Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Domek na pláži

Goto down 
+6
Petr Simík
Kolikokoli
Hellohello
Sarah666
Lucisab
Ludmila
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domek na pláži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na pláži   Domek na pláži - Stránka 2 Empty02/10/19, 08:02 pm

Jejda, tak to je fakt "za pět dvanáct"  Šokovaný Uf, tak to bylo štěstí, že stíhám, nejsem doma, ale nějaký PC se tu našel, tak jsem to taky sepsala Mrkající No byla to moc povedená soutěž vám řeknu, hned bych vyrazila někam na dovolenou Pohoda

- Lucisab - 5 + 9 = 14 b. - Moc pěkný domeček i okolí, z venku mi jen nesedí ty schody - lepší by byly jednodušší dřevěné, asi i tmavší. Uvnitř je domek příjemně zařízený, a posezení na terase s barem a vířivkou je super.
- Sarah666 - 5 + 8 = 13 b. - Tvůj domek má určitě potenciál, moc se mi líbí okolí, hlavně ta písková cestička zarostlou tropickou zahrádkou. Jen mi nepasuje střecha (na ty jsem já asi nějaká ujetá :-D ) a hlavně bych celý domek dala na zvýšené základy - ta dřevěná podlaha za domem přímo na terénu, nijak neohraničená, působí fakt divně. Osobně bych ji propojila s tím molem. V interiéru se mi nejvíc líbí ložnice, ale jinde je to na mě dost divočina.
- Hellohello - 5 + 10 = 15 b. -  Ach, ta to je luxusní plážové sídlo. Bazén... ta vířivka s výhledem... to posezení na terase...ta lehátka na terase...a tak dále, a tak dále, mohla bych se uvzdychat. Navíc je vše laděné do jemných barev, prostě radost pohledět.
- Kolikokoli - 5 + 10 = 15 b. - Tak po tomhle už chci taky na Sulani! Parádní domek, a ta fotka se západem slunce je na dvacet bodů!!
- Andílek001 - 5 + 9 = 14 b. - Další krásný domek -původně mi to patro nesedlo, ale pak jsem zjistila, že mu dává šmrnc. A další krásný pohled na podvečerní moře. Interiér je moc pěkně vyřešený, ale trochu mi tam nesedí ty barvy - ty zmíněné se tam sice vyskytují, ale mnohem víc vnímám tmavé hnědočervené dekory.
- Ludmila - 5 + 8 = 13 b. - Tady se mi moc líbí interiér. Barevně je to přesně, jak bych si představovala, a celkově s citem zařízeno. Bohužel mne ale nezaujala stavba jako taková - jednak bílé cihly, a pak střecha (no, jo už zase :-D ). Ale myslím že se svislými prkny a nějakou "přírodní" střechou by to byl super plážový domek.
- Petr Simík - 5 + 9 = 14 b. - Stejně jako u Ludmily bych volila jiné venkovní obložení, ta cihla mi k pláži nějak nepasuje. A stejně jako u Andilka na mne interiér působí tmavším dojmem, než bych si podle zadání představovala (i když tam ty barvy jsou, tak trochu zanikají). Jinak je interiér krásně zařízený, moc se mi líbí ložnice i koupelna.
- Fidgety - XXX
- Shina - 5 + 10 = 15 b.
- Zase ty romantické západy, vy mi dáváte. Ale do tohohle domku jsem se zamilovala na první pohled, prostě paráda.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek na pláži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na pláži   Domek na pláži - Stránka 2 Empty02/10/19, 09:28 pm

Ráda bych připomněla, že hodnotit by se mělo do dnešní půlnoci. Přeje si někdo prodloužit termín ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Domek na pláži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na pláži   Domek na pláži - Stránka 2 Empty03/10/19, 05:44 pm

Můžu, prosím, ještě poprosit o prodloužení? *SORRY*
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domek na pláži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na pláži   Domek na pláži - Stránka 2 Empty03/10/19, 08:09 pm

Za mě můžeš a Ludmila určitě také nebude proti Mrkající Takže hodnocení prodlužujeme do odvolání (tzn. než ohodnotí Shina, pokud se nepřihlásí nikdo další)

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek na pláži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na pláži   Domek na pláži - Stránka 2 Empty03/10/19, 09:42 pm

Samozřejmě taky nejsem proti, zrovna jsem Ti to, Fidgety, chtěla napsat do SZ Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Domek na pláži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na pláži   Domek na pláži - Stránka 2 Empty04/10/19, 10:43 pm

Děkuju za prodloužení a tady je mé hodnocení...

Lucisab (5 + 10 = 15b)
- Krásný plážový domek! Moc se mi líbí okolí zarostlé tropickými rostlinami i prostorná veranda. Interiér je krásně zařízený.

Sarah666 (5 + 9 = 14b)
- Na můj vkus trochu divoká střecha, asi bych si s ní víc pohrála, ale jinak se mi domek moc líbí a interiér je pěkný.

Hellohello (5 + 10 = 15b) - Naprostá nádhera! Exteriér je dech beroucí a interiér dokonalý v každičkém detailu. Musím se přiznat, že modrá nepatří mezi mé oblíbené barvy, ale v tvém podání (jemná pastelová) v kombinaci se zelenkavými odstíny... kdy můžu přijet na dovolenou? :D

Kolikokoli (5 + 10 = 15b)
- Další úžasná stavba! I tady by se mi dovolenkovalo jedna báseň, takže za mě plný počet ;)

Andílek001 (5 + 9 = 14b)
- Ta krásná, prostorná veranda by se mi líbila ještě o něco víc, kdyby byla alespoň částečně zastřešená. Zároveň bych přidala nějakou tu zeleň. V interiéru mi místy nesedí barevné kombinace a výběr nábytku, ale jinak se mi tvůj plážový domek moc líbí.

Ludmila (5 + 9 = 14b) - Mám jednu jedinou výtku... střecha. Chybí tomu střecha. Jinak paráda ;)

Petr Simík (5 + 9 = 14b) - Stejně jako u Ludmily mi u tvého domku chybí střecha. Interiér mi místy připadá příliš tmavý, ale jinak pěkná stavba.

Fidgety (5 + 10 = 15b)
- Tak tady snad ani není potřeba žádný komentář. Nádhera!
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Domek na pláži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na pláži   Domek na pláži - Stránka 2 Empty05/10/19, 01:27 pm

Lucisab 5 + 8 = 13b
Sarah666 5 + 7 = 12b
Hellohello 5 + 9 = 14b
Kolikokoli 5 + 9 = 14b
Andílek001 5 + 9 = 14b
Ludmila 5 + 8 = 13b
Petr Simík 5 + 8 = 13b
Fidgety 5 + 10 = 15b
Shina 5 + 10 = 15b
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek na pláži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na pláži   Domek na pláži - Stránka 2 Empty05/10/19, 04:11 pm

Jak vidno, hodnocení se tu sešlo docela dost, tak pokud se ještě někdo chce zapojit, klidně může, ale zítra, nejpozději v pondělí už bych to ráda uzavřela, ať se můžeme všichni soustředit na novou soutěž Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek na pláži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na pláži   Domek na pláži - Stránka 2 Empty07/10/19, 09:26 pm

Nikdo další už se ohledně hodnocení neozval, tak už vás nebudu déle napínat. Tady je výsledné pořadí :
1. místo - Fidgety - 14,88 bodu,
2. místo - Hellohello + Kolikokoli + Shina - 14,75 bodu,
3. místo - Andílek001 - 14,00 bodu,
4. místo - Lucisab + Petr Simík - 13,75 bodu,
5. místo - Ludmila - 13,38 bodu,
6. místo - Sarah666 -13,00 bodu.


Opět velmi vyrovnané bodování, hned 3 soutěžící na druhém místě ! Sama jsem nemohla uvěřit a ještě jsem to radši přepočítávala ručně ! Všechna soutěžní díla si zaslouží potlesk a gratuluji vítězkám *BRAVO* *BRAVO* l
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domek na pláži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na pláži   Domek na pláži - Stránka 2 Empty07/10/19, 10:17 pm

Jejdamane, děkuji mockrát Červenám se  Mám jen pocit, že za tu rychlovku si to snad ani nezasloužím Červenám se Andílek Ale vaše chvála mě moc potěšila, dokonce chvílemi až dojala Plačící Vysmátý   Takže ještě jednou díky...
Mimochodem, Kolikokoli, malinko jsem se pobavila tvým komentářem, že domek není pobřežní, protože víc než půlka zařízení je ze série "Coastal" od Simcredible Chichichi Ale samozřejmě beru, že na každého může působit jinak a jsem ráda, že i tak se domeček líbil Mrkající

P.S. Nástěnku a placky upravím během zítřka, asi se mi tu budí jeden malý strávník, tak má aktuálně přednost Zmatený

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Domek na pláži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na pláži   Domek na pláži - Stránka 2 Empty08/10/19, 04:34 am

Fidgety, posílám ti velkou gratulaci k naprosto zasloužené výhře! Pro Tebe možná jsi stavěla dům narychlo, ale na výsledku je vidět, že to nic neubralo z jeho kvality, ten dům je opravdu nádherný, působí tak idylicky a příjemně Láska

Všechny domky se moc vydařily. Za sebe moc děkuju za moc pěkné ohodnocení! Úsměv a chci taky poděkovat za tuhle krásnou soutěž, moc mě stavění bavilo.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domek na pláži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na pláži   Domek na pláži - Stránka 2 Empty08/10/19, 08:11 am

Děkuji, Hellohello.. Je fakt, že i když jsem stavěla na poslední chvíli, bylo to fakt s radostí, že to stíhám, tak se to asi projevilo Mrkající

Placky jsou rozdány, ještě jednou gratuluji všem ke krásným domkům, jsem ráda, že se soutěž líbila a myslím i vydařila Pohoda

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Domek na pláži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na pláži   Domek na pláži - Stránka 2 Empty09/10/19, 06:37 pm

Fidgety, moc gratuluji! Pro Tebe byla to opravdu moc vydařená soutěž plná krásných dílek Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Domek na pláži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na pláži   Domek na pláži - Stránka 2 Empty09/10/19, 07:25 pm

Moc gratuluju Fidgety Láska A s tím nepobřežním jsem myslela zvenku, ale i tak je krásnej! A výhra zasloužená Andílek Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Domek na pláži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na pláži   Domek na pláži - Stránka 2 Empty03/11/19, 04:18 pm

Opět s křížkem po funuse Červenám se Fidgety, moc gratuluju k nepochybně zaslouženému prvnímu místu Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Sponsored content





Domek na pláži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek na pláži   Domek na pláži - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Domek na pláži
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Domek pro hosty
» Domy, byty, pozemky od Salazaret
» Startovní domek
» Domek na okraji džungle
» Soutěž "Podzimní dům - farma"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: