Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Co je nového ve světě The Sims 4

Goto down 
+9
Sarah666
visty
Shina
soarka
Janika31
Hellohello
Ludmila
Kolikokoli
Fidgety
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty18/03/22, 08:12 pm

Jako úplně pro každou zvlášť bych to taky neklikala Nene Ale jde mi o to, že to není jen pro "moje domácnosti" a "ostatní domácnosti", nebo hrané, nehrané. Protože právě se mi líbí, že i v těch mých domácnostech (kde mám všechny potomky rodokmenu) to můžu zapnout třeba u nehraných, a nebo si vybrat i nějakou hranou, ale vedlejší, která se bude vyvíjet sama. A naopak, když budu chtít zasáhnout já, tak si to vypnu jen u té jedné, a nemusím to pořád vypínat a zapínat všude globálně.

A jsem ráda, že nejsem jediná, kdo to trochu vypustil z hlavy Mrkající Červenám se

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty21/03/22, 12:51 pm

To zní perfektně Úsměv a líbí se mi i možnost, že to jde nastavit pro každou rodinu zvlášť, i když to ne každý úplně využije. Ale umím si představit situaci, kdy třeba nechcete, aby vývoj ve městě postupoval dál pro určité rodiny (nebo naopak když chcete, aby měli děti), tak to u nich nastavíte zvlášť. Vždycky je lepší mít víc možností než míň. Úsměv teď už jenom doufat, že to nebude zabugované skrz naskrz jako ten minulý balíček. Hlavně ať to dobře funguje.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty01/04/22, 05:24 pm

Včera vyšla další aktualizace, která (snad) opraví zbývající chyby ze Svatebních příběhů Andílek A já (snad) konečně najdu čas si zase zahrát. Mrkající Protože jsem samozřejmě neodolala a nevydržela čekat na slevy Pššt
Podrobněji o aktualizaci zde - Aktualizace balíčku Svatební příběhy

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1453
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty01/04/22, 06:13 pm

Děkuji za info Andílek . Tak to bych to snad taky po dlouhé době mohla zapnout a konečně si vyzkoušet, naplánovat svatbu Vysmátý .
Snad to opravdu už bude vše bez problémů. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2401
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty03/04/22, 06:44 pm

Jééé tak to jsem zvědavá jak se jim oprava zadařila Úsměv sama se ke svatbě už snažím dojít, ale prozatím chybí mým simíkům dostatek známých aby neseděli na svatbě sami Červenám se
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty05/06/22, 08:24 am

Pokud jde o svatby, zatím jsem neprošla celou, pro mě malinko zklamání, že vybírání šatů není v salónu s kamarádkami, ale prostě jen v CAS. A pro rodinné setkání nebo předsvatební večeři mi to vůbec nenabízí restaurace Nevím

Ale dnes jsem chtěla hlavně shrnout novinky poslední doby. Takže:
- Nastavitelná zájmena - přišla s aktualizací 24.5.2022. Zatím fungují v angličtině, ale plánují je rozšířit i na ostatní jazyky, aby byla hra více genderově neutrální.
Můj názor - No dejme tomu. Ale jako zarazil mě dovětek: "Ve hře se stále ještě vyskytují genderově zabarvené výrazy jako „mother“, „father“, „policeman“, „policewoman“ a podobně"... No a? Aneb co je moc, to je moc, a to nejen v SIMS. Přece se nepřestanu nazývat matkou, aby se někdo nebinární necítil dotčen. (ale to je na jinou diskuzi)

- Nová rozšíření:
 1. Moonlight Chic Kit aneb výbava Romanticky šik nabídne oblečení inspirované pařížskou tvůrkyní Paolou Locatelli. Přehled všech nových kousků například ZDE
Můj názor - pro mě by to byly vyhozené peníze, protože nic převratného tam fakt nevidím.

2. Little Campers Kit aneb výbava Malí táborníci! - v této kolekci najdete všechno, co budete potřebovat na večer strávený kreativní rodinnou zábavou. (Více ZDE )
Můj názor - Tak to už vypadá o dost lépe. Nabízí několik zajímavých předmětů, hlavně venkovní plátno nebo nová venkovní houpačka, která se mi fakt docela líbí. Takže až budu chtít utrácet za kity, po Velkém úklidu je to asi druhý balíček, do kterého bych byla ochotna investovat.

3. Werewolves Game Pack aneb Herní balíček Vlkodlaci - vychází 16. června
- PŘIJMĚTE ÚPLNĚK ZA SVŮJ - Kromě vlkodlaků přinese i nový svět, městečko Moonwood Mill.


Můj názor - Městečko v traileru nevypadá špatně. Ale proboha, co ti vlkodlaci??? Jsem jediná, komu přijdou, ehm, směšní? Tím myslím především ty malinké hlavy na přifouklých tělech. A i když připustíme, že možná vycházeli z klasického vyobrazení vlkodlaka, tak mi prostě nepřijdou vůbec strašidelní. Připomínají mi spíš roztomilého domácího mazlíčka než děsivou příšeru. Mimochodem pro připomenutí, jak vypadali ve trojkách - tam z nich šel aspoň trochu děs:
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Werewolf Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 6888

Jako upřímně mě vlkodlaci už i v těch trojkách štvali - totálně se mi tam přemnožili, s ostatními nadpřirozenými bytostmi mi zamořili svět, takže jsem je nakonec měla vypnuté  Vysmátý Proto i kdyby vypadali k světu, i tak bych je zvažovala, jestli vůbec. Jenže takto mě láká fakt max nové městečko. Ale jelikož jsem náležitě neprozkoumala ty dřívější světy, asi tento herní balíček oželím.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty06/06/22, 06:31 pm

Díky za perfektní shrnutí novinek! Úsměv  Nebýt tebe a tohohle pěkného přehledu, tak o ničem nevím Úsměv
Všechny odkazy, obrázky a videa jsem si prohlídla a...

  • Nastavitelná zájmena -  tento trend a vůbec celkově tohle téma jde mimo mě, ale pokud to někomu udělá ve hře radost, tak proč ne - aspoň dokud to tedy bude nastavitelné. Dokud nezruší zájmena, jak jsme na ně zvyklí, tak mi to vůbec nevadí. Ale taky mě  zarazila ta zmínka o mother/father/policeman/policewoman - ta představa, že by se tohle mělo rušit mě dost děsí...  a což o to, že ve hře, horší v realitě. A že se k tomu schyluje...  neumím si představit, že by se říkalo jen rodič 1 a rodič 2... Myslím, že se to někdy žene až do extrému.

  • Moonlight Chic Kit -   tyhle kity s oblečením jsou ta nejzbytečnější věc na světě! Alespoň pro mě...   Když budu potřebovat oblečení, raději si stáhnu mnohem hezčí oblečení zdarma od talentovaných tvůrců na netu. Ale EA byli vždycky dobří na dojení prachů z lidí. Oni by byli schopní prodat i vlastní babičku! Je mi špatně Jestli dobře počítám, tak je tam 33 kousků celkem a nepřipadají mi až tak oslňující, že bych si to musela koupit. Myslím, že do toho půjdou lidi, kteří by rádi měli kompletní kolekci úplně všech TS4 balíčků - proč ne, přidá to pár zajímavých věcí do hry, ale já si tohle nechám ujít.

  • Little Campers Kit - tohle bych si i pořídila, zaujal mě mj. ten projektor Úsměv   Jsou tu funkční objekty, co se dají při hraní využít.  *THUMBS UP*  Tak uvidíme časem.. vzhledem k tomu, že teď TS4 zapnu tak 2x do roka kvůli nedostatku času (a stejně se pořád hrabu převážně v TS2), tak si asi i na tenhle balíček nějakou dobu počkám, ale opravdu se mi dost zamlouvá Úsměv

  • Werewolves - Moc se mi líbí to město i nápad - sice za příšery skoro vůbec nehraju, ale může to hezky oživit hru - taky bych si za ně příležitostně ráda zahrála. I když ta tvoje zkušenost s vlkodlaky z trojky nezní moc dobře, @Fidgety .  Doufám, že tenhle balíček nezklame. Ale stejně jako tebe mě vyvedly z míry ty malé hlavy, moc to proporčně neodpovídá. Ten jejich běh po čtyřech vypadá taky divně. A že jsou směšní - to je to pravé slovo Vysmátý působili na mě strašidelně jenom místy, a to kvůli některým situacím v tom traileru a tomu, jak byl natočený, ale ještě než byl konec, úplně mě to přešlo. Mně připadali ti vlkodlaci tak nějak nepojmenovatelně... hrozně divně a místy i „mile" jako domácí mazlíčci, tos trefila přesně...   Když jsem jenom tak prolítla ten příspěvek očima, tak si říkám - wow, ten vlkodlak na fotce vypadá dobře. A pak jsem četla, že ten byl z TS3  Vysmátý   No, tak nic (TS3 jsem neměla, jenom jsem ho krátce vyzkoušela, tak ho moc neznám). Uvidím, možná někdy časem bych to mohla zkusit. Já jsem stejně se čtyřkou strašně ve skluzu oproti většině lidí, tak třeba někdy ve vzdálené budoucnosti bych si i tohle mohla vyzkoušet. Třeba to bude nakonec dobré. Určitě to přidá zajímavé věci do hry, líbilo se mi, jak hrabou atd. a určitě bych si zvykla i na jejich vzhled Úsměv

Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty07/06/22, 10:03 pm

Perfektně zhodnoceno a sepsáno. Co se týká vlkodlaků, očividně asi strašidelně působit nemají, jsou to nějací rádoby cool pejsci, zjevně asi zaměření na věk pro čerstvě náctileté (?). Mi se teda nelíbí ani trochu, ale to je můj problém :D  

Jinak co se týká Obludária v TS3, to jsem si vždycky chtěl vyzkoušet, ale nikdy se k tomu nedostalo (kupovat si celý datadisk jen kvůli potvorám, se kterými se budu bavit jen chvilinku, to se mi nechtělo).

A k poslední věci - genderově neutrálních zájmen - se asi vyjadřovat nechci. Ale pokud to jde vypnout, čert to vem.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty08/06/22, 12:59 pm

O těchto novinkách jsem se dočetla už i v nějakém plátku, co rozdávají zdarma na nádraží. Článek tedy řešil hlavně tu "genderovou vyváženost" s tím, že v češtině a podobných jazycích je to problém vytvořit ... A ty další novinky ? I když TS4 nehraju, nic z toho by mě určitě nezaujalo, jedině snad ta houpačka a polštáře ...
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty15/06/22, 07:03 am

Pravda, já bych se do té genderové čistoty v češtině nepouštěla, nebo se tomu za 150 let budou smát stejně, jako my ve škole některým obrozeneckým výrazům.

V souvislosti s vlkodlačím dodatkem vyšla včera ATKUALIZACE, která přináší několik novinek pro všechny:
- Měsíční cyklus - Měsíc teď má své měsíční fáze, ...což v noci ovlivňuje množství světla... Měsíční fáze také mají na vaše Simíky vliv! Každá měsíční fáze poskytuje speciální herní výhodu, kterou si můžete prohlédnout podržením kurzoru nad ikonou měsíce v dolní části obrazovky uprostřed. ... Nadpřirození Simíci zjistí, že měsíc teď hraje zvláštní roli ve fungování jejich schopností. Během některých měsíčních fází mořské panny pomaleji ztrácejí hydrataci, upírům se pomaleji dobíjejí schopnosti, kouzelníci mohou čarovat s větší pravděpodobností na úspěch a mimozemšťané získají speciální náladovku při opalování ve svitu měsíce (což teď mohou dělat všichni Simíci, kteří jsou alespoň ve věku teenagerů)!

- Malý teleskop - Nějaký příběh k tomu je v článku, já jen dodám "No, to to trvalo", aneb byla to jedna z věcí, co mi chyběla od začátku, a taky asi první stažená věc do hry.
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Smalltelescopes.png.adapt.crop16x9.1455w

Další novinky a opravy chyb samozřejmě v článku. A já jdu rozdýchat ten teleskop, protože mne docela šokovalo, že tam ještě vlastně ještě nebyl. Fakt jsem na to zapomněla, protože to je přece taková samozřejmost, že?

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty17/06/22, 06:14 am

Měsíční fáze jsou super nápad - cokoli, co udělá oblohu realističtější, se mi zamlouvá Úsměv *THUMBS UP*  teď budu sledovat oblohu ještě raději Úsměv  V TS4 jsou tak krásné záběry na krajinu - a tohle ty noční pohledy ještě více ozvláštní.
Jsem zvědavá, jaký vliv asi bude mít měsíc na obyčejné simíky. Že má větší účinek na nadpřirozené - proč ne, tam si s tím můžou opravdu pohrát a hodí se to k nim. Sice za ně moc často nehraju, ale když už jo, tak budu ráda za co nejvíce nových funkcí.  Úsměv

No jo, teleskop! Konečně! Úsměv  Nějak jsem za tu dobu už i zapomněla, že mi tam hodně chyběl! Vzpomínám si, jak jsem ho tam hledala a nikde nic. Člověk prostě očekává, že tyhle věci, které byly už v základních hrách v předešlých verzích, budou i tady. Ale že jim to trvalo! Tak za ten jsem moc ráda. Ani mě nenapadlo, že jsem si mohla teleskop stáhnout...

Jsem zvědavá, co ještě EA vymyslí za dodatky v budoucnosti. A říkám si, jak dlouho asi ještě budou vydávat nové věci do TS4?


A ještě k vlkodlakům...
Petr Simík napsal:
rádoby cool pejsci
Tak to je úplně přesné! Válím se smíchy *THUMBS UP*

Fidgety napsal:
... nebo se tomu za 150 let budou smát stejně, jako my ve škole některým obrozeneckým výrazům.
Souhlas, jsem tak ráda, že se některé ty obrozenecké patvary nepoužívají Nevím
A doufám, že tyto nové trendy se většinově taky nechytnou, neumím si to vůbec představit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty17/06/22, 08:50 am

Já vím, že jsem dlouho vydržela bez CC, a pak jsem stahovala myslím ten dalekohled a potom klávesy (to jsem hrála za hudebnici Sofii, a do jejich pididomku byl problém dostat ten velký klavír)

Hellohello napsal:
Měsíční fáze jsou super nápad - ...
...Jsem zvědavá, jaký vliv asi bude mít měsíc na obyčejné simíky...

No, já když vidím, jaký má úplněk vliv na naše děti, tak se mají v čem inspirovat. Zmatený Chichichi Batolata ve hře mají mít nějaké měsíční sny, prý to bude roztomilost sama. Jen doufám, že to nebude tak děsné, jako příšery pod postelí. Ty by mi ve hře nevadily, kdyby ale nestrašily skoro každou noc Vzteklý  (takže je mám vypnuté).

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 289
Join date : 23. 06. 19

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty18/06/22, 10:18 am

Ty fáze měsíce jsou super, to mě zaujalo. Bez teleskopu si vůbec neumím hru představit, mám ho v každé domácnosti, když o tom tak přemýšlím. Ta observatoř je komunitní pozemek nebo to mají simíci doma? Vlkodlaci jsou opravdu divní, ti trojkoví byli mnohem lepší. Tohle ani není vlkodlak, spíš oblečená karikatura vlka.
Pamatuju si, že ve dvojkách byli všichni simíci v mužském rodě (Simík Simona byl povýšen), vůbec mi to nevadilo, naopak jsem trochu blbě snášela výraz siminka ve trojkách, nemám ráda zdrobněliny, ale zvykla jsem si. Teď si budeme tedy moci vybrat, ale imho se řeší blbiny. Zkouším si představit výraz pro Simíka neutrálniho rodu v češtině 🧐
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2401
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty18/06/22, 05:15 pm

Popravdě co se týká nastavitelných zájmen... i mě přijde, že je to už vytažené do extrému... mám ten názor ať si dělá každý co chce, ale taky bych nechtěla abychom místo matky a otce, měli rodiče 1 a 2 Zmatený osobně si myslím, že se už řeší blbiny místo toho co by si lidé přáli víc, jako například víc možností s miminy Nevím

Popravdě mě na první pohled noví vlkodlaci připomínali komunitu furries Chichichi

https://postimg.cc/XZ9Z0wfg

I ve dvojkách působili víc děsivě... ale nakonec jsem si i kvůli novému městu pack pořídila Červenám se jako hratelně to zlé není, ačkoliv jsem objevila první bug (simíci co se narodí ve hře jako vlkodlaci mají v dospělosti rozbitý vlkodlačí skin Zmatený ) jinak je to v pořádku a na nic špatného jsem nenarazila... nové město je docela velké a plné zajímavých efektů jako mlha například Úsměv a příběh co se ukrývá v celém packu je celkem zajímavý a vysvětluje některé věci ohledně nadpřirozených bytostí v TS4 Úsměv také některé nové objekty jsou celkem ucházející (a co si budeme povídat některé drobnosti si jistě přetvořím do TS2, budou se mi hodit do příběhů Pššt ) ale jinak bych balíček spíš doporučila někomu, kdo chce vyloženě hrát za vlkodlaky Úsměv co mě ale na nich vyloženě štve je to, že vlkodlaci prakticky nejsou schopni chodit do práce, ptž je pořád nahání vztek a háže mi to náladovku doslova "PRÁCE JE NA PRD" a obrázek pěkného hovínka Vysmátý většinou se pak vrátí totálně vzteklý nebo dokonce přijdou z práce dřív... takže s vlkodlaky se za kariérou moc honit nedá Aha

Jinak co se týká toho měsíce, tak to jsem ještě tolik nepitvala Červenám se ale viděla jsem u batolat, že se mohou "slunit na měsíci" nebo tak něco a v kalendáři je vidět, jaký měsíc ovlivňuje co Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty20/06/22, 08:06 am

Lucisab, díky za krásnou recenzi *THUMBS UP*  Ten příběh by mě možná i lákal, ale i Strangerville jsem hrála asi po dvou letech, takže nebudu utrácet.
Ale pobavila si mě. Jednak tím přirovnáním k "furries" (díky za odkaz) a pak popisem vlkodlačího pracovního nasazení Válím se smíchy

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty01/07/22, 10:05 am

Tak EA valí, ale tentokrát musím říct, že mě další počin zaujal - aneb 28.7.2022 vychází nový dodatek THE SIMS 4 STŘEDNÍ ŠKOLA:


A na první pohled nevypadá vůbec špatně, i když někteří simíci z traileru mi moc jako středoškoláci nepřišli. A co přinese?
- Nové městečko Copperdale, kde se bude nová střední škola nacházet.
- Během výuky budou Simíci chodit na hodiny, trávit čas s kamarády, chodit na obědy do jídelny, každý týden skládat zkoušky a snad se i vyhnou vyhubování od ředitele, který bedlivě střeží chodby!
- Po škole se mohou studenti účastnit aktivit, jako je fotbal, povzbuzování, šachy a počítače. Také mohou vyrazit na akce, jako jsou vědecké soutěže, nebo prostě jít domů a uchýlit se do svého pokoje plného plakátů, kde si budou psát domácí úkoly.
- Bezplatná aktualizace základní hry přinese také ochlupení. Pokud si pořídíte rozšíření Střední škola, vaši Simíci si budou moci ochlupení upravovat a zastřihovat a užívat si tak svůj vstup do puberty.
- Polštářové bitvy a útěky z domova oknem.
- Středoškolský ples si budete moci vyladit do nejmenších podrobností od přípravy až po samotnou realizaci
- Promoce - Simíci se mohou na samotnou událost připravit a pozvat hosty, rozhodnout se, co si vezmou na sebe, a sehnat dárky pro kamarády a učitele.
(Citováno z PRÁVĚ ZVONÍ, MÁME TU TOTIŽ ROZŠÍŘENÍ THE SIMS 4 STŘEDNÍ ŠKOLA)

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty02/07/22, 12:29 pm

Zajímavý dodatek. za každé rozšíření jsem moc ráda Úsměv *THUMBS UP*
Otázka je, jak se za to potom bude hrát. Je pravda, že třeba za univerzitu v TS2 už hraju málokdy, i když i k tomu se někdy snad vrátím. Akorát jsem si říkala, že někteří ti simíci v traileru mi připadají na střední školu dost přestárlí... možná se mi to jenom zdá. To je maličkost, jinak to vypadá dobře Úsměv  Tohle středoškolské téma jsem jako příští rozšíření netipovala, budu o pořízení uvažovat do budoucnosti Úsměv  teď moc na TS4 nemám čas a kapacitu, ale jednou to snad využiju Úsměv už se na to těším!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty02/07/22, 06:34 pm

No, myšlenka je to vynikající, to tu opravdu nebylo, jen se mi pár věcí nelíbí - konkrétně ti Simíci vypadají věkově spíš na vysokoškoláky než středoškoláky, a ta jejich "tělesná konstrukce" taky příliš neodpovídá našim standardům - nechce se mi věřit, že by do traileru vybrali zrovna nepříliš štíhlé typy, patrně to vidí tvůrci kolem sebe a už to považují za normu Aha ... A divím se, že některé aktivity přišly do TS4 až teď ? To se třeba až doteď Simíci nemohli mlátit polštářky ? Šokovaný
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty02/07/22, 08:40 pm

Ludmi, já si myslím, že to pořád navazuje na to přijímání sama sebe, ať už je člověk jakýkoli. Už jen to, jak v traileru u těch postav skáčou zájmena "He/him" nebo "she/they" apod. Asi prostě chtějí být osvětoví za každou cenu, a ukázat, že i když člověk nezapadá do škatulky "král/královna" plesu z filmu, tak může být na střední šťastný. Nevím  Aspoň tak jsem si to vysvětlila já Aha  Ale upřímně, o tom jednom simíkovi jsem si do půlky traileru myslela, že je učitel Pššt Chichichi Červenám se
A polštářové bitvy, no taky to bylo takové to prozření "ajo, to tam vlastně doteď nemáme" - podobně jako u toho dalekohledu minule Chichichi

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty04/08/22, 12:02 pm

Nový patch Simíků 4 by měl opravovat chyby z minulého patche (mimo jiné incestní tužby Simíků a divoké stárnutí).
https://hrej.cz/article/diky-patchi-pro-the-sims-4-uz-simici-nechteji-soulozit-se-svymi-pribuznymi-a-divoce-nestarnou
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty04/08/22, 03:45 pm

No fajn, hlavně že blbnou s "volitelnými zájmeny" a genderem, ale incest jim poněkud unikl Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty05/08/22, 08:08 am

Petr Simík napsal:
Nový patch Simíků 4 by měl opravovat chyby z minulého patche (mimo jiné incestní tužby Simíků a divoké stárnutí).
https://hrej.cz/article/diky-patchi-pro-the-sims-4-uz-simici-nechteji-soulozit-se-svymi-pribuznymi-a-divoce-nestarnou

Tak to je síla Šokovaný Šokovaný Původně jsem litovala, že si na hru a nový dodatek musím počkat, protože vyšel v den našeho odjezdu. No, ale jak vidím, lepší jim vždy dát nějaký čas, aby napravili, co zase zpackali Zmatený I když objektivně chápu, že ono uhlídat v tom kolosu vše, je možná jaksi nemožné Aha Teda programování nerozumím, ale přitom, kolik toho už je, tak otestovat všechny varianty, těch kombinací, co se může stát, to věřím, že prostě vždy něco unikne Nevím S tím už se asi musíme smířit, a doufat, že budou reagovat rychle.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty10/08/22, 10:02 am

Pokud přežijete ne zrovna nejpříjemnější hlas moderátorky, na Indianu je videorecenze The sims 4 vlkodlaci (nebo spíše kočkodlaci? :D ). Přišlo mi to celkem propracované, pěkně shrnuje nový balíček a porovnává i nadpřirozené bytosti mezi sebou.

https://www.youtube.com/watch?v=VpQfOXIANLE
Návrat nahoru Goto down
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty25/08/22, 02:15 pm

Video recenze TS4 Střední škola. První 4 minuty jsou jen výčet bugů, které datadisk přinesl, to je docela smutné (přestože už asi jsou opraveny, když to vyšlo před měsícem).

https://www.youtube.com/watch?v=3MemhEt7bno
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty25/08/22, 06:19 pm

Petře, díky za odkaz na poučné video. Ještě že jsem ho neviděla předtím, než jsem dodatek objednala (ale poprvé jsem ho měla ještě před vydáním, páč jsem nevěděla, co jinak k narozeninám Chichichi ).
Každopádně s těmi opravami to nebude tak žhavé. Ale aspoň ty nejdůležitější bugy, třeba incest, byly opravdu již odstraněny - UPDATE 8/2/2022 . Ale jak je vidět, moc jich není

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sponsored content





Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 15 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co je nového ve světě The Sims 4
Návrat nahoru 
Strana 15 z 17Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Srovnání The Sims 2, 3, 4
» SIMS 3 nefunkční
» Alternativy k The Sims
» Rodokmeny pro SIMS
» Zajímavosti o The Sims 4 - co jste nevěděli / objevili

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Obecná diskuze k TS4-
Přejdi na: