Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Domeček čtvereček pro dva nebo dvě

Goto down 
+6
Michaelas
Fidgety
Petr Simík
Havranice
Kolikokoli
Ludmila
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty12/08/20, 09:05 pm

Poslala jsem Fidgety ke schválení pravidla hodnocení této soutěže, proto si tedy dovolím ukončit vkládání soutěžních příspěvků. Jsem velmi zvědavá, jak to nakonec dopadne a jaké bude výsledné pořadí !
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty16/08/20, 08:40 pm

Protože Fidgety nebyla nějakou dobu "na příjmu", máme tady až teď pravidla hodnocení této zajímavé soutěže :
- hodnotíme tradičně 15 body, rozdělenými na max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící samozřejmě nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotíme od 16.8. do 31.8. do půlnoci, pak všechny body sečtu, zprůměruji a zveřejním výsledné pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.

Seznam soutěžících :
- Kolikokoli
- Ludmila
- Havranice
- AKM13
- Hellohello
- Sarah666
- Fidgety


Jsem moc ráda, že po počátečních rozpacích se nás přece jen zúčastnilo poměrně dost a už se dokonce diskutuje o nové soutěži. Hned to tu vypadá veseleji Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty21/08/20, 09:53 pm

Je to těžké, chápu, že se do hodnocení jako vždycky nikomu moc nechce, ale ukončit tuto soutěž prostě musíme, jinak se nehneme z fleku Mrkající Dovolím si tedy začít :
- Kolikokoli - 5 + 9 = 14 bodů - zajímavé, netradiční, jen ten pirát není můj typ Mrkající
- Ludmila - -----
- Havranice - 5 + 10 = 15 bodů - originální myšlenka s rybičkami  a domem na vodě *THUMBS UP*
- AKM13 - 5 + 9 = 14 bodů - krásný první počin na našem fóru, možná to chtělo víc oddělit postel Aha
- Hellohello - 5 + 10 = 15 bodů - do úchvatného domku se vešli dokonce dva mazlíčci *BRAVO*
- Sarah666 - 5 + 10 = 15 bodů - další zajímavá myšlenka s koňmi jako mazlíčky Úsměv
- Fidgety - 5 + 10 = 15 bodů - tady už mi chybí slova, tak jen *BRAVO*

Kdopak si troufne jako další hodnotit ?
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty22/08/20, 09:48 am

Přidám se k hodnocení :)

- Kolikokoli
- Ludmila 5 + 9 = 14 - domek je moc pěkný, ale chybí mi tam jasnější rozdělení, co má která ráda, třeba to, že má Charlotte ráda kočku, mi nepřijde jako zájem, ledaže by to bylo nějak vidět i jinde (sošky a obrazy koček všude po domě a podobně, stejně tak, že se Helen věnuje zahradničení, ale vidět je to jen na malém záhonku a možná ještě na povlečení postele)
- Havranice 5 + 10 = 15 - hrozně moc se mi líbí ta stavba, především zvenku, úplně se mi zastesklo po Sims 3. Nemám vůbec co vytknout. Už samotný dům mluví za obě dvě obyvatelky.
- AKM13 - 5 + 10 = 15 - Ten pošťák :D. Domek je krásný, vyniká jak nábytkářské umění Williama, tak "do kuchyně mi kecat nebudeš" od Crowleyho.
- Hellohello - 5 + 10 = 15 - nádherný dům, vůbec na něm nejde poznat, že má jen čtvercový půdorys. Obě Siminky taky moc krásné a sympatické a jejich zájmy jsou skvěle rozdělené, ale zároveň propojené.
- Sarah666 - 5 + 8 = 13 - bohužel zvenku se mi domek moc nelíbí. Jak ten sloup, který rozděluje ty dvě části budovy, tak to, že červená cihla nepokračuje nahoru (ano, vím, že toto v TS4 nejde, střecha se obarví celá, ale šlo se tomu vyhnout zcela jinou omítkou nebo posazením střechy). Angela miluje starání se o zahradu, ale přesto je zahrádka taková neudržovaná, ledabyle zarostlá. Chodba mi připomíná spíš nějakou chodbu v komerčním prostoru, ale obývák/kuchyň se moc povedlo (zvlášť ta tapeta města!), akorát mi tam vůbec nesedí ta cihla u jídelního stolu a obložení v ložnici. Koně jsou skvělí, ale teda prostoru moc nemají :D
- Fidgety - 5 + 10 = 15 - čumim Šokovaný Vysmátý Láska
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty25/08/20, 01:54 pm

Ono by se chtělo, jen není moc kdy  - po dovči jsme ještě prchly skoro na celý týden k našim. Ale už se pomalu srovnáváme doma, tak jdu na to:
- Kolikokoli – 5 + 9 = 14 b. -  Zajímavě nesourodá dvojka, za mě ale vede hafík Úsměv A  moc zajímavý a  netradiční je i domeček. Zvenku se mi líbí moc, ale vevnitř je to na mě asi moc přeplácané. Asi to patří k jejich příběhu, přesto mi sem tam něco nelahodí oku.
- Ludmila – 5 + 8 = 13 b. – Moc pěkný domek, hlavně exteriér. Sice je to na první pohled obyčejná kostka, ale tentokrát s myslím přiměřenou střechou, navíc kamenné obložení pěkně stavbu oživí. A zahrádka je pěkně řešená. I interiér je celkem hezky zařízený, jen mi vadí trochu ty podlahy téměř ve stejné barvě jako zdi (hlavně v předsíni a obýváku) – byla bych spíš pro kontrast jako v ložnici.
- Havranice – 5 + 10 = 15 b. – Musí říct, že tenhle moderní domek mě zaujal na první pohled. Ten bazén, terasa, prosklená podlaha, prostě paráda. Zahodila bych jen ten modrozelený obraz, ale to je maličkost.
- AKM13 – 5 + 9 = 14 b. – Jéé, to je roztomilý minidomek. Ale na tak malém prostoru bych se asi držela jednotnějšího stylu (na jedné straně moderní kuchyň, hlavně lednička trochu neladí, na druhé masivní vyřezávaná postel). Jinak vítej na fóru, a doufám, že se zapojíš častěji Mrkající
- Hellohello – 5 + 10 = 15 b. – Nádhera! Krásný pár, krásní mazlíčci, a ten dům je perfektní.
- Sarah666 – 5 + 8 = 13 b. - Panejo, ten pekáč buchet! Jinak zajímavý domek, i když pár detailů bych chtělo dotáhnout – třeba jiné vstupní dveře. Chápu, že děvčata milují růžovou, ale mě více oslovily ty části domu v přírodních barvách, kde třeba růžová jen doplňuje celek, např. ložnice, nebo obývák – vedle něj je kuchyně trochu jak pěst na oko. A někde se ty odstíny malinko tlučou (chodba, koupelna), proto by bylo lepší to kombinovat opět s nějakou neutrální barvou. Protože ani ta modrá pohovka v ateliéru mi nedává moc smysl. Ale moc se mi líbí okolí domku, vč. koníků a stáje.
- Fidgety - XXX

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty29/08/20, 09:10 pm

- Kolikokoli-5+10-15B veľmi zaujímavá stavba, páči sa mi strecha, kvety na stene a pod.Máš dobre vymyslený aj interiér, taký pravo zastaraný... Z toho tvojho piráta teda ide strach, taký nesympatický, brrr Šokovaný už mu chýba len drevená noha Pohoda
- Ludmila- 5+8-13B - exteriér sa mi páči, príjemný na posedenie, len interiér sa mi opäť zdá nezaplnený, veľká miestnosť s kuchyňou a pritom poloprázdna. Spálňa je veľmi sympatická, miestami mi nesedí kombinácia farieb podlahy a stien...Ale cicuša je krásna
- Havranice-5+8-13B taký pravým moderný.... mne u teba vôbec nesedia farby stien, ja mám z tých miestností taký depresívny pocit, akoby som bola uväznená pod zemou...Nevím Ale zaujímavý nápad s rybičkami a páči sa mi stĺporadie a koníček je úplne luxusný
- AKM13-5+10-15B na začiatok ťa pekne vítam, je to taká chata v horách, neklasické bývanie sa mi to nezdá, ale chatička je pekná. Pekne doladené, len by som dala inú dlažbu v kúpeľni a trochu mi nesedí umývadlo vonku, tam by to chcelo niečo zanedbanejšie
- Hellohello-5+10-15B mali sme rovnaký výber koníčkov, akoby sme od seba odpisovali Úsměv inak nemám čo vytknúť a tá posteľ je luxusná... akurát mi nesedí tento odtieň žltej a kde je použitá, inak Simky také sympaťáčky
- Sarah666 XXX
- Fidgety- 5+10-15B
- moderný a pritom pekný, možno by som zvolila iné farby, ale inak sa mi páči a tí chlapci sú rozkošní, a tá vírivka na terase- asi by som sa pod ňou bála sedieť :), ale majú krásny výhľad, zeleň v kuchyni, vyvýšené poschodie so spálňou *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty31/08/20, 06:43 pm

V první řadě chci říct, že se tady sešlo tolik nádherných dílek, že nestačím zírat Láska všechny jsou vydařené podobně jako jejich obyvatelé či obyvatelky Úsměv opravdu moc se vám to všem povedlo Láska jinak doufám, že mi to příště vyjde lépe časově a budu se moci účastnit Úsměv ale teď už k samotnému hodnocení Úsměv

Kolikokoli 5 + 9 = 14b Moc zajímavý domek, který na mě působí na první dojem tajemně. Uvnitř je všeho hodně a je vidět, že tam bydlí dvě naprosto rozdílné osobnosti Úsměv což asi k nim patří, ale je pravda, že jsem místy nevěděla kam s očima Vysmátý

Ludmila 5 + 8 = 13b Moc vydařené dílko, na kterém se mi nejvíce líbí exteriér. Uvnitř je všechno hezky světlé, ale je pravda, že mi tam něco schází Nevím ale jinak paráda *THUMBS UP*

Havranice 5 + 10 = 15b Úchvatně vymyšlený exteriér i interiér! Moc se mi líbí terasa Láska je pravda, že mi tam taky pár drobností nesedí, ale to na kráse domku neubírá Láska

AKM13 5 + 9 = 14b První chci říct, že tě tady moc vítám! Je moc fajn mít tady někoho nového s báječným soutěžním dílkem, který je hned na první pokus úžasný! Domek na mně na první pohled působí, že tam bydlí dva muži Úsměv líbí se mi celkový vzhled domku, akorát je pravda, že se mi tam místy mísí styly.

Hellohello 5 + 10 = 15b Tvůj klasický čistý styl, který zbožňuji! Obývák bych hned brala k sobě domů a co teprve kuchyň Láska

Sarah666 5 + 8 = 13b Zajímavě řešený exteriér. Nevím proč ale předsíňka na mě působí jako čekárna v nemocnici. Tapetu za sedačkou bych dala pryč, nevím proč ale působí na mne rušivě. Jinak zajímavě řešená hlavní místnost. Ložnice vypadá parádně a koně jsou opravdu originální mazlíčci Láska opravdu moc se ti to povedlo Láska

Fidgety 5 + 10 = 15b Překrásné dílko! Takový výhled bych brala. Dům na mne působí idylicky a klidně, že bych se hned nastěhovala. Spací patro je boží Láska

Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty31/08/20, 08:26 pm

Na to, že by hodnocení mělo skončit dnešní půlnocí, se tu sešlo jen 5 hodnotících příspěvků, což se mi zdá poměrně málo. Dovolím si tedy ponechat hodnocení ještě otevřené, ať se tu sejde víc názorů Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty31/08/20, 09:54 pm

Já se hrozně bojím, že toto bude nad ještě sugestivnější hodnocení, než je normálně, protože tentokrát do toho ještě tak nějak člověk zohledňuje, jestli dům sedí k jeho obyvatelům (a možná i samotné obyvatele, heh) Vysmátý Ale když tu Ludmila prosí o hodnocení, půjdu do toho!

- Kolikokoli - 5 + 9 = 14b - Dům hýří nápady, a přestože to není můj styl, nemůžu mu upřít kvality. Dobrá práce!
- Ludmila - 5 + 8 = 13b - Je škoda, že některé ty místnosti působí hrozně prázdně. Třeba ta jídelna je prostě zbytečně velká. A já osobně bych si dával pozor, aby barva podlahy nebyla výrazně podobná barvě stěny, ono to se pak tak nějak "slije", což si nemyslím, že vypadá zrovna dobře. Ale vyzdvihl bych například ložnici, ta se mi líbí.
- Havranice - 5 + 8 = 13b - Mi to nějak prostě nesedlo. Třeba je to jen na mne zvláštně nafoceno, ale vůbec se nějak nedokáži orientovat, kde vlastně jsem. Možná tomu pomáhají ty jednotně šedé stěny... Nevím. Ale ty nápady jsou super.
- AKM13 - 5 + 9 = 15b - Konečně nějací fešáci! Vysmátý Vítám tě tady na fóru. Připomíná mi to víkendovou chatičku, ale vlastně proč ne? Mi se to líbí ;) Souhlasím s tím, že kuchyň se bije se zbytkem domu, ale nováčkům mám tendenci vždy trochu nadržovat. Na první pokus opravdu pěkné.
- Hellohello - 5 + 9 = 15b - Já jsem původně měl u tebe 14 bodů, ale při druhém pohledu jsem prostě nedokázal najít nic, co bych měl vytknout... Takže to nakonec dopadlo takto :D
- Sarah666 - 5 + 10 = 15b - Velmi odvážné a originální, ale mi se to prostě líbí. Ale na tu růžovou bacha, kdyby ji bylo o trochu víc, už by to asi bylo za hranicí mé únosnosti :D Vyzdvihl bych také spíše místnosti, které se drží pastelových odstínů. ;)
- Fidgety - 5 + 9 = 14b - Čím déle jsem na to koukal, tím víc se mi to líbí. Nějak mi ale přijde exteriér "smutný" nebo jak to říct, možná že ty šedé cihly zdůrazňují tu kostku? Nebo že by to dělala ta mřížovaná okna?
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty01/09/20, 08:59 pm

Díky, Petře, za hodnocení Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty02/09/20, 12:43 am

Ludmila: Koukám, že jsem v tom hodnocení udělal zmatek a nějak jsem zapomenul při postupných úpravách přepsat i mezivýsledky Červenám se Omlouvám se. Editovat to asi nebudu, ať nevznikne nějaká nejasnost v tom, co bylo editováno - platí samozřejmě ta konečná čísla.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty02/09/20, 08:57 pm

Bez obav, Petře, já jsem si taky napřed nevšimla, ale pak mi to došlo Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty20/09/20, 09:49 pm

Omlouvám se, nějak jsem pozapomněla dokončit hodnocení této soutěže. Pravda, čekala jsem, že se třeba ještě někdo ozve, soutěžících je stále totiž více než hodnotících, ale už to radši prodlužovat nebudeme. Stačí, že není prozatím moc zájem o soutěž s místem pro festivaly Smutný
Takže tady je výsledné pořadí po sečtení a zprůměrování bodů :
1. místo - Hellohello - 15 bodů,
2. místo - Fidgety - 14,8 bodu,
3. místo - AKM13 - 14,5 bodu,
4. místo - Havranice - 14,33 bodu,
5. místo - Kolikokoli - 14,2 bodu,
6. místo - Sarah666 - 13,8 bodu,
7. místo - Ludmila - 13,2 bodu.


Jak vidíte, hodnocení je velmi zajímavé, rozdíly jsou jen v desetinách bodů. Doufám, že jste si tuto soutěž užily, i když se nám trochu protáhla Mrkající Gratuluji vítězce a děkuji ostatním za krásnou účast ! *BRAVO* Pro Tebe Snad bude i další soutěž podobně bohatá na účast a krásná dílka ...
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty21/09/20, 06:28 pm

Velká gratulace pro vítězku! *BRAVO* všechna dílka byla krásná a originální, byla to moc podařená soutěž *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty21/09/20, 08:06 pm

Gratuluju vítězce Pro Tebe , ALE! Taky moc gratuluju AKM13 ke krásnému třetímu místu! Na první příspěvek je to velice dobrý výsledek a budu moc ráda, pokud se budeš účastnit i dalších soutěží, nebo jen ukazovat další stavby pro radost.
Jste dobrý holky :)
*BRAVO* *BRAVO* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty27/09/20, 03:39 pm

také gratuluji, byla to velmi zajímavá soutěž *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty27/09/20, 04:17 pm

Po delší době jsem zpátky na fóru - chcí moc poděkovat za tak nádherné ohodnocení! Bohužel jsem se sama k hodnocení nedostala, je mi to moc líto. Opravdu ještě jednou moc děkuji, ale vítězství si zaslouží úplně všichni,  pokaždé se tu sejdou úplně neuvěřitelné stavby! Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty27/09/20, 08:09 pm

Tak jsem zase zaspala, takže nejprve i já gratuluji Hellohello k vítězství *THUMBS UP*  Pak děkuji i za sebe za krásné druhé místo, při tom fofru, v jakém jsem zase stavěla, mi to přijde až neuvěřitelné Červenám se
A nakonec hlásím, že jsem konečně aktualizovala nástěnku a tituly - příště mě prosím neváhejte popohnat Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty29/09/20, 10:26 pm

Gratuluji vítězce, ale klobouk dolů před všemi zúčastněnými. Super soutěž, už teď jsem zvědavý, jak se vyvine soutěž další :)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Domy, byty, pozemky od Salazaret
» HODNOTÍME - Domeček 7 x 7
» Stavební výzva "Domek pro dva, nebo čtyři simíky pro Lucisab"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: