Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Fotky s ksichty a vtipné situace

Goto down 
+7
soarka
Janika31
Shina
Lucisab
Ludmila
Fidgety
Hellohello
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty28/09/19, 06:15 am

Je normální se takhle tvářit u hraní kulečníku? Úsměv
Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Snapshot-2a9211b5-0a9a6da5

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Snapshot-2a9211b5-4a9a6ddf

Mračí se, protože se soupeři ve hře daří
Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Snapshot-2a9211b5-8a9a6e19

Přemýšlí, až se jí kouří z hlavy
Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Snapshot-2a9211b5-4a9a6e09

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Snapshot-2a9211b5-ea9a6d71

Jde hrát (nevím, co se jí to stalo s očima a pusou Vysmátý )
Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Snapshot-2a9211b5-6a9a6ca4
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty29/09/19, 06:42 pm

Válím se smíchy Válím se smíchy asi chce tím pohledem zastrašit soupeře Válím se smíchy a ta vytažená pusa... Válím se smíchy to by chtělo zápis do Guinessovy knihy rekordů Válím se smíchy Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty29/09/19, 08:25 pm

Bože, to jsou ksichty Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty30/09/19, 03:39 pm

Vysmátý Vysmátý Vysmátý Tak to nemá chybu. Některé ty jejich momentky jsou k nezaplacení. Válím se smíchy Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty01/10/19, 09:08 pm

Daniele se pořádně kouřilo z hlavy, když se snažila vymyslet na Alana oblečení...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 001

...popravdě, ale bylo nutné takhle vraždit pohledem tu látku? Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 002

A tady je jedna dokonalá ukázka toho, když se jedna póza díky zapnuté svobodné vůli nevydaří jak by měla Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 004

"Sundejte ji ze mě!" Aneb kdo má z koho vlastně strach Vysmátý ten jeho výraz je k nezaplacení Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty01/10/19, 09:21 pm

Vysmátý Vysmátý Tak to je pecka.
Daniely pohled Válím se smíchy . Musím říct, že bych nechtěla být v kůži té látky. Vysmátý

A Alan... Vysmátý Vysmátý Válím se smíchy , jak se zdá Bellinka by se k němu přeci jen ráda přitulila, konečně se projevila naplno. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty02/10/19, 05:24 am

Vraždit látku Válím se smíchy Válím se smíchy chudák látka! Ještě ty ruce na druhé fotce Vysmátý

A Alanův výraz Vysmátý Válím se smíchy Bellinka vypadá hodně intenzivně zamilovaně Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty09/12/19, 11:06 pm

Tak jsem zase navštívila bunkr a nestačila jsem se divit Vysmátý

Kromě běžného venkovního požáru, který naštěstí nedopadl uhořením obyvatel bunkru Andílek ...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 005

...se mi u našich simíků zjevil ten nejdrzejší mutant ze všech Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 001

Nejenom, že nakráčel do bunkru bez pozvání aniž by ho někdo znal.. ale ještě z nějakých nepochopitelných důvodů skončil ve spodním prádle (raději si nechci představovat, proč se to stalo  Vysmátý ) a neomaleně začal hrát kulečník...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 003

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 004

...a později i začal hrát na housle  Šokovaný popravdě jsem na něj zůstala zírat, když jsem to viděla  Šokovaný tak jsem ho nechala vykopnout přes Oxanu, že dokonce ani nevím jak odešel  Vysmátý (jen na jeho obranu Vysmátý mohlo za to, že tenhle simík byl původně majordomus u mé rodokmenové rodinky... no a jedna z mých dam se do něj tak trochu zamilovala a vzali se Červenám se jenže bohužel, tenhle simík i přes to, že dávno není majordomus... tak občas když pochoduje kolem cizích domů, tak do nich vleze a chová se jako komorník Vysmátý takže by mě ani nepřekvapilo, kdyby se to stalo zas... i když tentokrát jsem už zamkla dveře, tak snad nemá klíče od všech domků Andílek )
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty10/12/19, 09:31 am

Tak to jsou zase pecky. Vysmátý Ten majordomus mě dostal. Drze si napochoduje k někomu do baráku, svlékne se do spodního prádla a jde si zahrát kulečník, jako by se nechumelilo. Vysmátý Vysmátý Vysmátý
Neskutečný, ta hra je kouzelná Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty10/12/19, 07:09 pm

Vysmátý Vysmátý Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy   To je zase nálož smíchu, to je teda drzoun! Trenkáč hrající kulečník a na housle Vysmátý  a jak se u toho tváří Vysmátý
Teď jak to popisuješ, taky jsem měla majordoma, který se oženil s Cassandrou Gothovou a když přišel k někomu na návštěvu, jako první se vrhnul ke sporáku a pro všechny navařil Úsměv to není špatné. Ale nesvlíkal se u toho Vysmátý   představila jsem si, kdyby tak někdo ve skutečnosti přišel k někomu na návštěvu, tam se svlíkl a hrál na housle a kulečník Vysmátý neskutečné!
Napadá mě - nešel si třeba zaplavat? Nemá na sobě plavky? Úsměv   Ti mutanti vlezou všude. Je zajímavé, že do normálního domu nelezou, zato do zabedněného bunkru se vždycky dostanou Chichichi ta hra to snad dělá schválně Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty12/12/19, 02:54 pm

Základy stolování jsou Donovi zcela cizí. Vysmátý
Aneb fotka mimo záběry. Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Z-klady-stolov-n

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Z-klady-stolov-n-2

Cassandry výraz mluví za vše. Dokonce po tom hrozném výjevu ztratila chuť k jídlu Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty12/12/19, 05:44 pm

Hello, taky jsem uvažovala, jestli to nejsou plavky, ale nejsem si moc jistá Vysmátý popravdě, že by se mi ale nejdříve vyvalil ve vířivce a nevšimla bych si toho? Vysmátý Vysmátý je fakt, že by jeho převléknutí pak dávalo větší smysl Vysmátý pak se mi ale téměř do bunkru nastěhoval a kdo ví jak dlouho tam strašil Vysmátý

Teda Jani Válím se smíchy Válím se smíchy náš profesionální balič má koukám taky své mouchy Válím se smíchy myslím, že ho tam měla Cassandra nechat sedět nebo mu na příštím rande měla sehnat profesionálního učitele etikety Válím se smíchy Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty12/12/19, 05:54 pm

Válím se smíchy Válím se smíchy To je teda žrout Vysmátý je vidět, že jídlu holduje úplně stejně, jako simkám Vysmátý zrovna jsem chtěla napsat, že Cassandra má takový konsternovaný výraz na té druhé fotce, to je boží Vysmátý

Lucisab - Vysmátý ať už trenky nebo plavky, je to strašně vtipné Vysmátý náš trenkáč je teda strašně drzý chlap Vysmátý takhle se nakvartýrovat do cizího domu, ještě bunkru Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty12/12/19, 09:53 pm

Jsem nevěděla, že mutanti umí hrát na housle Válím se smíchy A chování Dona u stolu - to mi připomíná některé účastníky pořadu Jak nás vidí svět ... Tydýt
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty26/12/19, 09:04 am

Pár fotek z hraní Vánoční koledy

Scroogeovi na večírku u synovce samou veselostí vypadly zuby

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 A-Christmas-Carol-Sims-466

Na téhle fotce se duch v boji se Scroogem neměl bránit, ještěže jsem si toho všimla a nedala do příběhu tuhle fotku  Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 A-Christmas-Carol-Sims-232

Duch si čte noviny, zatímco si Cratchitovi povídají

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 A-Christmas-Carol-Sims-329

Byla sranda, jak se vždycky všichni seběhli, když se někdo stěhoval

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 A-Christmas-Carol-Sims-42

Scrooge hodnotí děti Bídu a Nevědomost

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 A-Christmas-Carol-Sims-491

Scrooge si dovoluje na ducha, který mu za to následně vynadá

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 A-Christmas-Carol-Sims-496

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 A-Christmas-Carol-Sims-497

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 A-Christmas-Carol-Sims-498

Pár ksichtů gentlemanů z burzy, kteří se nějak při konverzaci nepohodli

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 A-Christmas-Carol-Sims-538

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 A-Christmas-Carol-Sims-546

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 A-Christmas-Carol-Sims-551

Když jsem předělala Scroogeovu pracovnu a usadila tam tyhle pány, najednou začalo hořet křeslo i s tím pánem, ale naštěstí přijeli hasiči z budoucnosti a všechno uhasili Vysmátý   akorát jeden z těch gentlemanů se z toho zcvoknul:

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 A-Christmas-Carol-Sims-724

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 A-Christmas-Carol-Sims-725

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 A-Christmas-Carol-Sims-726

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 A-Christmas-Carol-Sims-727


A tady dojde k odhalení posledního ducha - je to opravdový sim, příjmením se jmenuje přesně podle Dickense - The Ghost of Christmas, křestním jménem (pokud se to tak dá nazvat, pochybuju, že byl pokřtěný) Yet to Come.
Bydlí na hřbitově.
Aspiraci má po vědění, má rád upíry a zombies, nesnáší roboty.
Je pořádkumilovný (10 bodů), docela stydlivý (3 body), aktivní (10 bodů), vážný (1 bod), zlý (1 bod)

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Snapshot-2af6c3c8-cb0f38c3

Takhle vypadá zblízka, bez kápě:

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Snapshot-2af6c3c8-4b0f3ac4

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Snapshot-2af6c3c8-4b0f39e5

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Snapshot-2af6c3c8-2b0f3b76

Ta jeho zlá povaha (i když v knize zlý není, jen z něj jde strach) se projevuje často - všimla jsem si, že má v přáních vidět ducha Ebenezera Scrooge Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 IMAG8005

Tím převlíkáním mě celou dobu štval Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 A-Christmas-Carol-Sims-844

další fotky mi nejdou nahrát, postimage dnes nějak zlobí
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty26/12/19, 10:24 pm

Dost dobrý - vypadlé zuby, hasiči z budoucnosti Válím se smíchy Válím se smíchy A kdyby pode mnou chytlo křeslo, tak bych se spíš zbláznila já než kolegové Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty27/12/19, 12:59 pm

Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy to jsem se nasmála Válím se smíchy Scrooge je tedy číslo Válím se smíchy koukám, že by si měl dávat větší pozor na svoji zubní náhradu Válím se smíchy jinak na té fotce z boje s tím malým duchem to vypadá jako kdyby ho drbal na hlavě Válím se smíchy Válím se smíchy asi byl měl zapracovat na bojové technice Válím se smíchy vždycky mě pobaví, když se v záběrech motají simové co tam nemají co dělat Vysmátý u hořícího křesla a bláznivého gentlemana jsem si málem poprskala počítač Vysmátý Vysmátý jak se tam veleváženě oblečený simík válí po zemi Válím se smíchy Válím se smíchy to nemá chybu Válím se smíchy

Jinak z děsivého posledního ducha jde doopravdy respekt Šokovaný to tetování na puse, typ pleti a oči Šokovaný nechtěla bych ho potkat na tom hřbitově Šokovaný ptž to bych tam pak už zůstala napořád *BYE* a to měl se Scroogem tak špatný vztah nebo chtěl vidět jeho ducha jen tak, i když mu vlastně Scrooge nic neudělal? Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty27/12/19, 07:25 pm

No vůbec by mě doteď nenapadlo, čím to mohlo být, že chtěl vidět jeho ducha, ale teď jsem nad tím přemýšlela, jak ses ptala a vzpomněla jsem si, že jsem je ke konci nechala chvilku hádat kvůli nějakým pózám, jak duch odstrčil Scrooge. Úplně jsem na to zapomněla. Právě jsem se jim dívala do vztahů a ten duch tam má takové to červené krátkodobé naštvání na Scrooge. Ale jinak jsem byla překvapená, když jsem se dívala do vztahů a Scrooge byl s každým tím duchem kamarád Chichichi Mě by z každého toho ducha trefilo, i kdyby byl ten nejhodnější na světě. Stačil by mi jeden pohled a skončila bych v bydlišti třetího ducha, akorát pod zemí Vysmátý SOS

Ti pánové u hořícího křesla mě taky dostali, jakmile odešli hasiči, dala jsem je zpátky sednout na ty křesla a ten, co se válel na podlaze, mě neposlechl, protože měl halucinace (viděl takového toho psychiatra, který ho dal aspoň trochu dohromady a pak jsem mu musela uměle zvýšit aspiraci, jinak bych ten příběh ani nestihla dokončit kvůli jeho zhroucení Zmatený ale nedivím se mu, taky bych z toho byla na nervy). Byla sranda, jak ti druzí dva si tam povídali, jako by se nechumelilo a přitom občas házeli pohledy na toho na zemi Úsměv líbí se mi, jak je ta hra propracovaná, jak simové reagují na procházející simy, nebo na simy, co jsou taky v místnosti. To tomu strašně dodává na realističnosti Úsměv Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty16/01/20, 09:05 pm

Hello plně s tebou souhlasím Úsměv taky mám moc ráda tyhle detaily, kdy simové reagují na jiné, co se zjeví v místnosti Úsměv

Jinak jsem konečně taky vytřídila nějaké fotky z bunkru Vysmátý

Nevím jakým způsobem se dostal Alan k mikrofonu,...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 001

ale asi se v té chvíli cítil jako Hamlet, jenom mu ta lebka chyběla Vysmátý

Alan si s Oxanou už od začátku moc povídat nechtěl...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 002

...a ji to asi pořádně šokovalo

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 003

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 004

Taky tak zbožňujete, když se vám v záběru najednou objeví někdo kdo tam vůbec nemá být? Tady málem byla v Belinčině snu i její teta Vysmátý netuším, proč se Christine rozhodla něco dělat s květinami, které jsou stejně v zimním spánku Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 005

Ale nebylo to poprvé... asi by Chris chtěla, abych jí dala zase více prostoru Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 009

Tady zase aktivně běžela do horního patra ke kulečníku a zasekla se mezi Patrikem a Anabelou, kteří spolu měli vést debatu o kulečníkových koulích Vysmátý tak jsem ji poslala dolů... jenže za chvíli...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 010

...se rozhodl odejít od houslí i Alan a rozsekl mi scénu podruhé Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 011

Nutno podotknout, že z toho už i Belinka chytila skelný pohled Vysmátý a to jsem si myslela, že tahle část bunkru nikoho nezajímá  Vysmátý

Myslím, že mutanti mě nikdy nepřestanou bavit...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 006

...akorát naši obyvatelé už z nich asi začínají chytat vyrážku Vysmátý
"Rejžo! To jsi zase nechala otevřené dveře?!" Vysmátý Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 007

V té chvíli mi bylo siminky z tanečního klubu docela líto  Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 008

Jinak jestli si myslíte, že mé simíky už nepostihují malé nehody, tak se mýlíte  Chichichi Christine asi opravdu touží po větší pozornosti  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 012

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 013

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 014

Chudák z toho pak byla špatná  Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 015

Kromě toho, že David ustavičně ztrácí svoje vlasy, tak už má asi problémy s udržením skleničky...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 016

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 017

...jinak si neumím vysvětlit proč má potřebu se opírat o vlastní sestru při pití Chichichi

Daniela mu to však obratem vrátila, když při přípitku prostrčila skleničku skrz jeho tělo, ale David se stejně nedal a tak jí vrazil svoji sklenku také do hrudníku Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 018

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 018a

Určitě si všichni pamatujete na Alexův nedávný výstup Vysmátý a víte jak reagovala Belinka?

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 018b

V klidu si založila ruce a celou scénu sledovala se širokým úsměvem  Chichichi
"Jen si to kluci vyřešte..."

Jinak Alexovi ve skutečnosti vůbec nepřekáželo, že za ním někdo vlezl do pokoje

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 019

Každopádně Oxana bude muset ještě hodně trénovat s voodoo panenkou...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 020

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 021

...protože místo toho, aby začarovala Patrika, tak sežehla sebe a pořádně si zrušila pohodlí Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 022

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 023

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 024

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 025

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 026

Tomu říkám karma Vysmátý možná to opravdu bylo tím, že tu panenku získal Alan Vysmátý

Jinak Alana později něco opravdu hodně rozhodilo Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 028

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 029

Myslíte, že se dívá na Oxanu? Ani náhodou! V jeho hledáčku byla Anabela Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 030

Jinak ani vánoční focení se neobešlo bez potíží Vysmátý Alex se prostě nechtěl fotit Vysmátý sabotoval prakticky každý záběr svým mračením Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 031

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 032

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 033

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 034

Tak jsem ho potom nacpala k Oxaně, aby měl důvod zuřit Andílek Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 036

Bohužel ani náš mladý pár neměl náladu na fotky Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 035

Naštěstí se do toho později dostali Andílek fotky vám sem pak taky dodám, abyste se mohli mrknout Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty16/01/20, 10:05 pm

Tak to jsou zase perličky Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy

Chudák Christine,chtěla nějakou pozornost a ono nic Vysmátý A ta Oxana a voodoo panenka Válím se smíchy , patří jí to! Zaslouží si to.

Krásné úlovky! Chichichi *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty16/01/20, 10:08 pm

Moc zajímavé záběry, nejvíc mě asi dostala ta mutantka, skleničky skrz těla a potrestaná Oxana Vysmátý Vysmátý A na ty vánoční fotky už se těším !
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty17/01/20, 04:53 am

Perfektní fotky Vysmátý těmi komentáři jsi to všechno tak perfektně vystihl a dodala tomu ještě více vtipu, i když samy fotky o sobě jsou moc vtipné, líbí se mi všechno od začátku až do konce Vysmátý
A dobře Oxaně tak, potvoře! Vysmátý tu panenku jsem ještě nikdy ve hře nezkoušela, zajímavé Úsměv Je sranda, jak simíci někdy nechtějí spolupracovat a dělají problémy při focení a pak nad tím stráví člověk hodinu Zmatený Vánoční fotky vypadají moc hezky! Úsměv jenom je mi Alexe líto, jak se kolem něho obtáčí ta mimozemšťanka. A ještě víc je mi líto, jak tam leží na zemi, doufám, že to nějak dobře dopadne Plačící
Jinak to jeho mračení teď patří k jeho charakteru, aspoň jak se teď ve stáří projevuje v příběhu, takže fotky docela zachycují realitu Chichichi
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty07/02/20, 05:41 pm

Tak přináším něco málo z mého hraní. Vysmátý

Prvně tu mám Petera, jak si hraje na námořníka ve vaně, jeho výraz mluví za vše. Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Hra-ve-van

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Hra-ve-van-2

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Hra-ve-van-3

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Hra-ve-van-4

Taky to máte tak, že když se chcete zahřát u radiátoru strčíte tam prvně zadek? Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Zah-t-zadku

Poslední fotka. Dnešní tučňáci jsou poněkud moderní. Nikdy jsem netušila, že jeví až takový zájem o kosmetické trendy.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Tu-k-a-kosmetika
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty07/02/20, 06:32 pm

Cha Vysmátý  to je perfektní, podařilo se ti to zachytit přesně v tom nejlepším okamžiku Vysmátý   a samozřejmě je super i ta fotka, kde se ohřívá a ten moderní tučňák - Válím se smíchy *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty07/02/20, 10:46 pm

Tak tohle je naprosto boží Válím se smíchy Válím se smíchy líbí se mi jak si hraje ve vaně jako malý, nebo jak se zahřívá u radiátoru Válím se smíchy Válím se smíchy a co teprve ten tučňák módní stylista Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sponsored content





Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 10 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fotky s ksichty a vtipné situace
Návrat nahoru 
Strana 10 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Fotky z hraní TS4
» Fotky z hraní TS2
» Fotky zvířat (TS2)
» Fotky z hraní TS3
» Hellohello: Kolekce příběhů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše fotky z TS2-
Přejdi na: