Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Co je nového ve světě The Sims 4

Goto down 
+9
Sarah666
visty
Shina
soarka
Janika31
Hellohello
Ludmila
Kolikokoli
Fidgety
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty26/10/23, 10:14 pm

No, tak to jsem také zvědavá. Já teda vyhlížím slevy, ještě musím dohnat rodičovství, takže na toto si asi počkám, jestli to bude stát za to. Jsem zvědavá, až vyjde víc informací, o co půjde.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty28/10/23, 09:24 am

Díky za nové info! Úsměv Vypadá to zajímavě, jenom „opravdu nechápu", proč to nebylo už součástí datadisku, ve kterém přibyly bytovky. Důvod je jasný, ale připadá mi, že už to až moc ždímají. Ale taky se těším na další informace Úsměv určitě to hezky doplní hru. Ještě mám v plánu si časem pořídit nějaké jiné vyhlídnuté datadisky, tak si počkám, až se dozvíme víc Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty28/10/23, 10:55 am

To mě taky zarazilo, že když byl apartment life, tak to bylo zklamání, že nešla stavět bytovka, jen prostě upravovat postavené byty. Takže prostě druhý "datáč" na stejné téma. Ale tohle mělo být už napoprvé.
Jak říkám, uvidíme. I když při tom, jak ta hra začala být náročná, tak nevím, jestli si vůbec budu moct další rozšíření dovolit.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty29/10/23, 08:04 pm

No jo, tvůrci se zase v podstatě snaží vytřískat prachy na jednom a tom samém, nic nového pod sluncem ...
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty02/11/23, 05:31 pm

Holky, plně s vámi souhlasím Smutný jinak dneska vyšel nový trailer Úsměv



Nevypadá to špatně, ale je pravda, že už to mohlo dávno být v bytech... docela mě dostalo, že se nově budou moci simíci vloupat k jiným Šokovaný a co teprve ta smrt na plíseň Zmatený Zmatený jsem moc zvědavá, jak to bude vypadat ve hře Šokovaný upřímně, ale nevím jestli budu tenhle pack hned kupovat Červenám se
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty02/11/23, 05:38 pm

Mnoo, tohle si asi, alespoň zatím, odpustím. Nějak jsem v tom nenašla nic moc, co by mě motivovalo dodatek pořídit.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty03/11/23, 05:23 am

Jéé, díky za trailer Úsměv vypadá to dobře - líbilo se mi skákání panáka, kuličky, různé maličkosti, co byly v traileru. Zato ta plíseň, to byl opravdu hnus - a smrt na plíseň byla jako z hororu Šokovaný to bych nechtěla vidět. Je mi špatně Jinak to ale určitě přinese nějaké nové zajímavé věci (akorát to mohlo být už součástí bytovek, no...). A ten randál z okolních bytů mi připadá v TS2 spíš otravný Úsměv dopadlo to tak, že jsem raději stavěla bytovky, aby se jednotlivé byty raději moc nedotýkaly, nebo ještě líp - jeden byt na patro (aspoň není slyšet hluk zdola a odshora jako v realitě u našich super sousedů Vzteklý ).
Fakt jsem nestála o to, aby mi simy pořád někdo budil celou noc hlukem Úsměv jsou s tím akorát problémy, ložnice se musí dávat na jinou stranu. Ale jinak to vypadá dobře. Asi si to nepořídím hned, ale v budoucnu s tím počítám. Pořád mě mrzí, že to neseskupili do jednoho datadisku. Kdyby to bylya první hra tohoto typu na světě a tyto funkcionality by je nenapadly při tvorbě prvního datadisku a snažili se to dohnat druhým datadiskem, tak to chápu. Ale takto... Tytyty Chichichi
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty03/11/23, 07:41 am

Jo, ty maličkosti jsou fajn, ale stojí za celý dodatek? A právě u toho randálu jsem se zarazila, ten už je v Život v bytě a budí mi simíky v noci, takže musí jít zabušit na dveře a řešit to. Proto jsem taky přestěhovala svoji rodinku do toho střešního bytu bez sousedů. Ale tam zase trpím tím, že mi furt někdo okouní v chodbičce u výtahu.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty16/11/23, 07:49 pm

Objevil se nový trailer a musím říct, že mě překvapilo, že do ts4 vrátí i šváby spolu s deratizérem Šokovaný

Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty17/11/23, 09:26 am

No teda, když už tam přidali i šváby ( Je mi špatně ), nakonec třeba dojde i na ty policajty a zloděje, jak jsme se bavili tadyhle
Vypadá to moc zajímavě, z traileru je vidět, že tam bude zajímavý systém nastavování parametrů bytů atd.  Musím říct, že mě to zaujalo Úsměv *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty17/11/23, 06:47 pm

No, je fakt, že jsem nikdy moc do "bytové problematiky" nepronikla, stačily mi pokusy v TS2. Nevím, ale tady mám pocit, že je to zbytečně čím dál tím víc komplikovanější - k čemu se vloupávat do cizích bytů, když mě nemůže zastavit policie ? Proč umírat na hloupou plíseň ? Švábi ? To tam doposud nebyli ? A ten rambajz od sousedů mě štve i v TS2, a většinou se s tím nedá bohužel nic dělat, než mlátit do zdi nebo do dveří ... Prostě kvůli tomuto bych si TS4 určitě nekoupila ... Nevím
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty19/11/23, 08:43 pm

Já si právě říkala jestli se kvůli tomu vloupávání nevrátí i policie, jinak je to přesně jak říkáš Ludmi, nemá to moc význam Zmatený je pravda, že se ea snaží z lidí hodně vymlátit peníze... tohle už mohlo být hned v bytech a co se týká těch švábů nebo snad policie... to měly všechny díly už od samého začátku, pokud si to nepamatuju špatně Zmatený Červenám se jenom ts4 je osekaná od samého počátku o zajímavé věci... a to jenom proto, aby ze začátku mohli říct, že to je kvůli "nestresování hráčů" a nyní to tam dají, tak se toho asi už moc nebojí... je to zvláštní celé Zmatený
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty10/12/23, 03:37 pm

Ahoj, v TS4 jsou nějaké novinky - můžete nově nastavit, jestli Simíci budou nosit v domě či bytě boty nebo ne a také nastavit u umyvadel, zda bude fungovat jako umyvadlo nebo dřez. Tak vyzkoušejte. ;)

Kompletní seznam zde: https://www.ea.com/games/the-sims/the-sims-4/news/update-12-05-2023
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty13/12/23, 09:07 pm

Takže Simíci můžou chodit doma v bačkorách ? To je s podivem, protože v mnoha zemích se naše běžné domácí přezouvání nepraktikuje Aha A umývání nádobí v umývadle - koho tohle napadlo  Nevím
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty14/12/23, 04:59 am

Jé, díky za nové info o updatech Úsměv

Co se týká těch dřezů a umyvadel, simíci to i v minulých hrách poznali podle toho, co bylo blíž. V kuchyni byl dřez, tak nádobí umývali tam, v koupelně zas umyvadlo... nevím, jestli je takové nastavení potřebné, ale třeba to někomu přijde vhod Úsměv Lepší mít více možností než míň. Nebo může být sranda to nastavit opačně, jak píšou v tom textu Úsměv

Potom to přepínání kontroly se může hodit. Je to rychlejší než lézt do sousedství. A přezouvání se mi moc líbí Úsměv stejně jako Ludmilu mě překvapilo, že něco takového začlenili do hry, když Američani mají ve zvyku s venkovníma botama kolikrát i skočit do postele Úsměv

Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty16/12/23, 08:31 am

Funkce nastavení umyvadla/dřezu bude možná plynout z toho, že z nějakého důvodu si ve čtyřkách simíci vybírali zásadně umyvadlo v koupelně, i když bylo dál. Mně dokonce vyšli i po schodech nahoru, i když dřez byl pod nosem a jindy fungoval dobře. A tvůrcům se asi toto nedařilo jinak přeprogramovat. Takže to vyřešili novou funkcí. Stejně jako vymysleli už kdysi, že postel se dá přiřadit, což jsem taky kvitovala, protože když si polehali automaticky, chlap si lehl do pokojíčku, děcko do velké postele, a nová přítelkyně protestovala, že s cizím děckem spát nebude. Takže jsem je musela vzbudit a poslat kam patří.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty16/12/23, 10:47 pm

Upřímně jsem moc ráda, že konečně vyřešili ten umyvadlový problém Zmatený taky jsem s tím měla problém popravdě Zmatený a hrozně mě štvalo, když mi simíci lezli po celém baráku, ačkoliv měli dřez na dosah ruky Zmatený někdy jsem si říkala jestli to nebylo kvůli tomu, že umyvadlo v koupelně bylo dražší než dřez v kuchyni... těžko říct, ale nikdy jsem si svoji teorii neověřila Aha

To s tím přezouváním přišlo spolu s Životem na horách Úsměv s ním přišel nový svět s asijskou tématikou Úsměv takže teď už bude možnost přezouvání i mimo tenhle svět, což je fajn Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty17/12/23, 05:19 am

Aha, je vidět, že v TS4 jsem pořád naprostý začátečník a nemám to vůbec prozkoumané. Červenám se v poslední době vůbec TS4 nehraju, nezbývá čas... ale jsem ráda, že opravili tento problém s umyvadly. Musí být otravné, když se sim toulá po celém domě s talířkem. Zajímalo by mě, na jakém principu to naprogramovali, když někdy simové lezli s nádobím až tak daleko, i když měli dřez blíž, když v dřívějších verzích to fungovalo jinak. Stejně je pro mě fascinující, jak se jim to povedlo dát dohromady. Většinou my jako hráči nadáváme na spoustu bugů, ale je to tak komplikovaná hra s tolika funkcemi, nemá lineární děj a tolik věcí se tam může navzájem ovlivňovat a způsobovat problémy - musím ty tvůrce vždycky hrozně obdivovat za to, jak si s tím poradili. *BRAVO* a jsem ráda, že neignorují ty chyby a vydávají opravy.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty21/02/24, 06:03 pm

Tak nás brzy čeká nový stuff pack Úsměv už jste viděli trailer?

Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty21/02/24, 08:43 pm

To je fakt zajímavé, to by se mi taky líbilo, vyrábět si šperky z nalezených kamenů ! *THUMBS UP* Jen stále nevím, jestli to stvoření v ukázce, které mlátí do kamenu kladivem, je žena nebo muž, a to nejsem vůbec xenofobní ...
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty22/02/24, 06:31 pm

Ludmi, to jsme na tom podobně Červenám se taky vůbec netuším, jestli je to žena nebo muž... ale podle horní části těla bych řekla, že to bude žena Aha jenom jí dali mužský typ těla a to když se dá dohromady se ženským tělem, tak to vypadá nějak takhle Aha je teda pravda, že když si zapnu čtyřka, tak moji simíci jsou vždycky rozeznatelní v tomhle, ale po městě jsem pár takových potkala Aha

Jinak s tebou souhlasím, přijde mi jako fajn nápad to vyrábění šperků Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty23/02/24, 08:49 am

Jéé, vůbec jsem nesledovala novinky a celkově jsem zapomněla, že by mohl vyjít nějaký nový stuff pack - a tohle je dost netypické téma, nečekala bych, že dají něco takového do hry. A myslím si, že mě to bude dost bavit, až si to někdy v budoucnu pořídím Úsměv  Ale v té hře je tolik možností, o kterých nemám ani páru... není to už ono, když zmeškáte dobu, kdy vycházejí datadisky a rovnou si je kupujete, takhle vám spousta věcí uniká.
A co ten kouzelný třpytící se strom! Wow! Úsměv

Co se týká té simky, myslím si, že je to simka (má takové rysy i hlas a akorát krátké vlasy a mužské oblečení na ženském těle, myslím). Je vidět, že i hry musí jít s dobou, aby si našly a udržely svoje hráče v této progresivní době   Úsměv a tohle je dnes asi jedno z předních témat. Proti gustu...
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 17 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co je nového ve světě The Sims 4
Návrat nahoru 
Strana 17 z 17Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
 Similar topics
-
» SIMS 3 nefunkční
» Alternativy k The Sims
» Rodokmeny pro SIMS
» The Sims Movie
» Zajímavosti o The Sims 4 - co jste nevěděli / objevili

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Obecná diskuze k TS4-
Přejdi na: