Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Domy od Sarah666

Goto down 
+5
Hellohello
soarka
Fidgety
Ludmila
Sarah666
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Domy od Sarah666 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domy od Sarah666   Domy od Sarah666 - Stránka 6 Empty07/04/21, 09:26 pm

@Lucisab díky moc Červenám se , hlavne tá vila bola náročná na čas
@Petr Simík díky Červenám se , no môžeš byť, len neviem, ako sa teleportuješ do hry Vysmátý To zelené obloženie som dala ako zachovanie "zelenej" pracovne, kedže som nenašla vhodné police v zelenej farbe Nevím
@Hellohello a ani nevieš, že si mi pripomenula, že som zabudla dať fotky mini posilovne vedľa pracovne. Idem to pozrieť a editnem ešte.
ďakujem ešte raz Pro Tebe Ten barový pult, to bol oriešok kam dať, aby sa tam zmestili aj stoličky, menila som aj schody, polohu... Chvíľu mal byť aj na terase.


Btw. editla som ešte pár fotiek, správne vyzerajúci bar a posilovňu vo vile
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domy od Sarah666 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domy od Sarah666   Domy od Sarah666 - Stránka 6 Empty08/04/21, 01:52 pm

Omlouvám se, zapomněla jsem nějak okomentovat tu krásnou restauraci - tam bych si klidně zašla posedět, jen co by skončil lockdown Mrkající Sedla bych si třeba na tu horní terasu, nechala si doporučit od obsluhy něco z čerstvých ryb a dívala se do dálky na vodní hladinu ..... Jen mě drobátko ruší dvě maličkosti - ty schůdky k moři bych otočila na druhou stranu (takhle mi to připadá, že je tam málo místa) a ta ozdoba nad jedním stolem uvnitř mi příliš evokuje dětský kolotoč nad postýlku Nevím
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Domy od Sarah666 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domy od Sarah666   Domy od Sarah666 - Stránka 6 Empty08/04/21, 09:38 pm

@Ludmila to nič, ty si komentovala tuším ešte pred pridaním reštaurácie. Už ti stopercentne nepoviem, či mi na tú stranu nešli, lebo je tam taký ten balvan v strede Domy od Sarah666 - Stránka 6 Snapshot-00000045-8d76565b Ja som chcela reštiku postaviť viac do stredu, ale s tým kameňom to nevychádzalo. Tak je možné, že aj tie schody nešli, ale na túto stranu sa mi páčia :)
Ten "detský kolotoč" je nástenný a sú tam mušličky, kotva a pod. Ja som hľadala aj rybársku sieť, ale nebola som úspešná. Tak som dala takýto. A ďakujem Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Domy od Sarah666 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domy od Sarah666   Domy od Sarah666 - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Domy od Sarah666
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Domy od Sarah666 (TS4)
» Hellohello: Domy
» Hellohello: Domy (TS4)
» Domy, byty, pozemky od Salazaret
» Stavební výzva "Oživme staré domy"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše domky - TS2-
Přejdi na: