Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Domeček čtvereček pro dva nebo dvě

Goto down 
+6
Michaelas
Fidgety
Petr Simík
Havranice
Kolikokoli
Ludmila
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty23/07/20, 08:52 pm

To mě moc těší, milé dámy, že je přece jen zájem o tuto soutěž Úsměv Pokud by někdo potřeboval ještě trošku prodloužit termín, neměl by to být problém Mrkající A Hellohello, tvorba simíků a jejich mazlíčka je bohužel v pravidlech na prvním místě, zkus to, prosím, taky nějak vyřešit, však to nemusí být nějaké extra osobnosti Aha
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty23/07/20, 11:42 pm

postavila jsem domek pro dvě slečny, které někteří možná znáte z mých fotek ze hry  Úsměv

Joann Cook a Kim Wu se daly dohromady na maturitním plese. Přestože jsou obě zatím středoškolačky, rozhodly se začít spolu bydlet. Podařilo se to nejen díky tomu, že matka i setra Joann jsou bohaté a vlivné političky, ale i proto, že obě dívky mají koníčky, ve kterých vynikají takovým způsobem, že je mohou živit. Joann je nadaná sochařka a Kim se daří v rybolovu. Pokud jde o mazlíčky, nemohu vyfotit 'všechny tři'. Domácí mazlíčci jsou totiž opravdu rybičky. Kromě těch v akváriu lze pozorovat prosklenou částí podlahy i ty mořské..


Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-210

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-211

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-213

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-215

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-277

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-222

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-232

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-239

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-241

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-242

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-249

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-250

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-253

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-255

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-257

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-259

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-262

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-264

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-265

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-267

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-269

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-270

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-273

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-275

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-276

ps: nevím, jak se zbavit těch písmen nad obrázky Nevím návod na vkládání obrázků jsem četla, ale stejně jsem na to nepřišla
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty24/07/20, 09:17 pm

Havranice, ta písmenka znamenají, že obrázek máš na postimage nahraný širší než 800px. A protože se to stávalo častěji, a roztahovalo to fórum, pohrála jsem si s nastavením, a obrázky se automaticky zmenšují a pod těmi písmenky je odkaz na plnou velikost obrázku Mrkající Ničemu to nevadí, a aspoň si můžeme prohlédnout fotky pořádně, když budeme chtít Úsměv Je to moc zajímavý domek, hlavně ten bazén je boží Láska  *THUMBS UP*

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty24/07/20, 09:34 pm

Moc hezký domeček, Havranice, ta myšlenka s pozorováním rybiček podlahou je super *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty24/07/20, 10:04 pm

Teda holky já nestačím koukat, moc vydařená dílka Láska jinak popravdě si nejsem jistá, zda se budu tentokrát účastnit... Červenám se jsem na tom teď s časem hůře a navíc se teď věnuji jednomu velkému projektu se kterým se vám brzy svěřím Úsměv uvidíme... ale určitě si se mnou nelamte hlavu Mrkající
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty25/07/20, 05:47 am

Ludmila napsal:
To mě moc těší, milé dámy, že je přece jen zájem o tuto soutěž Úsměv  Pokud by někdo potřeboval ještě trošku prodloužit termín, neměl by to být problém Mrkající  A Hellohello, tvorba simíků a jejich mazlíčka je bohužel v pravidlech na prvním místě, zkus to, prosím, taky nějak vyřešit, však to nemusí být nějaké extra osobnosti Aha

Díky moc, Ludmi a moc se omlouvám - nechápu, jak jsem to mohla přehlédnout, když je to takhle na očích a jasně řečeno. Tydýt Červenám se
Zároveň bych teda chtěla poprosit o prodloužení, jestli to nevadí. Doufám, že se stihne ještě někdo další přidat Úsměv
ty stavby tady jsou naprosto úžasné Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty25/07/20, 01:28 pm

S ohledem na to, že jsou tu zatím jen tři soutěžní příspěvky, myslím, že by to opravdu chtělo prodloužit termín - stačil by, řekněme, týden, tedy do 2.8.2020 ? Ale ještě posečkáme na názor Fidgety Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty25/07/20, 02:42 pm

Určitě, už při prvním posunu termínu jsem psala, prodlužujme dle potřeby - přes léto vždy bylo méně času na stavění a simíky obecně, takže nemá smysl se honit Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty31/07/20, 06:44 pm

Moc děkuji za prodloužení Úsměv mám rozestavěno, je to skoro hotové, ale bohužel jsem to ještě nestihla dodělat - a na víkend jedu pryč, vracím se až v neděli večer a ke stavění se nedostanu Smutný
Počítala jsem s tím, že to stihnu přes týden, ale bohužel to bylo v práci tenhle týden tak náročné, že nezbylo moc volného času. A ještě ke všemu mi stavění šlo strašně špatně, vždycky jsem se u toho tak zasekla a nic moc se mi nedařilo.

Je mi to blbé a pochopím, jestli na mě nebudete moct počkat, ale jestli to trošku půjde, můžete na mě počkat ještě aspoň do pondělí/úterý? Doufám, že to dám dohromady do té doby a omlouvám se za brždění soutěže, kdybych věděla, že se to kvůli mně protáhne... Červenám se *SORRY*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty31/07/20, 09:04 pm

Nic se neděje, Hellohello, počkáme, až to doděláš. A třeba se přidá ještě někdo, zatím tu moc soutěžních příspěvků není Nevím
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty02/08/20, 12:20 am

Ja tiež ešte dorabam, asi to stihnem do nedele, ale stále nie som 100% spokojná a niektorými časťami+ ešte musím simky nejako nasťahovať. Robím v Ts4 a učím sa za pochodu, našťastie som ich rozbehla😃
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty02/08/20, 08:07 am

Já se asi zapojit nestihnu  Smutný Když už tu hru zapnu, věnuju se příběhu  Pardon  Pššt

Sarah666 napsal:
Ja tiež ešte dorabam, asi to stihnem do nedele, ale stále nie som 100% spokojná a niektorými časťami+ ešte musím simky nejako nasťahovať. Robím v Ts4 a učím sa za pochodu, našťastie som ich rozbehla😃

Na nastěhování mohu doporučit cheat freerealestate on - stačí zadat v náhledu města, a pozemky a domy jsou všechny zdarma Mrkající Jen je potřeba předtím aktivovat cheaty jako takové příkazem testingcheats true, kdybys náhodou ještě neměla Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
AKM13
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 29. 05. 20

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty02/08/20, 08:44 pm

Šlo by ještě prodloužit termín? Dneska jsem tuhle soutěž objevila a chci se zkusit zapojit, bohužel to už dneska nestihnu.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty02/08/20, 10:11 pm

Klidně pracuj na svém příspěvku, AKM13, však čekáme na Hellohello a Sarah666, původní termín tím pádem není závazný. Jsem moc ráda, že nás bude víc *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty03/08/20, 07:20 am

Heh, jsem normálně včera zkusila, jestli bych taky něco nespáchala, tak mám zařízenou kostku Červenám se Vysmátý Ale teda nevím, jestli to nějak dokončím, protože nemám vůbec inspiraci na exteriér Aha

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
AKM13
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 29. 05. 20

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty03/08/20, 04:59 pm

Takže se hlásím i se svým historicky prvním soutěžním příspěvkem a opouštím tak svou ulitu pasivního pozorovatele. Jinak se předem chci omluvit za případné chyby, na které mě když tak upozorněte, protože se stále nějak učím, jak to tady funguje.
Představuji vám Crowleyho a Williama Hearthrow, mladé absolventy, kteří si k sobě našli cestu na univerzitě. Přesto, že jsou absolutně odlišní, brzy se dali dohromady a krátce po ukončení studií si pořídili jejich první společný dům a k tomu psíka Groota.
Oba milují přírodu, jenže vzhledem k blízkosti jejich práce obětovali domek v přírodě a vybrali si jeden na kraji města. Celý domek je zařízený v dřevěném stylu a brzy se v domku určitě objeví první dřevěné výrobky od Williama, jehož vášeň je vyřezávání nábytku. Na rozdíl od Crowleyho, který je většinu času zalezlý buď v kuchyni, nebo s jeho kytarou na verandě.
Večery tráví všichni tři pospolu ať už v obývacím pokoji, posteli nebo na procházkách přírodou.

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-116

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-118

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-119

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-94

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-40

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-41

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-64

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-74

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-48

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-5

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-54

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-56

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-58

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-59

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-61

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-82

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-62

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-6

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-63

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-85

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-60

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-78

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-80

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-81

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Screenshot-86


Naposledy upravil AKM13 dne 04/08/20, 02:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty03/08/20, 07:08 pm

@AKM13 - Vítej na fóru, mám velkou radost, že tu máme nového člověka a hlavně že se ti podařilo postavit v tak krátké době tak pěkný domeček Úsměv *BRAVO*   Chce to ještě zvětšit fotky na fóru, jestli můžeš, tak stačí editovat tvůj příspěvek - v tomto tématu je  na to návod - je potřeba vybrat Hotlink to forums,  ne Thumbnail - https://thesims234.forumczech.com/t4-vkladani-obrazku-na-forum


@Ludmila- děkuju moc za prodloužení, už dávám dohromady fotky. Snad se ještě Sarah stihne zapojit a možná ještě někdo další se přidá -

@Fidgety  - držím palce, ať tě něco napadne. Mně se tentokrát docela špatně stavělo, vůbec nic mě  nenapadalo a když už, tak se mi to nepodařilo zrealizovat ve hře Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty03/08/20, 07:46 pm

Tak jsem to nakonec dala dohromady, i když to vyšlo úplně jinak, než jsem zamýšlela. Bylo docela těžké se donutit držet toho čtvercového půdorysu, pořád jsem měla tendenci dělat výklenky, ale nějakým zázrakem jsem se udržela na uzdě.
Chtěla jsem sem vypsat vlastnosti simek, ale protože mám hru v AJ a nevím, jak přesně se ty vlastnosti nazývají v české verzi, nechám je anglicky - doufám, že to nevadí.


Obyvatelky domu


Maria a Natalia se sice znají už nějakou dobu, ale teprve před nedávnem se rozhodly pořídit si společné bydlení. Nastěhovaly se do domku Ophelia Villa 760 ve městě Willow Creek. Maria zbožňuje psy, hlavně svého Bernského salašnického, jménem Teddy. Natalia je milovnicí koček a nemohla odolat, když jí bylo nabídnuto koťátko Mango, které nedávno vyrostlo v dospělého kocourka.

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-8-44-51-PM


Maria Coates
Maria kromě Natalie miluje vaření, přírodu a svého pejska. Ráda ho chodí venčit, neobejde se bez jakýchkoli venkovních aktivit, proto byl jejím snem dům se zahradou v zelené oblasti města. Rozhodla se své zájmy skloubit a pěstuje ovoce a zeleninu, ze kterých vyrábí lahodné pokrmy. Na zahradu pořídila včelí úl a podařilo se jí získat svoji první dávku domácího medu.
Aspirace: Master Chef
Vlastnosti: Essence of Flavor, Outgoing, Loves Outdoors, Cheerful.

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-8-33-01-PM

Natalia Levin
Natalia má uměleckou a jemnou duši. Moc ráda se věnuje wellness a relaxačním aktivitám, jako jsou jóga a masáže. Ale nejvíce času vkládá do umělecké činnosti. Maria nechala  pro Natalii jako překvapení vybudovat z jedné z horních místností ateliér, z čehož měla Natalia neskutečnou radost a kreslením a malováním zde tráví hodně času. Učí se hrát na housle.
Aspirace: Painter Extraordinaire
Vlastnosti: Muser, Good, Creative, Romantic.

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-9-11-10-PM

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-39-31-PM



Teddy
Vlastnosti: Friendly, Active, Hairy.
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-41-39-PM

Mango
Vlastnosti: Friendly, Playful, Affectionate.
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-8-56-11-PM



Ophelia Villa 760


Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-18-41-PM

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-18-58-PM

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-19-44-PM

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-22-17-PM

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-24-27-PM

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-25-08-PM

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-25-19-PM

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-25-34-PM

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-25-45-PM

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-25-58-PM

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-27-39-PM

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-28-40-PM

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-29-13-PM

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-29-32-PM

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-30-12-PM

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-30-22-PM

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-30-34-PM

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-31-11-PM


Půdorys
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 08-02-20-7-34-19-PM

Bližší pohledy na půdorys domu a více fotek zahrady tady v mém tématu:
https://thesims234.forumczech.com/t157-hellohello-domy-ts4#9140
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty03/08/20, 09:10 pm

To je paráda, že tu máme další dva soutěžní příspěvky, a jeden zajímavější než druhý *THUMBS UP* A když se přidají i Sarah666 a Fidgety, to se to bude hodnotit ! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty04/08/20, 09:50 pm

Já se obávám, že už to nedám Smutný Myslela jsem, že si k tomu sednu včera večer, nic, tak dnes večer, a zase velký kulový Plačící Pořád něco řešíme, páč máme před dovolenou Červenám se Už si tady fackuju, že jsem se nerozhoupala dřív Sakra Takže poslední šance je zítra, pak už to dodělám leda někdy v budoucnu, jen mimo soutěž Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty05/08/20, 04:35 am

Na mňa ešte počkajte, dnes to uverejním, zasekala som na výbere fotiek+som ešte dačo musela dofotiť. ďakujéém
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty05/08/20, 07:41 pm

Tak konečne mám hotovo. Ďakujem, že ste mi počkali (ja som s tými termínmi vždy na knap)
Hneď prvý, ktorého som si v TS4 vytvorila si našiel partnera (proste tie ženy nejako nešli), takže som vytvorila dom pre dve.

Ešte sú to mladé dospelé dievčatá, ale už mali jasno. Obe pochádzajú z bohatých rodín, takže si mohli dovoliť trošku lepšie bývanie. Svoj dom si našli v realitnom katalógu, ktorý hovoil, že je to dom prerobený zo staršej továrne na pletené koberčeky. Dom na ne urobil príjemný dojem a tak si ho kúpili a spravili si v ňom úpravy podľa svojich koníčkov a preferencií.
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 3-8-2020-22-11-54
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 3-8-2020-22-09-54
Obe sú zbláznené do rúžovej farby, takže aj interiér sa snažili tomu prispôsobiť, ale zasa z necho nechceli "Barbie domček". A kto vlastne sú tie dve slečny?
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 4-8-2020-22-44-48
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 4-8-2020-23-07-40
Tmavovlasá Angela Kalintová je umelecky založená a miluje maliarstvo. Má rada kvety a rada sa venuje svojej záhrade. Je rada v spoločnosti druhých a rada sa zabáva. Je stále veselá, len máločo ju dokáže vyviesť z miery. Je to vyložená gurmánka. Rada si prečíta knihy a miluje filmy a TV všeobecne.
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 4-8-2020-23-06-00
Hnedovláska s dlhými vlasmi má rada šport. Od puberty sa venuje aktívnemu cvičeniu aerobiku, posilňuje a v poslednom čase sa odreaguje pri boxovacom vreci. Má rada zvieratá a jej snom bolo vlastniť kone a takto si svoj sen spolu s novým domom splnila. Hnedý je Frodo a biela kobylka Lady Bella. Veľmi rada varí zdravé jedlá pre svoju Angelu.

Vstupná chodba s oddeleným šatníkom (ten len v mojich domoch)

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 3._8._2020_22-44-41
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 3-8-2020-22-19-21


Spoločná miestnosť pre obývačku, pracovňu, jedáleň a kuchyňu
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 3._8._2020_23-10-56
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 3._8._2020_22-44-30
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 3._8._2020_22-42-21
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 3._8._2020_22-43-50
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 3-8-2020-21-46-38

Spálňa
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 3._8._2020_23-11-16
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 3._8._2020_23-08-12

Améliono kráľovstvo – telocvičňa

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 3._8._2020_23-11-40
Angelin ateliér

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 3-8-2020-22-18-00

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-4-27-14


Barový pult, chodba ku kúpeľni, práčovni
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 3._8._2020_23-12-03

Aj keď majú pekný jedálenský kútik, najlepšie chutí za barom

Kúpeľňa
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 3._8._2020_23-09-47

Práčovňa s ostatnými čistiacimi
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 3._8._2020_23-10-29

Dvor s bazénom a grilom, záhradkou, predzáhradkou
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 3._8._2020_22-28-38

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 3-8-2020-22-20-14
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-4-20-28


Stajňa pre kone s výbehom

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 3._8._2020_22-25-59

Pôdorys
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 9-8-2020-21-49-44
-domček je 13x13, trochu vyzerá, že jedna strana má 14, ale asi to bude tým, že som ho posúvala a nedala na hlavnú sieť, ale až na tie vnútorné štvorce (chápeme sa dúfam) Ešte som ho bola pre istotu premerať a sedí štvorec Úsměv

P.S. viac foto v mojich domoch https://thesims234.forumczech.com/t153-domy-od-sarah666-ts4#9146
P.S. Zvieratá nemám, tak som stiahla koníky, ale dekorácie k nim som nemohla nájsť, tak kŕmitko majú požičané od prasiatok, seno z deko z halloweenu a vodu som spravila klasicky
Edit: zmenený obrázok pôdorysu, uvedomila som si, že som ho dala bez mriežky+popis


Naposledy upravil Sarah666 dne 09/08/20, 10:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty05/08/20, 08:34 pm

Díky za další pěkný soutěžní příspěvek, Sarah666, koně jako mazlíčci jsou originální ! *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty05/08/20, 10:32 pm

Sama jsem tomu nevěřila, na zahradě dnes ještě nebyla ani kytka, a simíci taky neexistovali Zmatený  Ale něco jsem spáchala, a přiznám se, že jsem snad nikdy nevybrala fotky tak rychle (10 minut?) Pohoda

Nu, což, je to jen malý domek na útesech - nenápadně schovaný, aby jeho majitelům nabídl dostatek soukromí. Přece jen, ne všichni simíci tento nevšední pár přijali, a o čumily tu nikdo nestojí. Za to ten výhled si nemůžou ti dva vynachválit.
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-01

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-02

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-03

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-04

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-05

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-06

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-07

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-08

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-09


Interiér domu se skládá z jednotného prostoru (až na koupelnu, která nakonec dostala zdi) s otevřeným patrem.
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-10

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-11

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-12

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-13

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-14

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-15

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-16

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-17

Jak už prohlídka domu napověděla, jeden z majitelů, Nick Bradford, je vášnivým a také úspěšným hudebníkem. Jeho "coming out" zklamal nejedno dívčí srdce, ale fanynky mu brzy odpustily.
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-20

Jeho přítel, Charlie Draxton, naopak před pozorností davů dává přednost klidnější zábavě - nejraději tráví hodiny volného času rybařením. I proto se přestěhovali sem, blízko zálivu plného ryb. A co víc, své úlovky, pokud je nepustí zpět,  dokáže brilantně připravit. Úplně nejlepší jsou na grilu. A všimli jste si rybí fotánky? Je jasné, kdo ji vybíral, že?
V domě měly být původně i vycpané rybky, ale ty už jsem ulovit opravdu nestihla.
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-21

Jejich společným koníčkem je pak fenka bullmastifa Lady. I ta má svoji vlastní zálibu - co chvíli se vydává na průzkum a objevuje různé poklady.
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-22

I když jsou Nick a Charlie povahově odlišní, dokonale se doplňují, a rádi společně s Lady relaxují v jejich malém soukromém ráji.
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-21-53-33

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-21-54-30

Mimochodem, psst, ale Nick za chvíli hodlá požádat Charlieho o ruku  Láska
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-23

A nakonec praktická stránka - půdorysy dokládající čtverec 10x10 Úsměv
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-18

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 5-8-2020-19

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty08/08/20, 09:16 pm

Konečně se dnes dostávám na fórum a musím pochválit Fidgety, že se nakonec přece jen zúčastní, a navíc s takovým krásným soutěžním dílem ! *THUMBS UP* Ještě si dovolím ponechat čas do zítřka a pokud se už nikdo další neozve, vyhlásíme hodnocení a popřemýšlíme nad další soutěží - nejspíš se začátkem nového školního roku Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Domy, byty, pozemky od Salazaret
» HODNOTÍME - Domeček 7 x 7
» Stavební výzva "Domek pro dva, nebo čtyři simíky pro Lucisab"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: