Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Co je nového ve světě The Sims 4

Goto down 
+9
Sarah666
visty
Shina
soarka
Janika31
Hellohello
Ludmila
Kolikokoli
Fidgety
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
AutorZpráva
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty27/05/20, 01:47 am

Tak s tím musím taky souhlasit, pokaždé mě to strašně zklamalo, když jsem nenašla ve hře zábradlí, co by ladilo k plotu, ten rozdíl v barvě všechno úpně pokazil Smutný nebo jak píše Koli, nějaký objekt by měl být spíše židle, ale oni to dají jako křeslo a naopak. Případně chybějící dveře k setu, to je fakt hrůza... úplně přesně s váma souhlasím. Pak je strašně těžké udělat domek, kde by všechno ladilo. Nebo absence základních barev. Udělají všelijaké pestré barvy, ale žádná alternativa v bílé/černé? To mi vždycky chybělo, přitom jde jenom o pár rekolorů, které by ale všechno ve hře totálně změnily. Asi i proto jsem se dala na stahování věcí.
Proto se mi líbilo, že ve trojce je víc barevných možností, i když mně trojka nikdy pořádně nešlapala na počítači. Ve čtyřce se bohužel zase vrátili k divným barevným kombinacím a případá mi, že ty kombinace jsou ještě omezenější než ve dvojce. Některá postel má prostě málo možností v subsetech, jde zvolit jenom několik povlečení (ve dvojce je oproti tomu mnohem víc možností) a jenom pár rámů postele. To mi tam teda chybí a je to krok zpátky.

Jinak co se týká té ekologie, je to zvláštní téma do hry, ale mě na tom zaujalo to, že se snaží zpopularizovat ochranu planety, protože evidentně je to fakt potřeba (navíc - kdo chce dýchat hnusný znečištěný vzduch? Nechat umírat živočichy v řekách plných chemikálií? Atd., to by byl nekonečný seznam) - stačí mi se podívat ven, co za spoušť tam lidi každý den nechají... a to jenom na tak malém dvorku za naším domem. Ani nemluvím o tom, jak vypadají hory a kde všude jsou poházené odpadky, to už vůbec nemluvím o recyklaci. Jak potom můžeme chtít nějakou změnu k lepšímu od velkých firem, co tady znečišťují prostředí ve velkém, když to nefunguje napříč společností a pár výrostků (bohužel ani dospělých) si neumí ani odnést vlastní obaly od žrádla nebo pití, co si tam sami donesli. Sice jako koncept ve hře to mně osobně zas tolik neříká, ale jestli to pomůže naučit aspoň jednoho člověka, že se v přírodě nemá chovat jako prase, tak tomu fandím.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty27/05/20, 07:10 pm

Mně osobně trocha ekologie v Sims nevadí, ale jak popisujete ty "nedodělky" s chybějícími částmi setů, to mi občas dost pije krev, a to hraju jen TS2 Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty27/05/20, 08:39 pm

Ona by ta ekologie nevadila, kdyby na to téma neudělali už dva nebo tři rozšíření předtím, když lidi čekají na základní věci, které ve hře chybí od začátku.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty28/05/20, 01:24 am

@Kolikokoli - Absolutní souhlas... to by mě teda zajímalo, proč za tak dlouhou dobu nebyli schopní ty věci přidat. Asi ví, že hráči svoje milované TS4 neopustí a budou čekat na ty věci s nadějí dál a kupovat všechno, co vyjde mezitím. Hlavně narýžovat co nejvíc prachů.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty28/05/20, 09:59 am

Hellohello napsal:
@Kolikokoli - Absolutní souhlas... to by mě teda zajímalo, proč za tak dlouhou dobu nebyli schopní ty věci přidat. Asi ví, že hráči svoje milované TS4 neopustí a budou čekat na ty věci s nadějí dál a kupovat všechno, co vyjde mezitím. Hlavně narýžovat co nejvíc prachů.
To jo. Ale to je spíš chyba EA než Maxisu. No, jsem zvědavá, jestli se nějak hecnou, až vyjde Paralives Vysmátý
https://www.youtube.com/watch?v=A0eV1d-L-mc
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty28/05/20, 10:08 pm

Jako upřímně... Já prostě z The Sims 2 cítím (ale možná si to jen namlouvám), že to dělali lidi, které to bavilo, a kteří prostě měli radost z toho, co nového do hry přinesli - OFB do dnešní doby považuji za nejlepší datadisk ze všech, co do Sims kdy vyšly (ale můžu hodnotit jen jedničku, dvojky, a trojku nekompletně).
The Sims 3 mělo některé fakt dobré nápady (otevřený svět, vlastnosti, auta jezdící rychlostí podle ceny, správa chování v práci...), ale tam mi přišlo, že si vývojáři možná vzali větší sousto, než byly schopni unést (kdo si pamatuje na proklínanou chybu číslo 16, která bylo v jednu chvíli postrachem všech, protože jak se objevila, tak nepomohlo nic - ani minulý save - a celé sousedství bylo nenávratně ztraceno?). Jinými slovy ten otevřený svět přinesl hodně problémů, které zjevně bylo velmi těžké řešit. Přesto ale na trojku vzpomínám rád, hlavně grafika stromů (a celkově vlastně všeho kromě Simíků  Vysmátý ) byla super. Stavění bylo ve trojce fakt radost.
Čtyřku jsem zkusil jen když vyšla, a přišlo mi to naprosto prázdné a nezáživné. Jediné, co si z toho asi tří hodinového hraní pamatuji, je to, že jsem měl Simku, co se nějak naštvala, a měla u záchodu interakci "rozzlobeně se pokakat"... Jako... HAHAHA, nevím, no... Čtyřka už mi prostě přišla tehdy jen jako mašina na peníze, kdy ti tvůrci tak nějak vůbec nemají radost z toho, co vlastně dělají.
Ale je to můj názor, plně chápu, že čtyřka se od té doby hodně změnila (však bylo x aktualizací a datadisků), a plno lidí může bavit a může se jim líbit. Ale já na dvojku z herního hlediska nedám dopustit nikdy Pohoda
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty29/05/20, 06:27 pm

Já jsem na tom úplně stejně, na dvojku nedám dopustit a přesně souhlasím, co se týká trojky.. u čtyřky mám dost často taky takový pocit, něco mi tam prostě chybí. Asi jsem se až moc upnula ke dvojce Úsměv  čtyřka není vůbec špatná hra, to neříkám, ale herní systém dvojky je mi z nějakého důvodu bližší...    i když čtyřka je plná zajímavých věcí, pro mě úplně nových. Ale kdybych si musela vybrat jednu z nich, tak jednoznačně TS2, u kterého se nikdy nenudím, i když už bych tu hru měla mít ohranou za tu dobu Vysmátý ale opak je pravdou
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty29/05/20, 09:26 pm

No, já za sebe dvojku milovala, ale zvědavost mi nedala a šla jsem dál. Trojka mě uchvátila otevřeným světem (ale ti simíci hrůza), a čtyřka zase těmi simíky :-D A zkoušela jsem se asi před rokem vrátit ke dvojkám, ale už jsem si tak zvykla na to, že mi stárnou všechny domácnosti, že se mezi sebou tak nějak snáz navštěvují, v katalogu stavby jsem byla ztracená bez vyhledávání podle názvu, až jsem najednou zjistila, že dvojky už vůbec neumím hrát, a naopak mi v nich tyhle maličkosti chyběly Aha Nevím . O tom, že jsem našla jen savy domů, které ale bez domácností přišly o vybavení, ani nemluvím Sakra
Ale o tom tu máme jiné téma - Srovnání The Sims 2, 3, 4, tak podrobněji nebudu spamovat.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty30/05/20, 10:27 am

souhlasím s Peťou, že ze dvojek sálá něco, co už dalším verzím chybí, že vývojáři 'si s tím vyhráli'. čtyřku jsem zkoušela, a dospěla jsem k závěru, že se k ní vrátím, až bude více datadisků, základní hra mě nenadchla. ale líbilo se mi, jak se simíkům můžou upravovat různé části těla zvlášť, a také že se nanačítá celé město, ale jen menší část. když jsem tu četla, co všechno ve čtyřkách chybí, tak budu ještě asi dost dlouho čekat Smutný
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty04/06/20, 09:35 am

Nový update vypadá dobře... kdyby mi kvůli tomu nepadala hra (jen určité savy, takže doufám, že jsem nepřišla o svou legacy rodinu...)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty04/06/20, 05:10 pm

Nový update koukám má i nějaké vtipné bugy Vysmátý

"Na Redditu se například začaly objevovat příspěvky upozorňující na ten fakt, že kdykoliv simové používají toaletu ve vyšších patrech, objeví se ve stropě spodního patra oheň původně spojovaný s úniky plynu z jednoho ze starších dodatků. Hráči rychle přejali úsměvnou teorii, že aktualizace naplnila močové měchýře postav pořádně hořlavou substancí..."

Zdroj: http://hrej.cz/novinky/2020/06/04/po-nove-aktualizaci-ts4-simove-moci-ohen-54877/


Každopádně jestli to drbe savy, tak je to ale jinak velmi špatné.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty04/06/20, 07:25 pm

To by mě zajímalo, jestli ten oheň na toaletách přivolává i hasiče Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty04/06/20, 08:49 pm

Tak to je něco Vysmátý Vysmátý tomu říkám pořádné vyprázdnění a zároveň kompletní dezinfekce i likvidace voňavých pokladů v míse Válím se smíchy akorát by to nemuselo zlikvidovat i zbytek domu Vysmátý to bych pak být simíky, raději chodila ven do keříčku Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty05/06/20, 07:49 pm

Já na to teď nemám čas, tak se zase nestačím divit  Zmatený  Jako ohýnek dobrý, to je vtipný, ale přijít o příběhovou rodinku, tak bych se asi moc nesmála  Sakra

Petr Simík napsal:
...
Čtyřku jsem zkusil jen když vyšla, a přišlo mi to naprosto prázdné a nezáživné. Jediné, co si z toho asi tří hodinového hraní pamatuji, je to, že jsem měl Simku, co se nějak naštvala, a měla u záchodu interakci "rozzlobeně se pokakat"... Jako... HAHAHA, nevím, no... Čtyřka už mi prostě přišla tehdy jen jako mašina na peníze, kdy ti tvůrci tak nějak vůbec nemají radost z toho, co vlastně dělají.
...
Si dovolím ještě jednu OT poznámku - ta interakce "rozzlobeně se vykakat" tam je stále, ale poslední dobou si říkám, že je tak nějak ze života. Aneb naše malá, když se vztekne, tak se chodí rozlobeně vyčůrat Pššt Vysmátý  Pěkně na "tajnačku" (ale do nočníku, loužičky nám po bytě naštěstí nedělá), protože je na mě přece naštvaná, tak se nebude prosit o pomoc. Nu což, aspoň se učí samostatnosti Pohoda Jen mě trochu děsí, co bude vyvádět z trucu v pubertě Šílený

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty28/07/20, 08:16 pm

Tak co, sledujete někdo novou reality show ze světa Sims - Spark'd? :D
Pro ty, kdo to neznají - v podstatě sesbírali nějaké youtubery/streamery Sims 4 videí a ti soutěží o 100 000 dolarů. Jsou ve skupinách po třech, jeden staví dům, další dělá simíka a třetí vytváří příběh.
Je to docela zajímavé, hlavně z toho pohledu, že se krásně ukazuje, že příběhový aspekt není nejsilnější stránkou hry Ďáblík

První díl
https://www.youtube.com/watch?v=-bycTwSOUX8

Druhý díl
https://www.youtube.com/watch?v=-u5y7WkEkZw

Třetí díl
bude

Čtvrtý díl
bude
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty29/07/20, 08:21 pm

Sice jsem si ta videa ještě neprohlédla celá, ale je to fakt dost zajímavé, některé soutěžící mi dokonce připomínají svým vzhledem postavy ze hry Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty29/08/20, 09:00 am

Kdysi dávno v jedné předaleké galaxii.. Zase čumím jako tele na nová vrata Šokovaný


Něco jsem "zaslechla", že by to snad měla být výletní destinace, pak to vypadá i celkem zajímavě, a na chvíli to zabaví (asi jako Strangerville) Aha  Jen doufám, že se pak tyhle figurky nebudou procházet po všech světech, to by bylo nemilé Nene

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty29/08/20, 01:49 pm

No to jsou mi zase věci, co nás čeká příště - Perníková chaloupka nebo Střihoruký Edward ? Zmatený
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty29/08/20, 03:57 pm

Přijde mi to jako hloupá reklama na jejich Star Wars hry, a to mám jinak třeba ty filmy ráda. Nechápu, proč vydávají tohle, když lidi čekají na tolik věcí, co tam chybí.
Ale viděla jsem tam pár zajímavých věcí, co půjdou využít třeba v moderních stavbách a podobně, tak možná aspoň k tomuhle.
No, aspoň ušetřím :D
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty29/08/20, 06:38 pm

Jako já na to valil čočky už když jsem toho si všimnul :D Já nevím, možná to jen špatně odhaduju a nějaký průzkum si třeba udělali, ale mi přijde, že většina fanoušků Sims rozhodně nebude nějak extra "zažraná" do světa Hvězdných Válek :D Souhlasím s Kolikokoli.
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty30/08/20, 07:49 pm

Jj, taky jsem zírala, nechápala a přemýšlela, kdo se bouchnul do hlavičky, když jsem to viděla poprvé Tydýt Jak píše Koli, je tolik věcí, které ve hře ještě chybí, a které by spadaly pod "simulátor života". Ale bohužel nespadají do plánu EA, očividně Nevím
Ale zase v traileru to vypadá hezky, tak ti nechci úplně hanit Úsměv Já SW viděla několikrát (aspoň teda filmy, kromě Hana Sola teda). Takže jako oživení dobrý, byť zbytečný - nějak mi to prostě do celku nezapadá Nene

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty31/08/20, 06:46 pm

Taky to nechápu Nevím kdyby už bylo TS4 alespoň částečně herně "hotové" (tím myslím kdybychom měli aspoň auta nebo chemii pro simíky...) tak bych to i chápala, že chtějí dělat nějaké rozšíření a trochu tu hru okořenit, ale takhle... přijde mi, že z nás prostě chtějí tahat peníze Aha jako nápad navíc SW není špatné, ale myslím, že většina lidí by stála o něco jiného Nevím jsem upřímně zvědavá jestli se někdy dočkáme základních věcí, které bychom si přáli jako většina Nevím
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty31/08/20, 07:49 pm

A co vlastně vám ve čtyřce nejvíc chybí? Aneb ano, snaha pokusit se rozproudit nějakou konverzaci Vysmátý Já si třeba nějak asi nedovedu představit, jak by tam auta fungovala, tam je - pokud si pamatuju správně - nějaký ten pseudoteleport, když se "někam" jde, ne?
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty31/08/20, 07:54 pm

Auta mi tolik nechybí, ale chybí mi třeba točitý schody, rozšíření hry pro rodiny (v podstatě jako generation v TS3 :D), palandy, něco ve stylu ikea balíčku, balíček zaměřený na důchodce...
A to nemluvím o věcech typu opravený mimina (aby nebyly objekt) - a s tím nějaký pack s přebalovákama atd. a podobně.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty01/09/20, 08:19 pm

Souhlasím s Koli, auta i oželím, ale točitý schody, to je neverending story Zmatený Mně by se třeba líbilo něco v duchu farmy - ať už koně, nebo i jiná zvířátka, klidně menší, aspoň kurník se slepicemi (lepší než ta havěť z Eco). A myslím, že nebudu zdaleka jediná Mrkající

A k tématu nového dodatku doplňuji herní trailer:


A ještě jeden článek: Podpásovka od EA: The Sims 4 balíček o Star Wars

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sponsored content





Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co je nového ve světě The Sims 4
Návrat nahoru 
Strana 8 z 17Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
 Similar topics
-
» SIMS 3 nefunkční
» Alternativy k The Sims
» Rodokmeny pro SIMS
» The Sims Movie
» Zajímavosti o The Sims 4 - co jste nevěděli / objevili

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Obecná diskuze k TS4-
Přejdi na: