Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Soutěž "Dům Justina Biebera"

Goto down 
+6
Shina
Lucisab
Kolikokoli
soarka
Fidgety
Ludmila
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera"   Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty25/06/19, 10:50 pm

Konečně jsem se odhodlala zveřejnit svůj verdikt i já, jako vždy spíše stručně a jasně :
- soarka - 9 + 4 = 13 bodů - škoda, že kuchyňská linka není dřevěná a místnost s kinem poněkud "řve" do očí, ale zase pěkný nápad se saunou
- Kolikokoli - 10 + 4 = 14 bodů - krásná kuchyň a knihovna, jen ten obývák je na mě moc šedivý
- Lucisab - 10 + 4 = 14 bodů - taky pěkná knihovna, ale tady je zase moc černé
- Shina - 10 + 5 = 15 bodů - co dodat
- Janika31 - 10 + 4 = 14 bodů - pěkná pracovna, šatna, k čemu ale ten paraván v koupelně ? Mrkající
- Hellohello - 10 + 5 = 15 bodů - taky nemám slov
- Fidgety - 10 + 5 = 15 bodů - takřka jako v reálu
- Sarah666 - 10 + 3 = 13 bodů - prádelna pobavila, ale jinak příliš rozlehlé, mnoho dobře zvolených prvků se pak zbytečně ztrácí, někde i celkem málo vybaveno
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera"   Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty26/06/19, 07:35 am

soarka ---
Kolikokoli 4+10 = 14b (chybi vyklenky vedle krbu)
Lucisab 5+9 = 14b
Shina 5+9 = 14b
Janika31 5+8 = 13b
Hellohello 5+10= 15B
Fidgety 5+10 = 15b
Sarah666 5+9 = 14b
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera"   Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty26/06/19, 10:31 am

soarka 4+9= 13b
Moc krásné dílo. Ohromně se mi líbí venkovní posezení, tam by se relaxovalo. Působí to velmi útulně. Dále se mi moc líbí nápad se saunou a pojetí vinotéky je také parádní.
Mrzí mě, že musím strhnout bod za kuchyň, která měla být podle originálu dřevěná a chybí i další dveře. + Nějaké maličkosti mi trošku kazí dojem, ale jinak je tvůj domek velmi krásně pojatý. *THUMBS UP*  Láska

Kolikokoli 4+10 = 14b
Naprosto nádherná práce. Ohromně se mi líbí exteriér, zarostlý dvůr si trefila na jedničku. *THUMBS UP* Interiér je taky božský. Ta kuchyň Láska
Bohužel musím strhnout bodík za ty výklenky Smutný

Lucisab 5+9 = 14b
Tvoje pojetí se mi neskutečně líbí. Zarostlý exteriér, venkovní posezení a co teprve interiér. Moc mě zaujal fialový pokoj pro hosty.  Láska  *THUMBS UP*
Změnila bych akorát tapetu v knihovně na tmavě modrou, zdá se mi spíš více do černa.

Shina 5+10 = 15b
Tady nemám, co dodat. Naprostý skvost.  Láska

Janika31 ----

Hellohello 5+10= 15B
Opět krásná práce, tvůj styl se pozná. Moderna to je tvoje. *THUMBS UP* Obdivuji, jak moc se Ti povedlo napodobit originál. Láska

Fidgety 5+10 = 15b
Jedním slovem nádhera. Vše lahodí oku. Láska  *THUMBS UP*

Sarah666 4+9 = 13b
Tvoje provedení je také moc vydařené. Ohromně se mi líbí exteriér, okolí bazénu, to jsi vystihla naprosto přesně.  Láska
Interiér je také krásně zpracován. Moc se mi líbí ateliér a nahrávací studio. *THUMBS UP*  Jen škoda pár věcí. Smutný
Omítka měla být čistě bílá, pergola místo slunečníku i když chápu, že se Ti typově zdál lepší. Mrkající Dále nevyvýšená kuchyň a pár místností na mě působí trochu ponuře.
Terasu bych něčím lehce oživila, nebo zvolila jinou barvu židlí, které mi tam splývají s omítkou.

---------------------

Chtěla bych jen mimo říct, že všechny soutěžní domky jsou krásné. Každá máme svůj styl stavění a rozdílné nápady a o tom to je. Bodování bylo neskutečně složité a mrzí mě, když jsem někde musela bodík ubrat. Smutný
Takže i tak musím říct, že jsme vítězky úplně všechny za takový náročný dům, protože každé dílo je svým způsobem originální. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera"   Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty26/06/19, 04:37 pm

Svoje hodnocení jsem začala psát už včera a musím říct, že mi to dalo zabrat... dokonce jsem si od něj musela udělat na chvíli odstup... ale už to nebudu natahovat Mrkající přidávám se k ostatním, že všechny domky byly krásné a něčím naprosto jedinečné Láska právě díky tomu zbožňuji tyhle soutěže, protože ačkoliv jsme měla každá stejný vzor, pokaždé z toho vznikl dokonalý originál Láska takže všem tleskám, moc se vám to povedlo *BRAVO* a teď už k samotnému hodnocení, které bylo nesmírně obtížné... Zmatený


soarka 4 + 9 = 13b Exteriér se mi moc líbí stejně jako, jak jsi si poradila s neexistující garáží v TS4. Zahrada je perfektní, tam by se lenošilo... je pravda, že místy se mi do sebe mixuje realistický nábytek s maxisáckým. Je pravda, že i já musím ubrat bodík za kuchyň, která měla být dřevěná a za chybějící dveře, díky tomu, tak bohužel působí tato místnost jak z jiného domu Smutný knihovna se mi také moc zamlouvá, všechno je tam pěkně sladěné a co teprve ta vinotéka! Láska Hudební místnost mi bohužel nezapadá do celkového konceptu moderního domu. Jinak s ložnicí jsi si poradila parádně! *THUMBS UP*

Kolikokoli 4 + 10 = 14b Na první pohled na tvůj domek mi vyrazil dech! Opravdu oceňuji jakým způsobem jsi se snažila připodobnit vybavení domu originálu! Zadané místnosti si jsou opravdu hodně moc podobné! Láska Jen je škoda, že budu muset ubrat bodík za chybějící výklenky v ložnici Smutný

Lucisab ---


Shina 5 + 10 = 15b Exteriér je opět překrásný! Všechno máš v domku pěkně sladěné a musím i tady ocenit způsob jakým ses s tím poprala. Dál opravdu nevím co říct... snad jen nádhera! Láska


Janika31 5 + 9 = 14b Další povedené dílko! Znova se musím jen kochat jak jsi si poradila se zadáním. Je pravda, že dům mi místy přijde větší, ale dokonale to vyváží vybavení. Zamilovala jsem si tvoji verzi chodby, to umístění schodů je perfektní *THUMBS UP* bohužel mi však moc nesedí ta růžová místnost s klavírem. Jinak vinotéka je dokonalá!

Hellohello 5 + 10 = 15b Tohle je opět krásný exteriér! Oceňuji barevnou škálu a obývací pokoj podle předlohy je moc povedený! Láska

Fidgety 5 + 10 = 15b Tak mám pocit, že exteriér se mi líbí u každé z vás, takže ho už raději nebudu komentovat jinak než... nádhera! Láska Jediné co mi možná malinko nesedí jsou ta křesílka kolem ohně před domem, ale to bohatě vyváží zbytek domu Úsměv  Nejvíce se mi líbí kino a obývací pokoj podle předlohy. A co teprve ta lázeňská místnost nebo nahrávací studio! Krása, nemám slov! Láska

Sarah666  4 + 9 = 13b Musím souhlasit s ostatními, že domek působí tmavě. Některé místnosti mi přijdou větší. Oceňuji, že jsi vytvořila i naprostý mišmaš v podobě hudebního salonku (samozřejmě za něj ale body ani neubírám ani nepřidávám Mrkající ). Některé věci mi v domu sedí více jiné méně, například ateliér se mi hodně zamlouvá Láska . Jen je škoda, že jsi třeba v pokoji pro hosty nedala nějaké dekorace na stěny nebo nábytek, takhle to na mě působí prázdně. A bohužel musím i já dát bodík dolů za chybějící pergolu Smutný jinak je to ale moc povedené dílko *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera"   Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty27/06/19, 12:46 pm

soarka - 4 + 8 = 12b - Bohužel strhávám jeden bod za kuchyň, která se od originálu dost liší.
Kolikokoli - 5 + 10 = 15b - Já nevím, ale s těmi "výklenky" v ložnici bych to neviděla jako porušení pravidel. Já sama jsem přemýšlela, jestli nenechám jen rovnou stěnu. Spíš bych tam místo té otevřené komody dala nějakou moderní lavici/sedadlo Mrkající
Lucisab - 5 + 9 = 14b - Velmi pěkné! *THUMBS UP*
Janika31 - 5 + 9 = 14b - Ta obývací část s kuchyní je opravdu nádherná! Mrkající
Hellohello - 5 + 10 = 15b - Naprostá dokonalost! *BRAVO*
Fidgety - 5 + 10 = 15b - Další naprostá dokonalost! *BRAVO* Vysmátý
Sarah666 - 4 + 8 = 12b - Bod dolů dávám za chybějící pergolu. Jinak se mi ale tvoje pojetí líbí, obzvlášť obývací část s kuchyní a ložnice (mimochodem, mám pocit, že ten kýčovitý hudební salonek je obývací místnost v prvním patře před rekonstrukcí Vysmátý)
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera"   Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty27/06/19, 03:09 pm

I já nakonec přidám své hodnocení.. Jen nějak nedokážu být stručná - jelikož chci pochválit všechny nejen plošně v úvodu za to, jak se poprali s náročným úkolem, ale i jednotlivě, a naopak pokud dávám za něco bodík dolů, tak chci uvést proč, vždy mi z toho vyjde román Aha Píšu
Bod za pravidla jsem dala dolů tehdy, pokud se mi zdálo, že se toho sešlo víc, než jen samotné výklenky. Hodnotit to bylo těžké, usledovat všechno, tak snad jsem nikomu neukřivdila  Pardon

- soarka – 4 + 9 = 13 b. - Dům jako takový se mi líbí, bohužel je zde pár nesrovnalostí se zadáním. Kuchyň se mi zdá úplně jiná, celkově hlavní prostor dispozičně úplně neodpovídá (kuchyň by měla být více „za rohem“, tzn. místnost více do hloubky pozemku, nebo hlavní část domu /obývák + knihovna/ naopak užší, prostě aby více vyniklo to „L“). Stejně tak výklenek v ložnici se mi zdá až moc v rohu místnosti. Proto bohužel srážka za pravidla. Pokud jde o dojem, některé místnosti jsou velmi povedené, nad vinotékou úplně slintám, knihovna krásná, místnost s krbem, terasa i hudební salonek taky super. Do stylu domu mi ale vůbec nezapadají ty tmavé koupelny a kino mě taky nenadchlo (já být superstar, chci se v domácím kině pohodlně rozvalit, a kinosedačky by mě neuspokojily).
- Kolikokoli – 4 + 10 = 14b. - Ke stavbě a exteriéru nemám co vytknout, to je paráda a myslím, že dům jsi vystihla na jedničku! Oceňuji rovněž, že je v Maxis stylu (já jsem punťa, a neměla bych na to nervy), takže neřeším takové věci, jako že barva linky by mohla být světlejší. Co mi ale trochu vadí je jídelní stůl ve výhledu v obýváku (ten tam podle mě být nemá) a ratanová sedací souprava, a v ložnici by po stranách krbu měly být výklenky, proto bodík dolů za pravidla. Ostatní místnosti jsou zařízené krásně, jen bych změnila šedý stolek u šedých sedaček a ta růžová křesílka u klavíru mi tam taky nějak nepasují, ale to jsou jen detaily.
- Lucisab – 5 + 9 = 14 b. - Konečně obývák, jak má být! Nejen hodně věrný předloze, ale i celkově moc pěkně doladěný a dopracovaný. Jen pro příště bych jako první zařadila pohledy ze zadání, takhle je těžko lovím, i když ulovila jsem. Jinak je dům moc povedený, většina místností se mi moc líbí, opět vypíchnu vinotéku nebo pracovnu a i šatna se sedačkou mě zaujala. Na druhou stranu mi nesedla moc knihovna, nehodí se mi stylově některá „nemoderní“ schodiště, a ten fialový pokoj bych dala pryč.
- Shina – 5 + 10 = 15 b. - Jo, to je na první pohled on (mimochodem super dveře, škoda že nejsou i pro nízké místnosti, ty mi totiž daly zabrat). A k dokonalému domu, dokonalý interiér, a opět smekám, protože bych nevěřila, že to jde i bez tuny stažených věcí (mně by to teda nešlo).
- Janika31 – 5 + 9 = 14 b.- Stavba zvenku vypadá víceméně v pořádku, jen v patře se mi zdá ta zadní část trochu kratší. Ale styl domu odpovídá a o to šlo. Přízemí se ti moc povedlo, zejména hlavní prostor, knihovna nebo vinárna. Co ale bije do očí je ta růžová a motýlci v předsíni, to mi tak fakt nejde. Chodba v druhém patře mi přijde vyloženě nebezpečná (chybějící zábradlí, v prostoru nízko zavěšené lustry). Bohužel ložnice mi přijde moc velká – je to poznat právě na všech těch výklencích, které moc neodpovídají útulnému dojmu z předlohy. Jinak je i patro zařízeno pěkně, akorát bych posunula jinam dveře do kina – ta přední sedačka se mi zdá moc blízko obrazovky.
- Hellohello – 5 + 10 = 15 b. – Nádhera! Krásně postavený dům, a ještě krásněji zařízený.
- Fidgety - XXX
- Sarah666 – 4 + 9 = 13 b. K stavbě domu asi nemá smysl něco vytýkat, s tím se myslím každý popral, jak mohl, a základní pojetí domu jsi vystihla dobře. I v interiéru je vidět, že jsi se snažila přiblížit originálu, a to dle co nejvíce dostupných fotek i u dalších místností, někde se to povedlo lépe, jindy méně. Moc se mi líbí např. vinotéka, kino (hlavně první záběr), nebo ten „nevkusný“ hudební salonek. O to více mě mrzí ta zapuštěná kuchyň (když už se ti opravdu povedlo udělat dvě úrovně), i ten jídelní stůl, který tam opět nemá být. Stejně tak ta pergola – když vidím, že i v interiéru jsi použila trámy u stropu, věřím, že by sis s ní dokázala poradit lépe. Ten slunečník bohužel mění vyznění celé terasy.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera"   Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty28/06/19, 10:53 pm

Včera jsem na to zapomněla, proto to dnes musím napravit - uzavírám tímto hodnocení této soutěže, teď už jen najít čas na spočítání bodů a zveřejnění výsledného pořadí Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera"   Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty30/06/19, 09:12 pm

Tak po návratu od přítele jsem konečně všechny body sečetla, zprůměrovala a tady jsou výsledky této docela těžké soutěže :
1. místo - Fidgety - rovných 15 bodů !
2. místo - Hellohello + Shina - shodně 14,88 bodů
3. místo - Kolikokoli + Lucisab - taky stejně 14,13 bodů
4. místo - Janika31 - 13,88 bodu
5. místo - Sarah66 - 12,88 bodu
6. místo - soarka - 12,75 bodu.


Gratuluji vítězkám a zároveň obdivuji všechny, co do této soutěže šly. *BRAVO* *BRAVO* Bylo to hodně složité, každá se se zadáním popasovala podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Při hodnocení sice tekly nervy (to tu taky ještě nebylo), ale já doufám,že příští soutěž si užijeme v klidu a prázdninové pohodě Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera"   Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty30/06/19, 10:19 pm

Velká gratulace Fidgety! *BRAVO* jinak všem moc děkuji za krásné třetí místo Pro Tebe každopádně plně souhlasím se vším, co řekla Ludmila Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera"   Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty01/07/19, 12:25 pm

Wow, moc moc děkuji Červenám se Tak krásné hodnocení jsem ani nečekala Andílek A ostatním gratuluji k nádherným domům, byly to opravdu parádní stavby *THUMBS UP*

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera"   Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty01/07/19, 12:29 pm

Moc gratuluji vítězkám! *BRAVO* Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera"   Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty05/07/19, 09:34 pm

Veliká gratulace! :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera"   Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty07/07/19, 02:36 pm

Velká gratulace, Fidgety! Úsměv Pro Tebe
i ostatním - všechny to byly moc krásné stavby. Taky plně souhlasím s Ludmilou Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera"   Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty13/07/19, 11:49 pm

Moc gratuluji, Fidgety, k zaslouženému prvnímu místu! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera"   Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty14/07/19, 07:08 am

Také moc moc gratuluji Fidgety! Pro Tebe Moc se ti to a i vám všem povedlo Láska
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera"   Soutěž "Dům Justina Biebera" - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Soutěž "Dům Justina Biebera"
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE
» Soutěž "Opuštěný dům"
» Soutěž "Tajemná zahrada"
» Soutěž "Malý obchůdek"
» Soutěž - dvougenerační venkovský dům

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: