Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Fotky s ksichty a vtipné situace

Goto down 
+7
soarka
Janika31
Shina
Lucisab
Ludmila
Fidgety
Hellohello
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty10/05/20, 12:30 am

Tak jsem měla zase čas protřídit nějaké fotky, tak vám sem zase něco přidám Vysmátý

Lilianina sazenice musela být asi pořádně těžká, když kvůli ní Patrik ztratil paži Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 001

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 002

A aby to ještě nebylo málo se za jeho zády zjevila mutantka, že by mu chtěla vysvětlit s čím bude mít brzy čest? Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 003

Když už je řeč o mutantech... v mém sousedství se situace jen zhoršuje...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 004

...tato siminka už zjevně ani nedokáže zavřít pusu, nebo že by se rozhodla lovit mouchy?

Anabela s Alanem mají většinou jen ty nejlepší rozhovory a také se milerádi pronásledují jenom aby mohli vedle sebe sedět nebo stát Vysmátý jenže i u nich se občas objeví nějaká roztržka...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 005

"...a tak jsem ten míč popadl a hodil..." snažil se o příjemnou konverzaci Alan, který se rozhodl i o názornou ukázku. Bohužel však u své vyvolené neuspěl.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 006

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 007

"Co to žvaníš? Tohle přeci není ve scénáři!"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 008

Alan moc rád píše deníky, to víme všichni, ale všimli jste si čím je píše?

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 009

Nevím jak vám, ale mně to připomíná nůž Vysmátý rozhodla jsem se pak provést kontrolu v jeho dalších podobách...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 010

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 011

...a jeho psací potřeba se nezměnila Vysmátý zjevně je rytí do papíru více trvanlivé než využití klasického inkoustu Chichichi

Vzpomínáte si na věčně vyděšenou Sáru z Alanových vzpomínek?

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 012

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 013

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 014

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 015

Ve skutečnosti nemá z Alana ani trochu strach, spíše si užívá, že mu může dát pořádného ořecha Vysmátý takže tichá voda břehy mele Vysmátý

Jinak vztahy na Sixamu jsou opravdu napjaté...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 016

...sotva se Královna otočila ke svým druhům zády, hned se začaly dít věci Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 017

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 018

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 019

"Takový mrňavý..." pronesl opylovací technik v šedé kombinéze.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 020

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 021

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 022

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 023

"Co? Co tam vidíš?" Ozval se Královnin hlavní trubec v rudém obleku.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 024

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 025

"...frňák! MUHEHE!" Rozchechtal se příběhově jinak ledově chladný opylovací technik.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 026

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 027

"TY! Můj nos je impozantní!" Zakřičel na něj vztekle.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 028

"Nos? Copak ty nějaký máš?"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 029

"TY! #?#!!##!!!" Zpoza zad Královny se tak ozvala hora nepublikovatelných ostrých slov v sixamštině. Náš ledově chladný opylovací technik samozřejmě nezůstal pozadu. Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 030

Po chvíli handrkování se tak zděšeně otočil ke mně.
"Rejžo, on mě smrtelně urazil!" Jo chlape, kdo jinému jámu kopá Vysmátý raději jsem je pak přesunula každého do jiné strany místnosti, aby mi náhodou nerozhodili scénu pořádně divokou rvačkou Vysmátý

Jinak Lilianě se i přes jeho šílenou povahu líbí Patrik Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 031

"Ten je tak božský..." kochala se výhledem Lily, jen škoda, že zrovna ukazovala na Davida Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 032

Později se ale trefila.
"To je zadek..."

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 033

"HEJ PATRIKU! Zavolej mi až bude po focení! Ráda bych s tebou vyrobila čtvrtou generaci!" No uvidíme, jestli se k tomu nechá náš věčně vzteklý Patrik přemluvit Vysmátý



Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty10/05/20, 06:32 am

Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy To jsou tak dokonalé úlovky Vysmátý zbožňuju ty tvoje komentáře, úplně přesně sedí a jsou strašně vtipné Vysmátý Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty10/05/20, 09:38 am

Krásné záběry, práce s těmito "herci" musí být občas nejen vySilující, ale i vyŠilující Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty25/12/21, 09:27 pm

Tak se vám musím přiznat, že jsem měla původně v plánu vám sem nejen přidat nějaké vtipné fotky ze simíků, ale i dílky příběhů... jenže internet na chalupě funguje jako starý internet tažený telefonním kabelem Chichichi snad se to umoudří abych si mohla i přečíst nové dílky vašich příběhů Andílek ale teď už k vtipným fotkám, které jsem nastřádala Andílek

Simon je vždycky železně klidný a proto ho ráda beru na scény jako mého věrného pomocníka při "natáčení" (mám v jeho inventáři milion různých potřebných věcí Vysmátý ) jenže kdysi jsem ho zavřela v parku na pánské záchodky, kde ho následoval kritik, který měl zjistit kvalitu podniku Vysmátý asi se mu Simon nelíbil, protože ho začal naprosto bezdůvodně urážet Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 001

Simon se nedal a když ho strčil on, tak se bránil...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 002

...ve výsledku byl kritik vytočený...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 003

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 004

...a Simon taky Chichichi ten pohled by mohl zabíjet Vysmátý další interakci šťouchat se, jsem raději okamžitě zrušila co se tam objevila Vysmátý nutno podotknout, že...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 005

...Stefan byl z dané situaci až moc nadšený  Vysmátý

Věděli jste, že kvůli půjčení Leoše Kádinky do příběhu jsem dokonce byla svědkem odchodu Xénie do práce?

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 007

Holka, ale jezdí docela stylově  Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 008

Leoš Kádinka zjevně vyvinul novou techniku, která mi unikla...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 009

Takže levitující auta už teď nebudou divná ani na Podivín a k tomu mohu říct jen jedno...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 010

...sbohem čarodějnice! Snad odletíš už nadobro...  Vysmátý

Ani Emilie neměla na policejní stanici na růžích ustláno...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 012

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 013

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 015

Proč do ní začala tahle neznámá ženština boxovat to je mi dodnes záhadou  Vysmátý

Poklidný den v parku taky klidný nebyl... tolik townies jsem už dlouho neviděla  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 016

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 017

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 018

A když jsem myslela, že je už klid tak Antonína cosi zaujalo...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 019

Až za chviličku se projevilo co se stalo...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 020

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 021

Díky ženská, že aportuješ mého psa uprostřed scény a přímo u lavičky s mými simíky  Sakra  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 022

Tenhle vypadal jako kdyby přemýšlel, zda má Antonín chutný mozek  Sakra netušila jsem, že zombíci mohou být inkognito

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 023

Alespoň, že se Rex bavil  Vysmátý

Samozřejmě ani návštěva v restauraci nebyla bez ztráty kytičky...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 024

Asi jí tam plave moucha

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 025

Nevím co Tanka, tak rozhodilo...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 026

Xénie neměla jsi být v práci? Ach jo... vypadá to, že ji v čarodějnickým gangu nechtěli... tak snad příště  Aha

Jinak jsem vzala sebou Patricii, aby se mi postarala o zvířecí účastníky příběhu (a co si budeme povídat... zrovna jsem byla líná ji nechat doma, když vystupovala v jiné scéně  Vysmátý ) každopádně holka se činila (akorát že nezvládla vykopnout Xénii  Ďáblík )

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 027

S úsměvem sledovala každé dění...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 028

...až se nakonec rozhodla, i přes svůj strach ze psů, si zahrát s jedním malým pejskem...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 029

...k její smůle však nebyl hře nakloněn  Nevím asi v téhle restauraci straší, že tam mají vesměs špatnou náladu všichni...

Rex se však často nenechal odradit od tajného pozorování svého pána...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 030

...a tak na něj vytrvale zíral zatímco jsem doufala, že neudělá ňákou kravinu co rozhodí moji dvojici u stolu  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 031

Jinak mi dalo docela práci, aby nebyla Xénie v záběru  Sakra

Víte jak jsem říkala, že jsem doufala, aby Rex neudělal kravinu?  Vysmátý tak udělal ještě něco šílenějšího  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 032

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 033

Utvořil gang s místními zvířaty (ještě nikdy jsem neviděla tolik mazlíčků v podniku  Válím se smíchy ) a pustili se do neplech...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 034

Ten slastný pohled říká... teď rejža uvidí, že musím mít svého páníčka jenom pro sebe  Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 035

Ke kočce v transu se snad ani nic říct nedá  Vysmátý

Každopádně jsem tam potom vyslala Emilii, aby je trochu uklidnila  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 036

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 037

Mezitím se tam nahrnula podrážděná obsluha restaurace a pustila se do úklidu... nechtěla bych být v jejich kůži  Chichichi ještěže mazlíčci v TS2 nedokáží vyrobit pravý bobek  Vysmátý

Celou pasáž jsem fotila až do pozdních hodin...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 038

...kdy si Rex ustlal na podlaze...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 039

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 040

...zatímco jiná kočka se pustila do rozdrásávání křesel  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 041

Ten démonský pohled stojí za to  Vysmátý

A aby toho nebylo málo, tak se mi na pozemku zjevila nejmilejší NPC z celé série...  Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 042

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 043

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 044

Velectěná paní Muchlzadková se rozhodla v dešti v noci s pletením vyrazit do retro restaurace... možná tam chtěla napravit morálku místních zvířat? Nebo snad vynadat majitelům kvůli loužičkám?  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 045

Dáma se více pohnula až když se jí Antonín rozhodl oslovit (na můj popud, chudák  Vysmátý chtěla jsem totiž vidět, jestli ho zmlátí kabelkou  Červenám se  Vysmátý )

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 046

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 047

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 048

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 049

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 050

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 051

Bohužel mezi nimi došlo jen ke slovní přestřelce...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 052

...o které si Antonín myslel své  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 053

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 054

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 055

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 056

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 057

Paní Muchlzadková si ho však už později nevšímala a raději se šla schovat do čisté restaurace, kde nikdo...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 058

...nenarušoval pravidla ani morálku  Vysmátý (tajně doufám, že je tam trochu srovnala, protože pro mě má tahle restaurace od teď název Čůrací restauraci 2.0  Pššt )

Později Patricii chytil amok...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 060

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 062

"U všech svatých... vzývám tě jasná..."

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 063

"...zářivko k rozsvícení!" No Paty... nechceš mi něco říct? Od kdy jsi členem nějaké divné sekty?  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 064

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 065

A taky jsem díky náhodě zjistila, že mají simorosti zelené dásně  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 066

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 067

Jinak Lily opravdu mizerné vaří... ale to jsem vám už jednou říkala  Vysmátý ten lektvar na přeměnu měl být původně prostě jen bramboračkou... jenže Lily ho spálila na uhel  Chichichi takže proto byl krásně černý  Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty25/12/21, 10:02 pm

Oj, to je ale úroda zajímavých fotek ! Vysmátý Nejvíce mě asi dostaly ty záběry s levitujícím autem a hlavně ty šílené kočičky ! *BRAVO* *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty26/12/21, 07:33 am

Díky mooc za úžasnou zásobu fotek Vysmátý  Smála jsem se od začátku až do konce nejen fotkám, ale i tvým vtipným komentářům Válím se smíchy   To bylo fakt dokonalé!


  • prý „kdysi jsem ho zavřela v parku na pánské záchodky" Válím se smíchy    (btw. ten kritik je fakt otrava, nenechá Simona na pokoji ani na záchodě Vysmátý ) - a utrpěla tím pověst Simonova podniku?  Šokovaný   Zarazila mě ta druhá fotka, kde se ten kritik mračí a něco si chce hned zapsat - asi to nebude nic pěkného Chichichi   a ze Simona jde taky strach, když takhle zuří Vysmátý  a Stefan s tím úsměvem na závěr to korunoval Vysmátý
  •   to auto Šokovaný  úplně ve mně zatlo u druhé fotky, vypadá to, že vyjelo velkou rychlostí a každou chvilkou se zřítí z útesu.... ale ono ne!  Lítající auto jsem viděla v Sims poprvé! Šokovaný  Vypadá to fakt dobře!  A u toho komentáře „...sbohem čarodějnice! Snad odletíš už nadobro... " jsem chytla další záchvat smíchu Válím se smíchy  Naprosto souhlasím, jen ať odletí a už se nevrací Vysmátý
  •  Chudák Emílie - kdo by čekal, že zrovna na policejní stanici bude hrozit takové nebezpečí? Vysmátý Je super, jak je pořád ledově klidná a usmívá se a nechává tu simku si boxnout Vysmátý
  • Záběry z parku jsou perfektní Vysmátý Tolik townies...  jak typické - když je potřebuješ, nikde nikdo. Ale když potřebuješ nafotit osamělou scénu, nahrne se tam celé město. A ten aportující Rexík je tak pěkný Vysmátý  Jak se ti dva na lavičce baví a přímo před nima běhá Rexík Vysmátý  Vsadím se, že ten pozemek je určitě obří a prostoru je tam dost, ale baba si najde zrovna tohle místo na házení klacku Vysmátý  A ten „zombík" tam Zmatený  já jsem si říkala u té fotky s Rexem v druhém tématu, že co tam dělá ten sim vedle něho a kdo to asi je Vysmátý  a tady jsem nalezla odpověď *THUMBS UP* Chichichi  A ty Rexíkovy pacičky na poslední fotce Láska
  • Čůrací restaurace 2.0  je opravdu podnik snů  Válím se smíchy Nechtěla bych tam pracovat ani za nic! A to ještě simové mají výhodu, že se ty loužičky nevsáknou do koberce. Takhle to jenom utře mopem a je Vysmátý  Opravdu to vypadá, jako by se všichni simíci i zvířectvo proti tobě spiklo  Šokovaný  Ďáblík  „Utvořil gang s místními zvířaty"  Válím se smíchy    To je opravdu dokonalé Vysmátý   Ale musím říct, že jsem taky neviděla tolik zvířat v restauraci. A možná ani celkově na nějakém takovém pozemku.  Šokovaný
  • Scénka s Muchlzadkovou je boží! Strašně se mi líbí ty její výrazy Vysmátý Chudák Antonín, jak mu tam nadává  Šokovaný a to ještě neví, že mu hrozilo i zmlácení kabelkou. Ale jak tak vidím ty loužičky, tak taková Muchlzadková by tam byla opravdu třeba, aby tam udělala pořádek, jak píšeš  Chichichi  Ale zase chudáci zvířata, kdyby je z tama vymlátila tou kabelkou  Šokovaný
  • Patricie jako členka sekty uctívající zářivky  Válím se smíchy
  • A na závěr Lily - ty dásně mě překvapily  Šokovaný  Je úžasné, jak maxisáci propracovali tu hru do detailů. Pořád je co objevovat, i po tolika letech. A ten lektvar se jí tehdy opravdu povedl  Vysmátý  *THUMBS UP*


Díky za prodloužení života Vysmátý  Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty29/01/22, 01:03 pm

Tak tohle jsem úplně přehlédla Šokovaný . A zrovna takovou krásnou sbírku vtipných momentů  Vysmátý  Vysmátý

Velmi děkuju za prodloužení života  Vysmátý  Vysmátý  Všechny momentky se ti podařilo krásně zachytit  Vysmátý  Vysmátý  Nemám slov. Neodkážu říct, co mě rozesmálo nejvíc, protože všechno je naprosto dokonalé.

Levitující Xénie v autě  Vysmátý  Nebo zavřenej Simon na záchodcích s kritikem restaurace  Vysmátý  to se jen tak nevidí. Jak vtipná by ta situace asi byla v reálném životě.  Vysmátý  Vysmátý  Místo kanceláře zajdeme na veřejné záchodky probrat situaci restaurace  Vysmátý  Vysmátý  Válím se smíchy  Válím se smíchy

Nebo chudák Emílie, která dostala pěstí rovnou do hrudi od neznámé, naštvané siminky Válím se smíchy . Kdo ví, co jí namíchlo, že to musela odnést zrovna Emílie.

Ovšem na ten chaos v restauraci nemá nic Vysmátý Vysmátý Vysmátý Válím se smíchy Válím se smíchy . To jsem ležela skoro na zemi smíchy, když jsem viděla, co za orgie se tam pořádá. Hlavně mě dostal fakt, jak Emílie s Antonínem stále sedí u stolu, jakoby se nechumelilo Válím se smíchy Válím se smíchy

Máš pravdu, že je jediné štěstí, že zvířata nemůžu vytvořit v TS 2 bobek, protože to by byla teprve kalamita Válím se smíchy .

Naprostá bomba *THUMBS UP* Válím se smíchy

----------------------------

Jinak já se taky pochlubím se svými záběry. Je to takový mix všeho možného, dnes jsem nahlédla do své Fraps složky a nestačila jsem se divit, co se mi tam nahromadilo Vysmátý . Každopádně sem nebudu dávat všechno, něco vám schovám zase na příště. Vysmátý

Tak rovnou začneme:

Tady si moji sourozenci, kteří se nesnáší až do morku kostí zahráli fotbal. Zvláštní, že při takové aktivitě se nepovraždili. Ale musím říct, že mě dostal výraz Roberta. Poker Face na všech záběrech. Zdá se, že vyjadřování emocí je mu cizí  Vysmátý  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-02-26-10-26-48-47

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-02-26-10-27-01-93

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-02-26-10-27-07-37

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-02-26-10-27-15-33

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-02-26-10-27-29-75

Tady by mě zajímalo, co Mercutia tak rozhodilo?  Nevím  Válím se smíchy A hlavně proč mi sedí nahý ve společenské místnosti?  Nevím

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-06-19-19-42-10-40

Copak se ti to stálo s břichem, Consorte?  Šokovaný  Nevím Zřejmě si místo limonády nalil trochu jaru.  Vysmátý  

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-07-06-17-50-08-93

Aneb co krok to prd, teda bublina  Zmatený

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-07-06-17-50-12-70

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-07-06-17-50-23-57

Romeo se snaží ušetřit, proto se rozhodl umýt v kuchyni u dřezu  Vysmátý , ale bere to opravdu seriózně.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-08-01-19-32-12-23

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-08-01-19-32-38-56

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-08-01-19-33-06-33

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-08-01-19-33-54-46

Mezitím, co Bottom servíruje čerstvě připálené palačinky a fakt, že má na stole zkažené špagety z minulého týdne ji nechává zcela chladnou.  Šokovaný  Vysmátý
Tihle dva se hledali až se našli  Vysmátý  Jeden divnější než druhý  Nevím

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-08-01-19-33-33-58

A ještě dvě momenty z jejich svatby  Vysmátý  To je tak, když svým simíkům nenaplánujete outfity a oni ve skříni vyhrabou to nejhorší, co najdou. Viz Romeo a jeho hábit z roští, který si zřejmě vypůjčil od šamana z Twikkii.  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-08-01-19-43-34-59

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-08-01-19-43-39-65

A dvě momentky z prvního polibku Belly a Mortimera, když se znova shledali.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-09-11-14-31-35-14

''No a co, že mám na sobě jen ručník '' Pardon TO na daném momentu přeci nic nemění  Nevím  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-09-11-14-31-38-86

Tento nad rámec vysmátý číšník snad nepotřebuje ani komentář  Vysmátý  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-09-11-15-37-21-64

Ale, ale  Šokovaný  Copak to tu máme? Alexi, to se dělá, uprostřed noci útočit na Donovu popelnici? Jak je vidět Don není zrovna oblíbeným simíkem a to ani u dětí  Vysmátý  Vysmátý

Těžko říct, co ho tak vytočilo, že se vydal uprostřed noci a to ještě ve svátečním oblečení nakopnout tu nebohou kovovou schránku.  Vysmátý  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-09-11-16-21-29-66

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-09-11-16-21-31-79

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-09-11-16-21-34-14

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2019-09-11-16-21-35-94

Taky už se vám stalo, že vás napadli včely?  Vysmátý  Mně se to stalo dohromady asi 2x nebo 3x.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-03-24-15-13-04-24

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-03-24-15-14-20-24

A ještě jsem dostala seřváka, jakoby to snad byla moje chyba, že si moje siminka rýpla do včelího hnízda  Nevím  Válím se smíchy

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-03-24-15-15-28-85

Jak se zdá, Michael není zrovna ten pravý adept na plastickou operaci  Vysmátý  2/2 pokusů a oba dopadly katastrofálně, no podívejte se sami.  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-12-14-16-38-01-05

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-12-14-16-38-07-76

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-12-14-16-39-27-76

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-12-14-16-39-34-42

Vrátíme se zpět k sourozencům Nilsson. Aneb, jak vypadá jejich klasický večer.  Vysmátý  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-12-15-16-18-11-56

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-12-15-16-18-45-33

Maryka svému nerudnému bratrovi ukázala zač je toho loket. A s přehledem mu nakopala zadek.  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-12-15-16-18-54-91

Je mi ho skoro až líto  Plačící   Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-12-15-16-19-00-27

Maryka má jasno, kamarádi z nich asi nikdy nebudou  Smutný  *SORRY*   Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-12-15-16-19-29-31

A Robert? Ten se z celé situace rozbrečel. Asi toho na něj bylo už moc.  Vysmátý  Plačící

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-12-15-16-20-26-18

Don si zase hrál s něčím, s čím neměl a takhle to dopadlo. Vůbec netuším, jak se mu podařilo přivolat ohnivé koule, které mu zapálily celý pozemek  Šokovaný  Nevím  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2021-11-17-13-28-22-16

Ale úkolu se ujal statečně a s pohromou si poradil a ani zbytečně nevyšiloval  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2021-11-17-13-31-20-92
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty29/01/22, 08:27 pm

Ježkovy zraky, to je zase humorných záběrů, to je obrázků k prohlížení ! *THUMBS UP* *BRAVO* Ať už sourozenecké rozepře, bublinkující Consort, velmi čistotný Romeo nebo Michael po plastikách, pobavilo mě úplně všechno ! Válím se smíchy Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty29/01/22, 11:12 pm

Tak to je nářez 😆 úplně se mi zastesklo po dvojkach.. Robertův poker face u fotbálku dost dobrý, při nakládačce už to bylo horší. Výraz Mercuria nemá chybu, fakt by mě zajímalo, co se mu honili hlavou. Ty bubliny znám, stávalo se mi to často poté, co Simík myl nádobí. Zato včely jsem teda nikdy neviděla a že jsem hrála Sims 2 přes deset let. Ani ty ohnivé koule jsem ve hře nikdy neměla, je pravda, že ten stroj na počasí jsem moc nepoužívala. Tohle mě na S2 hrozně bavilo, že pořád měly čím překvapit. Michael je dobrá příšerka, jestli raději neměl zůstat v původním stavu. Čerstvě připálené palačinky jsou snad lepší než týden staré špagety, hlavně že se Romeo na tu svatbu dobře vymydlil a ohaknul 😁 Ale jak jsi dostala do hry Bellu?
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty03/02/22, 09:40 am

To je naprosto dokonalá sbírka fotek Vysmátý Válím se smíchy Válím se smíchy Láska *OK*  všechno se ti povedlo zachytit v tom nejlepším okamžiku Vysmátý *THUMBS UP*

Pokaždé mě dostane ta krásná grafika, je to pro mě vždycky nezvyklé a vychutnávám si každý záběr.

  •  Krásný záběr toho kopu, btw. - jak se ten balón leskne Šokovaný a poker face naprosto dokonalý, taková chladnokrevnost, to se jen tak nevidí Šokovaný  zachoval si ten stejný výraz po celou dobu! *THUMBS UP*  Akorát ve mně zatlo, jak padal na ten kámen, ale ani to ho nerozhodilo Vysmátý
  •  Mercutiův ksicht taky nemá chybu Vysmátý   možná, že si právě uvědomil, že si zapomněl ráno na sebe hodit oblečení?  Chichichi
  •  Ty bubliny a tvoje hlášky u „co krok, to prd" Vysmátý Válím se smíchy Válím se smíchy  Z toho umřu smíchy Vysmátý A ještě jak si ho prohlíží ta paní, co jde okolo Vysmátý
  •  Romeo se fakt umývá se vší seriózností Vysmátý a na té třetí fotce se tváří opravdu romanticky Vysmátý
  •  Fujky Vysmátý  tohle stolování je na mě moc Vysmátý Má štěstí, že se tam za týden už nenahrnuli švábi Je mi špatně  Radši bych se pustila do těch spálených palačinek, to teda musím říct!
  •  Ten ohoz na svatbu Vysmátý  Válím se smíchy  „hábit z roští" Vysmátý *THUMBS UP*  to je úplně přesné. Originálnější svatbu jsem nikdy neviděla! *THUMBS UP*
  •  Mortimer s Bellou mi připomínají na té fotce 2 ryby Vysmátý  a potom ten záběr na ručník Vysmátý  *THUMBS UP*  to jsem nečekala Vysmátý
  •  Proč ten číšník má takovou radost? Vysmátý že by si byl tak jistý vysokým spropitným? Koho asi obsluhoval? Vysmátý  O takové veselé obsluze si můžeme v našich restauracích nechat jenom zdát, většinou nás vítají kyselými úšklebky Nevím
  •  No teda, mám pocit, že děti jsem nakopávat popelnice ještě nikdy neviděla Šokovaný  Alex asi moc dobře ví, co je jeho budoucí švagr zač. Ale zrovna Don si to docela zaslouží Ďáblík
  •  Ten včelí útok si mi často stával u simů na dovolené při výpravách do přírody. A myslím, že někdy i když šli simíci běhat, pokaždé mi bylo těch simíků tak líto Červenám se  jednou se mi totiž stalo něco podobného v lese, mě a mého psa napadly divoké lesní vosy, byli jsme celí doštípaní a plní bumbolců, já na hlavě a on na zádech. A pořádně to bolelo ještě dlouho poté, strašně dlouho trvalo, než to splasklo a přestalo bolet. Ani nechápu, kde se tam vzaly, prostě najednou nás štípaly hlava nehlava a my jsme utíkali pryč a ne a ne se jich zbavit. SOS  Ale záběry na tu simku jsou to krásné, ty barvy a to prostředí, nemůžu se vynadívat!
  •  Panebože, to jsem se lekla Vysmátý  Ani nevím, která verze se mi líbí víc Válím se smíchy  Chudák Michael!
  •  Ti tvoji sourozenci Nilssonovi se teda vážně nesnáší! Šokovaný  Jak jsi je donutila vůbec hrát spolu fotbal? Vysmátý  Chudák, jak ho bolí ty naražené záda! A kdo by řekl do té štíhlé dívenky, že svého bratra takhle zmasakruje? Vysmátý  Proč se vlastně tak nesnáší?
  •  Není tohle ten pověstný roj meteoritů? Nikdy se mi to nestalo za celou dobu hraní! Vypadá to teda úžasně, je to fakt efektní (a zároveň to nahání hrůzu). Prý to může simy i zabít, jestli je to ono. Perfektní záběry! Láska *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty03/02/22, 11:05 pm

Jeee Červenám se  děkuji za tolik reakcí, jsem ráda, že vás moje momentky pobavily stejně, jako mě Vysmátý . Brzy přidám další várku, kterou už jsem si roztřídila, tak se máte na co těšit. Vysmátý Andílek

Havranice: Ahaa Šokovaný , to jsem netušila, že se to stane pokud simík hodně myje nádobí, mně se to před tím ještě nestalo a to mě právě hrozně překvapilo, protože se to stalo hned, jak jsem vstoupila na parcelu. Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 B0725

Mně se ty včely vždy podaří vyprovokovat, když pošlu simíka hledat hmyz Vysmátý .
Pak najednou koukám, že mi běhají po pozemku, jak praštěný a za nima roj včel. Vysmátý .

A pokud jde o Bellu, tu jsem si přivolala pomocí Insimenatoru Úsměv ( tuším, že bylo potřeba ji i oživit, ale už si nejsem jistá) a pak nastěhovala zpět. Láska Strašně mi chyběla, je to má nejoblíbenější siminka a nějak jsem se nemohla smířit s tím, že ji nechali zmizet. Červenám se

Hello: Pááni, jsem strašně ráda, že tě záběry pobavily Vysmátý .

- Ten kámen jsem vyfiltrovala i já, popravdě Vysmátý . Máš parádní postřeh! Úsměv *THUMBS UP*

- Osobně bych taky raději snědla ty palačinky Vysmátý než to zelené fuj plné much. Vysmátý

- U toho číšníka by mě to taky zajímalo Vysmátý . Obsluhoval tenkrát Dona a Cassandru Vysmátý . Těžko říct, co ho tak dobře naladilo Nevím Vysmátý

- Teda Šokovaný To musel být zážitek Šokovaný . Člověk jde na procházku do lesa a zaútočí na něj naštvané vosy Šokovaný . Koukám, že už nikde není bezpečno Zmatený . Snad jsi to zvládla bez nějakých větších problémů Pro Tebe a brzy bolest odezněla Úsměv . Hlavně je štěstí, že jsi neměla alergickou reakci, ale ono i tak pokud těch bodanců bylo několik, to muselo tělu dát zabrat. Smutný To aby člověk chodil do lesa v brnění, nebo skafandru Vysmátý Vysmátý

- No taky jsem se divila, že se dali do nějaké společné aktivity, protože se vkuse jen hádají, perou, šťouchají a já nevím, co ještě Vysmátý . Každopádně to nejsou příjemné chvilky. No nesnáší se od začátku kvůli tomu velkému baráku, který zdědili. Oba by ho chtěli pro sebe a ani jeden nedokáže tomu druhému ustoupit, najít nějaký kompromis. Tak popravdě čekám, kdy se mi tam povražděj Zmatený Vysmátý

- Pověstný roj meteoritů?? Šokovaný O tom slyším prvně a o to víc si říkám, že měl Don víc štěstí než rozumu Šokovaný Šokovaný . Tak to byla klika velká klika, že mu to nespadlo na hlavu Vysmátý . To na něj příště budu dávat větší pozor, aby zase neprovedl nějakou blbost Vysmátý .
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty25/02/22, 07:16 pm

Tak přináším další várku fotek Andílek Myslím, že v téhle těžké době potřebujeme malé rozptýlení. Úsměv

A hned začneme s tancující Ninou a Mortimerem, který si svůj důchodcovský život užívá naplno. Vysmátý Jen Bella se k celé situaci staví trochu skepticky.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2021-03-10-15-04-11-45

Možná by měli v nočním klubu přitopit, aneb když vám mrznou uši a rozhodnete se pozměnit pracovní uniformu Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2021-03-10-14-59-47-21

'' Co to tady tak smrdí? ''
''Že ty sis zase nevyčistil zuby?''

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-04-16-12-14-21-96

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-04-16-12-14-34-35

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-04-16-12-14-44-01

'' Tak to sedlo!''

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-04-16-12-13-49-22

''Může mi někdo vysvětlit, čeho jsem to svědkem?'' Chudák Darren, Brandi vykloubený krk ho rozhodil víc než jí samotnou. Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2021-01-18-17-31-56-41

Zajímavá konverzace, ale jak se zdá, každý ji vede s někým jiným Vysmátý Vysmátý . Darren očividně semnou a Brandi s vedlejším stolem Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2021-01-18-17-30-56-19

Taky vás tak rozesměje, když vedle vás někdo čůrá? Tenhle simík si z toho téměř sám cvrknul do gatí. Vysmátý Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-04-16-12-16-20-73

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-04-16-12-16-38-10

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-04-16-12-16-45-61

Takhle otráveného Dona jsem ještě neviděla Vysmátý Asi mu Nina naznačila, že už nikdy žádné hrátky nebudou a budou držet celibát. Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-06-24-21-01-39-14

A teď trošku něco morbidnějšího, snad mě za to neukamenujete Zmatený

V mém švédském sousedství mi zemřela siminka ( měla jsem to tak naplánované do celkového děje, proto jsem ji ani neoživovala) a jak se zdá, každý truchlí po svém a nebo v případě synáčka, vůbec Nevím Šokovaný

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-12-11-12-34-42-28

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-12-11-12-34-50-69

Nejdřív se mi zaseknul ve smrku, vůbec netuším, co tam hledal, asi veverky? Nevím Vysmátý Tydýt

A pak si prostě kleknul a začal očuchávat sedmikrásky, protože, co taky jiného, že? Přece nebude truchlit, to už zařídil zbytek rodiny. Tydýt

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-12-11-12-35-06-18

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-12-11-12-35-15-07

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-12-11-12-35-25-61

Alespoň jeho malou sestřičku jeho chování značně znepokojilo

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2020-12-11-12-37-52-32

Taky vás flirtování druhých namotivuje úplně jiným směrem? Vysmátý A nebo možná tím správným? Vysmátý Aneb když se Nina bojí o kila navíc.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Sims2-EP9-2018-12-11-19-37-35-31

-------------

Snad vás tahle sbírka momentů trochu rozesměje a zlepší náladu. Láska Pro Tebe


Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty25/02/22, 09:28 pm

Krásné záběry pro odreagování ze současné situace ! *THUMBS UP* Barman v kulichu, asistence na WC a k tomu mládenci, co očichává rostlinstvo, mě napadlo - třeba zkouší, které kytky by se nejlíp hodily na hrob ... Mrkající Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty26/02/22, 09:59 am


To je boží! Láska Válím se smíchy Válím se smíchy
Díky moc za tolik vtipných záběrů, v téhle době mi opravdu není moc do smíchu... díky tobě se cítím líp!


  •  Ten Mortimer, jak to rozjíždí na parketu Vysmátý
  •  Wow, to s tím barmanem se mi nikdy nestalo Úsměv Ani jsem nevěděla, že to vůbec jde!
  •  Ty její ksichty, jak zkoumá, odkud přichází ten smrad Vysmátý
  •  Z Brandi jde strach Šokovaný nedivím se, že to Darrena tak vzalo. Ale já jsem teď dostala chuť na ty dobrůtky na stole Červenám se mňam, ty dortíky nutně potřebuju!
  •  A další příběh z koupelny je snad ještě směšnější než ten předtím Vysmátý Btw. divím se, že je ten sim u záchodu nevyhnal ven Vysmátý
  •  Ten Donův výraz je perfektní Vysmátý A strašně se mi líbí ten park Úsměv
  •  Dostal mě záběr na toho smrťáka, jak listuje seznamem, to se ti povedlo zachytit v tom nejlepším okamžiku Šokovaný A pak už následoval můj výbuch smíchu, jak se ten simík „zaseknul ve smrku".. ale teda takhle bezohledného sima jsem ještě neviděla Šokovaný Válím se smíchy za ním mrtvola a on si v klidu čichá k sedmikráskám?!?!? A ještě jak se směje Šokovaný
  •  Další moc pěkný úlovek Úsměv a tady mě snad nejvíc zaujaly ty nádherné barvy (tvoje grafika je dokonalá), pěkné šaty a výraz v obličeji Vysmátý


Úžasné fotky... miluju tvoje komentáře k nim Vysmátý Válím se smíchy *THUMBS UP*
Btw. hrozně jsem se těšila na tohle pokračování s fotkami (jak jsi minule psala, že jich máš víc Úsměv ) a všechno bylo zase perfektní Úsměv doufám, že tě simíci budou dál zásobovat Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty26/02/22, 07:49 pm

Tak to byla paráda Válím se smíchy Válím se smíchy obě várky superfotek Válím se smíchy nedokážu se přestat smát Válím se smíchy Don a jeho sprcha ohně z nebes nebo jeho otrávený výraz s Ninou na lavičce Válím se smíchy koukám, že Darren ti toho měl spoustu co říct, když se nedokázal soustředit na svůj doprovod Válím se smíchy Válím se smíchy tyhle záběry jsou vždycky top Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty04/01/23, 04:28 pm

Ahojtee Vysmátý  Tak jsem opět trošku protřídila složku s fotkami a přináším pár úlovků, co mě při hraní rozesmály Chichichi Vysmátý


Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Kdy-v-m-k-ilt-nesta

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Kdy-v-m-k-ilt-nesta-2

Tento mladý pošťák se zdá být trochu zmatený Vysmátý . Prvně mi nakráčí do obýváku prvními dveřmi, to by asi nebylo nic divného, ale místo toho aby mi noviny položil na zem, prostrčí si je hlavou. Šokovaný  Vysmátý  Asi mu ten kšilt proti slunku nestačí Vysmátý Vysmátý .

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Donazka-novin-do-obyvaku

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Donazka-novin-do-obyvaku2

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Donazka-novin-do-obyvaku3

Pak si na závěr usmyslel, že tu cestu do obýváku vezme raději delší trasou Vysmátý Vysmátý. Otočil se na podpadku a noviny tak nakonec doručil express až dovnitř do té samé místnosti, ale oklikou přes dvůr. Vysmátý Popravdě se mi to ještě nikdy nestalo, že by mi pošťák donesl noviny až dovnitř. Chlapec asi dostal příplatek za speciální služby? Vysmátý Vysmátý

Teď se vrátíme k příběhu o Yetim Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Vyprav-pribeh-o-yetim

Průvodce líčí napínavou legendu o místním tvoru. Na tom by nebylo nic divného, ale jak uvidíme na dalším záběru, s někým takové legendy dokážou pěkně zamavát.  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Don-ma-nahn-no

Don se tváří poněkud rozhozeně.  Chichichi A to se před Cassandrou kasal, že žádným takovým povídačkám nevěří. Ovšem jeho výraz napovídá, že by si nejraději sbalil kufry a odjel zase pěkně zpátky do města, kde největším nebezpečím je prázdná lednice.  Vysmátý

Hrůzou nadskočil, když zaslechl šramot z nedalekého křoví...  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Za-v-echno-muzou-veverky

Návrat Yetiho se nekonal.  Vysmátý Don si málem cvrknul do gatí z veverky.  Vysmátý A ponaučení na tento den: Za všechno můžou veverky!  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Zajimavy-oufit

Taky vás tak stále překvapují outfity místních simíků?  Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Tolik-seker-najednou

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Tolik-seker-najednou2

A vrátíme se k pověstnému hodu sekerkou  Vysmátý  Vysmátý . Popravdě se Cassandře nedivím, že měla s hodem takový problém. Kdybych si brala naráz 3 sekerky, tak by to taky dopadlo katastrofálně  Vysmátý .
Její napružený výraz na druhé fotografii nenasvědčuje, že se v danou chvíli bavila  Vysmátý Spíš mám pocit, že by je nejraději hodila Donovi do zadnice  Vysmátý .

a dostáváme se k samotnému aktu  Vysmátý  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Hlavn-nep-ekrocit-hranici

Hlavně nepřekročit hranici!  Vysmátý  Vysmátý  To by byl prohřešek první třídy  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Povestny-hod-prichazi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Povestny-hod-prichazi2

Začátek vypadal docela slibně  Válím se smíchy  Chichichi

Druhá fotografie však odhalila krutou pravdu.  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Povestny-hod-z-pohledu-DOna

a ještě pohled z dálky.  Vysmátý Cass, drž se od sekerek tak daleko, jak jen můžeš  Vysmátý  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Trefil-ale

A heleme se, Don se trefil poměrně slušně, ale...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Se-zavrenyma-ocima

Divím se, že to hodil vůbec rovně, když se při tom ani neodvážil otevřít oči  Pardon   Válím se smíchy . Zajímalo by mě, jestli se tak bál výsledku, nebo jen si chtěl dát trošku větší challenge.  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Ale-copak-veltel-ti-komar-do-ucha

Ale copak? Vletěl ti do ucha komár?  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 V-triku-do-horke-vody

Každý si pojem plavky přebere po svém.. Pardon  Válím se smíchy , jako třeba tato méně odvážná siminka  Vysmátý . Asi měla obavy aby ji Don moc neočumoval.  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Bacha-na-zuby-Done

Bacha na zuby Done, aby si je nehledal na dně horké lázně  Vysmátý  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Ano-zasnoubeny-jsem

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Ano-zasnoubeny-jsem2

'' Plánuju se zasnoubit, ano..akorát si nejsem jistý prstýnkem *SORRY* Stříbrný, nebo zlatý? Co myslíš? '' Rozpovídal se Don vedle sedící simince, kterou jeho žvásty ani trochu nezajímaly.  Vysmátý  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 A-co-jakooo

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 A-co-jakooo2

Naopak  ji to dost rozčililo, těžko říct, proč?  Vysmátý  Vysmátý  Šokovaný

A na závěr jeden drzý návštěvník  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Proc-se-neposdait-na-cizi-gauc

Proč si nevyzkoušet gauč úplně u cizích lidí, kteří nejsou ani doma. Akorát mi v hlavě vrtá otázka, kde našel klíč?  Nevím  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Mne-to-prijde-spis-jako-lustr

Dal se do hodnocení interiéru. Já teda nevím jak vám, ale mně tohle přijde spíš, jako lustr a ne jako plameňák  Pššt  Nevím  Vysmátý  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Stejne-mu-jeho-nazor-z-hlavy-nevymatu

Ale jak se zdá, jeho názor mu nevymluvím  Vysmátý  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Poradne-zatlacit-aaaaa-prd

Že neděláš to co si myslím?  Šokovaný  Vysmátý Když jsem mluvila o aroma difuzéru, měla jsem na mysli něco trošku jiného... Vysmátý  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Jen-se-soprchuj-neznamy-navstebniku

Ale tohle už je vrchol... Vysmátý Někteří simíci nevědí, kde začínají a končí meze. Účet za vodu ti pošlu poštou, ty drzoune.  Vysmátý


Snad se vám tahle várka vtipnách momentek bude líbit.  Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty04/01/23, 08:29 pm

Opět tu máme krásné záběry k pobavení, div jsem si nepoprskala monitor ! *BRAVO* Válím se smíchy Válím se smíchy
Ten pošťák musel asi dostat vysoké spropitné, že byl tak ochotný a donesl noviny až do domu Mrkající A ty veverky určitě můžou i za to podivné oblečení Simíků, nezdary v hodu sekerkou i to vlezlé chování návštěvy ! Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty08/01/23, 08:15 am

To byl boží příspěvek Vysmátý Válím se smíchy   už ani nepamatuju, kdy jsem se tak nasmála Vysmátý *THUMBS UP*  díky moc za prodloužení života Vysmátý

  • Donáška novin až pod nos, tomu říkám servis Vysmátý Don s Cassandrou se museli plácnout přes kapsu, když se obtěžoval jim poskytnout až takový nadstandard Úsměv
  • Yetti - na místě Dona bych se nejen tvářila nějak takhle, ale už dávno bych byla na cestě domů Vysmátý  Prý ochraptělá veverka Vysmátý to ani nevím, že je taková hláška ve hře Vysmátý  *THUMBS UP*
  • To oblečení je perfektní Vysmátý zřejmě poslední móda v tomhle rezortu vzdáleném od civilizace Úsměv
  • Cassandra je teda dobrá, že do ruky popadne hned 3 velké sekery  Šokovaný  a ten její výraz Vysmátý a následné výrazy při házení obou protagonistů Vysmátý  A komár v uchu Válím se smíchy
  • Zaujaly mě „plavky" té simky vedle Dona, to se mi ještě nestalo! A vypadá zuby Vysmátý a jejich konverzace o prstýnku Chichichi  čím to, že se tak naštvala? Nevím
  • Z toho návštěvníka bych teda měla radost... vloupal se do domku, celé to tam zasmradil a ještě to jeho filozofování o plameňákovi? Válím se smíchy    A ještě takhle drze použije sprchu! A samozřejmě se vypařil. Don ho měl vyhodit, kdepak byl? Úsměv Mrkající


Nevím, jestli mě vždycky víc rozesmějou fotky nebo tvoje komentáře Vysmátý jsou boží! Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty15/01/23, 10:11 pm

Jee holky Vysmátý Vysmátý . To mám radost, že jsem vás pobavila! Vysmátý Některé ty momentky jsou k nezaplacení a já jsem ráda, že mi je hra poskytne a já pak můžu sdílet s váma. Andílek


Mám tu další várku Červenám se

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Ale-copak-Done-videl-sis-se-v-odraze

Ale copak Done, vyděsil ses svého odrazu v zrcadle? Vysmátý Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Bezte-se-curkovat-jinam-ne-pred-tv

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Bezte-se-curkovat-jinam-ne-pred-tv2

Teď tu mám pár záběrů z mého švédského sousedství Chichichi

'' Běžte se laskavě vybavovat někam jinám a ne mně před tv, když mi běží už 150tá epizoda Esmeraldy!'' Vysmátý Výraz na druhé fotce mě opravdu vyděsil, už bych se dávno pakovala z obýváku. Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Varime

Vaříme!

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Varime2-nezapomenout-na-sul

Hlavně nezapomenout na sůl! Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Tak-to-se-nepovedlo

A zase to připálila... Chichichi Plačící

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Chudera-nestastna

A bylo z toho opravdu nešťastná... Zmatený chuděra.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 To-mam-opravdu-jist

Tohle, že mám jíst?? Šílený Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Hele-zas-tak-hrozny-to-neni

'' Hele, zas tak hrozné to není!'' *OK*

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 No-vazne-je-to-docela-dobree

'' No vážně mi to chutná! Nekecám! '' Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Lhal-jsem-neda-se-to-jist

'' Lhal jsem. Jestli dám do pusy další sousto, neručím za sebe.'' Pššt Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Nemuzeme-to-dat-kocce-radeji

'' Nedáme to raději koččce?'' Chichichi Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 J-jsem-se-opravdu-nezblaznila

'' Ale jinak jsem docela normální, jen občas mi to kolečko přeskočí. '' Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Jezisi-to-jsem-se-lekla

'' Úsměv a sýýýýr! A pozor na zuby! '' Válím se smíchy ( S Donem by si mohli podat ruce ohledně těch zubů Chichichi )

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Nejste-spurozenci-nahodou

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Nejste-spurozenci-nahodou2

Nejste vy náhodou sourozenci?? Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Ani-tehle-dorbek-se-prede-mnou-neschova

'' Ani tehle drobeček se přede mnou neschová!''

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Copak-mas-zalubem

Copak máš za lubem? Tytyty

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Nadsena-z-letmeho-polibku

''Nech toho, nebo se začnu červenat!''

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Mortimer-si-hraje-s-domeckem

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Mortimer-si-hraje-s-domeckem2

A na závěr Mortimer, který své volné chvíle tráví netradičním způsobem. Chichichi Chichichi
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty16/01/23, 08:22 pm

No tak toho Dona na první fotce jsem se málem lekla i já Chichichi Švédská rodinka taky pobavila, prý "150. díl Esmeraldy" Válím se smíchy A ty ksichty, ty mluví za vše - že se takhle tváří jen kvůli focení ? Mrkající No, a proč by si Mortimer nemohl hrát s domečkem pro panenky, každý holt máme nějaký ten koníček, že ano ... Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty17/01/23, 05:01 pm

To je boží várka fotek Vysmátý

  • No, já jsem se teda hned u první fotky lekla Vysmátý Válím se smíchy To je perfektní záběr Vysmátý
  • I u druhé fotky jsem se lekla Vysmátý Taky bych už pelášila dávno pryč Vysmátý Je vidět, že to s Esmeraldou myslí smrtelně vážně! Šokovaný SOS Vysmátý Hlavně, že ji nevytočí kočka, která žere toasty Vysmátý
  • Ty záběry z vaření jsou perfektní Vysmátý I ten kluk, co se jí snažil namluvit, že je to v pohodě. Ale bylo to nad jeho síly Vysmátý A vidím, že se se servírováním jídla nebudou muset obtěžovat, rovnou to kočce položili na zem Vysmátý Jestlipak se do toho pustila? Vysmátý Nebo má naše vznešená císařovna ráda jenom excelentní jídlo, co se servíruje na kuchyňské lince? Úsměv
  • Ta simka háže perfektní ksichty Vysmátý Mám z ní záchvat smíchu. I ostatní simíci se činí Úsměv a ti dva sourozenci vypadají tak roztomile. Láska
  • A Mortimer na závěr mě překvapil Šokovaný To jsem nečekala Vysmátý Vypadá jako malé děcko, nebýt těch svalů a kníru Úsměv Ale proč ne - proti gustu Vysmátý A aspoň je to neškodný koníček. Úsměv Vysmátý Co na to asi říká Bella?
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty23/01/23, 05:10 pm

Já se picnu Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy válím se tu smíchy u klávesnice a nevím na co reagovat dřív Válím se smíchy Válím se smíchy jestli na cizince v domě, Donovi zuby, veverčí invazi nebo Mortimera a jeho klidnou hru s panenkami Válím se smíchy Válím se smíchy to je bomba Válím se smíchy všechny fotky jsou naprosto boží Válím se smíchy Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty18/06/23, 12:51 am

Měla jsem chvilku a protřídila jsem tu horu fotek co mám v pc a našla jsem tam pár momentů, se kterými bych se s vámi ráda podělila Úsměv je jich víc, takže je rozdělím na určitě dvě části, takže vám sem brzy dodám další pokračování Úsměv

Pamatujete si na dílek, kde Tomas vystupoval ve Větrnově při pokusu o jeho záchranu? Úsměv

Tomase jsem nechala celou dobu, co vystupoval Simon a Anežka, zavřeného uvnitř společenské místnosti, kterou jste vlastně zevnitř nakonec vůbec neviděli Smutný

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 001

Nutno říct, že z něj byli všichni z nějakého důvodu na větvi Vysmátý a to tam opravdu jen stál jak svíčka Vysmátý

Simon se dokonce ten den překonal...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 002

V jeho přáních se objevilo, že chce vystupovat na jevišti! Šokovaný zůstala jsem na to valit oči... i když je pravda, že to možná myslel kvůli tomu, aby mohl říct nahlas svůj názor a to přeci jen dělá moc rád, když je to k věci Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 004

Ehm... Anežko, Stefane? Děje se mezi vámi něco?

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 003

Ten zamilovaný pohled Stefana... nežijí snad naši simíci sami na svoji pěst, když je hra zavřená? Nebo to snad dělalo pódium? Šokovaný

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 005

Nutno říct, že Anežka celkem válčila s mikrofonem...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 006

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 007

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 008

"Já... ehm... no... no... já... co že to bylo ve scénáři?"

Později se až neuvěřitelně nadšeně vítala s Tomasem.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 009

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 010

"Tome, já se picnu! Ty jsi tady! Já tomu nevěřím! Vždyť ty chodíš na natáčení jako do houslí!" Křičela na něj zhurta.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 011

Ostatní však její slova zanechala chladnými... Stefan dokonce ztratil i zájem o dění na pódiu Vysmátý

Později se Tomas usadil ke klávesám a začal hrát... jenže to by nebyli townies, aby se zrovna nerozhodli s Tomasem udělat rovnou kapelu a dokonce při tom neváhali...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 012

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 013

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 014

...projít skrz našeho hrdinu, který doslova vytrvale bušil do kláves v divokých pohybech, které jsem do příběhu vůbec nepotřebovala Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 015

Tomas tak nadále hrál a naši dva cizinci se do toho opřeli po svém Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 016

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 017

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 018

Později tak čekali nějaké simoleony za svůj výkon... jenže ne každý měl štěstí Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 019

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 020

"Tak málo? Kde jsou moje peníze ty skrblíku jeden! Že ty jsi mi ukradl celou moji slávu?!"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 023

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 024

"Já to nebyl, přísahám!" Kal se zrzoun. Blondýna si povzdechla.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 021

"Pak kdo mi ukradl moji pozornost a simoleony?" No... nechci ti to říkat, ale...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 025

"Prachy!"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 026

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 027

"PRACHY!! MUHEHE!" Teda, Tome ty ses rozjel... a víš, že ty peníze budou součástí společného majetku s tvými spolubydlícími?

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 028

"Neva..." bručel...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 029

...a se zasněným výrazem...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 030

...zamířil rovnou skrz vlastní klávesy k mikrofonu  Aha

Bohužel, ale...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 031

...Anežku při jeho proslovu posedl démon  Zmatený

Později se Tomas s Emilii přemístil na hranici Větrnova...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 032

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 033

"Možná, že když si stoupnu za tuhle značku, tak si mě Tomas nevšimne..."

Jinak víte, že Emilii se líbí hodně simíků ze sousedství?  Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 034

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 035

"Nechci nic říkat Emilie, ale neměla by ses spíš soustředit na kulečník?" Oslovil ji Antonín hbitě.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 036

Kopírky...  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 037

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 038

"Pání... vidíš ho? To je fešák!"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 039

Později se však začala chytat za hlavu, až po chvíli jsem pochopila proč  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 040

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 041

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 042

Její bratr Petr Dvořák, který by měl být ve vězení, se rozhodl dorazit na scénu a zahrát si karty s nikým jiným, než se Šarlatánem  Vysmátý copak to jsi už neprohrál dost peněz, Petře?  Zmatený

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 043

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 044

Mezitím se zjevil ještě Artur se vcuclou rukou do svého těla, který se samozřejmě do jejich skupiny přidal, aby prohrál svoje těžce vydělané peníze s největším zlodějem celého Podivína  Zmatený

O několik hodin později se zjevil ještě někdo jiný, ze kterého mi šla hlava kolem  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 045

Samotný otec Simona, který měl být už dávno mrtvý  Vysmátý  A kde myslíte, že skončil on?

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 047

Rovnou u hracího stolku se Šarlatánem... Nene

Pak se v baru objevil někdo další...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 046

A tím byl pravý Nervózní Jedinec!

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 048

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 049

Toho však hned nehnal hazard  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 052

Přidal se k nim až později, když Šarlatán odešel s nakradenými penězi  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 050

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 051

Chytrý to kluk  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 053

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 054

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 055

Nutno říct, že z jeho počínání si mohla matka Alicie doslova hlavu ukroutit  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 056

Jinak Emilii se opravdu líbí spousta simíků  Vysmátý a mezi nimi je i Antonín  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 057

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 058

"Tobě to dneska ale sluší..."
"Děkuji Emilie..."

Jejich setkání však nakonec nedopadlo tak úplně valně...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 059

"Ta fotka je dokonalá..." zubil se Antonín, než ucítil...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 060

...odér své společnice.
"Copak to nemáte doma koupelnu? Rejžo, udělej s tím něco!" Hučel. Emilie se tak později sama vydala zpět do svého doma...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 061

Její zápach se za ní tak doslova táhl  Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty18/06/23, 09:03 am

Jéé, to je boží nadílka fotek z toho setkání ve Větrnově Vysmátý Válím se smíchy

Simon mě překvapil svojí odvahou vystupovat veřejně s mikrofonem Vysmátý ale proč ne, určitě by měl ke všemu co říct Úsměv Zato Anežka se do toho pustila po hlavě Vysmátý ty ksichty u mikrofonu Vysmátý (chudák... taky bych se bála veřejně mluvit) Vysmátý
A překvapil mě ten roztomilý pohled Anežky a Stefana, zahleděných do sebe Úsměv myslím, že by jim to spolu slušelo.
Rozesmál mě nečekaný koncert těch townies, vždycky se nachomýtnou do každého záběru a hlavně do těch, kde je zrovna nechceš Chichichi jak pozorujou Tomase, skoro z nich jde až strach... Šokovaný že by praví obyvatelé Větrnova? A ty jejich zklamané obličeje, když zjistili, že jejich poksy nikdo neocenil Vysmátý zato Tomas si pěkně vydělal Úsměv až z jeho ksichtů šel strach Šokovaný Vysmátý dostalo mě, jak všichni procházejí těmi klávesami Vysmátý a Emílie schovávající se za značkou Válím se smíchy v příběhu působí teda úplně jinak než u toho kulečníku a u baru Šokovaný Andílek a překvapilo mě osazenstvo Šokovaný takovou společnost bych nečekala Vysmátý
a tne táhnoucí se smrad na závěr Válím se smíchy Válím se smíchy Perfektní sbírka fotek *BRAVO* *BRAVO* Láska *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty19/06/23, 08:34 pm

Líbí se mi ta momentka s kartami, simík má u toho zajímavý pohled :D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 12 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fotky s ksichty a vtipné situace
Návrat nahoru 
Strana 12 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Fotky z hraní TS4
» Fotky z hraní TS2
» Fotky zvířat (TS2)
» Fotky z hraní TS3
» Hellohello: Kolekce příběhů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše fotky z TS2-
Přejdi na: