Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Janiky stavební (ne)omyly?

Goto down 
+5
Hellohello
Fidgety
Lucisab
Ludmila
Janika31
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty05/01/23, 11:40 pm

Moc děkuji Ludmi a taky díky za postřeh Mrkající . Já jsem tam zabradlí právě chtěla dát, ale nějak mě to tam zlobilo, nešlo mi v jedněch místech umístit a netuším z jakého důvodu. Smutný Tak jsem se nakonec rozhodla ho tam nedát i když je to teď trochu životně nebezpečná, společenská místnost Vysmátý Vysmátý . Snad se mi tam nikdo nezraní. Červenám se Chichichi
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty06/01/23, 02:03 pm

Jinak mám ještě pár domků, které jsem si do sousedství postavila. Hlavně abych zaplnila prostor Červenám se

Jeden z mnoha je tento

Sockergatan 02

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 1

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 3

Je to jen exteriér, jako plno dalších domků, které nemají ještě svého majitele. Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty07/01/23, 09:08 am

Fíha, i tady přibyly 2 příspěvky Šokovaný
Tak nejdříve koleje - budova je krásná, skvěle zapadne do univerzitního sousedství, stylově se perfektně hodí. A líbí se mi, žes tam dodala i hřiště. *THUMBS UP* Vevnitř mě naprosto uchvátily barvy, které jsou jasné, optimistické a moc příjemné, že by snad i největšího flákače začalo bavit učení Vysmátý Cítila bych se tady tak dobře Láska všechno je sladěné a propracované do detailu a je tu úplně všechno, po čem kdo může toužit. Chtěla jsem vyzdvihnout sprchy, ty barvy jsou tak šťavnaté a příjemné, že osvěžují i jen tak na pohled, ale musím pochválit i studovnu s počítači, jídelnu, hernu, samotný pokoj... prostě všechno je úplně dokonalé.

A novější domeček - je zase nádherný. Líbí se mi kontrast červených oken k bílému obložení. A zase ty šťavnaté barvy. A stromy okolo. Jedním slovem nádhera. Už se moc těším na interiér (pokud se tam někdo nastěhuje Mrkající )

Vidím, že jsi přidala ještě nový díl příběhu a fotky ze hry, už se těším, až se k tomu dostanu, teď mi bohužel nezbývá čas, ale mám takovou radost z tolika příspěvků a jak fórum ožilo Láska díky moc za to! Pro Tebe *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty07/01/23, 07:44 pm

Moc děkuji za komentář i tu Hello! Láska Pro Tebe

Cením si tak hezkých slov, těšíme mě, že se ti obě stavby líbí. Červenám se Koukám, že sprchy vás opravdu nadchly Vysmátý . Musela jsem to tam maličko předělat, kvůli přístupnosti, ale nic zasádního se nezměnilo jen jsem musela ubrat jednu sprchu Zmatený .

Každopádně ještě jednou moc děkuji. Jsem moc ráda! Pro Tebe

btw.: Jsi hodná, že se mrkneš i na další příspěvky Červenám se . Jsem zvědavá jestli se ti budou líbit. Už mám zase nachystáno pár záběru do zásoby. Chichichi
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty13/01/23, 10:43 pm

Tak přináším další várku domků na ukázku. Jsou to opět jen exteriéry, abych zaplnila trochu sousedství Červenám se Andílek . Tyto domky jsou vlastně stejné, jen mají jinou omítku. Úsměv

Sockergatan 04

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 1-1

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 2-2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 3-3

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 4-4

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 5-5

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 6-6


Sockergatan 05

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 1-1

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 2-2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 3-3

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 4-4

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 5-5

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 6-6

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 7-7

Sockergatan 06

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 1-1

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 2-2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 3-3

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 4-4

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 5-5

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 6-6

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 7-7

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 8-8

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 9-9
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty14/01/23, 04:21 pm

Krásně si zaplňuješ sousedství, Janiko ! *BRAVO* *BRAVO* Všechny tyto domky naprosto splňují moji představu "severského stylu", ten kontrast mezi barvou omítky a oken a dveří, ty zajímavě řešené střechy *THUMBS UP* jen škoda, že nemáš i interiéry Smutný
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty15/01/23, 07:55 am

Nádhera, zbožňuju tento styl domků. Láska A líbí se mi, jak je máš vyfocené vedle sebe, ta ulice vypadá tak pěkně *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO* K tomu i to okolí, barvy, krásná krajina, doplňky, co dodávají na realističnosti Úsměv Šťastní budou simíci, co se sem nastěhují.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty15/01/23, 10:18 pm

Budu opakovat, co řekla Ludmila, ten barevný kontrast je skutečně oslňující :) Moc pěkné.
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty23/01/23, 04:57 pm

Tvoje domky vypadají hrozně moc krásně Láska nemůžu se vynadívat na všechny ty barvy i styl stavby Láska nádhera Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty25/04/23, 03:42 pm

Moc děkuji za krásné ohlasy Červenám se Láska . Vážím si každého slova! Láska

Přínáším na ukázku další kolej..zatím je v takovém rozdělaném stavu Vysmátý Červenám se Ale nějak jsem to nemohla už vydržet a tak přínáším malou ochutnávku. Andílek

Björnovi koleje ( Björn je v překladu medvěd 🐻 )

Exteriér:

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 1

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 3

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 4

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 5

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 6

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 7

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 8

Vstup do jídelny a samotná jídelna:

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Vstup-do-jidelny

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Jidelna

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Jidelna2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Jidelna3

Jeden z pokojů:

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Pokoj

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Pokoj2

Malý obývací prostor:

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Maly-obyvaci-prostor

Chlapecké a dívčí toalety:

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Chlepecke-zachody

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Divic-zachody

Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty25/04/23, 08:45 pm

Moc pěkné bydlení pro študentíky *BRAVO* *THUMBS UP* Zajímalo by mě, kolik pokojů tam vlastně plánuješ, Janiko, aby jim ten bazén nakonec nebyl malý ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty29/04/23, 05:42 am

Fíha, Björnovy koleje jsou nádherné! Moc se mi líbí jméno, krásně zapadnou do tvého sousedství.
Tam se budou studenti mít! Moc příjemná jídelna, pokoje i záchody, dokonce vlastní bazén k dispozici na odreagování, to je luxus Úsměv *THUMBS UP*
Tvoje stavby je vždycky radost si prohlížet. Strašně moc se mi líbí tvůj stavební styl Láska Máš to krásně propracované, jako vždy mě zaujaly barvy, veškeré detaily, práce s terénem jako třeba cestičky nebo hlína dole u těch pouličních světel - je to boží! Láska
A ještě píšeš, že jsou rozestavěné - už teď vypadají parádně. Těším se, až nám později ukážeš ještě další fotky Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty23/05/23, 05:47 pm

Ta kolej se ti moc povedla Láska Láska tam by moji simíci moc rádi chodili Láska líbí se mi tam úplně všechno a to i název Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sponsored content





Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Janiky stavební (ne)omyly?
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Janiky tvořeníčko
» Stavební inspirace
» Stavební výzva „Dům pro Kolikokoli"
» Pravidla pro stavební výzvy
» Stavební výzva „Dům pro Hellohello"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše domky - TS2-
Přejdi na: