Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Fotky s ksichty a vtipné situace

Goto down 
+7
soarka
Janika31
Shina
Lucisab
Ludmila
Fidgety
Hellohello
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty23/04/18, 07:52 pm

Tak z toho nemůžu Válím se smíchy tady už se projevuje nedostatek záchodů Válím se smíchy ti moji to zatím nějak zvládají Válím se smíchy

Jinak papoušků je mi moc líto Plačící možná mají ten samý problém jako křečík, který si udělal v kleci vlastní jaderný zážeh Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty25/04/18, 07:22 pm

Lucisab napsal:
tady už se projevuje nedostatek záchodů Válím se smíchy

Červenám se Tohle bude spíš moje chyba Červenám se nechala jsem je moc dlouho makat na jiných věcech. Zapomínám na jejich potřeby.. chudáčci. A doufám, že to byl poslední papoušek, co takhle dopadl Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty29/04/18, 10:59 pm

To jsou dokonalé fotky, dlouho jsem se tak nezasmála Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty07/05/18, 10:25 pm

Tak se s vámi podělím o několik zážitků z bunkru Vysmátý

Ti mutanti mě už vážně začínají unavovat...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 001

Pokud vám nekradou noviny, tak se alespoň tlemí a mnou si ruce, jak šílenci Vysmátý nejhorší je, že se to dostalo i na děti Chichichi (jen poznámka, ten kluk patří do mojí rodokmenové rodinky Vysmátý zajímalo by mě co bude jeho prachatá rodina dělat s novinami, které ukradl Vysmátý )

Někdy je to ale horší...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 002

Zvláště když vám na dveře neustále zvoní nějaká ženská, kterou v bunkru nikdo vůbec nezná a budí mi tím děti (že by to byla nějaká Mathiasova fanynka? I když vlastně ne, není na blond Chichichi )

Ale vůbec nejhorší je...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 003

...když mutanti ovládají zvláštní kung-fu, kterým se dostanou do bunkru i přes všechna možná bezpečnostní opatření... a jsou tak vlezlí...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 004

...že vás nenechají nijak pracovat (že by za to mohla ta obrovská touha po mozcích? Chichichi )

A problémem nejsou jenom mutanti... někdy mi dělají vrásky na čele i naše čtveřice...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 005

...tady se měla tvářit Tereza zdrceně, přeci jen ji Mathias ošklivě ublížil a ona se tváří...? Nedá se to identifikovat... zkoušela jsem tuhle pozici fotit snad stokrát, ale buď se usmívala jako sluníčko nebo se tvářila takto (že by za to mohla ta mutantka, která ji nenechala došít medvídka? Vysmátý )

Mathias se většinu času tváří jako macho, ale někdy je poněkud nejistý Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 006

Tady se asi nemohl nějak uvolnit a proto na mě jenom tak prkeně koukal Vysmátý zatímco Caroline si mohla vykroutit hlavu jeho směrem

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 008

"Rejžo, vážně jí mám tu ruku sem položit? Nechci, aby mě skalpovala..."

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 007

Vážně ji obdivuju, když se dokáže tak usmívat s jeho paží skrz žebra Vysmátý asi ji radiace otupila

A mimo to mi už bunkr zachvátil hladomor... stačili se mi zaseknout některá pěstitelská políčka, takže jsem je musela posunout a tím jsem přišla o úrodu Nevím

A aby toho nebylo málo... tak mi blesk zasáhl jeden strom... normálně se to hned uhasí kvůli dešti... ale tentokrát pršet přestalo a seschlý strom tam svítil jako pochodeň... tak jsem si říkala, tak ať ono to dohoří...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 010

Ze stromu mi zanedlouho zbyla jen hromada a vypadalo to, že oheň ustává...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 011

Ale za pár hodin se mi oheň začal plazit po trávníku směrem k bunkru! Šokovaný začala jsem mít strach, že mi ho zapálí a zabije mi to simíky Sakra ostatně jediný hlásič požáru co mám, je v kuchyni, takže než by se to dotáhlo tam, tak bych měla z bunkru kůlničku na dříví Zmatený Takže jsem musela rychle uvažovat a nakonec jsem se rozhodla zavolat hasiče (doufám, že to není proti pravidlům)

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 012

Nejdříve hasil jeden, ale potom musel přijít druhý, protože se ten zatracený požár nedal uhasit... abych pravdu řekla, tak jsem se v té chvíli začala bát i o ty hasiče... (nevšímejte si rozjetého hasiče to dělá moje grafika  Chichichi nebo možná to je taky radiací  Chichichi )

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 013

...ale naštěstí se zmutovaným hasičům podařilo zvrátit rychlý konec výzvy a mého příběhu Andílek
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty07/05/18, 10:41 pm

Moc hezké momentky, hlavně ty vykloubené hlavy a rozjetý hasič Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty08/05/18, 09:19 am

Ty je máš všechny nějaký zmutovaný Vysmátý Vysmátý Vysmátý Vysmátý Líbí se mi ta posloupnost "OH, tady hoří, no nevadí, za chvilku přestane" a mrkneš o chvilku později a celý povrch v plamenech Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty08/05/18, 06:58 pm

Tak to je pecka. Vysmátý Rozjetý hasič je top. Hlava kdesi mimo a to tělo.. Válím se smíchy Válím se smíchy

Moc hezké momentky.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty12/05/18, 09:50 am

Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy to je perfektní sbírka fotek, strašně jsem se u toho nasmála Vysmátý každá ta fotka je dokonalá Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty24/05/18, 01:59 pm

Zajímavý skok Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 UINMd6t
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty24/05/18, 03:07 pm

To si vykloubil hlavu nebo co ? Vysmátý Vysmátý Chudák malej ...
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty24/05/18, 05:36 pm

Asi to tak při skákání placáka lze Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty24/05/18, 06:47 pm

Válím se smíchy možná se už připravuje na svoji mimozemšťanku Vysmátý přeci jen se musí pochlubit nějakými novými schopnostmi, aby na ni jako poslední normální člověk na světě udělal dojem Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty26/05/18, 10:01 am

Proboha, co se mu stalo s hlavou? Vysmátý  Vysmátý  chvilku jsem uvažovala, jak ta hlava správně patří Vysmátý chudák
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty04/06/18, 08:44 pm

Tak jsem už taky zase nahromadila nějaké zajímavé fotky z bunkru Vysmátý

Jak se zdá, tak Mathias to začíná s Caroline myslet vážně Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 001

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 002

Zajímavé téma k hovoru mezi matkou a dcerou...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 003

Taky už vás navštívila zmutovaná cikánská dohazovačka? Sice se tváří divoce, ale aspoň mi tam nechala aladinovu lampu Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 008

To je ale sympatická tvář... docela se divím, že Caroline nezdrhla, když si k němu lehla do postele Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 009

Mathias poté co jsem mu dala za úkol, aby štípl Caroline do zadku Chichichi
"Teda rejžo, moc se mi líbí tvoje nápady!"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 010

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 011

Ale Caroline měla na celou věc jiný názor Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 012

A na závěr náš mistr kuchař Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 004

A zatímco Mathias byl úplně na nervy, když se Julián rozsvítil u myčky, tak Juliána hořící mikrovlnka vůbec nevyvedla z míry Chichichi v klidu si odkráčel zpět na rotoped a nechal tam Mathiase s tím "maličkým" ohýnkem Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 005

Naštěstí ho zachránil už zmíněný sprinker  Chichichi ta úleva na něm byla patrná na první pohled...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 006

...stejně jako zklamání nad zničenou večeří  Chichichi (těch tmavých kosočtverců na jeho hlavě si nevšímejte... to je zase ta moje grafika...)

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 007
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty04/06/18, 09:09 pm

Pěkný ohýnek, no, on si asi Julián začíná na ty plameny zvykat Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty09/06/18, 02:05 pm

Moc pěkná úroda fotek z bunkru Vysmátý ještěže nám ten ohýnek nezapálil Mathiase!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty14/06/18, 05:55 pm

Parádní fotečky. Ty to prostě umíš krásně vystihnout. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty19/06/18, 02:05 pm

Vtipné momentky Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty06/07/18, 02:19 pm

Taky přidám svého vetřelce, vlastně vetřelkyni v bunkru :
Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Vetrelec

A kolem bunkru mi obchází tenhle roztomilý mutantík  Vysmátý
Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Tucnak1
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty06/07/18, 06:56 pm

Krásný Úsměv to ta apokalypsa nemohla být tak strašná, když vytvořila tohohle krasavce Úsměv  ti tučňáčci jsou tak roztomilí  Láska
A ti vetřelci jsou fakt vlezlí, štve mě to, když jsem vchod zamkla, aby nikdo nemohl dovnitř, ale tihle hobby simové tam furt lezou. Vysmátý  Je to sranda, venku apokalypsa, nikdo nesmí dovnitř ani ven, ale tihle se dostanou všude Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty08/07/18, 04:53 pm

Musím souhlasit Vysmátý ti vetřelci jsou fakt neskuteční Vysmátý a ten tučňák je nádherný Láska škoda, že nejde adoptovat...
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty09/07/18, 06:42 pm

Parádní fotky Ludmi. Toho tučňáčka zbožňuju. Škoda, že se nedá adoptovat, jako domácí mazlíček. Vysmátý

Jinak jsem měla čas dnes trošku hrát a vrhla jsem se do svého oblíbeného Podivína a rovnou k Přízračným, protože je to má nejoblíbenější rodina zahalená tajemnem. Nějak jsem dostala chuť je pořádně prozkoumat a hlavně ty pohřbené na zahradě. Pár lidí jsem oživila, jako například rodiče Ofélie, ale to nebyl dobrý nápad. Bohužel jsou lehce zmutování, což tak má být, jak jsem se dozvěděla na sims wiki, dá se je upravit až pomocí toho chirurgického stolu, tak snad časem. Měla jsem plán, že sepíšu i nějaký příběh z dětsví Ofélie..:) tak možná se toho jednou dočkáte. Vysmátý Chichichi

Jinak přidávám pár momentek z hraní.
Olívii (pzn. v originále Olive Specter ) jsem trošku omladila ze Seniora na Dospělého ..:) a vrátila jsem jí Ichaboda. Podobný osud čekal Ofélii z teenky na dítko.  Úsměv

Teď už setkání s jedním z duchů, které má Olivie na zahradě.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Duch_a_Olivie2

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Duch

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Olivie_a_duch_2

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Olivie_a_duch

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Duch_a_Olivie

Chudák ani na záchod to nestihla.  Pššt  Zmatený

A ještě z jiného soudku. Ichabod s Ofélií rozjíždějí Shufle ( tu už je Ofélie opět teenkou)

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Ichabod_shufle

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Prolet_m_oknem

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Sexy_usmev

Až mu z toho chudákovi skoro vypadly zuby.  Válím se smíchy

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Shufle_Ofelie

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Tancujeem

---------------------

Jinak mě teda neskutečně štve, že mám všude na pozemku mokré loužičky a přemýšlím, že to bude asi tím, že se mi tam stále zjevuje duch, který se utopil. Co myslíte? Nevím


Naposledy upravil Janika31 dne 09/07/18, 07:58 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty09/07/18, 07:43 pm

Pěkné a vtipné fotky Vysmátý  já vidět ducha, dopadnu určitě ještě hůř než ona Vysmátý 
ten zubatý taneček taky stojí za to Vysmátý  a poslední fotka, jak Ofélie proráží rukou okno Vysmátý 
Máš pravdu, že ty loužičky bude dělat utopený duch. Tady je to popsáno (v AJ):
https://strategywiki.org/wiki/The_Sims_2/Death#Death_by_Drowning
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty09/07/18, 08:40 pm

Nejen ty vyceněné zoubky, ale i ta vytřeštěná očička, ať už strachy nebo radostí - to fakt stojí za to, to se Ti povedly záběry ! *BRAVO* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty10/07/18, 05:11 pm

Parádní fotky! Vysmátý doufám, že nás brzy potěšíš příběhem z Opheliina dětství Vysmátý jinak na wiki jsem si ty její rodiče vyhledala a musím říct, že teda vypadají hodně zvláštně Smutný jsem zvědavá, jak je vylepšíš *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sponsored content





Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fotky s ksichty a vtipné situace
Návrat nahoru 
Strana 4 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Fotky z hraní TS4
» Fotky z hraní TS2
» Fotky zvířat (TS2)
» Fotky z hraní TS3
» Hellohello: Kolekce příběhů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše fotky z TS2-
Přejdi na: