Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Domek pro hosty

Goto down 
+3
Sarah666
Kolikokoli
Ludmila
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty14/03/20, 07:41 pm

Platí!!! (Taky to musím dotáhnout do konce ještě Červenám se )

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty14/03/20, 11:13 pm

Všade samá korona (tak snáď sa netýka nikoho z okolia) a skoro sme zabudli hodnotiť Pššt . Tak sa do toho púšťam konečne aj ja, ale asi to bude opäť tesné, je to také vyrovnané

- Kolikokoli- 5+9-14B- veľmi pekne zapracovaný domček pre hostí k domu Home alone, možno by som dala nad vstup bielu omietku (biele tehličky), bolo by to ako tympanón. Ale inak je inetrér pekne vyvážený, páči sa mi všetko *BRAVO* , len závesy sú až moc kombinované- sú tam tuším 3 typy a WC by som dala na 2 "kocky"- aj podľa pôdorysu je to trošku väčšia miestnosť

- Lucisab- 5+9-14B-
kúzelný exteriér, neviem prečo, ale strašne sa mi páči ten bicykel pri plote. *THUMBS UP* V interiéri by som asi trochu "prifarbila", béžovú mám rada, ale je to taká nemastná-neslaná farba. A nesedí mi záves v kúpelni-je taký izbovo-obývačkový, neviem si ho v praxi predstaviť. A to WC by som dala na 2 "kocky", tak ako u Kolikokoli a tie dvere tam tiež nesedia-tak ako písala Ludmila (neviem, ale myslím, že to nie je na -1B za pravidlá)

- Sarah666-XXX
- Ludmila-5+8-13B
- trošku sa mi bije štýl -horská chata a niektoré veci (stôl, secesný štýl kuch. linky) a dala by som asi zelené závesy, nejako sa mi bijú a tak by sa mi hodilo popracovať na exteriéri- nejaké posedenie atď. *SORRY* A nesedí mi typovo dlažba- pre mňa je exteriérová. Ale spálňa je veľmi pekná a aj tá kúpelňa.

- Hellohello- 5+9-14B
- pekne si sa pohrala s exteriérom, mne nesedí až tak moderný štýl (ale to už je o mne známe), chýba mi v tej chodbičke okno na WC, inak interiér je pekný, len vôbec netuším, či je ten pes živý alebo socha... Kúpelňa je veľmi vydarená. btw. nechápem, ako si spravila okná v kuchyni- tie "múriky", ktoré zapúšťajú okná akoby dozadu Nevím

- Fidgety- 5+10-15B- urobila si to čo najpresnejšie, ako sa dalo, aj keď mne ten štýl úplne nesedí, steny vyzerajú ako neomietnuté (áno aj v originály), ale celkovo sa mi to páči, ale sama by som v takom nechcela byť

P.S. Pre Ludmilu- tá výstava žehličiek- nejako sa mi to hodilo k interiéru a prečo v domčeku pre hostí? Veď tak ako to má každý, niečo sa nám páči, v dome na to nie je miesto, tak sa to alibisticky šupne do voľného priestoru-tu dom pre hostí Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty15/03/20, 04:36 am

- Kolikokoli - 5+10 = 15 bodů (Nádherný exteriér, úplně jsem užasla, moc se mi líbí ty cihly, sloupy, jak je usazená střecha, zahrádka okolo... interiér je hezký a světlý. Něco mi v něm malinko chybí, ale nic to nemění na celkovém dojmu a plně zasloužených 15 bodech, tvůj dům mě okouzlil.)

- Lucisab - 5+10 = 15 bodů (Překrásný exteriér s mnoha možnostmi vyžití pro simy venku, líbí se mi, jak ta bílá barva v kombinaci s šedými cihlami působí romanticky, ještě díky těm stromům a květinám okolo. Interiér je taky pěkný, světlý, vybavený přesně tak, jak je to pro mě osobně příjemné, cítila bych se tu moc dobře.

- Sarah666 - 5+8 = 13 bodů (Moc se mi líbí ty stropní dřevěné trámy, kombinace dřeva a černé barvy, ale nesedí mi typově nebo laděním některé kusy nábytku. Exteriér je hezký, jen co se týká zahrady, nehodí se mi sem ty kulaté záhony. Vypadaly by hezky, kdyby chodník od domu byl protažený ještě dál a neklikatil se - takhle se dotýká toho kulatého záhonu vpravo a narušuje efekt symetrie, o který si tenhle typ záhonu přímo říká. Jinak je ale dům krásný, určitě jeden z tvých nejlepších.)

- Ludmila - 5+9 = 14 bodů (Strašně se mi líbí tvoje originální pojetí domku jako chaty, ráda bych sem jela na dovolenou do hor. Exteriér - klidně bych přidala ještě nějaké keře, případně stromy - klidně i do okolí v sousedství, aby to vypadalo zaplněněji. Interiér mě naprosto dostal, líbí se mi ten kontrast dřeva a světlé stěny. Působí to tak hezky útulně. Nebýt pár maličkostí, je to za plný počet bodů. Tip pro příště - ten obraz za postelí by to chtělo o kousínek vyzdvihnout, aby nebyl za rámem postele.

- Hellohello -  ---

- Fidgety - 5+10 = 15 bodů (Prostě krása, exteriér je úchvatný, interiér taky a je věrný předloze, líbí se mi hrozně moc! Osobně bych pozměnila koupelnu - hlavně vanu, moc nemusím tento typ, ale to je jen detail a nic na plném počtu bodů nezmění. Nádherná práce, nemůžu se vynadívat!)
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty15/03/20, 11:14 am

- Kolikokoli 5+10=15 krásně zapadá do okolí, interiér velmi příjemný
- Lucisab 5+10=15 moc se mi líbí verandy, vnitřek nádherně sladěn
- Sarah666 5+8=13 úplně mi nesedí ten exteriér, domek je hezký, ale ty záhonky s chodníkem jak na zámek, ještě tak zvláštně zaklikaceným. vyosená lavička by mi tak nevadila. interiér se mi líbí o poznání více, ty trámy a lustry jsou super. jen ta modrá křesla mi tam trochu nepasují. také na mě působí rušivě vysoká okna za linkou, i když na celkový dojem to nemá vliv, je to detail
- Ludmila 5+9=14 na první pohled mě zvenku ruší ta velká hmota střechy, až nepoměrná k přízemnímu domku. jinak je ale styl horské chaty moc pěkný a vnitřek se mi líbí. pokud jde o ty secesní pultíky, vím, jak je ve dvojkách bez přebarvování těžké sladit barvu a styl
- Hellohello 5+10=15 vytunila jsi exteriér takovým způsobem, že by ses hosta už asi nezbavila.. vnitřek věrně kopíruje styl předlohy, což nebylo v zadání, nicméně mně ten styl sedí a právě proto se mi dílko maximálně líbí
- Fidgety 5+10=15 exteriér sice není nějak vyšperkovaný, ale lahodí oku. vnitřek je také přesně moje gusto, ta kombinace šedo-bílo-černé a k tomu dřevo.. prostě paráda
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty15/03/20, 12:40 pm

Tak tady je moje hodnocení, bohužel jsem musela ubrat nějaké bodíky za pravidla, což jsem nechtěla, ale kdybych neubrala, tak by to bylo nespravedlivé vůči těm, co je dodrželi.
Moc děkuju za tuhle soutěž, takovéto jednohubky jsou taky potřeba, zvlášť když holt není čas trávit ho u PC. My teď máme hromadně home office, všechno zavřené, tak "aspoň" teda bude toho času na hraní víc Plačící

A jenom, Ludmi, u Sarah máš chybku v hodnocení (5+9=13) :)

- Kolikokoli
- Lucisab - 4 + 10 = 14 bodů - domek se mi moc líbí, ale působí hodně tmavě (to dělají ta světla). Pak se mi moc nelíbí zvenku ten prázdný štít. Doporučuji používat světla, myslím, že se jmenuje něco jako "talíř" a přes CTRL+ú si je zmenšit. Vydávají nejvíc světla a zároveň jsou malá. Bohužel musím ubrat bod za plán, neboť chybí okénko na WC a místo dveří z koupelny do chodby má být okno Plačící
- Sarah666 - 5 + 9 = 14 bodů - dům je hodně, hodně tmavý, asi bych se bála tam přespávat. taky se mi moc nelíbí ty symetrické záhonky venku, ale s asymetrickou cestou. Moc se mi líbí trámy na stropě. *BRAVO*
- Ludmila - 4 + 8 = 12 bodů - moc mi nesedí některé věci - v prvé řadě velikánská střecha, pak uvnitř materiály, které se navzájem bijí (moderní lednice vs. kamna jak ze zámku). Možná bych změnila stůl a přidala víc doplňků na podlahu (květiny atd.). Pak taky dle plánku měla být jen 1 židle u stolu a tady jsou dvě, což nevím, jestli není proti pravidlům. Na WC chybí okénko, to už by tam mělo být určitě. Červenám se
- Hellohello - 4 + 10 = 14 bodů - super moderní pohled na domek! Nemám v podstětě co vytknout, kromě jedné jediné věci - měly být dodrženy barvy podlahy a omítky a tady, i když přimhouřím oko, tak ta omítka není béžová :( takže musím ubrat bodík za tu omítku.
- Fidgety - 5 + 10 = 15 bodů - krása, nádhera, dokonalost *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty15/03/20, 07:45 pm

Tak konečně i já Úsměv

Kolikokoli 5 + 10 = 15b Krásný domek, který pěkně ladí s domkem ze Sám doma. Uvnitř všechno pěkně sladěno a exteriér je taky moc hezký *THUMBS UP*

Lucisab ---

Sarah666 5 + 9 = 14b Moc se mi líbí dřevěné trámy, akorát je škoda, že některý nábytek k sobě příliš neladí. Také mi moc nesedí ty kulaté záhonky venku, ale jinak je to moc krásný domek! *THUMBS UP*

Ludmila 5 + 9 = 14b Škoda té vysoké střechy, v domku mi pak nesedí ještě pár drobností (některý nábytek, hodně nízko obraz nad postelí), ale jinak je to vydařené dílko pojaté jako horská chatka *THUMBS UP*

Hellohello 5 + 10 = 15b Moc krásná stavba jako je u tebe zvykem, nemám co vytknout! Tvoje domky jsou vždy unikát Láska

Fidgety 5 + 10 = 15b Nádherný domek jak z Veronova, všechno pěkně sladěno. Co mi příliš nesedí je koupelna, ale to je jen můj pocit kvůli těm nenahozeným částem a úzké vany Chichichi všechno máš pěkně sladěno, každá místnost se k sobě hodí, takže nemám co vytknout, nádhera! Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty15/03/20, 08:54 pm

Díky za upozornění, Kolikokoli, už jsem ty body u Sarah666 opravila. A jsem moc ráda, že se nám to hodnocení tak pěkně rozjelo, do půlnoci třeba ještě něco přibude a zítra sem můžu dát konečné pořadí Úsměv A jak už jsem psala jinde, s Fdigety už projednáváme další možnou soutěž Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty16/03/20, 01:45 pm

Ehmm, teď se omlouvám já, ale přes víkend jsem přes PC jen prolétla, a že je po neděli jsem zjistila asi tak dnes ráno, když manžel odešel do práce Červenám se  Takže nechávám na Ludmile, zda mé hodnocení ještě započte, či nikoli Červenám se
- Kolikokoli – 5+10=15 b. – Cihly domečku moc sluší, a celkově je stavba zdařilá a moc líbivá. Uvnitř je vše krásně zařízené, pěkně to ladí. Jen mi malinko nesedí ten zelený koberec (asi vzhledem k tou zelenému čalounění), a možná mohl mít domeček o čtvereček víc do hloubky. Ale to je subjektivní věc, takže nemám co vytknout.
- Lucisab – 4+9=13 b. – Bodík za pravidla dávám dolů za dveře z předsíně do koupelny, myslím, že z plánku je jasné, že se jedná o okno. Jinak je domeček pěkný, moc se mi líbí veranda vzadu, takové relaxační místečko. Interiér je také pěkně zařízený, ale na mě až moc světlý.
- Sarah666 – 4+8 = 12 b. – Opět podle mé drobné, leč nedodržení pravidel v podobě psacího stolu mezi obývákem a ložnicí. Podle mě stůl je nábytek, který je dán, nikoli dekorace. Oceňuji snahu přiblížit se předloze i v interiéru, bohužel to na mě ale jako celek nepůsobí úplně harmonicky.
- Ludmila – 4+8 = 12b. – Tak a teď jsem za punťu, ale když už jsem byla přísná výše, tak musím držet trend, ale neměla by být podlaha v koupelně černá, nebo tmavě šedá? I ta židlička by asi měla být jen jedna. Jinak interiér je moc hezky zařízený, styl lovecké chatičky je dobrý nápad. Možná bych ale vyměnila sedací soupravu, a snížila střechu.
- Hellohello – 5+10=15b. – Tak tenhle domek mě naprosto uchvátil. Krásné moderní pojetí, hra s fasádou mu dává šmrnc a to okolí mi bere dech. Uvnitř krásně zařízeno, proti předloze se mi zdá malinko delší kuchyňská linka, ale jak jsem psala, počty čtverečků beru opravdu jen jako subjektivní.
- Fidgety - xxx

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty16/03/20, 08:28 pm

Protože hodnocení naší milé adminky Fidgety sice mělo menší vliv na počet bodů, ale na celkové pořadí soutěžících nikoliv, a nikdo další se neozval, tady je konečné pořadí :

1. místo - Fidgety - 15,00 bodu,
2. místo - Kolikokoli + Hellohello - 14,67 bodu,
3. místo - Lucisab - 14,17 bodu,
4. místo - Sarah66 + Ludmila - 13,17 bodu.


Moc gratuluji vítězkám, své body si zcela jistě zasloužily Pro Tebe Myslím, že jsme si tuto soutěž všechny docela užily, každé soutěžní dílko mělo svůj půvab. A už teď jsem zvědavá, jak vás zaujme nová soutěž, kterou se chystám vyhlásit Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty16/03/20, 10:22 pm

Páni, děkuji mockrát Červenám se Mně se pomalu ani nechce věřit, a přijde mi, že tolik chvály (a bodů) jsem si ani nezasloužila, takže opravdu moc moc děkuji Červenám se
A samozřejmě gratuluji i dalším umístěným a děkuji všem zúčastněným za prima soutěž Pro Tebe

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty17/03/20, 04:18 am

Gratulujuuuu, Fidgety (samozřejmě si chválu i body plně zasloužíš, tvůj dům je nádherný, jako z katalogu Pro Tebe ), i ostatním k tolika nádherným výtvorům Láska ! A za sebe moc děkuju za krásné ohodnocení a vypícíhnutí bodů, které jsem přehlídla (třeba mi až doteď vůbec nedošlo, že mám stěny moc tmavé, já je na svém monitoru mám spíš šedé než béžové, ale nevím, proč jsem ve hře dala až tak tmavý odstín) + taky moc děkuju za vyhlášení téhle soutěže, bylo to super, i když se mi dost těžko stavělo Úsměv

@Fidgety - Ještě ke čtverečkům v kuchyni - je jich 5 na délku té kuchyňské linky. Ona tahle linka strašně opticky mate, vypadá mnohem delší, než ve skutečnosti je. Měla jsem dát jiný typ Úsměv ale zase byl problém s barvou a nic mi tam nesedělo typově nebo barevně.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty17/03/20, 06:13 pm

Velká gratulace Fidgety *BRAVO* *BRAVO* byla to moc povedená soutěž jako vždy Úsměv

Jinak se omlouvám za moje přehlédnutí v půdorysu, popravdě nevím, která koza mě kopla, že jsem měla pocit, že tam jsou dveře Červenám se každopádně moc děkuji za hodnocení i za krásné třetí místo Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty17/03/20, 08:29 pm

Fidgety, moc gratuluju, tvůj domek byl prostě pecka! Ale všechny byly krásné a jsem ráda, že nakonec se nás sešlo více i u toho hodnocení Pro Tebe Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Sponsored content





Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Domek pro hosty
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Domy, byty, pozemky od Salazaret
» Startovní domek
» Domek na pláži
» Domek na okraji džungle
» Soutěž "Podzimní dům - farma"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: