Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Srovnání The Sims 2, 3, 4

Goto down 
+5
Shina
Lucisab
Hellohello
Ludmila
Fidgety
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty07/09/23, 06:13 am

Další moc zajímavé srovnávačky a plno vtipných záběrů VysmátýVálím se smíchy *THUMBS UP*
U těch oprav mě vždycky dostane, jak do toho mlátí Vysmátý  A taky se mi, myslím, nikdy nerozbila vířivka Šokovaný aspoň si to nepamatuju. A ohromilo mě napouštění vody, jak je nádherně propracované. Nebo přetečení záchodu v TS3. Nebo věděli jste, že v TS2 je zvenčí vidět, jak kape voda z vany v druhém patře? Šokovaný To mě dostalo! Šokovaný *THUMBS UP*

U jídel je tak krásně propracovaná příprava v TS2 i v TS3. Na to by se dalo dívat pořád. TS4 má ale taky svoje vyšperkované detaily při přípravě Úsměv zase jinak. V těch videích je spousta zajímavých pokusů!

Požáry mě překvapily, myslím, že v TS4 mi ještě nehořelo narozdíl od TS2, tak to neznám - taky to ale hraju úplně okrajově (škoda, ta hra si zaslouží víc, ale pořád mě to hodně táhne k TS2). Vždycky mě trošku zklame, když vidím to srovnání, kde TS2 je v mnoha bodech nejpropracovanější, působí to tak, že to v pozdějších verzích odflákli. Ne že by taková propracovanost byla nutná pro samotné hraní (kromě toho, že tam chybí logika, ale určitě se dá hraní naplno užít i u pozdějších verzí), ale je to nádherná věc - i po letech se pořád dá všimnout tolika detailů, kterých jsem si nikdy předtím nevšímala Úsměv nebo i všimla, ale i přes opakování to prostě hodně ocením.Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty19/09/23, 07:39 pm

Tak na mě na youtube zase vyskočilo nějaké srovnávací video, tentokrát pro auta Úsměv samozřejmě ts4 auta nemá a bůh ví jestli je vůbec mít někdy bude Smutný je to škoda už jen proto, že auta jsou součástí našich každodenních životů a tady prostě nejsou Smutný



Jinak upřímně nevím co je skandálního na zahřívání zadku u krbu Vysmátý mě to vždycky spíš přišlo vtipné Vysmátý Vysmátý

Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty20/09/23, 08:44 pm

Jak je vidět, tak tvůrci si s auty v TS2 docela vyhráli, TS3 poněkud odflákli a v TS4 se do toho radši nepustili vůbec Mrkající No, třeba se k tomu ještě odhodlají ... A co se týče toho druhého videa, nevím, co je na těch různých dotycích a projevech "ruddest", tedy nejhrubší detaily, ale já už jsem asi stará škola, mně vrtění zadkem nebo chycení za zadek při milostných hrátkách nerozhází Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty21/09/23, 07:37 am

To je prostě nádhera, jak si tvůrci TS2 vyhráli s každou maličkostí! A od novějších verzí se vždycky očekává vylepšování, ne naopak. No, bohužel... jak jsem už psala minule, pořád jsou to super hry a přináší zajímavé a nové prvky, ale když se takhle člověk dívá na srovnání nebo si sám uvědomuje některé nedostatky, je to trochu smutné. Snad to ale vyváží některé nové věci, které byly do dalších her přidané.

A auta jsou v TS2 boží. Je to zvláštní, ale pořád si vzpomínám, jak vyšel tehdy Nightlife a vlastní auta byly novinkou (i když ten systém aut byl vlastně zakomponovaý od samého začátku) a na mě to pořád ještě po všech těch letech takto působí! Vysmátý Tydýt  Vůbec se mi to ještě neohrálo!
I v TS3 mají krásně propracované ty odrazy skel.
V tom videu bylo vtipné, jak pro TS4 ukázali autíčka na hraní místo opravdových aut Vysmátý Zmatený  No, třeba se ještě dočkáme v budoucnosti Úsměv  proč by se EA nenapakovali ještě víc? Vysmátý

A přesně, co je na zahřívání si zadku u krbu tak skandální? Vysmátý  Nene  Zmatený Nebo rozepnutí zipu u kalhot, když jdou na záchod?
Některé scény možná můžou někoho pobuřovat, ale tihle příliš prudérní cenzoři by zrušili všechno, co je na té hře zábavné Úsměv vždyť právě takové vtipné detaily to celé dotváří. A TS2 mi teda nepřipadá v ničem vulgární. Spíš mě zaráží a trochu pobuřuje, čeho všeho si lidi všímají v té hře Šokovaný jako že jim vadí i uspořádání keříků, které jim něco připomíná! Mě by něco takového vůbec nenapadlo... Nevím Připadá mi, že takoví lidi vidí neslušné symboly ve všem okolo sebe, co je naprosto nevinné - to zas mně připadá hodně divné... Zmatený Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty04/11/23, 08:51 pm

Upřímně, mě taky přišlo divné, že v uspořádání keřů viděli nějaké neslušné symboly Zmatený to už i pomalu klíčová dírka by mohla být neslušným symbolem a tím bychom se zpátky ke hrám typu had, aby náhodou někdo nebyl pohoršen Chichichi protože i tetris by mohl ukazovat neslušné symboly Zmatený taky si myslím, že zbytečně dávají pryč věci ze hry co jsou zábavné a je to celkem škoda Smutný když si vezmu jak vypadá muchlování na gauči v ts4... několik letmých pus a tím to končí Smutný vlastně to ani jako muchlování nevypadá Zmatený spíš jako takové decentní pusinkování Nevím a taky si myslím, že se auta v ts4 časem přeci jen objeví Vysmátý a ea si za to naúčtuje kde co... nejlépe, aby nejdříve byly jen nějaké osekané, aby k nim mohli udělat rozšíření za další peníze Zmatený

Jinak jsem objevila nějaké další porovnávací video Úsměv

Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty07/11/23, 06:22 am

@Lucisab - pěkně shrnuto Vysmátý *THUMBS UP* naprosto souhlasím Úsměv
A díky za další video Vysmátý tohle se mi snad líbilo nejvíc ze všech Vysmátý bylo fakt vtipné Vysmátý
Ta manufaktura na falešné prachy mě dostala Vysmátý jak tam všichni točí klikou + zákeřný smích těch padělatelů mi způsobil taky záchvat smíchu Válím se smíchy Válím se smíchy A jak si vyhopsali ven pěkně kolem policajta Vysmátý Válím se smíchy
Nejen, že tu byla boží úvodní scéna, ale i samotné srovnání je zajímavé! Nestačím žasnout nad tou propracovaností.
A vyrazil mi dech únos Dustina Šokovaný nic takového se mi snad ještě nestalo Vysmátý akorát mi chůva unesla pár dětí, to jo Úsměv A Brandi se neukázala jako dobrý rodič ani poté, co ho ten policajt přivedl domů - úplně ho ignorovala a veškerou pozornost směřovala jen k TV Vysmátý Nebo mě pobavila Dina skákající v kaluži vedle policejního auta Vysmátý
Jinak jsem si až doteď neuvcědomila, že v TS4 není policie Šokovaný
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty07/11/23, 08:28 pm

Já zírám - taky jsem netušila, že v TS4 chybí policie, to jsou tam všichni Simíci tak hodní a počestní ? Tam se fakt nekrade ? Šokovaný
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty07/11/23, 09:01 pm

No v ts4 oficiálně zloději nejsou Zmatený ale možná, že teď s novým rozšířením by se mohli zjevit zpátky Zmatený tohle je další věc, kterou dali pryč, aby z toho nebyli hráči ve stresu Sakra Sakra později tak vrátili třeba exekutora nebo hasiče Sakra je to na palici Sakra

Jinak v ts4 můžou krást simíci navzájem akorát, když mají k tomu správnou vlastnost. Pak můžete dát simíkovi pokyn, aby něco někde ukradl (nejde všechno a záleží, jak moc mají vysokou schopnost neplecha). Ale nikdo ho za to nepotrestá Zmatený dokonce může i kradené předměty prodávat, sice se u nich píše, že byli ukradeny z toho a onoho domu, ale stejně to nikdo ve hře oficiálně neřeší Aha je to zvláštní a trochu praštěné Sakra pak je tam samozřejmě zlodějská kariéra, která funguje podobně jako ta v ts2...
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty11/12/23, 05:31 pm

Tak jsem objevila další srovnávací video Úsměv tentokrát tam mluví o věcech, které vývojáři vyřadili ze hry Úsměv bylo to celkem zajímavé, hlavně u ts2 kde mám největší zkušenost s tím co tam je a není Úsměv stejně jako tam je zmíněno, proč bylo ts4 na začátku hodně osekané Šokovaný teď už spousta věcí dává smysl Šokovaný

Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty14/12/23, 06:55 am

TS1 - líbila se mi část o vývoji UI a ikon. Je pěkné vidět ten vývoj a že to o hodně vylepšili.
Ještě teď si vzpomínám, jak jsem pořád pilně hrála za rodinu a čekala, že děti vyrostou v dospělé simy Zmatený zjistila jsem to snad až tady na fóru, že k tomu nikdy nedojde  Vysmátý Červenám se
Ani by mě nenapadlo, kolik konceptů měli připravených už do Sims 1 a které tam nedali a setkali jsme se s nimi až v dalších verzích hry Šokovaný

TS2 - co se týká počasí, vůbec jsem nevěděla, že mělo být už součástí základní hry! A jsem tak ráda, že ten problém s protékáním střechy vyřešili Úsměv dodalo to hře tolik atmosféry! No a škoda těch nedodaných aspirací, aspirace po moci by občas byla to pravé pro některé simy. Takhle jim většinou dávám aspiraci po penězích. Nebo praní prádla, to jsem zvědavá, jak by to v TS2 fungovalo. Ale ten mod ke stažení vypadá dobře. Zato mě šokovalo, že uvažovali o přidání sledování toho „play-in" (nebo jak to nazvali) na počítači  Šokovaný  to bych u takové hry vůbec nečekala.

TS3 jsem nikdy moc nehrála, ale je zajímavé vidět ty UI prvky a jak se změnily. Naprosto mě dostalo to osvětlení skrz okna (čas 18:14 v tom videu).

TS4 - za sebe jsem ráda, že to není online hra. I když své fanoušky by si to určitě našlo, asi hodně lidí má rádo multiplayer nebo massivní onlineovky. A taky jsem ráda, že TS4 není tak náročné na počítač, jinak bych se bez něj musela obejít. A opravdu posun od toho online konceptu toho hodně vysvětluje o tom osekání, neměla jsem o něčem takovém ani tušení. Škoda, že se vždycky uspěchá vývoj a tlačí se na rychlé vydání hry, i když tam chybí tolik prvků. Ale tím líp pro firmu - nemusí platit vývojáře dopředu tak dlouho + ještě se napakuje na různých datadiscích. Proč to dávat rovnou do zákadu, když můžou vytáhnout z lidí víc peněz, když jim budou ty zajímavé funkce takhle dávat po drobkách? I tak jsem ale vděčná, že to hezky propracovali a TS4 je krásná hra. Věřím, že tam ještě nějaké věci dodají. Ale říkám si, kdy asi ukončí vývoj? Který datáč bude ten poslední? Aha  Úsměv



Vyskočili na mě tito sněhuláci  Santa

TS1 Vacation jsem neměla, tak mě dostalo, jak je to stavění sněhuláka krásně propracované a jak staví i s dětmi Úsměv  V TS3 mají tolik druhů sněhuláků! Dokonce i v TS4 a s variantami, to jsem taky nevěděla Úsměv a jsou tam super interakce těch dětí. Je toho ještě pořád tolik k objevování!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty16/12/23, 10:42 pm

Páni, vůbec jsem nevěděla, že je v TS4 tolik druhů sněhuláků Šokovaný jinak v TS2 mi nejčastěji simíci vždycky stavěli toho ďábělského Vysmátý asi mám pořád jen samé mrzouty Vysmátý TS3 jsem nikdy moc nehrála, ale také je pěkné jaké mají sněhuláky Šokovaný třeba ten smrťák Šokovaný je to až neuvěřitelné Šokovaný a v TS1... to stavění s dětmi je neuvěřitelně roztomilé Láska škoda, že se to nedostalo i do dalších her Smutný je krásné se dívat, jak táta drží svého syna, který zdobí sněhuláka a potom, jak mu syn podá ty klacíky a on dá sněhulákovi ruce Láska je to krásná interakce Láska

Jinak na mě dnes vyskočilo další video s porovnáváním pikantností v simíkách Červenám se



Musím říct, že i já jako malá jsem měla obavy, aby mamka neslyšela cut scene s woohoo simíků Červenám se často jsem si dávala při tom sluchátka do pc, aby nebylo nic slyšet Červenám se Vysmátý

Znova je tam zmíněno i to, že simíci ve dvojkách měli v původním plánu mít možnost se dívat na videa pro dospělé Šokovaný popravdě mě to taky dost překvapilo a snad se ani nedivím, že to nakonec úplně vystřihli Aha
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty17/12/23, 01:45 pm

Ti sněhuláci jsou pěkní vlatně ve všech verzích hry, a je fajn. že to není jen aktivita pro děti. Škoda, že U-rampa se snowboardem (či co to bylo) už se dál neobjevila. A škoda, že to video o "pikantnostech", co sem vložila Lucisab, už není k dispozici - já ho bohužel nevidím, prý ho uživatel odstranil Aha
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty18/12/23, 07:27 pm

Teď se dívám, že bylo video smazáno Zmatený snad za to nemůže ten "pikantní obsah" jako třeba tančení simíků ve trojkách na stole nebo fakt, že šli simíci ve dvojkách na woohoo jen oděni do cenzury Aha nějak tomu nerozumím Aha
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty19/12/23, 08:50 pm

Doufám, že to tady ještě nebylo Úsměv ale potkala jsem na youtube nějaké porovnání Vánoc v simíkách Úsměv

Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty20/12/23, 08:25 pm

Ježkovy zraky, to jsou nápady, mít dítě se Santou, teda vlastně Otcem zimy ! Mrkající Všechny ty interakce jsou zajímavé a od TS1 do TS4 se krásně vyvíjejí, jen to přejmenování svátků i Santy mi poněkud vadí ...
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty22/12/23, 05:57 am

Jé, perfektní video přímo jak dělané na toto období *THUMBS UP* Láska  díky moc za něj, Luci! Santa  
Jinak s těmi woohoo cut scenes jsem to měla úplně stejné  Vysmátý  vždycky jsem byla nervózní, že přijde do pokoje mamka v nevhodnou chvíli a bude si myslet bůhvíco špatného o mně nebo o té hře Červenám se


Říkám si, jestli jsem vůbec měla v TS1 Livin' Large, protože bych si snad pamatovala návštěvu Santy Aha Úsměv   ale mám právě pocit, že jsem ten datáč určitě musela mít, možná jsem jenom nikdy nepřišla na to, že musím mít i cukroví a krb v jedné místnosti?  Chichichi Červenám se  
V TS2 jsou ty Vánoce udělané moc hezky, vzpomínám si, jaké to pro mě mělo vždycky kouzlo. I když v pozdějších hrách je tam ještě více funkcí Úsměv
V TS3 a vlastně i v TS4 se mi strašně líbí, jak jedním klikem jde nastavit výzdoba střechy, vypadá to tak krásně.   A v TS4 ještě mám co prozkoumávat, jak vidím! Úsměv   Láska

Moc jsem se nasmála u těch bad outcomes i extras Vysmátý  *THUMBS UP*   to teda čučím, nikdy jsem nedostala od Santy uhlí za spálené cukroví Vysmátý  Asi jsem nikdy nebyla tak „drzá", že bych Santovi dala spálené cukroví Vysmátý určitě jsem ho pekla znova, když se náhodou spálilo - ale je škoda, že nemám prozkoumané všechny tyto možnosti, protože výsledek je srandovní!  Vysmátý
A v TS4 jde sabotovat vánoční stromek i jídlo nebo dárky  Šokovaný  o tom jsem neměla ani tušení. To teda nechci vidět sima, který je natolik zlomyslný, že celé rodině zkazí vánoční večeři   Válím se smíchy  Ďáblík    A cože, prát se se Santou o dárky?   Šokovaný  a mít s ním dítě?  Šokovaný  Už mě asi nic nemůže překvapit víc! Vysmátý


Zato mi taky připadá divné to tabuizování našich, resp. amerických tradic. Jednou je ve hře Santa, tak je to přece Santa, jedná se o Vánoce, tak proč to přejmenovávat? Jaký Snowflake Day, jaký Winter Festival, jaký Winterfest? Sice tyto názvy zní moc krásně, ale ty tradice stejně jsou vánoční, ne nějaké celosvětově obecné pro všechny kultury...  hlavně tam nedat to slovo Christ, aby to někoho neuráželo. Trošku se bojím, že jednou na tuhle falešnou korektnost strašně dojedeme. Už jen to slovo korektnost samo o sobě - copak něco takového vůbec může být korektní? Ani bych neřekla... Nene  
Jak je to vlastně v české verzi, jmenuje se to taky třeba Zimní festival? Ne Vánoce?  Aha



V každém případě to bylo úžasné video a strašně se mi líbilo Úsměv Láska  Úplně mě naladilo na Vánoce Láska Čekám na Ježíška Santa Svítí!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty22/02/24, 07:50 pm

Tak na mě vyskočilo další video se srovnáním simíků Úsměv musím říct, že mě ti ptáci místy docela pobavili Vysmátý hlavně ty low poly v ts4 Vysmátý

Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty27/02/24, 07:16 am

Krásné a vtipné video! Vysmátý   *THUMBS UP* tohle video je zatím jednou z mých nejoblíbenějších srovnávaček Úsměv Láska  díky za něj, Lucisab  Pro Tebe  *BRAVO*

Užasla jsem nad tím, jak už v TS1 byl krásný kakadu nebo ara. TS2 je prostě boží, pěkně propracované... (jen je škoda, že zrušili ptactvo na nebi, ale pořád lepší, než mít zabugovanou hru - a v dalších verzích hry ten svět prostě vypadá tak krásně a živě, když venku lítají ptáci Láska nebo ty kačenky na jezírku Úsměv nebo i ptačí zpěv samotný - hned je s ním svět hezčí Úsměv ).
TS3 mě překvapilo velkým počtem ptáků - perfektní možnost, že můžete některé další najít venku Úsměv  popřípadě kočka  Šokovaný  to mě taky hodně překvapilo, jak chytla toho ptáčka a přinesla domů.
A líbí se mi i ti z TS4 i přes nižší grafickou úroveň (popravdě jsem ani nevěděla, že tam něco takového je, ještě ten datáč nemám  Červenám se ), ale je to takový zvláštní systém s tím stromem, že jsem nejdřív nevěděla, co si o tom mám myslet...  „dávat dárky" Úsměv je to ale milý přídavek do hry Úsměv a možnost s nimi zpívat a některý se občas přidá  Láska  až na tu možnost, kdy se žádný nepřidá a místo toho je sim bombardován něčím nemilým  Je mi špatně  Válím se smíchy  kde na to ti EA chodí? Vysmátý
Čekala bych, že touhle dobou už tam nebudou jen malí ptáčci a že bude možné je i kupovat jako v minulých verzích hry.  Myslíte, že něco takového ještě přidají v budoucnosti? Já si myslím, že ještě něco takového bude Úsměv přece si nenechají ujít příležitost se na tom napakovat Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty27/02/24, 08:50 pm

Jé, to už mám sklerózu jak čepici, na to, že byli ptáčci už v TS1 jsem úplně zapomněla ! Asi jsem to moc nezkoušela Aha To se vůbec EA povedlo, tihle jarabáčci a vše kolem nich ! Krásné video, Lucisab !  *THUMBS UP* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty26/03/24, 08:01 pm

Hello, upřímně věřím, že to EA ještě využije, podobně jako jedno ze svých es v podobě aut třeba Zmatený i když u těch už pomalu začínám mít pocit, že se jich snad ani nedočkáme Zmatený

Ludmi, plně s tebou souhlasím Láska EA občas dokáže vytvořit i věci, co dávají smysl Láska

Jinak na mě vyběhlo další srovnávací video Úsměv vůbec jsem netušila, že měl smrťák v TS1 i lebku Šokovaný to mě překvapilo, nebo ten autogram pro Bonehildu Vysmátý

Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty27/03/24, 09:12 pm

Já osobně jsem Smrťáky nikdy moc "nevyužívala", vždy to byla jen nějaká nešťastná náhoda nebo věk. V tomto srovnání mi přijde nejlepší ten z TS2 a nejdivnější ten z TS3. A ty interakce v TS3 a TS4 jsou taky poněkud ujeté - proč se, probůh, přátelit se Smrťákem nebo se s ním dokonce chtít líbat ?!
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty29/03/24, 07:29 am

Brrrrrr, to bylo teda strašidelné Šokovaný a zároveň vtipné video a nabité zajímavostmi, díky moc za něj! Úsměv

Ten smrťák v TS1 je nejděsivější... fuj! Šokovaný Taky si nevzpomínám, že bych kdy viděla tu jeho lebku, vždycky jenom s kápí přes hlavu (naštěstí Šokovaný ) a dokonce si nevybavuju ani ten jeho hrozný hlas (nahání mi hrůzu), zato si vzpomínám na tu hudbu, co začala hrát, když se smrťák plížil do domu. Spoustu detailů jsem už zapomněla za ty roky, díky za připomenutí Úsměv
V TS3 je vtipné, jak se smrťák dívá na TV, čte si a vynáší odpadky Vysmátý ale dávat mu květiny? Šokovaný Zaujalo mě i to se zvířaty, hodně efektní.
V TS4 jsem ještě smrťáka neviděla, jak moc nehraju, ten tablet, to je něco Úsměv nebo jak hraje na PC a tancuje Vysmátý Brr, ta ženská má ale nervy, že s ním flirtuje a dává mu ruku kolem ramen Šokovaný

btw. vždycky mě pobaví to jméno Bonehilda Válím se smíchy

Všechny verze hry mají tolik možností Láska Mám to málo prozkoumané, protože když hraju se svými simíky, nechce se mi hazardovat, tak hraju opatrně, aby se jim nic nestalo.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srovnání The Sims 2, 3, 4   Srovnání The Sims 2, 3, 4 - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Srovnání The Sims 2, 3, 4
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» SIMS 3 nefunkční
» Alternativy k The Sims
» Rodokmeny pro SIMS
» The Sims Movie
» Co je nového ve světě The Sims 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2, 3, 4 :: The Sims 2, 3, 4-
Přejdi na: