Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Fidgety a její stavební archiv

Goto down 
+4
Věrka Veverka
Fidgety
Ludmila
Hellohello
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty01/02/18, 08:38 pm

Chápu to tedy dobře, že TS4 je zaměřené spíše na simí interakce a detaily při vybavování domů, ale venkovní úpravy pozemkůjako různé kopečky, rybníčky atd. stále nejsou možné ? A není to škoda ? Vždyť ve dvojce se to snad dalo od začátku Aha  No, hlavně že se Simíci můžou šmajchlovat ve křoví nebo na majáku ... Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty01/02/18, 10:08 pm

Přesně tak, v TS4 žádné kopečky. Ale třeba je přidají, stejně jako přidali to šmajchlování všude možně (krom uvedeného třeba ještě i v raketě Vysmátý ). Batolata taky nedali do základu, i bazény přibyly později. Bylo to fakt hodně osekané na to, že je to čtyřka Smutný Ale když jsem teď pustila dvojky, tak ta hratelnost je v některých věcech rozhodně příjemnější, tak aspoň v něčem posun. Ale to už je asi na nové téma, srovnávat jednotlivé hry Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty14/02/18, 02:47 pm

Všechny stavby jsou úžasné, ale ten viktoriánský dům, kolej a škola Šokovaný *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty28/08/18, 08:35 pm

Teď jsem na Facebooku zahlédla výzvu k rekonstrukci domku v Sunset Valley, který jsem kdysi přestavěla. Na starém fóru jsem ho myslím měla, ale koukám, že tady jsem si ho zapomněla dát. Takže si dovolím znovu zavzpomínat na mé stavění v TS3 Mrkající

Původní dům vypadal takto:
Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-01

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-02

Když ho Andrew Wallace koupil, rozhodl se pro rekonstrukci. A protože chtěl, aby jeho rodina měla dostatek prostoru, rozhodl se přistavět patro i garáž. Z původního domku tedy zůstaly jen obvodové zdi obytné části přízemí.
Pohled z venku:
Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-03

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-04

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-05

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-06

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-06a

A pojďte dál…
Paní domu, Charlotte Wallace (rozená McKenney), miluje červenou barvu, což je v přízemí cítit, je však tlumena odstíny béžové.
V přízemí se kromě obývacího pokoje s jídelním a kuchyňským koutem nachází i ložnice rodičů.
Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-07

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-08

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-09

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-10

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-11

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-12

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-13

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-14

V patře se pak nachází pokoj jejich dcerky Brittany…
Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-15

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-16

… a pracovna rodičů (Andrew je soukromým detektivem a Charlotte spisovatelkou – její příběhy jsou inspirovány těmi nejzapeklitějšími případy jejího manžela).
Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-17

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-18

Rodinu doplňuje chundelatý hafan Brady. Pokud se nehřeje v pelíšku v zádveří, hlídá rodinu ze své boudy.
Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-19

A protože mi vše tak trvalo, Brittany trochu vyrostla, a s ní se změnil i její pokojík. Teď už nevládne království za sedmero horami, ale rovnou celé galaxii, a sní o tom, být astronautkou.
Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-20

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-21

Závěrečný přehled celého domu.
Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-22

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 New_Valley_02-23

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty28/08/18, 10:24 pm

Moc pěkné, Fidgety, krásná je i proměna dětského pokojíčku v dívčí. A ta vášnivá červená v ložnici, hmm *BRAVO* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty29/08/18, 06:04 pm

Je to moc krásný a útulný dům Úsměv zbožňuju tvůj styl stavění!  Úsměv  *BRAVO*  proměna pokojíčku se taky povedla a pejsánek vypadá hrozně mile. Taky máš hezky popsaný příběh rodiny  *THUMBS UP*  ráda bych si za tu rodinu zahrála.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty29/08/18, 07:17 pm

Moc útulný domeček. Úsměv Hrozně se mi líbí domeček na stromě. Láska
Interiér je moc hezky sladěn. *THUMBS UP* Parádní práce. *OK*
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty29/08/18, 09:08 pm

Úžasná rekonstrukce *BRAVO* je vidět, že i stavění v TS3 nevypadá zle, i když mi ta hra mic k srdci nepřirostla... stejně jako ostatní obdivuji domek na stromě Láska domek se ti celý moc povedl *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty30/08/18, 05:47 pm

Jéé, děkuji, tak to jsem ráda, že se domek, i když z roku "raz dva" líbí Červenám se  Strom s domečkem ve větvích byl super - docela mi v TS4 chybí. Děti si na něm mohly hrát a dospěláci tam měli snad Woohoo interakci (ale to nevím, jestli nekecám Aha  ). Ale jinak ani mě TS3 moc neoslovilo - mělo své plusy (volný svět, nástroj přebarvování apod.), ale jak jsem už tady někde psala, ti simíci byli děsní gumáci Je mi špatně  

Ze stejné doby mám ještě jeden domek, který vznikl chvíli před tím předchozím.  
Původní vzhled:
Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Domek_01_01

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Domek_01_02

Tento cenově dostupný dům je hrdý na svou jednoduchost. Po rekonstrukci se z něj stalo ideální útočiště pro postarší pár, jehož děti již vylétly z hnízda. Nač ve dvou udržovat nákladný pětipokojový dům? Proč raději nestrávit nejlepší léta v poklidu venkovského bydlení?

Při rekonstrukci došlo k rozšíření domu o jednu místnost, čímž dům získal dispozici 2+1. Opravila se dřevěná fasáda a vyměnila okna a dveře. Nezbytné byly samozřejmě i úpravy exteriéru:
Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Domek_01_03

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Domek_01_04

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Domek_01_05

Srdcem domu je kuchyně s kuchyňským koutem, která je průchozí do obývacího pokoje:
Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Domek_01_06

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Domek_01_07

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Domek_01_08

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Domek_01_09

V druhé části domu se nachází skromná ložnice s koupelnou:

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Domek_01_10

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Domek_01_11

Jeden snímek pro přehled:
Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Domek_01_12

Něco k obyvatelům:
Margareth a Richard McKenney jsou manželé už téměř čtyřicet let. Vychovali dvě děti - Charlotte a Kevina, kteří už mají své vlastní rodiny (Brittany, Briana a Celeste). Navzdory malému bohatství, které Richard díky podnikání vydělal, přenechali dům staršímu Kevinovi a nastěhovali se do menšího domku na kraji města. Zatímco Margareth si užívá důchodu a pečuje o domácnost a o malé kotě jménem Nella, které dostala od Brittany, Richard se stále neodvážil předat rodinný podnik Kevinovi. Na svou ženu si ale najde čas vždycky:
Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Domek_01_13

A tím se potvrzují má slova - to že jsem stavěla domek, si pamatuju. Ale na ty simíky ne Smutný Vím jen, že jsem chtěla opravit Sunset Valley celé a obydlet ho mimo jiné touto rodinou. Ale pak přišli čtyřky...

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty30/08/18, 06:15 pm

Další krásný domek a sypatičtí obyvatelé Úsměv  Interiér i exteriér krásně propracované a všechno působí moc příjemně Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty30/08/18, 10:13 pm

Pěkně provedená přestavba, jen se mi pár fotek zdá trochu tmavých - ta druhá fotka obýváku a koupelna, ale asi to bude osvětlením nebo už hůř vidím Mrkající Ale to je taková drobnost, netřeba to více rozebírat. Obyvatelé se mi taky líbí, mám dojem, žes už o nich psala na starém fóru ?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty30/08/18, 10:34 pm

Díky Úsměv A ano, tohle jsou domky z roku 2014/2015 (nebo tak nějak), takže byly už i na starém fóru. Máš dobrého pamatováka Mrkající Už je to historie, to světlo mě tam zlobilo hodně, buď bylo vše tmavé, nebo mi objekty začaly svítit, to bylo někdy naprd Vzteklý

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty31/08/18, 09:41 pm

Moc příjemný domek i obyvatelé Úsměv takže jsi z nich měla rodokmenovou rodinku? Jinak se mi strašně moc líbí koupelna a modrý gauč Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty14/12/20, 12:34 pm

Ty jsi velmi pilná stavitelka ve všech dílech Vysmátý Normálně nestíhám ani prohlížet domy. Ty stavební soutěže si pamatuji, ale už z toho nic nemám. Myslím, že jsem ti za ten viktorián dala max. počet bodů Andílek Protože se ti opravdu povedl.
Teď po letech když vidím tu grafiku, tak tomu nějak nedokážu přijít na chuť. Tehdy mi to nevadilo, protože mě velmi bavilo hrát si se vzory, barvami a s rostlinami, které byly ve trojce opravdu skvělé.
Domečky máš krásný a jsem ráda, že jsme se tu mohly po letech zase setkat Pusinka
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fidgety a její stavební archiv
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení
» Stavební výzva "Rodinný domek pro Fidgety"
» Domečky od Fidgety
» Fidgety stavěla i v TS2
» Lucisab a její výtvory

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 3 :: Vaše domky - TS3-
Přejdi na: