Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Soutěž "Malý obchůdek"

Goto down 
+4
Hellohello
Lucisab
Kolikokoli
Ludmila
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty21/03/20, 06:19 pm

Sice tu už jedna nová soutěž je, ale ne všem se musí zamlouvat, někdo taky může mít víc času a chtěl by si zasoutěžit víc, takže proto je tu další soutěž "Malý obchůdek" :

Lucas měl od malička velkou lásku ke knihám. Vášeň k popsaným stránkám ho neopustila ani v dospělosti, a když ke svému úžadu vyhrál pěknou částku v loterii, rozhodl se nejen zrenovovat svůj malý domeček, ale i nevyužitou garáž přebudovat na menší knihkupectví. Splní si tak svůj dětský sen a třeba mezi regály s knihami narazí i na jinou lásku  Mrkající  ... Pomozte mu, prosím, podle těchto pravidel :
- na co nejmenším pozemku postavte přízemní domek s garáží (starťák)
- Lucas vyhrál 100.000,- Simoleonů, tuto částku mu přidejte do financí, domek přetvořte do lepší varianty a z garáže vybudujte "Ráj pro knihomoly"
- samozřejmě upravte i okolí domku s obchůdkem, abyste co nejlépe nalákali zákazníky
- finance samozřejmě netřeba vyčerpat všechny, něco může zůstat na horší časy
- downloady neomezeny
-  počet snímků cca 25, a to i s fotkami před úpravou
- termín pro zveřejnění soutěžních děl do 10.4.2020.


Naposledy upravil Ludmila dne 26/04/20, 06:16 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty21/03/20, 06:21 pm

PECKA! Zahradu mám rozestavěnou a na obchůdek se moc těším, zase něco nového *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty21/03/20, 11:40 pm

To vypadá moc dobře Ludmi! Je to opravdu něco úplně jiného! Už se moc těším až se do toho pustím! Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty22/03/20, 03:46 am

No tohle, úžasný nápad, úplně mě to nadchlo Láska
Můžu se pro jistotu zeptat k pravidlům? V TS2 máme nejmenší pozemek 1x3. Dá se použít i 2x2? Počet čtverců je stejný, jen jsou jinak "poskládané". Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty22/03/20, 09:33 am

No, to doufám, že nevadí, protože v TS4 jsou pozemky i 20x15 a myslím, že někde i 15x15, ale je tam ošklivý okolí nebo je to očividně místo pro obecný pozemek. Takže mám myslím 20x30 pozemek, ale prostě půlku z něj ignoruju Vysmátý

Mně by spíš zajímaly ty finance - stavět v live modu (se simíky na pozemku) je pruda v TS4 (hlavně kvůli počasí), ale prostě si hlídám limit 120 000 sml. (20 000 co dostane rodina při nastěhování + 100 000, co vyhrál).
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty22/03/20, 01:50 pm

Díky moc, dámy, za ohlasy, ani jsem tolik nečekala. Co se týká velikosti pozemku, myslela jsem prostě takový, aby se tam vešel malý domek s garáží, jednoduše nic moc rozlehlého. A finance jsi popsala správně, Kolikokoli. Hlavně nezapomeňte fotky před úpravou domku a po renovaci Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty23/03/20, 08:24 pm

Chtěla bych se zeptat, dodatek od Ludmily jsem si přečetla až teď, co se týče fotky před a po úpravě domku, a domek už mám postavený a jen jakoby "po". Je to problém že fotka před nebude? Aha
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty24/03/20, 06:46 pm

Michaelas, v pravidlech píšu, že do počtu fotek musí být zahrnuty i fotky před "úpravou". Nabízí se tedy dvě možnosti - buď se smíříš se stržením počtu bodů za porušení pravidel nebo zkusíš postavit domek podobný tomu, co už máš, a bude to jakoby ten "původní" Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty24/03/20, 07:35 pm

Aha,tak to se omlouvám, to jsem úplně přehlédla Sakra Aha No tak se s tím nějak poperu, děkuji Andílek Andílek
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty27/03/20, 09:34 pm

Jelikož jsem v karanténě a mám čas stavit, tak jsem tu s prvním soutěžním příspěvek Andílek

Jak bylo již výše zmíněno, jedná se o renovaci domu Lucase. Pojala jsem to malinko jinak, a to tak, že:

Lucas bydlel doposud v bytě, ale vlastnil malý domek po svém dědečkovi v New Crestu, který bohužel díky nedostatku financí Lucase chátral. Nějakým zázrakem však Lucas vyhrál v loterii 100 000 simoleonů, které když přihodil ke svým 20 000, mohl si už něco "málo" dovolit. Rozhodl se tedy využít dědictví svého dědečka a proměnit ho jak v útulný domov, tak ve svůj sen. Sen, že jednou bude mít vlastní knihkupectví. A jelikož Lucas nemá auto (a ani neplánuje mít, rád si totiž všude dojede na svém kole), rozhodl se knihkupectví vybudovat v garáži onoho domku.

Než se Lucas do renovace pustil, byl domek v zuboženém stavu. Všude pavučiny, promočené plesnivé obklady, graffitii, harampádí...
Soutěž "Malý obchůdek" 1

A vevnitř to nebylo o moc lepší. Všude prach, rozpraskaná podlaha, zvlhlé tapety a pár kusů nábytku.
Soutěž "Malý obchůdek" 2

Soutěž "Malý obchůdek" 3

Soutěž "Malý obchůdek" 4

Soutěž "Malý obchůdek" 5

Soutěž "Malý obchůdek" 6

Během pár měsíců se ale toto místo změnilo k nepoznání.

Soutěž "Malý obchůdek" 7

Soutěž "Malý obchůdek" 8

Soutěž "Malý obchůdek" 9

Soutěž "Malý obchůdek" 10

Soutěž "Malý obchůdek" 11

Soutěž "Malý obchůdek" 12

Soutěž "Malý obchůdek" 13

Soutěž "Malý obchůdek" 14

Soutěž "Malý obchůdek" 15

Soutěž "Malý obchůdek" 16

Soutěž "Malý obchůdek" 17

Soutěž "Malý obchůdek" 18

Soutěž "Malý obchůdek" 19

Soutěž "Malý obchůdek" 20

A takhle vypadá obchůdek.

Soutěž "Malý obchůdek" 21

Soutěž "Malý obchůdek" 22

Soutěž "Malý obchůdek" 23

Soutěž "Malý obchůdek" 24

Soutěž "Malý obchůdek" 25

Ze 120 000 Lucasovi zbylo ještě přesně 29 296 simoleonů k dobru!

Doufám, že se vám můj počin bude líbit Červenám se Láska
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty28/03/20, 09:06 am

A hele, máme tu první a hned velmi sympatický příspěvek *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty28/03/20, 09:09 am

Michaelas parádní domek *BRAVO* A myslím, že se vyplatilo s tím "poprat" a dodělat i domek "před" *THUMBS UP*

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty28/03/20, 10:38 am

nádherný domek *THUMBS UP*  musím říct, že mě okouzlila i varianta před rekonstrukcí, ta první fotka s deštěm má úžasnou atmosféru
jinak doufám, že jsi zdravá a karanténa je preventivní Aha
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty28/03/20, 10:45 am

Děkuji za krásné ohlasy Andílek Červenám se Bohužel Havranice Plačící Jsem doma protože patřím k těm smolařům, co mají koronavirus. Byla jsem na dovolené v Irsku a asi někde na letišti jsem to chytla. Ale můžu říct, že to nic není, není mi vážně vůbec nic a ani to nejde poznat, jsem jen prostě doma Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty28/03/20, 11:42 am

tak to mě mrzí, alespoň že nemáš potíže. držím palce, ať jsi v pořádku.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty29/03/20, 04:33 am

Jej Smutný to je mi hrozně líto - ale je dobře, že se jinak cítíš zdravě, hlavně, že to má takový lehký průběh. Tak ti moc přeju, ať se co nejrychleji uzdravíš Mrkající
A co se týká domku, jsem z něj nadšená - krásně sepsáno, domek před rekonstrukcí má super atmosféru (působí místy dost halloweensky) - po rekonstrukci je nádherný, moc povedený! *BRAVO* Láska


Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty29/03/20, 09:19 am

Děkuji za přání i za názory na domek Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty29/03/20, 06:16 pm

Michaelas, domek máš opravdu nádherný Láska Láska moc se mi líbí jeho celkové pojetí před a po Láska jinak jsem stejně jako ostatní moc ráda, že máš hladký průběh a držím moc palce ať jsi brzy zdravá Mrkající
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty29/03/20, 06:22 pm

Děkuji mockrát všem Andílek Andílek Říkám, nic to není, má to více lidí okolo a nikomu nic není, takže to jen média dost zveličují Láska
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty10/04/20, 03:34 pm

Krásny prvý počin. Ja tiež ešte pracujem, avšak nejako nestíham. Dalo by sa predĺžiť súťaž (aj vzhľadom na to, že tu máme iba 1 príspevok) bola by som rada. Zatiaľ pracujem na fáze č.1-pred výhrou. Bola by som rada
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty10/04/20, 06:30 pm

S prodloužením už samozřejmě počítám, když je tu prozatím jen jeden soutěžní příspěvek Mrkající Kdo tvoříte, napište, prosím, kolik času by se vám hodilo. Ale do nekonečna to samozřejmě prodlužovat nemůžeme ...
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty10/04/20, 06:37 pm

Tak se přidávám i zde Úsměv

Když si Lucas kupoval starý domek, nepočítal s tím, že jeho zamítavý dopis na vysokou patřil někomu jinému. Škola tak brzy napravila svůj omyl a Lucas musel nakonec svůj nový domov opustit.

Uplynulo mnoho let, kdy se ze zpráv dozvěděl o škaredých záplavách, které zasáhly i jeho domek. Plný zoufalství jednoho víkendu dorazil do městečka, kde se ujistil, že jeho dům nadále stojí, ale jeho už tak poškozené jádro získalo další trhliny. Aby zabránil rabování toho co z něj zbylo, zatloukl okna na přední straně budovy a vrátil se zpět na vysokou, kde mu zbývalo jen několik měsíců do skončení posledního semestru.

Soutěž "Malý obchůdek" 001a

Soutěž "Malý obchůdek" 002a

Soutěž "Malý obchůdek" 003a

Soutěž "Malý obchůdek" 004a

Soutěž "Malý obchůdek" 005a

Soutěž "Malý obchůdek" 006a

Za několik měsíců, tak stanul před plísní zavánějícím domem. Co budu dělat? Ptal se sám sebe, když odkládal svoje věci do jediného majetku, který vlastnil. Možná to z jeho strany bylo hloupé, ale později se rozhodl vložit část svých peněz a vsadit si v loterii. Možná měl víc štěstí než rozumu, ale málem dostal infarkt, když se dozvěděl, že vyhrál celých 100 000,- simoleonů. Neváhal ani vteřinku a pustil se následně do důkladné rekonstrukce svého domova.

Soutěž "Malý obchůdek" 007a

Soutěž "Malý obchůdek" 009a

Soutěž "Malý obchůdek" 014a

Obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou
Soutěž "Malý obchůdek" 015a

Soutěž "Malý obchůdek" 017a

Soutěž "Malý obchůdek" 019a

Soutěž "Malý obchůdek" 020a

Soutěž "Malý obchůdek" 023a

Soutěž "Malý obchůdek" 025a

Ložnice, která funguje i jako pracovna
Soutěž "Malý obchůdek" 029a

Soutěž "Malý obchůdek" 030a

Koupelna
Soutěž "Malý obchůdek" 031a

Soutěž "Malý obchůdek" 032a

Soutěž "Malý obchůdek" 033a

Jelikož mu zbyly po rekonstrukci nějaké peníze, rozhodl se si splnit dětský sen. Předělal tak svoji garáž na knihkupectví.
Soutěž "Malý obchůdek" 036a

Soutěž "Malý obchůdek" 037a

Soutěž "Malý obchůdek" 039a

Půdorys
Soutěž "Malý obchůdek" 041a

A na závěr fotka našeho majitele. Snad bude mít jeho podnikání úspěch a díky své odvaze najde i svoji spřízněnou duši Úsměv
Soutěž "Malý obchůdek" 042a


Jinak na konci mi zbylo kolem 50 000 simolenů (dům jsem nejprve postavila z jeho 17 000, co mi zůstali po nastěhování, následně jsem mu přidala 100 000 a pokračovala jsem v lepší úpravě), ale prt sc jsme sice udělala, ale zapomněla jsem ho před vypnutím počítače uložit...  Červenám se  Sakra takže snad vám to bude stačit alespoň takhle, jinak bych musela snímek pořídit podruhé  Červenám se



Další foto zde:
https://thesims234.forumczech.com/t31p175-staveniste-od-lucisab#8446
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty10/04/20, 09:02 pm

Tak také přidávám domek. Vše klasicky maxis only, ale abych řekla pravdu, vůbec si nejsem jistá financemi. Stavěla jsem ho jako dvojdomek a "ošunťělá" verze stála 100 000 Sakra . Což vůbec nechápu, jak hra spočítala, když nová - plně vybavená - stojí něco přes 140 000. Spočítala jsem tedy ručně nábytek, barvy stěn atd. v Lucasově části, a to mi vycházelo cca na 16 000 a pozemek stojí 4000 Nevím . Tak jsem se chovala, jakože musím odečít 80 000, které tam prostě nemají co dělat v té finální ceně.

Jdeme tedy na to :)

Lucas se přistěhoval do Del Sol Valey poté, co zdědil malý domek v centru města. Nebyl moc vybavený, omítka a střecha potřebovala vyčistit, ale Lucasovi to zpočátku stačilo.

Soutěž "Malý obchůdek" 5

Soutěž "Malý obchůdek" 5

Soutěž "Malý obchůdek" 5

Soutěž "Malý obchůdek" 5

Soutěž "Malý obchůdek" 5

Soutěž "Malý obchůdek" 5

Soutěž "Malý obchůdek" 5

Jenže čím déle v domku žil, tím víc si uvědomoval, že mu něco chybí. Lucas miloval knihy a těmi se mohl zahlcovat, jak jen chtěl. Jenže ještě více miloval přítomnost mezi lidmi, kteří knihy milují stejně jako on. Povídat si s nimi, dávat si vzájemné tipy a podobně. Nejbláznivějším snem pro něj bylo vlastní knihkupectví.
A tak, když jednou jedinkrát koupil los, a vyhrál, věděl, co má dělat.
Do svého skromného příbytku se styděl zvát kohokoli, ale s těmito nově nabytými penězi si konečně bude moci splnit svůj sen...

Soutěž "Malý obchůdek" 10

Soutěž "Malý obchůdek" 10

Soutěž "Malý obchůdek" 10

Soutěž "Malý obchůdek" 10

Soutěž "Malý obchůdek" 10

Soutěž "Malý obchůdek" 10

Soutěž "Malý obchůdek" 10

Soutěž "Malý obchůdek" 10

Soutěž "Malý obchůdek" 10

Soutěž "Malý obchůdek" 10

Soutěž "Malý obchůdek" 10

Soutěž "Malý obchůdek" 10

Soutěž "Malý obchůdek" 10

Soutěž "Malý obchůdek" 10

Soutěž "Malý obchůdek" 10

Soutěž "Malý obchůdek" 10

Soutěž "Malý obchůdek" 10

Soutěž "Malý obchůdek" 10
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty10/04/20, 10:29 pm

A to se nám to tu pěkně rozjíždí Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty10/04/20, 11:15 pm

Ludmila, mne by stačilo aj do nedele, dúfam, že na mňa počkáte, keď tu naraz pribudlo toľko výtvorov- ešte som ich ani poriadne nepozrela, len teraz som pridala záhradu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Soutěž "Malý obchůdek" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Soutěž "Malý obchůdek"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Soutěž "Opuštěný dům"
» Soutěž "Dům Justina Biebera"
» Soutěž "Podzimní dům - farma"
» Soutěž "Tajemná zahrada"
» Soutěž - dvougenerační venkovský dům

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: