Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Fotky s ksichty a vtipné situace

Goto down 
+7
soarka
Janika31
Shina
Lucisab
Ludmila
Fidgety
Hellohello
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty24/03/18, 05:26 pm

Díky Červenám se jsem ráda, že jsem pobavila Úsměv

Tak to by se ti líbil celý můj rodokmen simíků Vysmátý tam je přezrzkováno Vysmátý zakládající pár byl zrzavý a tak se mi ty ryšavé vlasy vždycky někde objeví Vysmátý I když například tady u ženicha jsem očekávala, že bude rezavý, protože měl zrzavé oba rodiče, prarodiče... a on a jeho sourozenci jsou nakonec blonďáci po jediném pradědovi s blonďatými vlasy Vysmátý Vysmátý s genetikou v TS2 je holt sranda Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty24/03/18, 06:51 pm

To je psina Vysmátý Skvělé fotky a perly Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty26/03/18, 09:37 pm

Tak na tuhle svatbu simíci jen tak nezapomenou Vysmátý Super fotky i komentáře k nim! Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty08/04/18, 06:56 pm

Tak tohle je moje první příběhová fotka z bunkru Vysmátý chudák Caroline dostala 2x ránu bleskem, když jsem fotila úvodní fotky Vysmátý
Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Snapshot_27c6ae34_c7cadc6f
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty08/04/18, 06:59 pm

Vysmátý chudinka
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty08/04/18, 08:46 pm

Proboha, ti vaši simíci mají fakt smůlu, Bear málem uhořel a tady máme zásah bleskem Vysmátý ale mají tuhý kořínek, co? Radiace, blesk, oheň, nic je neporazí Vysmátý (zatím)
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty08/04/18, 08:47 pm

Docela to sedí k tématu, zjevně se zachránila za pět minut dvanáct Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty08/04/18, 08:49 pm

Fotky v dešti mají svou daň :D
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty08/04/18, 09:14 pm

A v bazénu v dešti taky Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty14/04/18, 08:21 pm

Můj bunkr začal taky katastrofálně Vysmátý První věc, co jsem viděla po nastěhování všech na pozemek, byl Rover ničící něčí ostatky u stromu  Je mi špatně   (ty jsem tam musela dát už hned během stavby, i když k apokalypse v příběhu došlo až později - pak už nemůžeme nic upravovat).

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Bunker_31

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 X_53

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 X_54

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 X_55

Další problém jsem měla s focením - myslela jsem, že to bude těžké, ale že až taková hrůza?  Sakra  Ti psi pořád odbíhali a nechtěli ani chvilku postát. Sotva jsem jednoho sima postavila do nějaké pózy a odpauzovala jsem hru, chvilku trvalo, než se na mě podíval. V tom se začali spolu rvát psi. Pak mi vlezl do záběru ten teen, co roznáší noviny. Zase, jakmile se psi přestali rvát, začali se oba točit za ocasem... já vím, měla jsem vypnout svobodou vůli zvířat  Červenám se hned, jak přestali, přišel ten chlápek, co nosí počítač. Vzteklý Toho jsem smazala dřív, než stačil tam ten dárek s PC položit. Nadlidský úkol, cvaknout jednu fotku Chichichi

A vrchol všeho byl, když jsem se simíky vstoupila při exkurzi do podzemí a tam jsem nově koupeného papouška našla v kleci nohama nahoru:

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 X_33

Tak jsem nechala Nicka vyčistit klec, zatímco ostatní přihlíželi + letěla koupit nového a znova upravit finance Vysmátý   (tuhle část jsem v příběhu vynechala, po zakonzervování bunkru by  nebylo kde koupit nového papoucha) - teď jenom doufám, že to takhle nebude pokračovat dál Vysmátý  nevím, jestli se mám smát nebo brečet  Zmatený


Naposledy upravil Hellohello dne 14/04/18, 08:39 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty14/04/18, 08:26 pm

Hello, směj se! Brečet můžeš, až se ti začnou rodit první potomci! Plačící Vysmátý Já teda u tvé story brečím smíchy Válím se smíchy
Tak jako tak ta výzva plní účel a dává hraní nový rozměr Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty14/04/18, 08:32 pm

Tak tohle je perfektní Válím se smíchy Válím se smíchy Ten papouch Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty14/04/18, 08:45 pm

Vysmátý Na ty potomky se těším Vysmátý doufám, že nebudou vypadat zmutovaně hned v první generaci Vysmátý
No a doufám, že nový papouch vydrží dýl! Btw. dopsala jsem do toho popisu nahoře ještě toho chlapa, co nosí počítač, na toho jsem v tom výčtu zapomněla Vysmátý bylo to šílené, 1 fotka a tolik práce s tím Vysmátý
No a chápete to? Ten pes mohl hrabat do čehokoliv na tom pozemku, ale vybere si tu nejnechutnější věc Vysmátý

Ještě jsem ani pořádně nezačala hrát a už mě ta výzva hrozně baví! Vysmátý Díky za ni, Kolikokoli Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty14/04/18, 08:48 pm

Já nemůžu Válím se smíchy Válím se smíchy zase se tady směju, jak šílenec Válím se smíchy Válím se smíchy

No co by jsi od Rovera čekala... cítil kostičky tak si chtěl dát asi sváču Je mi špatně Je mi špatně Vysmátý jinak právě proto jsem si do výzvy nepořídila psa ani kočku Vysmátý nedokážu si představit, jak bych je tam naháněla Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty14/04/18, 08:52 pm

Lucisab napsal:
Já nemůžu Válím se smíchy Válím se smíchy zase se tady směju, jak šílenec Válím se smíchy Válím se smíchy

No co by jsi od Rovera čekala... cítil kostičky tak si chtěl dát asi sváču Je mi špatně Je mi špatně  Vysmátý jinak právě proto jsem si do výzvy nepořídila psa ani kočku Vysmátý nedokážu si představit, jak bych je tam naháněla Vysmátý

Válím se smíchy já jsem je tam nahnala moveobjectem, to se fakt nedalo Vysmátý ale teď už jsem pořádně zamkla. Ti psi mi lezli i za návštěvníky - takoví ti simové, co vždycky přijdou po nastěhování uvítat sousedy. Přišel Alexander Goth se svým švagrem a ještě jedna ženská v kosmickém oblečku. A nechápu jak, ale ti psi si s nima i přes zavřené a zamknuté dveře hráli Vysmátý tak jsem musela zamknout i ty kovové brány a teď už to snad nehrozí SOS
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty14/04/18, 08:54 pm

Chudák papoušek, asi ho taky zastihla radiace Plačící
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty14/04/18, 09:04 pm

Hellohello napsal:
Lucisab napsal:
Já nemůžu Válím se smíchy Válím se smíchy zase se tady směju, jak šílenec Válím se smíchy Válím se smíchy

No co by jsi od Rovera čekala... cítil kostičky tak si chtěl dát asi sváču Je mi špatně Je mi špatně  Vysmátý jinak právě proto jsem si do výzvy nepořídila psa ani kočku Vysmátý nedokážu si představit, jak bych je tam naháněla Vysmátý

Válím se smíchy  já jsem je tam nahnala moveobjectem, to se fakt nedalo Vysmátý  ale teď už jsem pořádně zamkla. Ti psi mi lezli i za návštěvníky - takoví ti simové, co vždycky přijdou po nastěhování uvítat sousedy. Přišel Alexander Goth se svým švagrem a ještě jedna ženská v kosmickém oblečku. A nechápu jak, ale ti psi si s nima i přes zavřené a zamknuté dveře hráli Vysmátý  tak jsem musela zamknout i ty kovové brány a teď už to snad nehrozí SOS

To mě do bunkru vlezla ženská, co přijímá do klubu (např. umělecký) i přes zavřené dveře Vysmátý Mathias si tam v klidu snídal a najednou mu stála za zády Vysmátý jsem byla úplně v šoku Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty14/04/18, 09:35 pm

Lucisab napsal:
To mě do bunkru vlezla ženská, co přijímá do klubu (např. umělecký) i přes zavřené dveře Vysmátý Mathias si tam v klidu snídal a najednou mu stála za zády Vysmátý jsem byla úplně v šoku Vysmátý
Takový mutanty třeba vykopat. Neodbytní, asi chtěj mozky Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty15/04/18, 05:08 am

Kolikokoli napsal:
Lucisab napsal:
To mě do bunkru vlezla ženská, co přijímá do klubu (např. umělecký) i přes zavřené dveře Vysmátý Mathias si tam v klidu snídal a najednou mu stála za zády Vysmátý jsem byla úplně v šoku Vysmátý
Takový mutanty třeba vykopat. Neodbytní, asi chtěj mozky Válím se smíchy

Válím se smíchy Válím se smíchy s tou výzvou je hrozná sranda, ale ty vaše vtipné historky a komenty Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty15/04/18, 04:57 pm

Taky že jsem ji hned vykopla Vysmátý snad Mathiase nějak nepoznamenala Vysmátý jinak je fakt, že je s výzvou děsná sranda Vysmátý ale zároveň to hoření je nějaké osudové už Válím se smíchy včera se mi rozsvítil Julián při opravě myčky Válím se smíchy Mathias měl z toho chudák srdce na jazyku a celý život se mu promítl před očima Vysmátý asi se bál, že zůstane v bunkru jako poslední muž Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Snapshot_07cec17b_a7debe75

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Snapshot_07cec17b_a7debf9b

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Snapshot_07cec17b_e7debf8f

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Snapshot_07cec17b_a7dec011

A to se mi tohle naposledy stalo strašně dávno Vysmátý a navíc Julián neměl tak nízkou schopnost techniky Vysmátý chudáček Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty15/04/18, 06:35 pm

Chudáááák Smutný z těch jisker jde strach. A je vtipné, že Mathias to snáší hůř než samotný Julián Úsměv

Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty15/04/18, 08:18 pm

Jé, to vypadá, jako by mu šly blesky z nosu Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty22/04/18, 07:50 am

Historie se opakuje? Vysmátý
Asi mám v bunkru fakt smrtící vzduch - aspoň pro papoušky. To bych nečekala, že první dvě oběti budou dva papoušci. Ale už jsem koupila dalšího následovníka. Ten nečekaný výdaj mě mrzel, už tak je těžké vydělat dost peněz na semínka a účty. Doufám, že bude mít delší dobu trvání Úsměv

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 X_parrot2b

Gothovic zombie rodinka se mi první den dobývá do bunkru. Tak vlezlá návštěva se jen tak nevidí Úsměv zůstali tam dlouho do noci. Bylo to fakt jak invaze zombies Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 X_102

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 X_103

Nick se posmívá profesorovi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 X_134

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 X_135

Ale kdo jinému jámu kopá... Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 X_149

A tady profesor vyčítá to samé Roverovi. Hlavně že sám neudržel močový měchýř na uzdě Úsměv  i když musím teda uznat, že tady to není loužička, ale skoro jezero.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 X_136


Tyhle fotky se mi líbí - vypadá to, že Rover jde na záchod přímo do toho bazénku. Akorát ta loužička se objevila vedle.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 X_90

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 X_91

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 X_92
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty22/04/18, 08:33 am

Čůrací lapálie Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty22/04/18, 10:37 am

Aneb příběhy močových měchýřů ...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fotky s ksichty a vtipné situace
Návrat nahoru 
Strana 3 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Fotky z hraní TS4
» Fotky z hraní TS2
» Fotky zvířat (TS2)
» Fotky z hraní TS3
» Hellohello: Kolekce příběhů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše fotky z TS2-
Přejdi na: