Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Janiky stavební (ne)omyly?

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 468

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 Empty06/02/19, 04:09 pm

Tak začínám pomalu, ale jistě zaplňovat mé nově vytvořené sousedství Hellsborg, jelikož se jedná o švédský typ sousedství i všechny stavby budou laděny do švédského stylu Andílek
a tady už přináším na ukázku jeden z postavených domků.
Domek je pro menší rodinku max 1 až 2 děti. :) Cena pozemku je kolem 17 000 simleonů bez vybavení. Úsměv

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 Uvod

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 1

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 3

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 4

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 5

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 6

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 7

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 8
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 950

PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 Empty06/02/19, 04:17 pm

Krásné Úsměv zbožňuju švédský styl. Bude to moc hezké sousedství.
Už se těším, až budeš mít hotový i interiér.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1051

PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 Empty06/02/19, 08:23 pm

Inspirativní skandinávský styl, zajímavě řešená střecha *BRAVO* A taky už jsem moc zvědavá na interiér i obyvatele.
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 Empty14/02/19, 07:48 am

Moc děkuju děvčata.:) Určitě se interiéru dočkáte,až tam někoho nastěhuju. *THUMBS UP* Andílek
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 989

PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 Empty17/02/19, 04:54 pm

Moc příjemný domek! Láska obdivuji jak sis poradila se střechou Mrkající to je v TS2 vždy oříšek Zmatený už se těším na interiér Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 Empty10/05/19, 06:32 pm

Tak přináším další domek z mého Švédského sousedství, postavila jsem ho už pár měsíců zpět a už jsem tam nastěhovala i obyvatele. :) Domek je opět pouze exteriér, začala jsem interiér, ale nějak mi došly nápady.. *SORRY* Půjdu se inspirovat na net a snad ho brzy dokončím.
Jsem hold spíš exteriérový typ. Vysmátý Červenám se

Tak tedy takto:

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 Uvodn

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 1

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 10

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 2

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 3

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 4

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 5

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 6

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 7

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 9

A tady na ukázku moje povedená dvojka, obyvatelé tohoto domku. Sourozenci Nielssonovi, kteří se nemohou už od mala vystát. Zdědili domek po rodičích. V tomto domku oba vyrůstali, proto oba mají k tomuto domu silné pouto. Ani jeden se domku nechce vzdát, tak jsem sama zvědavá, jak to dopadne, snad se navzájem nepovraždí nebo z domku neudělají kůlničku na dříví.  Vysmátý

Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 Uprava
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1051

PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 Empty10/05/19, 09:35 pm

Opět moc pěkný "skandinávský" domek se zajímavou střechou, inspirativní exteriér i obyvatelé *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 950

PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 Empty11/05/19, 06:32 am

Krásný dům, Švédsko z něj úplně dýchá. Vždycky mi připadalo zvláštní, jak používají takhle kontrastní barvy k sobě. A ti obyvatelé - strašně zajímavá zápletka (i když nepříjemná) - moc ráda bych si o tom ještě přečetla Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 989

PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 Empty11/05/19, 08:37 pm

Moc krásný domek! Láska a ti obyvatelé jsou moc zajímaví! Podobně jako Hello tak i já bych se ráda něco o nich dalšího dočetla Úsměv jejich dějová linka je moc zajímavá Úsměv stejně jako tě musím pochválit za úvodní snímek těch dvou Láska vypadá to jako od EA, klidně by jsi pro ně mohla pracovat *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 Empty12/05/19, 08:47 am

Já strašně moc děkuju za tak krásné komentáře. Červenám se Láska

Hello: Máš pravdu, barevné kombinace tu mají občas opravdu zajímavé Vysmátý , ale klasika je červená a bílá, pak docela i žlutá a bílá a vlastně ostatní barvy tak nějak závisí i na tom, jak jsou na tom lidé s financemi. Ve městech těch barevných kombinací najdete víc, ale na venkově stále převládá červeno-bílá. Úsměv

Luci: Moc děkuju Pro Tebe  ani bych nečekala, že se má úprava fotky bude tak líbit, plánuji to se všemi obyvateli tohoto sousedství. Ještě mám jednu obyvatelku, kterou jsem šoupnu na ukázku i s domkem a se zbytkem budu muset pohnout. Vysmátý
Co se týče nějaké příběhové linky ze sousedství, možná se do něčeho pustím, protože plánuji za toto sousedství v budoucnu hrát intenzivněji až teda doladím další obyvatele a stavby hlavně komunitního typu. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Janiky stavební (ne)omyly?   Janiky stavební (ne)omyly? - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down

Janiky stavební (ne)omyly?
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše domky - TS2-
Přejdi na: