Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI

Goto down 
+6
Shina
NekoMH
Ludmila
Lucisab
Fidgety
Janika31
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 04. 04. 18
Location : Praha; Libchavy

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty27/12/18, 09:17 pm

Jen bych chtěla podotknout, jak mi někteří v hodnocení vytýkáte že používám moc zadané barvy, já to pojala tak, že mají být dominantní, proto ty místnosti taky tak vybavuji, jinak potom moc nechápu smysl těch barev, proč se zadávají, když stačí aby tam z nich bylo jedno kolečko na obraze :/
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty27/12/18, 09:32 pm

Kajinko96, zjevně jsme si každá vyložily pravidla soutěže po svém - ty máš barvy dominantní, možná podle někoho místy až moc, já jsem se zase s barvami v prvním kole netrefila patrně vůbec ... Taky bych se mohla vzrušovat, že je mi doporučováno použít věci, které v TS2 MO vůbec nejsou a já stahovat nic nehodlám Mrkající Nač ale nechat prchlivost cloumat svým majestátem ? Hlavně klid a nohy v teple ! Pohoda
Návrat nahoru Goto down
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 04. 04. 18
Location : Praha; Libchavy

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty27/12/18, 09:36 pm

Potom tedy nerozumím tomu, proč jsou barvy vůbec zadávány
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty27/12/18, 09:40 pm

Já myslím, že přesně jak píše Ludmila, si to každý vyložil po svém. To je na každém, jak vidí tu estetiku, jak to postaví a jak to ostatní hodnotí. Já třeba ty oranžové kachličky dávám prakticky do každého svého moderního baráku Vysmátý , ale chápu, že pro většinu to bude ne-moderní. To ale neznamená, že jinak ty stavbičky nejsou hezké. Já bych Kajinko tu tvou koupelnu viděla úplně jasně v té soutěži s domem v džungli Láska . Jako, přišlo mi, že to mám nějaké přísné to hodnocení, ale chtěla jsem to odstupňovat "od nejlepšího" (pro mě subjektivně), no Červenám se

Ludmilo, tebe obdivuju, že v TS2 vůbec stavíš MO, to čučím. Ale abych poradila, tak se to dá vykompenzovat. Třeba tím, že je hodně moderní mít jednu stěnu nějakou barvou (třeba tu žlutou, co tam máš) a zbylé tři stěny nějakou neutrální (bílá, světle šedá) a ono to hned "zmodernizuje". Ale nechci ti nějak diktovat, jak to máš stavět, to ne. Pro Tebe

Já třeba pochopila, že ty barvy mají být dominantní ve smyslu "lákání oka" to jest, aby ostatní barvy byly neutrální, tlumenné, ale ne tak, že ty zadané barvy budou na všem. Když máte celou místnost černou nebo bílou a uprostřed křiklavě červenou vázu, tak si jí všimnete hned. Tak jsem to pochopila z pravidel, no.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2731
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty29/12/18, 03:51 am

@Kajinka96
Přesně tak to je, v pravidlech není dáno, kolik každé barvy se tam má použít, Kolikokoli to sepsala hezky. A stejně každý v závěru hodnotí podle svého dojmu, jak interiér působí celkově. Barvy nám určuje hod kostkou a ne každý taky máme ve hře stejné možnosti, stejný nábytek, stejné barvy k použití. Tady v diskuzi na první straně (5.-7. příspěvek shora) jsme se o tom bavili, že místnost nemusí být celá vyplněná těmito barvami, je to na každém, jak to pojme. Já hrozně moc obdivuju, jak ses s tím poprala ty a jak se ti podařilo najít tolik objektů v těchhle barvách a pěkně je k sobě sladit. To je prostě perfektní! Máš to krásné.
I druhá varianta (použít víc neutrálních barev a ty určené použít na míň prvcích) přináší pěkné výsledky.

Ludmi, samozřejmě nestahuj do hry žádné objekty navíc. Když si vypnu ve hře downloady, pokaždé mě šokuje, jak strašně málo možností ve hře je a ty přesto z toho mála umíš vykouzlit tak pěkné a útulné prostory, to ani není možné! Ale mít ještě omezené barvy, tomu pak říkám umění to takhle hezky zkombinovat. Smekám klobouk   *THUMBS UP*   Mně se tvoje domky moc líbí, líbí se mi tvůj osobitý styl. Takový příjemný, útulný.
Přitom tvůrci mohli dát více normálního nábytku, přidat pár odstínů navíc, nebo třeba obyčejné závěsy v různých barvách. Takové běžně použitelné věci. A rozhodně souhlasím s tou hláškou z Císařova pekaře  Mrkající


Ono to hodnocení bývá někdy dost přísné, ale neznamená to, že se lidem naše domy nelíbí - vždyť všechny jsou moc hezky postavené. Jen se to v konečném hodnocení odstupňuje podle dojmu a konkurence je veliká. Moc by mě mrzelo, kdyby se moje hodnocení (nebo hodnocení ostatních) někoho dotklo, v žádném případě to nemyslím špatně a určitě ani ostatní. Ideální je, když je k hodnocení komentář s nějakou konstruktivní kritikou, kolikrát to pomůže se ve stavění zlepšit. Člověk se jí pak může (nebo nemusí) řídit. Není taky řečeno, že se musí všechno přestavět tak, aby to sedělo i ostatním lidem (100 lidí, 100 chutí). Hlavně, že se v tom dobře hraje nám  Mrkající



Jinak jsem se chtěla zeptat, jestli tu kuchyň stíháte postavit? Nepotřebuje někdo prodloužit termín?

Jsou svátky, sice by mělo být hodně volna, ale ani není, s tím vším chystáním okolo a trávením času s rodinou, případně cestováním  Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty29/12/18, 03:38 pm

Hellohello napsal:
@Kajinka96

Jinak jsem se chtěla zeptat, jestli tu kuchyň stíháte postavit? Nepotřebuje někdo prodloužit termín?

Jsou svátky, sice by mělo být hodně volna, ale ani není, s tím vším chystáním okolo a trávením času s rodinou, případně cestováním  Úsměv

Já se bez mučení přiznávám, že to nestíhám Smutný: Ale jelikož nemám ani ťuk (akorát tak rýmu, opět), a manžel si tu teď něco instaluje, mám obavu, že ani prodloužení mi nepomůže Nevím  Takže pokud se neozve někdo další, na mě nečekejte Mrkající

Hellohello napsal:
HODNOCENÍ - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ DRUHÉHO KOLA
Děkuji všem za hodnocení v tomto kole  Úsměv A tady už vidíme výsledek:

1. Fidgety - 14.63 bodů
2. Shina - 14.50 bodů
3. DeiDii - 14.33 bodů
4. Kolikokoli - 14.00 bodů
5. Hellohello - 13.88 bodů
6. Lucisab - 13.5 bodů
7. Janika31 - 13.25 bodů
8. Kajinka96 - 13.13 bodů
9. Ludmila - 12.75 bodů
10. Sarah666 - 12.13 bodů


Velká gratulace!  *BRAVO*

Děkuji za krásné hodnocení, vždy jsem mile překvapena chválou i tím, kam mne vaše body vyšvihnou Andílek A děkuji i za kritiku, člověk se má kam posouvat Mrkající (ano, těch kytek tam bylo asi fakt moc, ale většinou dělám menší koupelny a skleněná příčka mi nepřišla ta pravá)

Placky opět byly rozděleny, Shině samozřejmě zůstává Zlatý stavitel za Podivného souseda Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2731
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty29/12/18, 05:05 pm

To je škoda, Fidgety. Kdyby to přece jen vypadalo, že bys to stihla a potřebovala prodloužit termín, není to problém, stačí říct.
A pokud to nestihneš a budeš se chtít zúčastnit čtvrtého kola, postav si později aspoň prázdnou místnost (kam si pak dodáš kuchyň), ať máš na co navázat s další místností ve čtvrtém kole.
Ještě jednou gratulace *BRAVO*



Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty29/12/18, 05:07 pm

Velká gratulace! Škoda, Fidgety, že to nestihneš, jsem se těšila Plačící
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty04/01/19, 11:31 am

Moc gratuluji, Fidgety! *BRAVO* Je velká škoda, že nestíháš. Na tvoje výtvory se vždycky moc těším Smutný
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2401
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty06/01/19, 09:25 pm

Taky ti chci moc pogratulovat k zaslouženému prvnímu místu *BRAVO* jinak doufám, že se u tebe brzy situace trochu zklidní a budeš se moci zase zúčastnit, tvoje výtvory jsou vždycky moc krásné *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty15/01/19, 03:27 pm

Hellohello napsal:

HODNOCENÍ - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ TŘETÍHO KOLA

Děkuji všem za hodnocení ve třetím kole. Výsledek hodnocení:

1. Kolikokoli - 14.71 bodů
2. Shina + Hellohello - 14.57 bodů
3. Lucisab - 14.43 bodů
4. Kajinka96 - 13.71 bodů
5. Sarah666 - 13.57 bodů
6. Janika31 - 13.38 bodů
7. Ludmila - 13.14 bodů


Všechny kuchyně byly krásné!  *BRAVO*  Těším se na hodnocení dalšího kola Úsměv

Dodatečně gratuluji vítězce i ostatním k jejich výkonu v tomto kole *BRAVO*  Máte ode mě klobouk dolů, já to pomalu dodělávám a ty barvy mi dávají zabrat zatím v tomto kole nejvíc Sakra
Jinak se omlouvám, placky jsem aktualizovala až dnes, přičemž Shina a Hellohello jsou do zítřka ještě zlatými stavitelkami za Podivného souseda Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2731
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty15/01/19, 07:12 pm

Díky za dodání hodnocení, Fidgety Úsměv tohle kolo bude těžké, ještě jsem nezačala stavět, ale už jsem si rozmyslela, co asi tak do té bonusové dám.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty16/01/19, 12:51 pm

Já myslela zatím tu kuchyň s jídelnou Červenám se  K bonusové jsem se zatím nedostala, nevím, co tam dám (i když si myslím, že mě včera něco napadlo, ale nějak se mi podařilo zapomenout, co Chichichi  )

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty20/01/19, 11:29 am

Ahoj:). Po malé odmlce jsem zpět. Byla jsem v Česku slavit dodatečně Vánoce a narozeniny s rodinou. Trošku mě mrzí, že jsem nestihla postavit ložnici a nejsem si ještě úplně jistá, jestli zvládnu i bonusovou místnost. Každopádně zkusím dodělat aspoň mimo soutěž. Úsměv

Btw.: Moc krásná díla děvčata, jak kuchyň, kterou jsem nestihla obodovat, tak i ložnice. Úsměv Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2731
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty21/01/19, 04:42 am

@Janika31 Škoda, že ses nestihla zúčastnit tohohle kola, doufám, že u dalšího to stihneš Úsměv  ale pokud ne, moc ráda se podívám na tvoje dílo i mimo soutěž Úsměv  tvoje stavby jsou vždy hezké a mají unikátní styl. Už se moc těším, až od tebe něco dalšího uvidíme Mrkající


Btw. nemůžu se vynadívat na ty vaše bonusové místnosti! To teda nemám páru, jak se tohle bude hodnotit, opravdu krásná práce! Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2731
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty27/01/19, 03:10 pm

Tak máme uzavřené hodnocení čtvrtého kola Úsměv
Jen připomínám, že dnes je poslední den pro bonusové místnosti v téhle soutěži. Nepotřebuje někdo náhodou prodloužit termín? Zítra se totiž už spouští další hlasování - bonusová místnost.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty07/02/19, 03:27 pm

Ja sa chcem spýtať za chodbu:
1. Môžem si tam dať aj schody, keď po súťaži chcem dorobiť aj poschodie?
2. Spraví sa len vstup a potom ostatok pri robení exteriérovej časti?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty07/02/19, 03:50 pm

@Sarah666, za sebe bych schody nedávala, alespoň ne, pokud je to do soutěže, když je v pravidlech výslovně dáno, že je dům přízemní. Tam, kde je plánuješ dělat, bych dala nějakou dekoraci, kterou pak po soutěži nebudeš postrádat Mrkající Ale poslední slovo má v tomto Hellohello  Červenám se
K bodu dva bych se ale připojila - platí ještě, že ke konci soutěže, půjde přidat i průchozí dveře mezi místnostmi, jak je v pravidlech? Zatím ale ještě to pořadatelem oznámeno nebylo, takže jak píše Sarah666 - zatím jen vstup a později se případně může dům propojit? Aha

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 04. 04. 18
Location : Praha; Libchavy

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty07/02/19, 04:17 pm

@Fidgety Já s tím tak i počítám, že až se bude dávat dům dohromady, bude možné to třeba trochu popřesouvat ty dekorace a vybavení místností, tak, aby to do sebe zapadlo, ale jak jsi psala, v tomhle má slovo @Hellohello, moc si ale neumím představit, že by se to muselo poskládat bez jakékoliv změny, to by pak asi ani nedávalo smysl si myslím, ten dům kdyby nebylo možné to nijak upravit
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty07/02/19, 09:16 pm

Já se tedy dobrovolně přiznávám, že mi to nedalo a vstupní halou jsem si ten svůj výtvor tak nějak propojila *SORRY*
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty08/02/19, 12:50 am

Ja si myslím, že to práveže nemám ako prepojiť, keďže na stene, kam by bol napr. vchod do spálne mám postel a tú nedám inam alebo kuchynský kút. Takže to bude také trochu de..lné- chodiť do kuchyne cez kúpelňnu alebo cez spoločenskú a spálňu :D Hold, kostky byly vrženy Pardon Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2731
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty08/02/19, 02:58 am

TENTO PŘÍSPĚVEK OBSAHUJE INFORMACE O DALŠÍM KOLE A PROPOJUJÍCÍCH CHODBÁCH / DVEŘÍCH

@Sarah666  -  1. v pravidlech je dáno, že dům má být přízemní, zatím tedy schody nedávej. Udělala bych to přesně tak, jak píše Fidgety, zatím si tam dej nějakou dekoraci, kterou pak vyhodíš a dáš místo ní schody. Jakmile soutěž skončí, budeš si moct upravit všechno podle sebe (doufám, že pak přidáš fotky Mrkající ). Hrozně mě baví sledovat, jak se každý dům vyvíjí.
2. Ano, v tomhle kole jen vstupní místnost - jakékoli propojující chodby budete moct dělat v příštím kole  Úsměv   přece jenom by nestálo za nic, kdyby simové museli procházet přes koupelnu. Dům musí být funkční.

@Fidgety - jak píšu výše, v příštím kole se budou přidávat propojující chodby (další malé místnosti navíc, které nám propojí např. obývák s kuchyní, aniž by se muselo chodit přes koupelnu)  - toto je dobrovolné (ne každému se to bude hodit). Kromě toho si samozřejmě každý může dodat klidně jen propojující dveře.
To už záleží na každém, co se mu více hodí. Např. na mém půdorysu mám dotýkající se kuchyň a obývák - určitě mezi tyto místnosti hodím dveře, protože nehodlám chodit přes koupelnu. Ale komu se kuchyň s obývákem nedotýkají, v příštím kole si bude moct přidat chodbu, která propojí například tyto místnosti, ať je dům hezky průchozí. Teoreticky bych mohla natáhnout chodbu už od vstupní haly k obýváku, ale zase bych zrušila okna v kuchyni, což je sice možné (rušit/přesouvat okna můžeme), ale chtěla bych raději denní světlo z této strany, takže je nechám.
Při vyhlášení příštího kola to tam zdůrazním. Zároveň navýšíme i limit na fotky.

@Kajinka96 - přesně jak píšeš, v příštím kole, pokud se rozhodneš přidat chodby, můžeš si samozřejmě přesunout objekty, které dveřím zavazí. I pokud třeba postel brání umístění dveří, je možné ji přehodit. Což je možnost i pro @Sarah666  (jak píše, že zavazí postel nebo kuchyňský kout) - ale tohle samozřejmě není nutné. Takže:  buď využít chodby, nebo propojující dveře.

Je dobře, že se diskuze o tom spustila už teď, asi jsem to ale mohla tady už rozepsat sama už o něco dříve..

@Ludmila - Tohle propojení je naprosto v pořádku Úsměv všimla jsem si, že podobně to má i @Shina.  Takhle je to správně, dům se hezky uzavřel, vše je automaticky průchozí. Nevznikl nám žádný uzavřený vnitřní dvorek (který mohl komplikovat situaci během stavby, třeba v prvních kolech) - v této fázi už toto pravidlo postrádá svůj smysl, protože půdorys je jasně dán a je vidět, že dům už se nikam stáčet nebude. Vnitřní dvorky byly zakázány proto, aby všichni měli stejné podmínky během stavby, kdyby se dům stáčel jiným směrem, mohly vzniknout různé zbytečné komplikace (každý staví jinak, u různých lidí mohlo dojít k úplně jinému výsledku) a toto pravidlo nám pohlídalo, aby k tomu nedošlo nebo aspoň byla menší pravděpodobnost. Naštěstí nám to hezky vyšlo Úsměv

Takže myslím, že teď je pravý čas ke zrušení tohoto pravidla. Podívejte se například na půdorys @Kolikokoli nebo @Kajinka96 - dům se stočil takhle do kroužku a uprostřed je volný prostor. U Koli je vstupní hala dost daleko od obýváku a sim by musel úplně zbytečně projít okolo celým domem. U Kajinky chybí jen kousek - bude mít dvě možnosti. Buď prostor uprostřed vyplní celý chodbou, nebo propojí jen vstupní halu a obývák a uvnitř by pak vznikl malinkatý vnitřní dvorek.
Čímž se vracíme k propojujícím chodbám - v příštím kole bude možnost přidat propojující chodbu, kterou možná právě vy dvě využijete a propojíte tak vstupní halu a obývák - u Koli by tak vznikl větší vnitřní dvorek, ale teď už to ničemu nevadí, protože půdorys je hotový.

Nebojte se na cokoli zeptat, ráda odpovím Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty08/02/19, 06:14 pm

Hellohello Takže teraz si môžem spraviť vnútorný dvor, ktorý zmením na chodbu a spravím zmeny v už vytvorených izbách? Nejaký presun napr. Celej police, chladničky. Nebude to proti pravidlám taká zmena?
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2731
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty08/02/19, 07:33 pm

Sarah666 napsal:
Hellohello Takže  teraz si môžem spraviť vnútorný dvor, ktorý zmením na chodbu a spravím zmeny v už vytvorených izbách? Nejaký presun napr. Celej police, chladničky. Nebude to proti pravidlám taká zmena?

Určitě můžeš Úsměv je na tobě, jestli uděláš vstupní halu podobně jako třeba Shina nebo Kajinka, že propojíš obývák a bonusovou místnost tou vstupní halou, nebo uděláš menší halu a v příštím kole si potom přidáš třeba ještě chodbu, která to vše propojí.
Můžeš přesunout i objekty, není to proti pravidlům. Tyhle kola už máme za sebou, byly ohodnoceny, můžeš si teda v případě potřeby posunout objekty.

Jediné, co zbývá ohodnotit, je v úplně posledním kole dům jako celek. Pak bude na každém, jestli chce dům nafotit znova, nebo jestli dá souhrn fotek všech místností, co už byly.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty09/02/19, 08:54 am

Krásně vysvětleno *THUMBS UP* Mně se naštěstí podařilo ten dům nějak udržet pokupě, takže mi stačí přidat dveře a posunout jen pár věcí. Jen se trochu bojím, jak na to budu skládat střechu, aby to nebyla úplně divočina Vysmátý

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sponsored content





Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Random House Challenge - HODNOCENÍ
» Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ
» Pravidla po pořádání soutěží
» Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint
» Kopie nejmenšího anglického hradu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: