Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Soutěž "Malý obchůdek"

Goto down 
+4
Hellohello
Lucisab
Kolikokoli
Ludmila
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty13/04/20, 12:02 am

Lucas sa presťahoval do starého domu po svojich rodičoch, ktorý bol už značne spustnutý.
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 TS4-x64-2020-04-12-02-47-51-09
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 TS4-x64-2020-04-12-02-47-05-26
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 TS4-x64-2020-04-12-02-28-39-14
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 TS4-x64-2020-04-12-02-54-23-19
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 TS4-x64-2020-04-12-02-54-16-63
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 12-4-2020-2-30-56
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 12-4-2020-2-34-32

Na Lucasa usmialo šťastie a jeho los v lotérii vyhral 100000! A tak sa vrchol na úpravy domu a hlavne splniť si svoj sen. Po prerábke, kde garáž sa zmenila na malú predajňu kníh s potenciálom pokračovať ďalej.
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 12-4-2020-23-33-59
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 13-4-2020-3-08-28
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 13._4._2020_3-11-52
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 12-4-2020-23-41-19
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 12-4-2020-23-36-45
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 13-4-2020-3-07-59
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 13-4-2020-3-08-09
V oddelenej miestnosti je pracovňa spojená s kútikom na oddych, šachy a počítač.
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 12-4-2020-23-45-46
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 12-4-2020-23-42-21
Spálňa
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 12-4-2020-23-42-58
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 12-4-2020-23-43-15
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 13._4._2020_3-10-52

Prestavaná garáž, kde sa návštevníci môžu osviežiť kávou alebo čajom
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 13-4-2020-3-09-30
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 13-4-2020-3-00-10

Nechýba ani polička s detskými knihami
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 13-4-2020-3-09-47
Lucas upravil aj okolie pre návšetvníkoch aj pre svoje súkromné účely
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 13-4-2020-0-53-40
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 13-4-2020-3-03-18
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 13-4-2020-3-28-31
Je vidieť, že domu chýba ešte ženská ruka. I s tým Lucas počíta a preto si do začiatku nechal okolo 31500+-
Viac fotiek: https://thesims234.forumczech.com/t153-domy-od-sarah666-ts4#7614
Edit: vložila som obrázok, ktorýsom omylom zmazala z postimages


Naposledy upravil Sarah666 dne 19/04/20, 09:39 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty13/04/20, 10:44 am

Další zajímavý příspěvek, to mě těší. Jen já to svoje "veledílo" nějak nemůžu dokončit. Mám jen dům v původním stavu a ne a ne se dostat k přestavbě - doufám, že zítra něco udělám Nevím Počkáte na mě, prosím ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty13/04/20, 05:49 pm

Sarah na tvůj domek se vyplatilo počkat Mrkající to bude zase hodnocení... Zmatený

Jinak Ludmi, určitě počkáme Úsměv už se moc těším na tvoje dílko Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty13/04/20, 08:04 pm

Ďakujem, že ste na mňa počkali a Lucisab díky, ja sa len učím s tou TS4 a stále niektoré veci nejdú podľa predstáv. Ja som prestavbu zvládla za 1 deň, ale fakt som makala jak fretka :) Ludmila, to dáš, určite počkajú aj ďalší :)
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty18/04/20, 02:00 pm

Omlouvám se za zpoždění a děkuji mockrát, že jste na můj soutěžní výtvor počkaly. Slibuji na holý pupek, že se v příští soutěži polepším Mrkající Ale teď už k soutěži :

Lucas se přistěhoval do malého městečka, aby si našel práci, bydlení, lásku, prostě začal žít jako ostatní po ukončení studia. V duši měl sice ještě jeden sen, ale ten se mu zdál neuskutečnitelný, zejména potom, co začal stavět dům a přitom stále nemohl najít práci. Ani levné zařízení domu vesměs z Ikey jeho financím příliš nepomohlo :
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 01

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 02

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 03

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 03a

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 04

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 05

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 05a

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 06

Když už se Lucasova situace začínala stávat kritickou (na účtě měl cca 300 Simoleonů), usmálo se na něj štěstí - v loterii vyhrál 100.000,- ! Po důkladném promyšlení se tedy rozhodl nejen poněkud zútulnit své bydlení, ale i uskutečnit svůj tajný sen - otevřít si malé knihkupectví !
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 07

Jeřábi na tapetě v předsíni prý znamenají naději - že by na lásku ?
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 08

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 09

A hned ho navštívíla krásná Harumi (znáte ze soutěže s půdorysem) :
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 10

Koupelna laděná v pánské modři :
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 11

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 12

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 13

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 14

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 15

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 16

Zatím máme zavřeno, Harumi :
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 17

Jednoduché rozdělení pro zákazníky - v regálech u medvídka knihy pro děti, u obrazu vlkodlaka něco pro milovníky horrorů : :
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 18

Za vějíř se vždy ukrývaly něžné dámy, tedy něco pro ně, u globusu pak něco pro cestovatele :
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 19

A už se prodává :
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 20

Dokonce i trollka se přišla podívat - umí vůbec tato stvoření číst ?
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 21

A ještě na závěr půdorys :
Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 22


Ještě jednou se teda omlouvám za zdržení soutěže Červenám se Pokud by se našel ještě nějaký další opozdilec, klidně se ozvěte. Nejpozději v pondělí bychom tuto soutěž a soutěž s tajemnou zahradou mohly uzavřít a začít hodnotit. A samozřejmě taky uvažovat o něčem dalším, aby nám z toho koronaviru nehráblo Pohoda

A přece jen bych měla ještě jednu poznámku - u někoho najednou nevidím ze soutěžního příspěvku vůbec nic, u jiných jen některé obrázky, čím by to mohlo být ? Nevím
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty18/04/20, 06:24 pm

Máte to nádherné! Já jsem se na stavění moc těšila, bohužel jsem se ale ještě k tomu nedostala. Nejsem si vůbec jistá, jestli to zítra půjde, ale pokusila bych se během neděle něco postavit - jen bohužel nemůžu zaručit, že to stihnu, tak kvůli mně nemusíte prodlužovat . Úsměv   pokud to nestihnu, moc se omlouvám předem Smutný

Zkusila jsem projet příspěvky a myslím, že vidím všechny obrázky.

EDIT: Tak už mám rozestavěno Úsměv myslím, že to nakonec stihnu Čauec
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201 Online
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty19/04/20, 11:07 am

Děkuju za prodloužení! Úsměv

V městečku Desiderata Valley stál už věky tento starý dům. Po mnoho desetiletí zde nikdo nebydlel a pozemek připadl městu. Městská rada dlouho neřešila situaci okolo domu, o kterém se začalo říkat, že tam straší a že ho snad ovládají zlé síly ze zeleného domu na okraji města.

Město se rozhodlo nabídnout dům k prodeji a v případě, že by se nikdo neozval, došlo by k demolici domu. Nakonec se však přihlásil jeden zájemce - Lucas O'Brien - a pozemek docela levně koupil. Nedávno totiž vyhrál v loterii 100 000 simoleonů a jeho snem bylo pořídit si domek, kde by si mohl otevřít malé knihkupectví. Tento dům měl ideální dispozice, Lucase napadlo, že by starou garáž, která doposud sloužila jako skladiště nepotřebných věcí, mohl využít právě jako svůj vysněný obchůdek. Dům prolezlý plísní, pavouky a myšmi vyvolával v Lucasovi i jeho okolí dojem, že by bylo snad rovnou lepší ho zbourat. Nezalekl se však tvrdé práce a pustil se do vyklízení, čištění, malování a zařizování. Povídačky o strašidelném místě se naštěstí vůbec nezakládaly na pravdě - Lucasovi se podařilo dům přestavět do moderní podoby a dnes sem lidé rádi chodí prohlížet a nakupovat knížky.

Dům před proměnou:

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-before-1-2

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-before-5

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-before-7

Po kuchyni se proháněli jen pavouci, myši a podobná havěť.

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-before-3

Stará garáž sloužila jako skladiště nepotřebných a polámaných věcí.

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-before-6

Dům byl opravdu v dezolátním stavu.

Dům po proměně:

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-ext-2

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-ext-7

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-int-1

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-int-2

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-int-3

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-int-4

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-int-6

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-int-7

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-int-10

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-int-12

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-int-13

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-int-14

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-int-17

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-int-19

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-int-20

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-int-21

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-int-22

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-int-22-1

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-int-23

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Bookstore-int-25

Finance:
Počáteční částka: 20 000 simoleonů
Zakoupen pozemek 2x2 za 1600 simoleonů (zůstatek 18 400 simoleonů)
Po postavení starého domu zbylo 419 simoleonů
Pomocí familyfunds přidáno 100 000 simoleonů (zůstatek 100 419 simoleonů)
Konečná částka po rekontrukci: 46 110 simoleonů

Zbytek fotek zde
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201 Online
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty19/04/20, 03:15 pm

To jsem ráda, Hellohello, že ses taky nakonec zapojila ! *THUMBS UP* Pokud se tedy už nikdo další neozve, zítra nejspíš začneme hodnotit Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty20/04/20, 02:10 pm

S Fidgety jsme se shodly, že i tuto soutěž uzavřeme, takže zde jsou pravidla hodnocení :
- hodnotíme 15 body, rozdělenými na max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící pochopitelně nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotíme od 20.4. do 1.5.2020 do půlnoci, pak všechny body sečtu, zprůměruji a zveřejním výsledné pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.

A seznam soutěžících :
- Michaelas
- Lucisab
- Kolikokoli
- Sarah666
- Ludmila
- Hellohello
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty30/04/20, 05:07 pm

- Michaelas 5+10=15 skvělá ponurá atmosféra předím a krásný útulný obchůdek poté
- Lucisab 5+9=14 je to pěkné, ale nějak mi tam přijde, že je tam hodně stylů, např. moderní kuchyně a ratanová sedačka. Samotný obchůdek mi přijde takový prázdný a spíš než jako předělaná garáž působí jako obývák v nějakém starším domku. Ale jinak je to moc hezké
- Kolikokoli
- Sarah666 5+9=14 opět mix stylů, moc se mi nelíbí to modré obložení v knihkupectví, je to hodně výrazná modrá, navíc ani stylem se tam nehodí. Zbytek opět krása.
- Ludmila 5+9=14 tady jediné, co bych vytkla, je střecha :)
- Hellohello 5+10=15 nemám slov, před i po vymakané až na půdu!
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty30/04/20, 06:28 pm

Konečně jsem se dokopala k hodnocení této soutěže :
- Michaelas - 5 + 10 = 15 bodů - krásně splněné zadání *THUMBS UP*
- Lucisab - 5 + 9 = 14 bodů - na mě místy trochu tmavé Nevím
- Kolikokoli - 5 + 10 = 15 bodů - vyšlo Ti z toho moc pěkné knihkupectví s kavárnou *BRAVO*
- Sarah666 - 5 + 9 = 14 bodů - trochu mi vadí ta garážová vrata jako vstup do obchůdku Nevím
- Hellohello - 5 + 10 = 15 bodů - další nádherný obchůdek *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty30/04/20, 08:05 pm

Dcerka má sice kalhoty už nad kotníky, ale co už, šití se odkládá, musím ohodnotit ta vaše skvělá dílka:
- Michaelas – 5 + 10 = 15 b. – Nádhera!  Ten domek je tak útulný, úplně vymazlený, vč. obchůdku. Jak jsem psala, je super, že ses rozhodla nakonec dodělat i verzi „před“, protože pak ta dokonalost ještě vynikla, a navíc i původní verze je perfektně provedená!
- Lucisab – 5 + 9 = 14 b. - Panejo, ten chlapec má štěstí fakt na ruiny! A další skvělá proměna, tentokrát v takovém pěkném moderním pojetí. Jen ratanovou sedačku bych šupla možná spíš ven.
- Kolikokoli – 5 + 10 = 15 b. Páni, dokonce dvojdomek Úsměv Malinko mi tam nesedí ta terasa vzadu, je jak pěst na oko, ale chápu, že to chtělo nějak rozbít masu té střechy. Ale vzápětí mi vzalo dech zařízení knihkupectví, takže vlastně jde jen o kosmetickou drobnost.  
- Sarah666 – 5 + 8 = 13 b. – Výsledný domek je moc pěkný, ale pár věcí mne zarazilo – např. mu přece jen zbylo dost, aby si mohl dovolit do svého obchůdku zbudovat nějaký normální vchod. Stejně tak tapeta s knihami je možná trochu rušivá, ale na druhou stranu se mi líbí, že je očividně myšleno i na dětskou četbu. Mimochodem, zdá se mi to, nebo se domek při přestavbě docela zvětšil (ale za to body dolů nedávám, v pravidlech to výslovně zakázáno nebylo, jen se mi víc líbí pojetí, kdy zůstal půdorys zachován).
(P.S. mimo záznam – možná by to chtělo si trochu pohrát s fotkami, a asi i nastavení grafiky, pokud to tvůj PC utáhne, třeba vyhlazování krajů /nebo jak se to v nastavení jmenuje/ dělá hned jiný dojem Mrkající )
- Ludmila – 5 + 8 = 13 b. – Jaj ty střechy, ale to už se o mě ví, že nefandím ani jedné variantě (moc vysoké, ani úplně placaté). Ale moc se mi líbí zařízení, vč. originálního orientálního zaměření.
- Hellohello – 5 + 10 = 15 b.  – A další skvělý sbor na závěr! A samozřejmě i bezchybná přestavba, myslím, že v tak krásně vyladěném domečku nebude chlapec dlouho sám.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty01/05/20, 05:48 am

Tak jdu na to:

- Michaelas - 5+10 = 15 bodů (Naprosto mě okouzlila kuchyň s obývákem, koupelna, samotné knihkupectví, exteriér, zahrada...   vlastně všechno  Chichichi  Láska fotky před rekonstrukcí mají dokonalou atmosféru!)
- Lucisab - 5+9 = 14 bodů (Opět super fotky před rekonstrukcí, po rekonstrukci potom zajímavá barevná kombinace, interiér působí opravdu maskulinním dojmem, úplně z něj cítím, že to zařizoval chlap, takže perfektně vystihnuto. Líbí se mi pohled přes sedačku do kuchyně. Super přestavba, jen zvenčí mi domek připadá trošku smutný. Knihkupectví je nádherné, hrozně moc se mi líbí ty zakulacené regály a ta točitá rostlina, celkově je to opravdu povedená rekonstrukce)
- Kolikokoli - 5+10 = 15 bodů (Strašně se mi líbí tvar domku, ta červená střecha v kombinaci se světlou omítkou a nápaditá zadní zahrada, jsou tam moc pěkně vyřešené schody na zahrádku s trávou a to posezení s tou popínavou rostlinou na patře - to je prostě nádhera, tam bych seděla furt. Líbí se mi, že je tam soukromí a že i takový malý domek má tak krásné místo na relaxaci.  Láska Otevřená brána úplně vyzývá ke vstupu do obchůdku, který je moc pěkně vybavený, stejně jako samotný interiér domu, vše je krásně propracované.)
- Sarah666 - 5+8 = 13 bodů (Domek je moc hezky vybavený, líbí se mi, jak jsi pěkně vyřešila vrata do garáže před rekonstrukcí, jen by se mi víc líbilo, kdyby Lucas s rekonstrukcí domu vyměnil i je a vytvořil hezčí vstup do obchodu. Bohužel mi nesedí k sobě ty modré odstíny a kachličky na zemi působí neútulně. Ale zato se mi líbí ten regál s knížkami pro děti i ty regály vzadu, jen kdyby měly jinou barvu, než tu ostrou modrou. Zbytek domu je povedený, zvlášť mě zaujal ten koutek s počítačem, působí moc útulně.)
- Ludmila - 5+8 = 13 bodů (Bohužel mi nesedí mix stylů a některé barevné kombinace v domku (kromě koupelny, ta mě zaujala), zato se mi moc líbí to knihkupectví, perfektní nápad s těmi žánry.)
- Hellohello - ---
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201 Online
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty01/05/20, 07:25 pm

- Michaelas: 5+10=15 velmi krásný domek po rekonstrukci, i před má úžasné kouzlo
- Lucisab: 5-10=15 trochu mi nesedí ta gotická okna na původním domku. ale po upravě se mi moc líbí
- Kolikokoli: 5+10=15 nějak jsem nepochopila ty schody, proč je dvorek zapuštěn pod terén? asi bych tam měla trochu klaustrofobii.. ale celkový dojem je skvělý
- Sarah666: 5+9=14 zvenku mi nesedí zadní část o jedno políčko širší než přední, okolí domu je ale hezky upravené. modrá v obchůdku spolu s dlaždičkami na podlaze a bílými stěnami působí studeně. kuchyň je naproti tomu hodně povedená. skvělý nápad s vraty, vstup dveřmi by to ale fakt chtělo..
- Ludmila: 5+9=14 ta střecha, no, není to to pravé ořechové. uvnitř mi občas neladí barvy, hlavně v ložnici, ale třeba koupelna je vydařená a kuchyň se taky povedla. obchůdek s knihami je příjemný a útulný
- Hellohello: 5+10=15 po rekonstrukci skvělý styl jako vždy. původní podoba je zase něco nového, ty krysy, černá kuchyně, lis na víno ( Láska ) a venkovní fotka se studnou - skvělá atmosféra
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty01/05/20, 07:44 pm

Tak se přidávám s hodnocením i já Úsměv

Michaelas 5 + 10 = 15b Moc krásné pojetí před a po. Líbí se mi vybavení domu. Moc útulné Láska Láska  nemám co vytknout Láska

Lucisab ---

Kolikokoli 5 + 10 = 15b Moc zajímavé pojetí před a po. Připadá mi to jak domek někde z Itálie, líbí se mi plazivé květiny na terase. Uvnitř všechno pěkně sladěno, zkrátka krása Láska

Sarah666 5 + 9 = 14b Líbí se mi jak sis poradila s neexistujícími dveřmi do garáže v TS4. Je pravda, že v upravené podobě bych i já byla ráda za změnu na normální dveře. V knihkupectví mi nesedí to modré obležení pod knihami, ale jinak je domek příjemně vybaven. Pěkně sis poradila se zahradou Láska

Ludmila 5 + 9 = 14b Škoda té střechy. Dům byl v původní podobě hodně strohý, což skvěle vystihuje, jak moc potřeboval rekonstrukci *THUMBS UP* . Místy se mi mísí styly, ale do koupelny jsem se přímo zamilovala Láska

Hellohello 5 + 10 = 15b Líbí se mi, jak sis poradila s oběma verzemi domu! Po úpravě se domek úplně proměnil a musím říct, že jsem se zamilovala jak do interiéru, tak do exteriéru! Za mne plný počet Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty01/05/20, 11:26 pm

- Michaelas- 5+10-15B- páči sa mi asi všetko, ten malebný domček, aj keby nemal v sebe obchodík. Láska
- Lucisab 5+10-15B Pekne si ladila k sebe farby,tá mätovo zelená a biela sú super *THUMBS UP* , nemám výhrady, veľmi príjemný domček a aj kníhkupectvo, asi by som len dodala nejaký koberček do spálne
- Kolikokoli- 5+9-14B tá spoločná miestnosť je pekná, ten kuchynskú kútik sa mi páči asi najviac, ale tá spálňa mi nejako nesadla, nejako mi neladí tá farebnosť. Nevím Kníhkupectvo máš vymakané, len okolie pred je na mňa nejaké technické.
- Sarah666-XXX
- Ludmila- 5+8-13B-
Ludmi, ten dom so strechou by vyzeral oveľa krajšie, takto je divný. Ten obchodík- garáž je príliš veľká a pôsobí na mňa veľmi prázdno, možno by bolo fajn dať ešte viacero políc aj do stredu. Ale kúpeľňa je luxusná a pekne si to dozdobila do ázijského štýlu, len celkovo z toho zase necítim ázijský štýl zariadenia *SORRY*
- Hellohello – 5+9-14B mne sa to zdá tuším vymakanejšie pred premenou. By sa nám to hodilo do tej súťaže „Podivný sused“. Páči sa mi obchod po premene, pekne si spravila sedenie, len trochu nepraktické brať knihy zo zadu. Aj dom je pekný, len by som dala ešte niečo do spálne, je trochu prázdna a v kuchyni mi chýbajú tie „proprietky“-varešky, prístroje atď. Pekne si prerobila aj predzáhradku, len by som dala ešte lavičku, aby si mali kde sadnúť a kochať sa.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty03/05/20, 10:52 am

Protože už jsme patrně hlasovaly všechny, co sem přispíváme pravidelně a nikdo další se ohledně prodloužení neozval, máme zde tedy výsledné hodnocení :
1. místo - Michaelas - 15 bodů
2. místo - Kolikokoli + Hellohello - 14,83 bodů
3. místo - Lucisab - 14,33 bodů
4. místo - Sarah666 - 13,67 bodů
5. místo - Ludmila - 13,5 bodů.


Děkuji všem zúčastněným a gratuluji vítězkám *THUMBS UP* Budu ráda, když se opět sejdeme u další soutěže, kterou právě vymýšlím Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty03/05/20, 11:10 am

Gratuluju vítězce a děkuju za bodíky v této supr soutěži. Už se moc těším na tu další :).
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty03/05/20, 01:14 pm

také gratuluji nejen vítězce, jako vždy parádní soutěž *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty03/05/20, 07:14 pm

Krásná soutěž, moc gratuluju! Úsměv Láska
A za sebe chci moc poděkovat za plno milých slov a bodů Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201 Online
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty04/05/20, 08:21 pm

Velká gratulace pro vítězku *BRAVO* a také chci poděkovat za milé hodnocení i krásné třetí místo Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty07/05/20, 10:05 pm

Gratulujem všetkým! Michaelas bola aj mojím víťazom *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty08/05/20, 08:59 am

Strašně moc vám děkuju za body Šokovaný Červenám se Moc se omlouvám, že jsem nestihla hlasování, příště už se napravím Smutný Andílek Ještě jednou moc děkuji, všechny domečky byly krásné Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Malý obchůdek"   Soutěž "Malý obchůdek" - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Soutěž "Malý obchůdek"
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Soutěž "Opuštěný dům"
» Soutěž "Dům Justina Biebera"
» Soutěž "Podzimní dům - farma"
» Soutěž "Tajemná zahrada"
» Soutěž - dvougenerační venkovský dům

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: