Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Fotky s ksichty a vtipné situace

Goto down 
+7
soarka
Janika31
Shina
Lucisab
Ludmila
Fidgety
Hellohello
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty31/03/19, 09:08 pm

Krásné fotky - ta mizející těla, hlavy, noviny, podivný terén i výtvarný vkus mutantů - za co všechno ta radiace může Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty01/04/19, 04:09 am

Nekutečné! Vysmátý To je další dokonalá sbírka fotek! Ta hra tě ale zásobuje Vysmátý Smála jsem se od začátku až do konce (díky moc za to, čeká mě nepříjemný den) Vysmátý Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty25/04/19, 07:04 pm

Jsem ráda, že jsem ti zlepšila náladu Hello! Úsměv

Jinak jsem nedávno navštívila vysokou...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 001

Chudák profesor byl trochu zaskočený, když jsem se ucvakla a moje siminka tak začala běhat nahá po kampusu Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 002

A tady už je její bláznivý bratr, který by rád zapůsobil na jednu svoji spolužačku...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 003

...dokonce měl štěstí, protože ji zastihl smutnou...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 004

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 005

...chvíli to tak pro něj vypadalo nadějně... jenže pak se pokusil o něco víc...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 006

...a dostalo se mu tvrdého odmítnutí Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 007
(ten její výraz je úžasný Chichichi )
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty25/04/19, 07:27 pm

To je boží Vysmátý Já nikdy nepřestanu obdivovat, kolik práce si maxisáci už tehdy dali s těmi výrazy v obličeji a gesty Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty25/04/19, 10:37 pm

Dobré záběry, a ten mládencův účes - nebudete věřit, ale podobný měl dneska jeden kolega, jako by právě vylezl z roští Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty05/05/19, 08:52 pm

Ludmi, nemůžu uvěřit, že někdo přijde do práce s takovým účesem neúčesem  Vysmátý

Tak jsem pro vás měla původně připravené i nějaké vtipné fotky z Nervózního, ale nějak jsem je zapomněla vykopírovat z pc Vysmátý takže příště Vysmátý

Vaření simíkům v bunkru moc nejde...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 001

...chudák David se toho dokonce chopil sám! (To dělá ta jeho hodná povaha...)

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 002

Jenže pohořel... doslova...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 003

...tvářil se u toho dost smutně, až mi ho bylo líto...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 004

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 005

...asi se na ty špagety opravdu těšil Nevím

Christine jsem do toho naopak nahnala sama  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 015

...a když jsem viděla ten oheň...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 008

...říkala jsem si, jak je možné, že se dokáže Christine stále usmívat  Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 009

Naštěstí jí později došlo, jak se má tvářit a dokonce vypadala, jako kdyby volala o pomoc...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 010

...ta dokonce i přišla, ale dopadla podobně jako její táta s Juliánem  Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 011

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 012

Alex vypadal jako kdyby se přišel jen podívat na její kuchařské umění a se širokým úsměvem se vydal ke kytaře  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 013

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 014

Nakonec tak Christine zachránily sprinkery  Vysmátý (ještěže jsem jim je při výstavbě bunkru pořídila  Vysmátý )

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 015
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty06/05/19, 05:05 am

Jej, chudáčci Úsměv úžasně nafoceno a sepsáno Vysmátý Ten Alex je teda kliďas! Vysmátý
Ale představte si, kdyby tam začalo hořet a ten oheň se nedal uhasit - to by znamenalo zkázu celého bunkru a hlavně všech obyvatel Plačící Sprinklery byly opravdu dobrý nápad!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty06/05/19, 11:27 am

Parádní úlovky. Vysmátý Koukám, že vaření asi není jejich silná stránka. Vysmátý Válím se smíchy

Jinak přidávám také jednu fotku ze svatby Diny a Michaela.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Pro-zasm-t

,,Do čeho jen jsem se to nechal uvrtat.'' Vysmátý

Tak nevím, jestli je chudák šťastný z jeho velkého dne. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty06/05/19, 08:36 pm

Ten Alex u té plápolající kuchyně Vysmátý - jak jsem uviděl ten jeho pohled, napadlo mě : "Ty dnes nějak hoříš láskou ?"
A Michael - že by přemýšlel, kde nechal tesař díru ? Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty07/05/19, 06:14 pm

Fotky mimo příběh jsou vždy nejlepší Válím se smíchy Michael vážně vypadá, že by nejraději někam utekl nebo že by ho bolela hlava? Válím se smíchy asi chudáček už tuší jak dopadne a chce se z toho rychle vyvléct Vysmátý

Jinak Alex dělá čest své povaze Vysmátý myslím, že by z něj měl Mathias radost... i když kdyby viděl, jak málem uhořela Christine, tak by jí jistě letěl pomoci, ať už by se cítil sebevíc jako polobůh Chichichi
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty16/05/19, 06:49 pm

Konečně vám sem přidám slibované fotky z Nervózního Úsměv

Poslední oficiální rande Andrewa a Patricie se neobešlo bez nějakého toho pořádného zádrhelu, nebo spíše zajímavé vsuvky od townies Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 001

Nejdříve mi trvalo opravdu dlouho než jsem naši dvojici donutila, aby se točila uprostřed parketu a pak jsem si všimla zajímavých simíků vzadu Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 002

Tenhle simík se zjevně cítil jako pán parketu a proto málem srazil blonďatou siminku na zem při své dokonalé piruetě Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 003

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 004

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 005

Ten pohled říká jasně... Uhni mi z cesty, náfuko!

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 006

Já jsem Odette z Labutího jezera! Myslel si naprosto nadšený simík.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 007

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 008

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 009

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 010

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 011

Siminku jeho nadšené piruety z nějakého nepochopitelného důvodu neskutečně rozčilovaly Chichichi že by si něco udělali v minulosti?

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 012

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 013

Nakonec z toho byla tak vyvedená z míry, že sebou chvíli poté švihla o zem...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 014

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 015

Moc se mi líbil zděšený pohled Patricie Vysmátý asi měla obavy, aby neskončila stejně Vysmátý (jen malá poznámka... skončila Pššt Vysmátý )

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 016

Později ale skončila na zemi i naše rádoby primabalerína Vysmátý a jak se zdá, tak z toho měla blonďatá siminka pořádnou legraci Vysmátý


Jinak Andrew už začíná být opravdu zmatený... při aktivním podvádění s náhodnou siminkou se mu asi podivně vzbouřily hormony Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Aa01

Přeje si zasnoubit se s Elenou, zároveň má z toho strach a k tomu se bojí, že mu řekne ne Chichichi a aby toho nebylo málo, tak se jako romanticky založený simík bojí svateb Vysmátý myslím, že už měl po večeru stráveném s ní, hlavu jako balon a nevěděl co si přát Vysmátý

Každopádně Patricie měla jasno v tom co by chtěla a myslím, že vás to ani nepřekvapí Červenám se

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Aa02-kopie

Přeje si zasnoubit se se Simonem, ale zároveň chce vypít Andrewa? Když jsem se pak dočetla, že si vlastně přeje, aby ho sežrala krávokytka, tak mě málem kleplo Vysmátý (jinak to že mám přání zamčené neznamená, že ho jí nechám sežrat  Mrkající  Vysmátý )
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty16/05/19, 08:12 pm

Válím se smíchy Válím se smíchy  To jsou zase dokonalé fotky! Ta pirueta - ten sim si to vyloženě užívá Vysmátý jako by právě vyhrál mistrovství světa Vysmátý (ale musím uznat, že mu to jde moc dobře, kéž bych to uměla taky Úsměv i když skončil na zemi, ale pády k tomu patří) a ta blonďata simka je vtipná, je zajímavé, že byla tak naštvaná. V Podivíně by nás nemělo nic překvapovat, ale v té hře překvapení nemá konce Vysmátý
Moc se mi líbí pohled Patricie na tu simku, co spadla. Tohle mají tvůrci dokonale promyšlené. Ty pohledy, reakce na dění v okolí  *THUMBS UP*
A na závěr Andrew  ( Vysmátý tohle se mi taky stává u simů s romantickou aspirací, je to vtipné, že by se zároveň chtěli zasnoubit a zároveň je to jejich největší obava  Chichichi  chudáci, jsou úplně zmatení) a Patricie (nedivím se, že na něho chce poslat krávokytku Vysmátý )
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty16/05/19, 10:20 pm

Moc pěkné piruety i ksichtíky Vysmátý Ale to s tím "vypitím" Simíka se mi ještě nestalo, myslela jsem, že je na to potřeba mít na pozemku tu krávokytku ? Šokovaný
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty16/05/19, 10:27 pm

To je konec. Vysmátý Válím se smíchy Ty tvoje momentky ze hry jsou boží. Vysmátý Nepřestávám se smát.
Simík s piruetou je vážně boží, ten jeho výraz. Vysmátý
Ale nejvíc mě dostala ta krávokytka nakonec, nejlepší přání, co mohla Paty mít! *THUMBS UP* Vysmátý Pohoda
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty19/05/19, 03:14 pm

Ludmila napsal:
Moc pěkné piruety i ksichtíky Vysmátý  Ale to s tím "vypitím" Simíka se mi ještě nestalo, myslela jsem, že je na to potřeba mít na pozemku tu krávokytku ? Šokovaný

Ludmi, holky mají na pozemku kde co, ale krávokytku ne Vysmátý (nebavilo by mě ji krmit a hlídat... ještě tak, aby mi sežrala někoho ze simíků Bomba ) taky jsem se docela divila, ale asi to na ni spadlo, když měla takový vztek na Andyho... každopádně krátce potom, co ho přistihla si přála i vidět jeho a Elenina ducha Vysmátý ta holka se nezdá Vysmátý

Jinak jsem moc ráda, že vás ti moji simíci baví tak jako mně Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty19/06/19, 06:29 pm

Tak abyste mi věřily holky, přidávám malou dávku obrázků z koleje. Respektive denní rutinu dvou mladých rivalů.

Slečna kravské vemínko má očividně jasno.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Bitka

Tu Mercutiovi očividně nedošlo, že máchat rukama do prázdna je trochu mimo mísu.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Bitka2

Ano a Tybalt využil situace, jen těžko se může Mercutio rovnat někomu, kdo je v maximální fyzické kondici. Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Bitka3

A porážka je na světě. Jinak to, že mi Tybalt chodí na přednášky v pyžamu asi ani radši nekomentuju. Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Bitka4

Očividně udělal i dojem na místní krasotinku, kdo by odolal že? Válím se smíchy

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Kr-vo-flirt

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Kravo-flirt2

A Mercutio? Ten se s porážkou vyrovnal opravdu statečně. Válím se smíchy

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 A-Mercutio-nese-prohru-statecne
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty19/06/19, 08:37 pm

Tak tohle mě dostalo Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy to je neuvěřitelný Válím se smíchy Válím se smíchy slečna kravské vemínko a pyžamo... Válím se smíchy Válím se smíchy to je konec Válím se smíchy jen doufám, že Tybalt nebude překvapený až uvidí co se skrývá pod kravím kostýmem Válím se smíchy Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty19/06/19, 09:18 pm

Ale Mercutio, chlapi přece nebrečí Mrkající Člověk by měl sto chutí ho uklidňovat jako malého kluka. A Tybaltovo pyžamo ? Jestli tam mají taky takové vedro jako je u nás, tak se mu ani nedivím Pohoda
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty21/07/19, 04:26 pm

Se záběry mimo příběh je vždy hrozná sranda Vysmátý kdysi jsem přebírala úvodní fotky k příběhu Nervózního a něco jsem tam objevila Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 001

"Rejžo, to jako vážně ho mám chytit za ruku?!"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 002

"Patricie, nebuď neprofesionální..." otočil se na ni Simon.
"Ano Patricie, jen se ho chytni..."

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 003

A tak to naštěstí učinila... a konečně se oba podívali správným směrem Andílek

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 004

Simon zřejmě po zjištění, že ho budu muset na chvíli z příběhu odstavit Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 005

Jinak Erik přišel o nohy krátce potom, co se kompletní sestava Margisonů na chvíli nastěhovala k holkám Vysmátý k jeho štěstí, ale dokázal po svých imaginárních končetinách i kráčet Vysmátý

Každopádně se oba brzy přesunuly do restaurace, kde společně vyčkávali v izolaci až je povolám na scénu...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 006

...naštěstí to ani jednomu nevadilo, alespoň si měli šanci napravit vztahy... Andílek a dokonce jim ani nepřekáželo, že kvůli nedostatku místa jsem je musela zašít...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 007

...na pánské záchody Vysmátý asi budu muset v restauraci postavit nějaké místo, kam je budu schovávat, aby nemuseli trčet venku nebo tady Vysmátý přeci jen wc asi nebude vhodná schovka pro naše vznešené Margisony Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 008

Jinak Patricie už skvěle ovládá umění číšníků...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 009

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 010

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 011

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 012

...a to až tak, že si kvůli většímu spropitné neváhá skalpovat hlavu Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 013

Každopádně jí ale u některých zákazníků také pořádně tečou nervy Vysmátý
"Koukej to konečně dopít!"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 014

Jinak Simon byl opravdu nadšený, když mohl Patricii představit svoje bydlení...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 015

...jen škoda, že ho jeho společnice brzy přestala poslouchat...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 016

"Rejžo, to jako vážně má být tohle luxusní byt?" Jeden se nikomu holt nezavděčí Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty21/07/19, 08:52 pm

Bože, ty vytřeštěné oči Vysmátý Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty22/07/19, 05:02 am

Boží fotky Vysmátý to jsem se zas nasmála *THUMBS UP*

EDIT: To musí být tak těžké donutit ty simíky, aby se v pravý čas tvářili nebo chovali tak, jak mají, aby se z toho dal sestavit příběh. Od tebe je vždycky zásoba kvalitních a vtipných fotek Úsměv Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty29/07/19, 11:33 am

parádní fotky Vysmátý Vysmátý . Nejvíc mě pobavili hoši na záchodě. Válím se smíchy Válím se smíchy Tohle naprosto chápu, někdy taky potřebuju pár simíků hodit mimo scénu, ještě když mi lezou stále do záběru. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty24/09/19, 09:26 pm

Delší dobu jsem sem nic nepřidala, tak to napravím Mrkající

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 001

Focení do příběhu je vždy legrace, zvláště, když všichni a hlavně všechno spolupracuje...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 002

...jenže než se nadějete... něco se zvrtne Vysmátý tady mě napadlo... to je jako venku tak šílená bouřka? Vysmátý A tak jsem se vydala ven...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 003

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 004

...kde jsem našla neobyčejně spokojenou čarodějnici...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 005

...která mi naprosto zrušila scénu svými kouzly  Vysmátý ještěže se ty blesky nedostaly do restaurace Andílek

Jinak holky si svoje šťouchání pořádně užívaly...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 006

...problém byl v tom, že jakmile začala nějaká akce, tak ostatní na pozemku prostě nevydrželi stát na svých místech a museli se jít podívat co se děje...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 007

"Ale no tak holky... nechte se!"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 008

"Přestaň nám kazit záběr!"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 009

Nutno podotknout, že Simon nebyl jediný kdo mě neposlechl... Betty po chvíli šla vytírat kaluž co napáchala Alicia Vysmátý popravdě v ten moment jsem se možná tvářila stejně jako holky na předchozím snímku Vysmátý a to nejen proto, že se tam nacpali simíci, co vůbec v té scéně neměli být, ale také proto, že se mi díky Betty pořádně rozhodila grafika Sakra Vysmátý

Pamatujete si na auto, které uvařil Andy?

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 011

Skutečně jsem ho nechala postavit Stefanem... Úsměv

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 012

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 013

...akorát mu to chudákovi trvalo o dost déle, než jsem počítala Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 014

"Zatracený krám... kdo to rozbil?!" Burácela Emilie.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 015

"Emilí?" Oslovila ji Patricie. Emilie se k ní otočila...
"Co?" Vydechla, než se otřásla.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 016

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 017

"Ach! To studí... studí... STUDÍ!"

Jinak na poušti taky došlo k významnému odhalení...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 018

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 019

...Andy se dozvěděl, že Patricie má poměr se Simonem a neváhal ji za to vyfackovat Vysmátý jen musím říct, že hra po jeho důrazných políčkách spadla Vysmátý Vysmátý takže se to sice dozvěděl, ale teď už to zase neví Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 020

Taky jste měli z téhle scény pocit, že je Patricie opravdu zdrcená? Pak jste ji neviděli zepředu...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 021

"Proč se on může válet na gauči a já ne?" Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 022

Jinak Alicia viděla Simona s Patricií opouštět Arturův byt...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 023

...nebo vlastně neviděla  *BYE*  Vysmátý netušila jsem, že má dvojitá víčka jako hadi  *BYE*  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 024

Naštěstí ale po jejich odjezdu byla zase v pořádku  Andílek tomu říkám být zaslepená žárlivostí  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 025

Paty... tohle je opravdu moc zajímavé téma k hovoru pro pubertálního Simona Vysmátý Vysmátý

Jinak ksichtíky u smustle jsou nejlepší Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 026

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 027

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 028

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 029
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty24/09/19, 09:42 pm

Ty oči, to jsou, pane, záběry Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty27/09/19, 07:33 am

To jsou tak unikátní záběry Vysmátý opravdu úžasné! Pro Tebe *BRAVO*
Doufám, že se někdy brzo dostanu ke čtení, strašně se mi po příběhu stýská a pořád nemůžu najít čas na dočtení těch dílků. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fotky s ksichty a vtipné situace
Návrat nahoru 
Strana 9 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Fotky z hraní TS4
» Fotky z hraní TS2
» Fotky zvířat (TS2)
» Fotky z hraní TS3
» Hellohello: Kolekce příběhů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše fotky z TS2-
Přejdi na: