráva
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty19/09/19, 09:12 pm

Tak čo si dáme za novú súťaž? Končí nám plážový dom a hodnotíme synagógu. Ja osobne som začala princeznovký trojdom- ako výzvu od Kolikokoli, ale teším sa na novú. Ja by som si pokojne spravila americký vidiek na jeseň alebo aj jesenú farmu
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty19/09/19, 09:54 pm

Taky už jsem na to myslela. Byla tu zajímavá myšlenka na nějaké místo pro festivaly, myslím, že jako taková "dohra léta" by to mohlo být fajn, co vy na to ?
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty20/09/19, 05:08 am

Mně se moc líbí nápad od Sarah - představa farmy na podzim s těmi barevnými stromy, to je nádhera   *THUMBS UP* , nebo nějaký ten venkovský dům amerického stylu. To se krásně hodí k nadcházejícímu období (škoda, že to léto tak rychle skončilo ze dne na den a že je taková zima).

Zároveň ale může být zajímavé to místo pro festivaly, jak jsme se domlouvali v tématu dříve. Je to taky něco originálního, co jsme ještě nezkoušeli. Zatím mě nenapadá, jak bych to zpracovala, ale inspirace snad přijde.

Do budoucna bych určitě ráda pokračovala i v náboženských stavbách, myslím, že další v pořadí by byla mešita?  A potom možná ještě nějaký ten buddhistický chrám? U synagogy byla sice menší účast, nakonec jsme se sešli čtyři, ale snad v budoucnosti se přidá ještě někdo další? Mrkající  Tyhle soutěže můžu doporučit -  sama jsem nejdřív myslela, že mě to nebude moc bavit, že to pak ani neuplatním ve hře, ale opak je pravdou, musím říct, že ta stavba samotná mě strašně bavila, až mě to překvapilo. A je hrozně zajímavé se o tom něco nového dočíst/dozvědět.

Když už jsme u toho buddhistického chrámu, líbí se mi nápad Ludmily z předchozí stránky - domek v japonském stylu. Dalo by se to spojit třeba s japonskou zahradou.
Obrázky pro inspiraci

Kromě toho všeho si můžeme dát i nějaké ty obytné domy, které jsou stejně potřebné do hry nejvíce Úsměv  těch není nikdy dost.

Sice je pořád ještě září a brzo, ale chtěla bych připomenout, že na období Halloweenu jsme měli naplánované nějaké ty strašidelné nebo podivné stavby. Teď to nemůžu najít, co to přesně bylo? Nějaký upíří dům?  Bylo by dobré nad tím pomalu popřemýšlet, ať se trefíme do toho sychravého podzimního období a ideálně ještě před Halloweenem Úsměv Sice Halloween neslavím, ale tak nějak mi to k tomu období sedí nejvíc.

Na předchozí straně je tenhle nápad od Michaelas, můžeme to taky rozběhnout? Úsměv  Tuhlě ženskou můžeme taky zařadit do výzev. Nebo soutěží?
Michaelas napsal:
Zravíčko, já vím, že furt chrlím miliony nápadů na stavby, ale napadlo mě, že bychom mohli v podobném duchu, jak tvoříme stavby, tvořit simíky. Že bychom si mohli do svých světů přidat zajímavé osůbky Andílek
Například bychom si řekli, že téma bude "žena nějakého vlivného muže"  a k tomu různé kritéria, že musí být třeba blond, musí mít velký nos který se snaží šminkama maskovat, podivný vkus na oblečení atd.. Bylo by to na kratší dobu, tak kdyby třeba probíhala jedna soutěž klasická, tak by mohlo být i tohle bokem.. Ale chápu, že na to každý není Úsměv Tak pokud by to někoho zaujalo, tak budu ráda, protože já simíky moc netvořím. Vždy jen rychle nějakého odfláknu ať můžu hrát Chichichi

A co tohle? Kráska a zvíře. Můžeme dát omezení, aby tam byli jenom simíci a ne nadpřirození tvorové Úsměv    Nebo ten nápad Janiky s Garden of Shadows, s přihlédnutím k limitům každé verze.
Ludmila napsal:
Jo, jo, na starém fóru jsme kdysi tvořily sebe samy navzájem, ani to nebyla soutěž, jen něco jako výzva Mrkající Tady jsem to taky někdy navrhla, ale tehdy se to neujalo. A taky byla na zeleném fóru soutěž "Kráska a zvíře", ale to se nakonec zaplnilo upíry a podobnými tvory, běžní, jen nějak zdeformovaní Simíci se moc nevyskytli. Ten nápad ze stránek Garden of Shadows je moc zajímavý, jen jak to aplikovat na všechny verze, ve kterých hrajeme Aha  - ve dvojce třeba velká prsa neuděláme Mrkající
Btw. ty výzvy na tvorbu simíků jsou perfektní!  Už se nemůžu dočkat, až  se k tomu dostanu.
Mně by se líbilo, kdyby se třeba vybrala nějaká fotka zvířete z internetu a všichni by měli za úkol udělat sima podle toho zvířete. Pak by se to i dalo hodnotit. Něco jako tvorba podle předlohy. Nemusí to být zvíře, může to být nějaká osobnost. Současná nebo třeba i historická.

Pak by se mi hrozně moc taky líbil domek podle popisu, jako ten domek s tou tetou tehdy na zeleném fóru Vysmátý  Na tohle se těším, jestli se do toho dáme.

Stálo by za to si projít i předchozí stránky a pustit se do těch soutěží, které jsme ještě neměli, ať žádný nápad úplně nezapadne Úsměv  Pokaždé mi bylo líto, když na zeleném fóru běžela anketa se spoustou zajímavých nápadů, ale pokaždé byla soutěž jen na ten vítězný, přitom i ostatní by za to rozhodně stály Úsměv tohle téma je tak inspirativní a plné dobrých nápadů.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty20/09/19, 09:49 pm

Ja som za, už som na to pozabudla, ešte sú vinobrania, tak ešte sa to dá aj na to navliecť
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty22/09/19, 02:26 pm

No páni, to je nápadů! Nevím co mě zaujalo nejvíc Láska Šokovaný Šokovaný Láska ale myslím, že by mě hrozně bavil třeba domek podle popisu, farma s podzimním nádechem, nebo třeba ta kráska a zvíře Láska a co teprve ten domek s japonskou zahradou Láska (víte jak miluji dělání zahrad Vysmátý ) nevím kam dřív s očima, asi by to zase chtělo nějakou anketu Červenám se Červenám se každopádně jsem pro každou špatnost jako vždy Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty23/09/19, 11:03 am

Super nápady! Mě by asi taky nejvíc bavila farma, nebo venkovský dům. Ale nepohrdla bych ani nějakou strašidelnou či podivnou stavbou Úsměv


Naposledy upravil Shina dne 23/09/19, 11:06 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty23/09/19, 11:05 am

Za mě také nějaká podzimní farma a klidně i třeba trochu strašidelnější opuštěný sirotčinec, nebo tak něco Andílek
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty23/09/19, 09:01 pm

A co takhle japonský domek s podzimní zahradou ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty24/09/19, 09:16 am

Já moc asijské stavby nemusím Smutný Pokud by to šlo, mohli by se vyhlásit dvě varianty-podzimní farma a japonský domek s podzimní zahradou. Že by to bylo jakoby jedna soutěž a každý at si vybere Andílek
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty24/09/19, 01:41 pm

Podzimní farma by se líbila i mně, i když nevím, jestli se k ní dostanu...Ale úplně vidím to barvené listí všude, dýně apod. Láska  I když je fakt, že domek v podzimních barvách jsme loni měli, takže by do toho fakt chtělo zakomponovat opravdu tu farmu, nebo něco jiného navíc, aby se to trochu odlišilo Aha

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty24/09/19, 01:46 pm

A nechcete něco futuristického? Třeba "rodinný domek 23. století" nebo tak něco? :) Klidně i podzimní :D
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty24/09/19, 08:47 pm

Futuristický domek by mohl být zajímavý, akorát je pravda, že mě teď vůbec nenapadá jak bych ho ztvárnila Vysmátý asi mě prozatím více láká ta podzimní farma Červenám se
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty24/09/19, 09:22 pm

A mně se ten "futuristický domek" taky líbí, asi to téma další soutěže bude přece jen muset vyřešit anketa Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty25/09/19, 07:18 pm

Já tu anketu klidně nahodím, pokud mi tu nějaká dobrá duše sepíše seznam návrhů Červenám se

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty25/09/19, 07:28 pm

Jo, jo, Fidgety, už mám něco sepsaného, hodím Ti to do SZ.
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty26/09/19, 01:18 pm

Anketa je spuštěna dle návrhu od Ludmily Mrkající Je to dané na 7 dní, ale pokud se sejde dostatek hlasů dříve, nemusíme čekat celý týden Pohoda

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty28/09/19, 04:31 pm

Juu koukám, že ta malá farma s halloweenem má zatím nejvíc hlasů. Úplně vidím ty fialové a oranžové barvičky Píšu doufám, že to vyhraje, konečně mám zase čas si trošku zasoutěžit Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty30/09/19, 03:50 pm

Nerozsekneme to už, ať můžeme stavět? Andílek Myslím, že je velká přesila u farmičky Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty30/09/19, 09:38 pm

Ano, ano, myslím, že podzimní domek je jasný vítěz, takže můžeme začít s ním Mrkající Jen zásadní otázka - kdo dá dokupy pravidla? Píšu

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty30/09/19, 09:52 pm

Neboj, Fidgety, za nějakou chvíli Ti dojde SZ Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty01/10/19, 09:47 pm

No šup šup s novou súťažou, mám na ňu len cca 20 dní, potom idem do nemocnice, tak nech to stihnem :)
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty02/10/19, 11:45 am

Pracuje se na tom, chceme to trochu odlišit od loňského podzimního domku, tak jsme si ještě přepinkly nějaké myšlenky, ale nebojte, Ludmila vás určitě nenechá dlouho čekat Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty03/10/19, 09:52 pm

Vážené a vážení diskutující, právě jsem zveřejnila pravidla nové soutěže Podzimní dům - farma, nahlédněte a nebude-li vám něco jasné, klidně se ptejte Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty25/10/19, 05:03 pm

Další soutěž se nám blíží ke konci, tak se chci jen zeptat, zda je už něco dalšího v plánu? Andílek
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty25/10/19, 07:40 pm

Jako druhý skončil dům z budoucnosti - navrhovala ho koukám @Kolikokoli Úsměv
Kolikokoli napsal:
A nechcete něco futuristického? Třeba "rodinný domek 23. století" nebo tak něco? :) Klidně i podzimní :D

Koli, budeš si chtít vymyslet pravidla sama, nebo mám zkusit něco vyplodit? Protože na absenci pravidel ta soutěž jaksi trochu uvázla Červenám se

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sponsored content





Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 18 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuse o nových soutěžích
Návrat nahoru 
Strana 18 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 28  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: