Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Soutěž "Tajemná zahrada"

Goto down 
+4
Hellohello
Janika31
Lucisab
Ludmila
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty16/03/20, 08:32 pm

Po konzultaci s Fidgety tu máme novou soutěž - "Tajemná zahrada" :
- V dnešní době všichni někam spěcháme a nemáme čas se zastavit, natož zvědavě nahlédnout za plot, zídku či bránu, které denně míjíme. Co takhle zpomalit, popustit uzdu své fantazie a zkusit vytvořit zahradu s trochou tajemna, třeba podle známé knížky pana Trnky nebo podle těchto písniček
https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/smolik-jakub/zahrada-ticha-207429
https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/neckar-vaclav/znam-jednu-starou-zahradu-54476
A nebo úplně jinou podle svých představ ? Pravidla jsou jednoduchá :
- aspoň malá vodní plocha
- altánek
- kašna nebo fontánka
- stín stromů, bludiště z keřů a květinové záhony
- kolem plot, zídka a vstupní brána
- finance, velikost pozemku a downloady neomezeno, počet snímků cca 20
- termín cca do 4.4.2020.

Už se těším na zajímavá soutěžní dílka !


Naposledy upravil Ludmila dne 26/04/20, 06:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty17/03/20, 06:11 pm

Páni, tak to vypadá moc zajímavě! To bude moje úplně první nestavební soutěž za celou moji "kariéru" na fóru Chichichi už se moc těším až se do toho pustím Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty17/03/20, 09:43 pm

Tak to vypadá parádně. Že bych se taky konečně zase něčeho zúčastnila?

Zahrada od pana Trnky je má nejmilovanější pohádka Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty18/03/20, 05:19 pm

Janika31 napsal:
Tak to vypadá parádně. Že bych se taky konečně zase něčeho zúčastnila?

Zahrada od pana Trnky je má nejmilovanější pohádka Láska

Nádherný námět na soutěž - tuhle knížku jsem jako malá zbožňovala. Chtěla jsem po mamce, ať mi ji čte pořád dokola a sama jsem ji často četla. Už se moc těším, že si u téhle pěkné soutěže odpočineme. Co je lepšího pro relaxaci, než pěkná zahrada Úsměv Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty03/04/20, 11:39 pm

Asi nebudu jediná, ale mohla bych poprosit o prodloužení? Červenám se mám už rozpracováno, ale jsem si jistá, že to do zítra nestihnu Červenám se až teď jsem si všimla, že má tahle soutěž kratší termín než ta druhá Červenám se

Taky jsem se chtěla zeptat, zda musí být u zahradu plot, zídka a brána nebo třeba buď jen zídka a brána nebo plot a brána Červenám se
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty04/04/20, 04:47 am

Já bych taky moc prosila o prodloužení. Smutný Myslela jsem na to, že už brzo bude konec termínu, ale bohužel s prací nemám v týdnu na stavění čas, jediná možnost jsou víkendy, ale ne vždy se zadaří sebrat tolik času na stavění. Doufám, že teď se k tomu dostanu, ale nejsem si jistá, jestli to stihnu, nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty04/04/20, 08:44 am

Prodloužení myslím nebude problém Mrkající Dejte vědět, kolik času potřebujete  Pohoda

Lucisab napsal:
...
Taky jsem se chtěla zeptat, zda musí být u zahradu plot, zídka a brána nebo třeba buď jen zídka a brána nebo plot a brána Červenám se

Jelikož je v zadání "či", dovoluji si předpokládat, že stačí jen něco z toho a nemusí být vše Mrkající Aneb zahrada musí být nějak uzavřená, aby byla tajemná, ale někudy tam musíme nahlédnout, že Úsměv

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty04/04/20, 09:51 am

Taky jsem na to prodloužení myslela, máme teď všichni poněkud jiné starosti, že Mrkající Bude stačit třeba týden, tedy do 10.4., že by uzávěrka byla stejně jako v soutěži s obchůdkem ? Klidně se vyjádřete, není kam spěchat Úsměv

Jo, a co se toho plotu a zídky týče, máš pravdu, Fidgety, samozřejmě stačí jakékoliv uzavření, aby se za ním mohlo skrývat ono tajemno Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty04/04/20, 03:00 pm

Díky holky za ujasnění Pro Tebe jinak já jsem klidně pro toho 10.4. Úsměv přes Velikonoce by se toho mohlo stihnout víc, zvláště když teď ani nebudou chodit žádní koledníci Aha
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty04/04/20, 03:50 pm

Tak se mi podařilo najít čas dneska Úsměv tady je výsledek, jen jsem si nějak neuvědomila při stavění, že zahrada má být tajemná. Tahle asi moc tajemně nepůsobí... možná jedině ve smyslu hodně zákout na prozkoumáníí a toho labyrintu, jinak si teda tajemnou zahradu představuju jinak. Nějak mi to vypadlo... no nic, čas na přestavění asi mít už nebudu.

Soutěž "Tajemná zahrada"  Magnolia-Garden-Park-3

Soutěž "Tajemná zahrada"  Magnolia-Garden-Park-6

Soutěž "Tajemná zahrada"  Magnolia-Garden-Park-7

Soutěž "Tajemná zahrada"  Magnolia-Garden-Park-8

Soutěž "Tajemná zahrada"  Magnolia-Garden-Park-47

Soutěž "Tajemná zahrada"  Magnolia-Garden-Park-13

Soutěž "Tajemná zahrada"  Magnolia-Garden-Park-28

Soutěž "Tajemná zahrada"  Magnolia-Garden-Park-29

Soutěž "Tajemná zahrada"  Magnolia-Garden-Park-30

Soutěž "Tajemná zahrada"  Magnolia-Garden-Park-31

Soutěž "Tajemná zahrada"  Magnolia-Garden-Park-33

Soutěž "Tajemná zahrada"  Magnolia-Garden-Park-34

Soutěž "Tajemná zahrada"  Magnolia-Garden-Park-35

Soutěž "Tajemná zahrada"  Magnolia-Garden-Park-36

Soutěž "Tajemná zahrada"  Magnolia-Garden-Park-37

Soutěž "Tajemná zahrada"  Magnolia-Garden-Park-39

Soutěž "Tajemná zahrada"  Magnolia-Garden-Park-41

Soutěž "Tajemná zahrada"  Magnolia-Garden-Park-42

Soutěž "Tajemná zahrada"  Magnolia-Garden-Park-44

Soutěž "Tajemná zahrada"  Magnolia-Garden-Park-21

Zbytek fotek tady u mě v tématu
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty08/04/20, 09:00 pm

Nějak jsem opomenula pochválit první soutěžní příspěvek, velmi zajímavý počin (i když možná méně tajemný, než jsem si představovala) *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty09/04/20, 09:42 pm

Tady je můj soutěžní příspěvek, naprosto podle vlastní fantazie :

Vážená rodina von Schaffer se rozhodla, že část svých zahrad předá Městu, aby si občané mohli odpočinout v zeleni keřů a stromů. Jenže Městská rada teď má patrně jiné starosti než otevírat nový park, takže zahrada si zvolna začíná žít vlastním životem ...
Soutěž "Tajemná zahrada"  01

Soutěž "Tajemná zahrada"  02

Soutěž "Tajemná zahrada"  03

Soutěž "Tajemná zahrada"  04

Soutěž "Tajemná zahrada"  05

Soutěž "Tajemná zahrada"  06

Soutěž "Tajemná zahrada"  07

Soutěž "Tajemná zahrada"  08

Soutěž "Tajemná zahrada"  09

Soutěž "Tajemná zahrada"  10

Soutěž "Tajemná zahrada"  11

Soutěž "Tajemná zahrada"  12

Soutěž "Tajemná zahrada"  14

Soutěž "Tajemná zahrada"  14a

Soutěž "Tajemná zahrada"  15

Soutěž "Tajemná zahrada"  15a

Soutěž "Tajemná zahrada"  16

Soutěž "Tajemná zahrada"  16a

Soutěž "Tajemná zahrada"  16b

Soutěž "Tajemná zahrada"  17

Soutěž "Tajemná zahrada"  18

Soutěž "Tajemná zahrada"  19

Soutěž "Tajemná zahrada"  20

Těším se na další soutěžní příspěvky ! Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty10/04/20, 05:11 pm

Moc pěkné zahrady holky Láska

Tak se také konečně přidávám Úsměv  znova děkuji za prodloužení Pro Tebe

Jinak prosím ignorujte bugy vzniklé díky šikmé střeše Smutný nejde s tím nic dělat... asi bych se ji měla doopravdy odnaučit používat  Sakra


Na samém konci malého městečka v Podivíně...

Soutěž "Tajemná zahrada"  001a

...se nachází úzká cesta u silnice nad níž se sklánějí staré stromy. Skoro se tak zdá jako kdyby chtěli zabránit lidem v průchodu...

Soutěž "Tajemná zahrada"  003a

...jako kdyby něco chránili. Kdo má však dostatek odvahy a nezalekne se vysokého plotu, kovové brány a následné hrozby z toho, co se vlastně za neprodyšnými zábranami skrývá...

Soutěž "Tajemná zahrada"  004a

...spatří za branou nekonečné bludiště růžových keřů, které jako kdyby určovali směr jakým může návštěvník kráčet.

Soutěž "Tajemná zahrada"  006a

Jenže příroda není jediná, která opatruje toto místo. Skoro by vás tak mohla vyděsit zašpiněná socha mladé ženy, která se svýma prázdnýma očima pozoruje každý váš krok, který vás podvědomě...

Soutěž "Tajemná zahrada"  005a

...táhne k jedinému cíli. K altánu, který vyvstává z houštin jako maják a dává vám naději, že na konci cesty najdete něco, na co nebudete moci zapomenout.

Soutěž "Tajemná zahrada"  007a

Opatrně tak kráčíte dál kam vás vede vaše srdce a nasloucháte přírodě nad sebou.

Soutěž "Tajemná zahrada"  009a

Brzy začnete pociťovat radost, když vás vaše nohy donesou až téměř k úpatí samotného altánu i s učencem, který ve vás vzbuzuje podivný klid, ačkoliv jeho vzhled vypovídá o tom, že tu stojí až příliš dlouho.

Soutěž "Tajemná zahrada"  011a

Soutěž "Tajemná zahrada"  012a

Jenže ačkoliv se nacházíte blízko, brzy poznáte, že věc kterou máte na dosah je mnohem dál než si můžete myslet. Dorazíte tak do několika slepých uliček ze kterých budete muset najít cestu zpět, jen abyste mohli pokračovat za místem, které za podivných okolností volá vaše srdce.

Když už téměř padáte únavou nad blouděním mezi růžovými keři, se před vámi jako zázrak rozprostře nová cesta na jejíž konci vás čekají tmavé schody.

Soutěž "Tajemná zahrada"  015a

Soutěž "Tajemná zahrada"  016a

V tu chvíli se po nich máte chuť rozeběhnout...

Soutěž "Tajemná zahrada"  017a

...jenže staré větve stromů vám brání v rychlém postupu, skoro jako kdyby se vás snažili naučit trpělivosti. Opatrně tak nakračujete dál za křupotu starého kamenného můstku k altánu.

V jedné chvíli však dostanete strach a zastavíte se. Co když to co na vás čeká na konci není takové jaké jste si to představovali?  Zhluboka se nadechnete a nasloucháte svému srdci, než se rozhlédnete a pocítíte další záchvěv strachu.

Soutěž "Tajemná zahrada"  019a

Od altánu vypadá zahrada utopená v růžových keřích, že ani cestu nemůžete nalézt. Dokážete se vůbec vrátit domů? Ptáte se sami sebe, než ucítíte pronikavou vůni jiných květin a znova se rozhodnete vydat k altánu,...

Soutěž "Tajemná zahrada"  021a

...který vás vítá do své náruče.

Soutěž "Tajemná zahrada"  023a

Soutěž "Tajemná zahrada"  027a

Soutěž "Tajemná zahrada"  024a

Soutěž "Tajemná zahrada"  032a

Pomalu, se zvláštní úctou, kráčíte po omšelé podlaze k jedné z vyhlídek a když se konečně opřete o zábradlí,...

Soutěž "Tajemná zahrada"  025a

...pocítíte zvláštní pokoj, díky kterému pochopíte, že jste našli mnohem více než jste očekávali.


Půdorys
Soutěž "Tajemná zahrada"  050a



Další foto zde:
https://thesims234.forumczech.com/t31p175-staveniste-od-lucisab#8441
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty10/04/20, 09:34 pm

Když se řekne tajemná zahrada, tak si vždycky vybavím tu samou. Zámeckou zahradu v Kunštátě. Pamatuji si, jako by to bylo včera, když jsem procházela kolem.
Cesta od školy, kudy jsem chodila, vede po staré štěrkové silnici, která je v jednom místě lemovaná oprýskanými garážemi. Vím, že vždycky mě zaujalo jedno místo mezi dvěma řadami garáží. Byl tam vysoký plot s bránou.
Jednoho dne, právě se školou, jsem se za tu bránu konečně podívala...
Když jsem tu zahradu spatřila svýma dětskýma očima, tak jsem si myslela, že jsem se objevila přímo v zahradě ze Zahrady ticha. Konečně jsem věděla, o čem písnička je. Stromy mi přišly obrovské, keře strašidelné a jezírko nekonečně tajemné.
Takže když se tady objevila tahle soutěž, tak jsem věděla, že se do "své" zahrady musím znovu podívat. Třebaže jenom na mapách.
Jaké bylo moje překvapení, že zámeckou zahradou je v podstatě taková malá zahrádka. Pár stromků, nějaký ten keřík, jezírko. Nic strašidelného ani děsivého. Ale tajemná a krásná byla stejně jako tehdy, když jsem ji poprvé uviděla.

Soutěž "Tajemná zahrada"  10

Soutěž "Tajemná zahrada"  10

Soutěž "Tajemná zahrada"  10

Soutěž "Tajemná zahrada"  10

Soutěž "Tajemná zahrada"  10

Soutěž "Tajemná zahrada"  10

Soutěž "Tajemná zahrada"  10

Soutěž "Tajemná zahrada"  10

edit: ups, nějak mi vypadla tato fotka
Soutěž "Tajemná zahrada"  10

Soutěž "Tajemná zahrada"  10

Soutěž "Tajemná zahrada"  10
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty10/04/20, 10:37 pm

Á, další zajímavý příspěvek ! *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty10/04/20, 11:05 pm

Naštudovala som si k súťaži aj knihu (našla som nahovorenú na YT) od pana Trnky (ja som ju nepoznala, ani si nespomínam na obdobnú v slovenčine) a tak celkovo. Stále mi išli myšlienky na Tajemnú zahradu od F.H. Burnett... Ale späť do reality  Úsměv

Záhrada ohraničená plotom do ktorej vedie nie moc zachovalá brána...Čo v nej asi bude, vyzerá zarastená, ale nie úplne. Majiteľ je najskôr starší pán, ktorý sa o celú záhradu nedokáže už poriadne postarať, a tak ju postupne kultivuje. Už len stačí nakuknúť cez ľahko zhrdzavenú bránku a so škripotom vojsť....
Soutěž "Tajemná zahrada"  Snapshot-0000000d-4b928165
Hneď na začiatku je malá udržiavaná záhradka, kde nás víta malý trpaslík a je počuť okrem spevu vtáčikov aj zvláštny bzukot...bzukot, ale väčší ako keď bzučia včely či čmeliaky. A hneď nad hlavou preletí vážka...vážka áno, ale obria vážka. Pod tieňom stromov sú samé veľké paprade, ktoré vytvárajú zvláštnu atmosféru.
Soutěž "Tajemná zahrada"  Snapshot-0000000d-4b927884

Pri vstupe je aj studňa, vyzerá staro a voda v nej najskôr už nebude...
Soutěž "Tajemná zahrada"  Snapshot-0000000d-6b927a81
Majiteľ záhrady si asi rád v tieni stromov zahrá šach s dávnym priateľom, či je pripravený pre dychtivého hráča a návštevníka v jednej osobe?
Soutěž "Tajemná zahrada"  Snapshot_0000000d_8b9bbb40
Hneď za rozkvitnutým stromom je malé námestie s krásnou fontánou rýb a udržiavaným záhonom kvetov. Hneď naľavo sa dá vojsť do malého bludiska...kam asi tak vedie, mostom na pravo a hneď za fontánou je altán pre zamilovaných či na oddych. Všade okolo sú zvláštne pokrútené stromy, snáď privezené zo srdca Číny
Soutěž "Tajemná zahrada"  Snapshot-0000000d-4b9bbb1f

Soutěž "Tajemná zahrada"  Snapshot_eaedc9f1_eb929012
Soutěž "Tajemná zahrada"  Snapshot-0000000d-6b927b11
Soutěž "Tajemná zahrada"  Snapshot-0000000d-2b9bbca8
Vedľa altánka, pred nádherne voňajúcimi a kvitnúcimi hortenziami, je krásna i keď trošku smutná socha anjela kľačiaceho na zemi, žeby spomienka na dávnu milú, ktorá ho opustila či zomrela?
Soutěž "Tajemná zahrada"  Snapshot_0000000d_cb9bbc38

Vzadu za altánkom je trochu viac zarastená plocha, najskôr od dostatku vody a tône stromov, ktoré sú hojne zastúpené. Po zľahka vyoblúčenom moste, ktorý vedie cez vodný kanál, sa dá dostať k loďke a ďalším tajomným zákutiam...
Soutěž "Tajemná zahrada"  Snapshot_0000000d_cb927c10
Z mosta je nádherný výhľad na jazierko s leknami, fontánkou a vodopádom, pri ktorom je ukrytá malá soška víly...Svoje konáre ponára do vody aj smutná vŕba. Dokonca v ňom pláva aj párik labutí
Soutěž "Tajemná zahrada"  Snapshot_eaedc9f1_0b929022

Soutěž "Tajemná zahrada"  Snapshot_eaedc9f1_2b9299a8
Z druhej strany je vidieť na opačnom konci malá zátočina, musím ju preskúmať...

Soutěž "Tajemná zahrada"  Snapshot_0000000d_cb927cd7

Je tu posedenie pre zamilovaných s malou fontánkou a levanduľou za chrbtom, ktorá práve začína kvitnúť. A opäť je tu počuť ten prenikavý bzukot krídel vážok.
Soutěž "Tajemná zahrada"  Snapshot_0000000d_ab9bbc8b

Soutěž "Tajemná zahrada"  Snapshot-0000000d-6b927851
Až pri ceste späť vdychujem sladkú vôňu krásne rozkvitnutých malých kvietkov pod stromami
Soutěž "Tajemná zahrada"  Snapshot-0000000d-4b9bbda7.
Rozhodla som sa preskúmať ešte bludisko, čo je na jeho konci... a čaká ma tam opäť ďalšie útočisko na rozjímanie, starobylá lavica v gotickom štýle Soutěž "Tajemná zahrada"  Snapshot_0000000d_8b927c5c
pozriem sa ešte do kúta hneď pri vstupe, stojí tam nejaká budova, opäť zdolám malé bludisko a kráčam popri dvoch sochách, asi nejakí antickí učenci, na jednom je muž a v druhom kúte v tieni papradí stojí žena... neviem, kto by to mohol byť, ale stoja tu už dlho podľa ich farby
Soutěž "Tajemná zahrada"  Snapshot-0000000d-0b9bbb31
Soutěž "Tajemná zahrada"  Snapshot_0000000d_ab9bbbd9
Ha-ha vybuchnem do smiechu, v malej budove sú záchody

Ako odtiaľ vychádzam, rozhodnem sa vhodiť mincu do studne- pre šťastie a som zvedavá, či je v nej voda. Ako vhodím mincu, dlho, dlho nepočujem žiaden zvuk, ani cinknutie až naraz začujem tiché čľup a zo studne naraz vyšľahne prúd svetla a moje želanie sa plní, aké však, si nechám pre seba. S radosťou a pokojom v duši opúšťam záhradu a dúfam, že moje kroky budú do nej mieriť čoraz častejšie a pobyt v nej neostane iba krásnymi spomienkami

Ešte pôdorys- skôr celkový pohľad
Soutěž "Tajemná zahrada"  Snapshot_0000000d_ab927b1f

P.S. keď máme v súťaži 25 fotiek, nestačím vyberať a teraz po prvom vložení presne 25...a naraz sákriš, veď ich má byť 20 Sakra
P.S.S viac fotiek v mojich domoch https://thesims234.forumczech.com/t60p75-domy-od-sarah666
Edit: opravy v texte :)
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty15/04/20, 05:58 pm

Málem bych zapomněla - hodlá ještě někdo přispět do této soutěže nebo ji už uzavřeme ?
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty20/04/20, 02:06 pm

Nikdo se neozval, takže děkuji tímto Fidgety za rychlou reakci a budeme hodnotit :
- hodnotíme 15 body, rozdělenými na max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící pochopitelně nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotíme od 20.4. do 1.5.2020 do půlnoci, pak všechny body sečtu, zprůměruji a zveřejním výsledné pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.

Seznam soutěžících :
- Hellohello
- Ludmila
- Lucisab
- Kolikokoli
- Sarah666
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty30/04/20, 03:28 pm

Nikdo se do toho nemá, tak začnu :D

- Hellohello 5+10=15 nádhera!
- Ludmila 5+10=15 krása, velmi se mi líbí ten "zámek" v pozadí!
- Lucisab 5+10=15 skvělé, trochu jiný "zarostlejší" styl
- Kolikokoli
- Sarah666 5+10=15 pecka!

hm, tak koukám, že jsem tomu moc nepomohla, ale nemůžu jinak, všechny ty zahrady jsou krásné a ani jedna si nezaslouží body dolů Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty30/04/20, 06:06 pm

Taky se konečně odhodlám k hodnocení :
- Hellohello - 5 + 9 = 14 bodů - představovala jsem si trošku víc tajemna Nevím
- Ludmila - ------
- Lucisab - 5 + 10 = 15 bodů - velmi pěkně pojaté zadání ! *THUMBS UP*
- Kolikokoli - 5 + 10 = 15 bodů - taky moc krásné, ty sochy, altánek ... *BRAVO*
- Sarah666 - 5 + 9 = 14 bodů - nějak mi k tomu zadání nehodí ty záchody Aha
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty30/04/20, 08:19 pm

Když už, tak už... Za tuhle soutěž máte můj obdiv, protože mě zahrady nejdou Zmatený A i když to možná u některých staveb na chvíli může budit zdání, že ano, tak je za tím vždy obrovské utrpení, protože se s tím peru a nestavím je ani trochu ráda! Takže klobouk dolů všem!!!! *BRAVO*
- Hellohello – 4 + 10 = 14 b. – Pro mě spíš než tajemná to působí jako veřejná zahrada (hlavně díky těm stánkům). Ale jinak je nádherná a dokonalá, takže nechci ubírat z dojmu, ale sáhnu (bohužel) na bodík za pravidla.
- Ludmila – 5 + 10 = 15 b. – Perfektní zahrada, a roste si svým životem moc krásně, takže myslím, že by milé radě stačilo odemknout tu nádhernou bránu!
- Lucisab – 5 + 10 = 15 b. – Trochu temné až strašidelné pojetí – ale to k tajemnu patří, takže opět perfektní!
- Kolikokoli – 5 + 10 = 15b. – Dokonalost, nemám slov! A krásně uvedeno Úsměv
- Sarah666 -  5 + 10 = 15 b. – Opět nádhera, všechna ta zákoutí, labuť, moc ráda bych se tam prošla a relaxovala. Malinko nechápu záchodky, ale celkově mě ta zarostlá zahrada za zrezivělou brankou přesvědčila o své tajemnosti, takže se to obejde bez ztráty kytičky Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty01/05/20, 05:16 am

Já jsem teda přemýšlela nad hodnocením celou dobu, co začaly přibývat zahrady. V téhle soutěži neumím zahrady odstupňovat. Každá je jiná, každá se mi líbí něčím jiným, ale všechny mě totálně dostaly. Láska *BRAVO*

- Hellohello - ---
- Ludmila - 5+10 = 15 bodů
- Lucisab - 5+10 = 15 bodů
- Kolikokoli - 5+10 = 15 bodů
- Sarah666 - 5+10 = 15 bodů
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty01/05/20, 07:57 pm

Tak se vyjádřím i tady Úsměv

Hellohello 5 + 9 = 14b  Mrzí mě, že musím ubírat bodík, ale je pravda, že na mne zahrada moc tajemně nepůsobí Smutný ale jinak je naprosto perfektní! Všechny ty detaily Láska

Ludmila 5 + 10 = 15b Krásně sis poradila se zahradou. Líbí se mi altánek i použité doplňky Láska

Lucisab ---

Kolikokoli 5 + 10 = 15b Zajímavé pojetí zahrady. Líbí se mi třeba jezírko a socha, která sedí hned u něj Láska

Sarah666 5 + 10 = 15b U tvé zahrady je parádně vidět, jak si pomalu žije vlastním životem, že člověk pomalu neví na co narazí za rohem  Láska . Jen je pravda, že mě dost překvapily záchody, ale i tak jsem se ti rozhodla dát plný počet za dostatek tajemna všude kolem Mrkající
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty01/05/20, 10:02 pm

- Hellohello: 4+10=14 zahrada je krásná, jen to tajemno mi tam chybí
- Ludmila: 5+10=15 krásná práce, trochu ponurý zámeček vhodně dokresluje charakter zahrady. moc se mi líbí noční fotka
- Lucisab: 5+10=15 ta záplava růží působí až strašidelně, spolu se svěšenými větvemi stromů. temný altán kontrastuje s vyhlídkou na rozkvetlé magnólie a jezero vše krásně podtrhává
- Kolikokoli: 4+10=14 nádherná zahrada, nízké slunce (zlatá hodina) vytváří výjimečnou atmosféru, ale také v tom postrádám tu tajemnou složku
- Sarah666: 5+10=15 přesně to se mi líbí, ty vzrostlé stromy a přebujelá vegetace v odlehlých zákoutích zahrady. mostek přes vodu je perfektní
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty01/05/20, 10:17 pm

Vypožičiam si jeden citát od Hujera: "To byla těžká písemní práce, těžká, i já jsem s ní měl co dělat". Super sú všetky a vidím aj ostatné hodnotenia, tak to mali tiež ťažké Úsměv
- Hellohello- 4+10-14B veľmi pekný mestský park, ale keby si nezabudla na tú tajomnosť, dala by som plný počet, za to -1B
- Ludmila- 5+10-15B- na mňa je trochu viac svetlá, ale páči sa mi, ako si vyriešila tie zákutia v bludisku, tie sochy a pod. a ten altánok s klavírom je fantastický
- Lucisab- 5+10-15B- veľmi sa mi páčia použité ružové kríky, je to také celé jedno bludisko, aj ten altán je super, páči sa mi tá strecha
- Kolikokoli- 5+10-15B- pre mňa to úplne tajomná záhrada nie je, ale zase pre teba tajomná bola, ale inak je fantastická, skoro som sa po nej prechádzala. Najprv som chcela pre ten mestskejší štýl ubrať bodík, ale privrela som očko
- Sarah666- XXX

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Tajemná zahrada"    Soutěž "Tajemná zahrada"  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Soutěž "Tajemná zahrada"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Soutěž "Opuštěný dům"
» Soutěž "Dům Justina Biebera"
» Soutěž "Podzimní dům - farma"
» Soutěž "Malý obchůdek"
» Soutěž - dvougenerační venkovský dům

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: