Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Dům s přesným rozvržením - PRÁVĚ PROBÍHÁ

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 569

PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením - PRÁVĚ PROBÍHÁ   07/10/18, 08:18 pm

Je to TS2 Úsměv jenom mám stažené předělané věci z TS4 do TS2 od naší Janiky a něco mám z netu Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Kajinka96
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 28

PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením - PRÁVĚ PROBÍHÁ   07/10/18, 10:34 pm

@Lucisab napsal:
Je to TS2 Úsměv jenom mám stažené předělané věci z TS4 do TS2 od naší Janiky a něco mám z netu Úsměv

Jo ták, já už myslela že špatně vidím :D tohle mě vůbec nenapadlo, jinak domeček je krásný <3
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 649

PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením - PRÁVĚ PROBÍHÁ   15/10/18, 09:51 pm

Teda Kajinko, musím říct, že tentokrát mi to dalo zabrat víc, než jsem čekala Aha  Tak jsem se na to těšila, protože mám ráda zadané půdorysy a tenhle se mi moc líbil, takže jsem myslela, že proti koupališti to bude "laláč" - ha, chyba lávky, pořád to nějak nebylo ono Sakra A když už jsem konečně dospěla k nějakému konci, vyvstal druhý problém - obvykle nemám problém vejít se do počtu fotek, ale dneska to byla výzva vybrat Zmatený  

Více tedy v mém stavebním tématu - ZDE

Pohled z venku

Předsíň (pozn. "příčka" je pouze nízká stěna)

Centrální místnost tvoří klasicky kuchyně (království paní domu, jinak manažerky restaurace), jídelní kout a obývák

V přízemí se dále nachází pracovna hlavy rodiny - soukromého detektiva. Pokud nemůže náhodou rozlousknout nějaký případ, může se odreagovat u fotbálku).

Přízemní koupelna s prádelnou v jednom.

V patře se nachází ložnice rodičů s přilehlou koupelnou.

A pokoje dětí - téměř dospělé slečny a malého uličníka. (Ti mají vlastní koupelnu, laděnou ve stejném duchu jako dvě předchozí)

Oba manželé jsou často pracovně vytíženi, ale milují oddych v přírodě a tomu odpovídá jejich zahrada. Pokud není čas, aby je jejich terénní vůz odvezl do hor, rádi si opečou buřty i doma.

A jejich děti milují houpačku na stromě.

PŮDORYSY!!!!

Více v mém stavebním tématu - ZDE

Edit 16.10.2018 v 21:30:56 - opraveny fotky kanceláře (původní byly omylem se čtverečky)

Naposledy upravil Fidgety dne 16/10/18, 09:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 529

PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením - PRÁVĚ PROBÍHÁ   16/10/18, 04:59 am

Tak to je nádhera Láska *BRAVO*

Taky mám rozestavěno, ale bojím se, že to nestihnu do čtvrtka. Tenhle týden je nabitý. Moc prosím, jestli může být prodloužen termín až do neděle (včetně)?
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Shina
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 156

PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením - PRÁVĚ PROBÍHÁ   16/10/18, 08:44 pm

To jsou všechno tak krásné domky! Láska Já jsem se po dlouhé době konečně dostala k TS, tak si dovolím připojit se se svým výtvorem Úsměv Btw, omlouvám se za to deštivé počasí na fotkách, ale než jsem si uvědomila, že nepochybně existuje cheat, kterým jde počasí změnit, měla jsem vyfoceno a fotit všechno znovu se mi už nechtělo.

Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 649

PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením - PRÁVĚ PROBÍHÁ   16/10/18, 09:10 pm

@Hellohello napsal:
Tak to je nádhera Láska *BRAVO*

Taky mám rozestavěno, ale bojím se, že to nestihnu do čtvrtka. Tenhle týden je nabitý. Moc prosím, jestli může být prodloužen termín až do neděle (včetně)?

Za sebe proti tomu nic nemám, na mě se čekalo minule Červenám se  A tak tedy z moci svěřené mi sama sebou souhlasím s prodloužením do neděle 21.10.2018 do 23:59 Mrkající Chichichi  (snad nebude mít autorka soutěže nic proti Andílek ). Samozřejmě prodloužený termín platí i pro další zájemce o účast Mrkající

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 529

PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením - PRÁVĚ PROBÍHÁ   Yesterday at 01:52 am

@Fidgety - Děkuju moc! Úsměv To bych už měla stihnout. Doufám, že se přidá ještě někdo další.

@Shina - deštivé počasí se k tvému pěknému domku moc hodí, dodává to tu správnou atmosféru Úsměv i když věřím, že ve slunečném počasí je ještě hezčí, takhle je to super  *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kajinka96
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 28

PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením - PRÁVĚ PROBÍHÁ   Today at 02:06 am

Problém s prodloužením určitě nemám :) jen ať je více soutěžících.
@Shina to děsivé počasí rozhodně není děsivé, právě daleko více vystihuje ducha tématu toho domku a dodává tomu tu správnou podzimní atmosféru, parádní! <3
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 629

PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením - PRÁVĚ PROBÍHÁ   Today at 09:19 pm

Tak se přece jen přidávám se svou troškou do mlýna, tedy soutěžním výtvorem. Předem se omlouvám, není to příliš zaplněné dekoracemi, stále hraju MO (rychleji se mi tak načítá hra Mrkající ).
Pohledy zvenku :

Vstoupíme do kuchyně propojené s obývacím pokojem (dá-li se to tak nazvat) :

Z každé koupelny tady zveřejňuji jen jednu fotku, aby se mi to sem vešlo, tohle eje koupelna pro prarodiče :

A tady ložnice prarodičů :

V patře je jedna dětská koupelna :

Pokoj starší dcery, která zbožňuje vše japonské :

Pokoj mladší dcerky :

Ložnice rodičů :

A koupelna :

A pro kontrolu půdorysy :

Musím říct, že mi tato stavba dala dost zabrat, pořád jsem ten půdorys nemohla trefit, než jsem zjistila, že mi řada čtverečků přebývá Sakra Asi by to chtělo zajít na oční pro nové brejle Zmatený
Více obrázků samozřejmě dodám časem do svého vlákna.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením - PRÁVĚ PROBÍHÁ   

Návrat nahoru Goto down

Dům s přesným rozvržením - PRÁVĚ PROBÍHÁ
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: