Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Historie jednoho rodu

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 468

Historie jednoho rodu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie jednoho rodu   Historie jednoho rodu - Stránka 8 Empty08/05/19, 04:44 pm

Moc hezké počtení. :)
Tomáše je mi líto. Plačící Ale hold se nedá nic dělat, jak jsi napsala, je čas na další generaci. Úsměv
A Gábi nám vyrostla v pěknou krasavici. *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 950

PříspěvekPředmět: Re: Historie jednoho rodu   Historie jednoho rodu - Stránka 8 Empty09/05/19, 08:38 am

Krásné! Tolik jsem toho zameškala, ale má to své výhody - pak je toho víc ke čtení Úsměv amoc jsem si to čtení užila. Moc krásně píšeš a máš vše tak krásně nafocené - pokaždé obdivuju ty domy. Nádhera!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin - Bronzový simík stavitel
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 830

PříspěvekPředmět: Re: Historie jednoho rodu   Historie jednoho rodu - Stránka 8 Empty09/05/19, 12:37 pm

Děkuji za pochvaly, jsem ráda, jestli se pěkně četlo Červenám se  Tomáš se jako jeden z mála mých simíků dožil teen-věku svého vnuka, žil opravdu nezvykle dlouho. Asi atletika na 10, protože podobný "veterán" je jen druhý sportovec, René z Apokalypsy. A Gábi se mi taky líbí, čímž mi zkomplikovala situaci, protože díky Valerii neměla mít výraznou roli v příběhu, ale teď je mi líto ji odsunout stranou Plačící No uvidíme, co s nimi vymyslím, a hlavně kdy - myslím, že teď bude zase chvilku pauza, protože nemám nafoceno už ani ťuk Nevím

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 989

PříspěvekPředmět: Re: Historie jednoho rodu   Historie jednoho rodu - Stránka 8 Empty09/05/19, 06:23 pm

Tomáše je mi opravdu moc líto Plačící byl to moc sympatický simík... a tolik jsme s ním prožili... Plačící ale je pravda, že život musí jít dál Plačící nejvíce mě pobavila hláška "to jsou blechy psí, ty na člověka nejdou" Válím se smíchy každopádně Gabi moc hezky vyrostla Úsměv a i Valerie bude jistě moc zajímavá Úsměv akorát, když tak čtu tvůj komentář... neměl by teď být dědicem rodu Filip? Nebo se spíš zaměříš na holky? Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 830

PříspěvekPředmět: Re: Historie jednoho rodu   Historie jednoho rodu - Stránka 8 Empty09/05/19, 07:45 pm

Jasně, že by to mělo být Filip, a k němu jsem chtěla ještě jednu výraznější postavu (jako byla třeba Anja v této generaci). Což měla být Valerie, ale teď se mi Gabči nechce vzdát, ale nevím, kolik linek bych utáhla, ale třeba to ještě nějak vymyslím Chichichi

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1051

PříspěvekPředmět: Re: Historie jednoho rodu   Historie jednoho rodu - Stránka 8 Empty09/05/19, 09:56 pm

Je mi pokaždé moc líto každého Simíka, který opouští Tvůj příběh, ale takový už je život Plačící Doufám, že teď nás čeká zase pár veselých kapitol s malou Valérií i velkou Gabrielou Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Historie jednoho rodu   Historie jednoho rodu - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down

Historie jednoho rodu
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Vaše příběhy - TS4-
Přejdi na: