Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Fidgety stavěla i v TS2

Goto down 
+4
Věrka Veverka
Fidgety
Hellohello
Ludmila
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty22/11/17, 09:15 pm

Tak teď jsem ze zvědavosti připnula disk a koukám, že jsem tam našla poklady i z TS2. Takže v rámci nostalgie, která tu panuje musím zavzpomínat asi na první soutežní domek, co jsem kdy stavěla!   Plačící

Nová tvář Krasohlídkova - 1.kolo
Sice už nevím, co se přestavovalo, ale dopadlo to takto:

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_01-01

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_01-02

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_01-03

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_01-04

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_01-05

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_01-06

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_01-07

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_01-08

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_01-09

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_01-10

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty22/11/17, 09:23 pm

Tak tuhle soutěž jsem určitě ještě nepořádala já Mrkající Vyšlo Ti z toho sympatické bydlení, zajímavé downloady, jen škoda, že chybí nějaká fotka z interiéru.
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty22/11/17, 09:27 pm

Nene, tu vyhlašoval Filan - archiv mě pustil jen na seznam soutěží, úvodní příspěvek se mi už bohužel neotevřel, ale to téma zakládal on. Tehdy se podle mě hrálo jen na exteriér, tak ani nevím, jestli interiér vůbec vznikl.

Edit - teď koukám oknem dovnitř, a asi vznikl. Ale fotky jsem měla vytažené jen tyto Smutný

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty23/11/17, 08:10 am

Hezké, moc povedený! :) škoda, že fotky interiéru nemáš zazálohované. Na tuhle soutěž si snad ani už nevzpomínám. Nejspíš jsem se nezúčastnila, protože za Krasohlídkov jsem začala hrát vlastně až nedávno.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty23/11/17, 03:31 pm

Je to rok 2010, v té době jsem ten disk ani neměla, takže se divím, že jsem našla aspoň něco. I když možná někde, v krabicích po stěhování nebo u našich, se možná bude válet nějaké CD se starou zálohou a kdo ví...

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty25/11/17, 03:45 pm

V druhém kole soutěže Nová tvář Krasohlídkova byl za úkol pro změnu pouze interiér. Jedná se o pozemek "U Jezerky 55" a pokud si pamatuji, měl být vybaven pro matku s dvěma syny - puberťákem a batoletem (nebo tak něco, je to sedm let a lovím to z hlavy). Stavělo se s omezeným rozpočtem, ale byly povoleny downloady, což zrovna mě pomohlo, ony některé mají cenu dole, ale využila jsem toho jen u dekorací (postel za simleon by mi přišlo nefér použít).

Nová tvář Krasohlídkova - 2. kolo

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_02-02

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_02-03

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_02-04

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_02-05

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_02-06

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_02-07

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_02-08

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_02-09

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_02-10

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_02-01

Edit - doplněn nadpis

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření


Naposledy upravil Fidgety dne 02/12/17, 11:15 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty25/11/17, 05:37 pm

Tuto soutěž si nepamatuji, asi se mi z ní už neukazovaly obrázky, jak se to stávalo u Imageshacku. Kuchyň mi sice přijde trochu tmavá, ale zato ta ložnice s dětským koutkem je perfektní !
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty26/11/17, 06:59 am

K neuvěření, že tu byl omezený rozpočet. Je tam úplně všechno, včetně dekorací. Ještě větší výzva by bylo maxis-only. Někdy si to můžeme vyzkoušet v nějaké soutěži. Taky si už tuhle soutěž nepamatuju Úsměv v každém případě už je to pěkně dlouho. Ale je to moc příjemný domeček. V některých místnostech by při focení prospělo zapnout světla, možná proto působí trochu tmavě.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty26/11/17, 09:02 am

Jejda, Imageshack, z toho už jsem pak taky starší věci neviděla... 
Však MO byly pak další starťáky, zkusila jsem si to v TS3 i v TS4, a byla jsem překvapená, že to docela i šlo, i když ze začátku jsem z toho hlavně ve čtyřkách byla nešťastná  Zmatený  A k focení se světly jsem se taky nakonec dopracovala, tohle fakt byly moje stavební začátky a domky jsem poprvé fotila snad právě do této soutěže.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Věrka Veverka
Simpařan
Simpařan
Věrka Veverka


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 21. 11. 17

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty26/11/17, 10:43 pm

Pěkné domečky. Ten první na první pokus není špatný. Ten druhý má moc pěkný interier. Jen koukám co bylo downů. Já jsem stále jen MO, tak je to pro mě exotika :D
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty01/12/17, 10:24 am

Já vždy MO začnu, ale pak mám pár oblíbených kousků, co pořád točím dokola, takže všichni mají vše na jedno brdo. Tak začnu stahovat a to je pak už mor Pardon

A další domeček z archivu, pořád ta stejná soutěž - byla na 4 kola...Odhaduju, že mě zůstat zachován půdorys původního domku, a opět se hodnotil jen exterirér. Sice to zase vypadá, že jsem ho i zařídila vevnitř, ale to ve složce opět nemám. Ale já tu zálohu jednou někde vyhrabu  SOS

Nová tvář Krasohlídkova - 3. kolo


Fidgety stavěla i v TS2 Foto_03-01

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_03-02

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_03-03

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_03-04

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_03-05

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_03-06

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_03-07

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_03-08

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_03-09

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty01/12/17, 10:28 am

Moc pěkné, taková spousta zajímavých detailů - altánek, střecha, a to šikmé parkovací stání opravdu funguje ?
Návrat nahoru Goto down
Věrka Veverka
Simpařan
Simpařan
Věrka Veverka


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 21. 11. 17

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty01/12/17, 10:37 am

Jak jsi udělala to šikmé parkování? To by mě vážně zajímalo. Chci to vyzkoušet :) Už moc neumím používat cheaty na stavění, nemáš je někde všechny uložené? Na starém foru bylo jedno pěkné témátko s cheaty a taky s tím jak co stavět.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty02/12/17, 08:47 am

Fíha, další krásný domeček! Vypadá moc útulně s těmi dřevenými okenicemi a hezkou zahrádkou. To parkování mě taky zaujalo, zrovna jsem se chtěla zeptat, jestli funguje a jak se dá vytvořit a vidím, že na to samé se ptají předešlé příspěvky :D Doufám, že je funkční... a pokud jo, tak myslím, že je to to samé, jako když posunu příjezdovku a to auto tak poskočí a pak se objeví na cestě. Taky jsem kdysi zkoušela různě otáčet příjezdovku, ale nepamatuju si, jak to pak fungovalo. Většinou ji nechávám rovně, ale tohlě vypadá moc hezky.


@Věrko - tady v poradně nám Fidgety dala seznam cheatů přímo ze starého fóra Úsměv je to opravdu moc šikovně sepsané, mám to i vytisknuté už asi víc než 10 let (tomu číslu nemůžu uvěřit! Úplně se mi z toho udělalo nevolno :D ).
https://thesims234.forumczech.com/t16-cheaty-pro-ts2#38
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty02/12/17, 10:32 am

Děkuji za pochvaly Úsměv
Jestli fungovalo, si nepamatuju, ono je to opravdu přes sedm let Smutný Matně si vybavuju, že když auto nemohlo vyjet, teleportovalo se na silnici, ale nevím, jestli to bylo TS2 nebo TS3. 
A pokud se nepletu, dalo se stáhnout někde průhledné parkovací stání. Pak jsem zdmi udělala jakoby garáž s cestou a vyplnila to dlažbou, smazala zdi a položila tam to stání (asi přes moveobjects). Ale je to jen teorie, 100% jistá si nejsem.

Nová tvář Krasohlídkova - 4.kolo
Závěrečné kolo mé první soutěže aneb předělávka interiéru jednoho domku z TS2.

Fidgety stavěla i v TS2 Foto_04-01



Fidgety stavěla i v TS2 Foto_04-02



Fidgety stavěla i v TS2 Foto_04-03



Fidgety stavěla i v TS2 Foto_04-04



Fidgety stavěla i v TS2 Foto_04-05



Fidgety stavěla i v TS2 Foto_04-06



Fidgety stavěla i v TS2 Foto_04-07



Fidgety stavěla i v TS2 Foto_04-08



Fidgety stavěla i v TS2 Foto_04-08a



Fidgety stavěla i v TS2 Foto_04-09



Fidgety stavěla i v TS2 Foto_04-10

Trochu divočina, ale co už  Vysmátý

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty02/12/17, 04:37 pm

Moc pěkné! Tvůj styl se mi líbí *THUMBS UP*
A k té šikmé garáži - v tom případě to asi bude TS2. I při posunuté příjezdovce se auto teleportuje na silnici, tak by to stejně mohlo fungovat i u té šikmé. Později to vyzkouším Úsměv Do downloadů dám odkaz na neviditelnou příjezdovku.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Věrka Veverka
Simpařan
Simpařan
Věrka Veverka


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 21. 11. 17

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty03/12/17, 07:34 am

Moc pěkný domeček. Miluji ty barevné okna co jsi tu použila a oranžovou linku mám taky moc ráda. Tygrovaný vzor v ložnici na stěně a na podlaze se mi moc líbí a přemýšlím jestli bych ten koberec byla taky schopná dát tak našikmo aby se nezmršil. Já když posouvala moveobjectem koberce, tak mi vždycky začaly dělat neplechu a nějak podivně svítily. Možná že otočení o 45 stupňů by to dělat nemuselo.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty03/12/17, 11:53 am

Taky se mi ten interiér líbí, sympaticky sladěné MO (jestli se nepletu), možná bych jen tu koupelnu oživila ještě něčím v jiné barvě (třeba ty ručníky).
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty12/12/17, 11:35 am

Děkuji, myslím, že ten poslední opravdu byl MO, sice s haldou balíčků, ale jinak bez staženého bordelu :-D

V TS2 jsem se účastnila ještě jedné vícekolové soutěže, tak pokračuji s lovem v mém archivu Úsměv

Stavby podle předlohy 1.kolo

Dokonce jsem našla "jakés takés" foto předlohy:
Fidgety stavěla i v TS2 P_edloha

A tady už výsledek. Na modernu nejsem moc zvyklá, ty přesahy střechy mě tehdy hodně pozlobily...
Fidgety stavěla i v TS2 Sout_01-01

Fidgety stavěla i v TS2 Sout_01-02

Fidgety stavěla i v TS2 Sout_01-03

Fidgety stavěla i v TS2 Sout_01-04

Fidgety stavěla i v TS2 Sout_01-05

Fidgety stavěla i v TS2 Sout_01-06

Fidgety stavěla i v TS2 Sout_01-07

Fidgety stavěla i v TS2 Sout_01-08

Fidgety stavěla i v TS2 Sout_01-09

Fidgety stavěla i v TS2 Sout_01-10

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty12/12/17, 04:36 pm

Já taky zrovna moc modernu nemusím, ale tvůj domek je hodně zajímavý a moc hezky provedený Mrkající Strašně se mi líbí rybníček s malým můstkem Mrkající A ten bazén je úžasný Láska tvoje zahrádka dodala tomu domku spoustu života Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty12/12/17, 07:37 pm

Opravdu povedená stavba, v TS2 je to dost těžké napodobit, ty novější díly Sims už mají jiné stavební prvky - mně někdy chybí, že takové ploché střechy nejdou udělat trošku tlustší, ale tvoje verze je perfektní, *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty12/12/17, 10:17 pm

Mně se toto dílko taky moc líbí, zajímalo by mě, jak se ti na tu stěnu u bazénu podařilo dát ta malá okna. A ta kombinace zeleně je perfektní !
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty31/12/17, 08:38 pm

Koukám, že mně nějak unikly vaše krásné reakce, takže dodatečně děkuji  Červenám se
Jak co vzniklo, už si nepamatuju, mám už dojmy z TS2 a TS3 místy domotané. Ale ta okýnka byla možná stažená ve třech různých výškách, tak jsem je pak asi jen střídala - na každý kus zdi jedno... Ale je to jen domněnka.


Stavby podle předlohy - 2.kolo

Předloha (zase někde vyštrachaná v kyberprostoru)
Fidgety stavěla i v TS2 P_edloha_2-kolo

A zde již dům v mém podání:
Fidgety stavěla i v TS2 Sout_02-01

Fidgety stavěla i v TS2 Sout_02-02

Fidgety stavěla i v TS2 Sout_02-03

Zahrada nabízí posezení v altánku i relax na laviččce u jezírka pod vrbou..
Fidgety stavěla i v TS2 Sout_02-04

Fidgety stavěla i v TS2 Sout_02-05

... Ale nejlépe se odpočívá v přírodní horké lázni. 
Fidgety stavěla i v TS2 Sout_02-06

A ještě pár pohledů na závěr.
Fidgety stavěla i v TS2 Sout_02-07

Fidgety stavěla i v TS2 Sout_02-08

Fidgety stavěla i v TS2 Sout_02-09

Fidgety stavěla i v TS2 Sout_02-10

Zase to byl jen exteriér. Ale i po těch letech si pamatuju, jak jsem se nadřela. Ta kamenná cestička je totiž vyskládaná ručně kamínek po kamínku. Aneb proč to jde dělat jednoduše, když to jde složitě, že?  Sakra

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty31/12/17, 09:57 pm

To tedy opravdu muselo dát práci, a určitě nejen ten chodník, ale i ten šikmý můstek a altánek (nebo je to snad takový zajímavý download ?) !
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty01/01/18, 07:36 am

Krásný domeček!  A moc pěkné řešení, je vidět, že to nebylo moc jednoduché, hodně stavebních prvků v TS2 chybí. Líbí se mi, jak přesně se ti podařilo napodobit i tu zahradu zepředu, ty keře, rostliny, auto, to všechno je naprosto přesné! Moc obdivuju, jak se ti podařilo dodržet vše podle předlohy, nejlíp, jak to jenom šlo Úsměv
A tenhle download znám a je to opravdu fuška vyskládat celý chodník, umím si představit, kolik to muselo spolknout času.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Fidgety stavěla i v TS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety stavěla i v TS2   Fidgety stavěla i v TS2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fidgety stavěla i v TS2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše domky - TS2-
Přejdi na: