Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Ze života Nervózního Jedince

Goto down 
+5
Kolikokoli
Ludmila
soarka
Janika31
Lucisab
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorZpráva
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Ze života Nervózního Jedince - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ze života Nervózního Jedince   Ze života Nervózního Jedince - Stránka 16 Empty07/05/21, 07:27 pm

Právě teď jsem dočetla tento příběh... a jsem z něho naprosto vedle, úplně unešená.  Láska  Láska  Láska  Láska
Původně jsem chtěla dočítat zhruba od nějaké stránky 8 nebo 9 do konce, ale potom znovu přišlo takové uspěchané období, kdy nebyl na nic pořádně čas - ale pořád jsem tady měla příběh v oblíbených odkazech, abych se k němu vrátila, jakmile budu moct. Ale když jsem začala číst od strany 8/9, napadlo mě, že bych si ho mohla přečíst raději rovnou od začátku, protože tento příběh zbožňuju - říkala jsem si, že jsem třeba za tu dobu zapomněla některé detaily, i když jsem si většinu z toho pamatovala, jsem strašně ráda, že jsem se vrátila na začátek, i když mi to čtení trvalo dýl, a mohla jsem si znovu vychutnat každý díl a prožít s postavami celý ten příběh od úplného začátku. Bylo to perfektní čtení, hrozně mě to bavilo, i kapitoly, které jsem už měla přečtené kdysi dávno. Bylo to jako setkat se se starými dobrými kamarády po dlouhé době Úsměv  a když jsem se dostala do té části, kde jsem předtím musela přestat číst kvůli nedostatku času, byla jsem úplně ohromená, protože příběh nabral ještě větší spád než předtím. Každý díl mě úplně pohltil - každá kapitola odhalila něco nového a napínavého! Strašně se mi líbilo probuzení Simona, kdy se z ledového krále (není divu při jeho předchozím životě) stal moc příjemný člověk a oddaný přítel Patricie Úsměv Opravdu moc sympatický!  Úsměv
A vůbec, celé to bylo takové napínavé. Bála jsem se celou dobu o Emílii a Paty, aby se jim nic nestalo, protože chvílemi šlo cítit tu hutnou atmosféru v tom podivném městě a bylo strašné si neustála uvědomovat nebezpečí, v jakém byly! Při některých dílech se mi úplně draly slzy do očí, bylo to tak smutné a pěkné zároveň Úsměv   Asi nejhorší pro mě bylo, když Simon putoval přes poušť se zraněnou Paty, to jsem se o ně opravdu bála...   Nejlepší rozhodnutí za celý příběh bylo, když Simon utekl od oltáře Vysmátý  a objevila se nová super postava, jeho bratr Úsměv  (a taky bratr holek, což jsem nečekala, že se takhle rychle objeví a hlavně takto nečekaně a jeho vysvětlení bylo opravdu zajímavé). O Simona jsem měla strach, protože díky tomu Patriciinu snu (což bylo mistrovsky vymyšlené) se nedalo odhadnout, co se stane a bála jsem se, že se to vyplní.
Strašně se mi líbilo, jak jsi ukazovala sny a podivné útržky vzpomínek Nervózního a jak se potom na konci propojily a všechno se objasnilo. To bylo opravdu geniální! Právě tahle epizoda o jeho dětství se mi moc líbila a je to jedna z mých nejoblíbenějších - úplně mě dojímalo, jak si Tomas hrál s Jamiem Úsměv to bylo opravdu moc krásné. I ten epilog (musím říct, že mě hodně překvapil) Úsměv

Chci ti strašně, ale strašně moc poděkovat za tenhle úžasný příběh!  Láska  Pro Tebe  Láska Je perfektně vyvážený, máme tu spoustu záhad (do toho přicházejí další v průběhu děje), drama, romantiku, citlivé popisy různých scén, motivace jednotlivých postav - prostě úplně všechno, co pořádný příběh potřebuje! Naprosto souhlasím se všemi nadšenými komentáři tady i s Ludmilou - opravdu máš talent pro dramatické i romantické scény Úsměv  
A je obdivuhodné, kolik jsi měla vymyšlených variant (třeba ta zápletka se záměnou Tomase za Grima - to je prostě geniální!!! Naštěstí došlo k té „chybě" s barvou očí, protože díky tomu vzniklo tohle  *THUMBS UP* ) - ale myslím, že tahle finální podoba příběhu je ta pravá Úsměv i když od tebe by se mi líbilo cokoliv!  Jupííí  Láska

Co se týká nových příběhů, určitě bych taky hlasovala pro pokračování Nervózního jedince Vysmátý  Ale zaujaly mě i ty další možnosti. Ráda bych viděla třeba i bunkrovou rodinu bez bunkru, nebo tvoji příběhovou rodinu. Všechno musí stát za to ve tvém mistrovském podání Úsměv  *BRAVO*  Láska

Jsem ráda, že jsem konečně dočetla až sem a jediná věc, které je mi hrozně líto - že jsem nestíhala číst a nabírala čím dál větší zpoždění, že mi dělalo problém to dohnat. Taky je mi líto, že jsem ti nemohla sem psát pravidelné komentáře a svoje dojmy po každé kapitole. Je fakt hrozné, když se nedostává času na věci, co by člověk chtěl Smutný   Držím palce, ať máš vždy čas na psaní, protože máš k tomu talent a my nemůžeme bez tvých příběhů žít Úsměv  Láska

Jsem tak ráda, že jsem to konečně po tak dlouhé době mohla dohnat a dozvědět se veškeré to dění v příběhu Úsměv  a zároveň je mi z toho i smutno - doufám, že Tomas bude moct překonat všechny ty problémy, ale neumím si snad představit větší trauma v životě, než jaké musí prožívat on. Ale snad to všechno zvládne a bude schopný žít už normálně. Jsem na druhé straně hrozně ráda, že jsem tu měla toho tolik ke čtení - a jsem šťastná, že jsi začala psát druhý díl Nervózního, protože si neumím představit, že by toto byl konec toho všeho - nemůžu se dočkat a hned se jdu vrhnout na pokračování  Vysmátý  Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Ze života Nervózního Jedince - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ze života Nervózního Jedince   Ze života Nervózního Jedince - Stránka 16 Empty10/05/21, 07:35 pm

Hello tvoje slova mě úplně dojala Láska strašně moc si vážím každého tvého slova i pochvaly Láska opravdu... vážně nevím co říct, snad jen díky Láska jsem moc ráda, že se ti to tolik líbilo Láska o to větší chuť mám zase pokračovat Láska jen doufám, že vás všechny nezklamu se vším, co se bude dít dál a že toho bude ještě hodně Červenám se opravdu moc ti děkuju Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
 
Ze života Nervózního Jedince
Návrat nahoru 
Strana 16 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» Ze života Nervózního Jedince II.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše příběhy - TS2-
Přejdi na: