Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Hellohello: Kolekce příběhů

Goto down 
+4
Janika31
NiQush1
visty
Lucisab
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Next
AutorZpráva
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Na Boží hod vánoční ráno - Kapitola 8   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty22/12/23, 04:46 am

Děkuju vám moooc Úsměv  Pro Tebe  Láska   mám obrovskou radost, že se vám tento příběh líbí!  Pro Tebe   na mě to zapůsobilo stejně a jsem ráda, že se to vše podařilo přesně tak, jak si naplánovali a nic to nepřekazilo (což je dost změna oproti jiným příběhům tady  Chichichi a jsem ráda, když vánoční příběhy přinesou něco tak milého, což je tedy nejen v tomto období potřeba) Úsměv   Láska    
A souhlasím - já osobně vůbec nerozumím konzumnímu přístupu k Vánocům, mám pocit, že se tím lidi strašně ochuzují. V tom přece vůbec nespočívá kouzlo Vánoc.  Láska   Nedávno jsem četla článek, jak jsou prý lidi strašně nespokojení s dárky do 500 Kč a dokonce se až urazí... myslela jsem, že spadnu ze židle... mrzí mě, když něco takového čtu, vždycky je mi z toho hrozně smutno a mám pocit beznaděje, kam se ten svět ubírá a jak se společnost mění k horšímu. Nebo nemění a je tomu tak už dlouhou dobu? Nějak nechápu takovou „rozežranost" a rozmazlenost a ještě stížnosti na to, že někdo vynaložil úsilí vybrat pro ostatní dárky, ale ti se cítí tak uraženě a povýšeně, že s nima ještě třísknou?  Smutný  Mám pocit, že si lidi dnes fakt ničeho neváží...
Mám asi štěstí, já jsem nikdy za celý život nebyla s žádným dárkem nespokojená, mě potěší úplně každá věc, každá maličkost a dokonce nemusí stát vůbec nic. A to nejdůležitější, ty nejvzácnější věci na světě, nejde koupit.
Láska  Stromeček  Čekám na Ježíška  

8. kapitola je na světě, přeju vám hezké čtení Mrkající




Na Boží hod vánoční ráno

(G. S. Richmond)



♪ ♫ And all the angels in heaven do sing,
On Christmas Day, on Christmas Day;
And all the bells on earth do ring,
On Christmas Day in the morning. ♪ ♫

—Stará píseň.


https://www.youtube.com/watch?v=gBT98ndumNg



KAPITOLA 8


Když byli všichni dole u ohně, zavládlo velké veselí.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-795

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-800

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-802

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-799

Měli tam i Mariettu; vlastně se neustále vznášela v pozadí...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-805

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-807

...a kvůli tomu zjevně mohlo dojít k děsivému ohrožení připravované snídaně, na níž však dokázala udržet svůj cvičený zrak.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-808

„A ty jsi v tom byla zapojená, Marietto?" řekl jí pan Fernald udiveně, když ji poprvé uviděl. „Jak jsi proboha všechny ty lidi dostala do domu a do postele, aniž bys nás vzbudila?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-809

„Bylo to docela riskantní," odpověděla Marietta se skromnou pýchou, „viděla jsem, jak mají sklon k tomu, být pořádně čilí. Ale pořád jsem se je snažila utišit a naplnila jsem je jídlem tak moc, že nemohli ani mluvit."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-815

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-816

„Nevěděla jsem, jestli vůbec na dnešek zbudou nějaké věci k jídlu,“ dodala –

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-818

–  o této poslední poznámce si Guy pomyslel, že ji může považovat za čistý blaf, protože už celý týden dopředu tajně pekla.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-819


* * *


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-822

U snídaňového stolu, když bylo osm hlav skloněno, vyvstalo toto díkůvzdání, když jej pán domu ne zcela vyrovnaným hlasem nabídl Neviditelnému:

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-830

„Tobě, který jsi k nám přišel toho prvního vánočního dne, žehnáme za tento dobrý a dokonalý dar, který nám dnes posíláš, že na nás nezapomínáš ani v těchto pozdějších letech, ale dáváš nám tu největší radost našich životů v těchto našich věrných dětech."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-831

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-835

Nanina ruka sevřela pod stolem tu Guyovu.
„Nestálo to za to?" řekl jí jeho stisk...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-827

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-829

...a ona s horečným zmáčknutím odpověděla: „Skutečně ano, ale my si to nezasloužíme."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-834

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-825

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-826

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-836


* * *

Bylo pozdní odpoledne, bylo již dávno po báječné vánoční večeři a skupinka se rozprchla, když Guy a jeho matka seděli sami u ohně.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-852

„Kluci“ vyrazili se svým otcem k velké stodole, aby s ním probrali každý detail prosperujícího podniku, který s pomocí neocenitelného pomocníka dosud zvládal řídit.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-870

Carolyn a Nan zdánlivě šly s nimi...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-874

...ale ve skutečnosti první z nich šla navštívit starou přítelkyni z dětství...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-872

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-871

...a druhá si vyprosila koně a sáně a vesele je odvezla sama na jednu důležitou pochůzku, o které neřekla nikomu jinému, jen své matce.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-900

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-903


* * *

Paní Fernaldová seděla ve svém nízkém křesle u krbu, její syn na polštáři u jejích nohou a hlavu měl opřenou o její koleno. Její štíhlé prsty se jemně probíraly hustými prameny jeho vlasů, zatímco naslouchala, jak s ní mluvil o všem v jeho životě a nakonec o jedné věci, na které mu záleželo nejvíc.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-838

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-853

„Někdy jsem už zoufalý a myslím, že bych se jí mohl nadobro vzdát," říkal.
„Ona je tak - tak - nepolapitelná - neznám pro to žádné jiné slovo. Nikdy nedokážu najisto říct, jak si u ní stojím."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-847

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-848

„Příští týden pojede na jih. Budeš se smát, ale domluvil jsem se svým asistentem z kanceláře, aby mi zatelegrafoval, kdyby od ní přišel vzkaz nebo cokoli jiného. Jsou už čtyři hodiny a já jsem od něho neslyšel. Ona – vidíš, nemůžu se ubránit myšlence, že je to proto, že se mě chystá – odmítnout – a –

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-861

– jen to nechce udělat na —

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-860

— Boží hod vánoční!"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-858

Náhle se otočil a zabořil tvář do matčina klína; jeho ramena se proti jeho vůli trochu nadzvedla.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-862

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-863

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-867

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-869

(POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ)




Chudák Guy, je mi ho líto...   dnes končíme trošku smutně. Je od něj pěkné a vlastně i hodně statečné, že přijel domů na Vánoce i přesto, že tím riskuje, že o tu svoji vysněnou dívku přijde, nebo by o ni s tak velkou konkurencí stejně přišel, i kdyby tam jel.

Ještě nás čeká jeden díl, který sem teda dám 25., jak už jsem říkala Mrkající


Přeju vám všem krásné Vánoce, užijte si každý vzácný moment  Mrkající  Láska  
Svítí!  Stromeček  Santa
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty22/12/23, 01:37 pm

To bylo moc krásné, jak tam tak spolu seděli, napřed na pohovkách u krbu a pak u úchvatně prostřeného stolu *BRAVO* :*BRAVO*:Marietta je pěkná tajnůstkářka, když se jí podařilo zcela nenápadně týden dopředu vytvářet takové dobroty ! A požehnání otce rodiny nad slavnostní tabulí vybízí opět k zamyšlení, v čem je vlastně ukryto ono pravé kouzlo vánoc ... Díky moc, Hellohello, za tento nádherný díl, a už se nemůžu dočkat, zda nám prozradíš, co Guy a jeho dívka !
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Na Boží hod vánoční ráno - Kapitola 9   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty25/12/23, 06:01 am

Ludmi, mockrát ti děkuju za tak milý komentář! Nemůžu ani vypovědět, jakou mi udělal velkou radost. Moc ti děkuju za neustálou podporu, strašně moc si toho vážím  Pro Tebe  Láska

Doufám, že jste prožili nádherný Štědrý den a že si moc užijete i další sváteční dny Mrkající  Čekám na Ježíška  Stromeček

Tak jdeme na poslední díl Santa




Na Boží hod vánoční ráno

(G. S. Richmond)



♪ ♫ And all the angels in heaven do sing,
On Christmas Day, on Christmas Day;
And all the bells on earth do ring,
On Christmas Day in the morning. ♪ ♫

—Stará píseň.


https://www.youtube.com/watch?v=gBT98ndumNg



KAPITOLA 9


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-75

Matčina ruka ho hladila po hlavě něžněji než kdy jindy, ale pokud by mohl vidět, oči jí jasně zářily.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-855

Dlouho byli potichu.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-878

Pak se náhle padajícím zimním soumrakem neslo cinkání rolniček na saních, přiblížilo se a zastavilo se u dveří.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-886

Guyova matka mu položila ruce na ramena. „Synku," řekla, „teď tady někdo zastavil. Možná je to poslíček se zprávou z nádraží."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-880

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-879

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-877

Během okamžiku byl na nohou.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-882

Její oči ho sledovaly, když se hnal chodbou pryč.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-883

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-884

Pak vstala a tiše za ním zavřela dveře obývacího pokoje.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-885

Když Guy prudce otevřel vchodové dveře...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-888

...po cestě přicházela vysoká a štíhlá postava v šedé kožešině a širokém šedém klobouku.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-891

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-889

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-890

Oči, jejichž pohled byl již dlouho jeho nejmilejším mučením, se setkaly s očima Guye Fernalda a podívaly se dolů.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-892

Rty jako žádné jiné na světě se v reakci na jeho dychtivé zvolání rozechvěle usmívaly.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-894

A na pikantní mladé tváří vyvstala nádherná barva, která se tak úplně nezrodila ze zimního vzduchu.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-896

Dívka, která byla po dva roky „nepolapitelná“, udělala významný krok a přijela do North Estabrooku v reakci na výmluvný telefonický vzkaz, který toho rána poslala Nan.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-893

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-904

Guy ji pevně držel za obě ruce a vedl ji nahoru do domu –

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-906

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-907

– a ocitl se s ní sám ve stinné hale.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-910

S jediným veselým výkřikem Nan odjela ke stodole.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-899

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-897

Vnitřní dveře byly všechny zavřené. Zatímco Guy žehnal podivuhodné prozíravosti žen v rodině, využil své chvíle.
„To Nan tě přivezla – vidím to. Vím, že ji máš moc ráda, ale – nepřijela jsi jen proto, abys ji potěšila, že – Margaret?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-912

„Ne jen proto."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-916

„Celý den jsem čekal na odpověď. Já - och - zajímalo by mě, jestli" - sbíral odvahu z jejího výrazu, který ho poprvé za celou dobu jeho zkušeností nedokázal udržet daleko od ní -

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-913

-  „troufám si myslet, že ji přinášíš?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-915
 
Pomalu pozvedla tvář nahoru. „Myslela jsem, že je to tak – tak milé od tebe,“ zamumlala, „přijet domů ke svým lidem místo toho, abys – zůstal se mnou. Myslela jsem, že si zasloužíš – to, co říkáš – že chceš –“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-917

„Margaret - ty -"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-919

„Nedala jsem ti žádný vánoční dárek. Budu – já – stačit?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-918

„Jestli ty budeš stačit!... Ach!“ – Byl to ohromný explozivní výdech úlevy a radosti...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-908

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-920

...a když se nadechl, chytil ji a přitiskl blízko k sobě. „Jestli - ty – budeš – stačit!... Dobrotivý Bože!...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-923

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-925

...Docela si myslím, že budeš!"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-926

* * *

„Emeline-"
„Ano, Johne, drahý?"
„Ty – nepláčeš?"
„Ach, ne - ne, ne, Johne!" Jakým požehnáním je někdy hluchota! Ucho nedokáže rozpoznat jemné tremolo, které by mohlo vyprávět příběh až příliš jasně. A v temnotě noci oko nevidí.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-942

„Byl to ohromně pěkný den, že?"
„Nádherný den!"
„Myslím, že není pochyb o tom, že se děti o staré lidi ještě pořád hodně starají."
„Vůbec o tom není pochyb, drahoušku."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-935

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-937

„Je dobré si uvědomit, že ještě jednou všichni spí pod jednou střechou, že? - A k nim ještě jedna navíc. Líbí se nám, nebo ne?"
„Ach, velice, velice moc!"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-934

„Ano, Guy si vedl dobře. Vždycky jsem si myslel, že ji dostane, když vydrží. Fernaldovi vždycky vydrží, ale Guy má špetku temperament – nevěděl jsem, jestli by toho mohl nechat být o kousíček příliš brzo. No - je skvělé si jen pomyslet, že všichni s námi plánují trávit každý Boží hod, že, Emeline?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-938

„Ano, drahý - je to - skvělé."
„No - musím tě nechat jít spát. Byl to dlouhý den a myslím, že jsi unavená. Emeline, máme nejen jeden druhého, ale máme i děti. To je docela šťastná věc v našem věku, že ano?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-939

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-936

„Ano - ano."
„Dobrou noc — vánoční noc, Emeline."
„Dobrou noc, drahý."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-943

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-944

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-940

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-945

[/i]

KONEC.





Tak jsme na konci vánočního příběhu.
Na závěr tu mám ještě pár fotek Guye a Margaret, na které nebylo v příběhu místo Mrkající

Pod jmelím...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-931

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-932

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-933

...a v salonu Úsměv

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-946

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-949

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-951

Jak na ně pořád chodí nahlížet ten kocour  Chichichi

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-952

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-954

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-955

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-957
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty25/12/23, 11:29 am

Krásné zakončení příběhu, a taky nádherný dárek pro Guye ! Láska Jak už bylo řečeno někde výše, Vánoce by neměly být o shánění drahých dárků, ale hlavně o radosti ze setkávání blízkých, o vzájemné pohodě a lásce ... Děkuji Ti, milá Hellohello, za celý tento příběh, který nám všem tak dokonale navodil vánoční atmosféru ! Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 289
Join date : 23. 06. 19

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty26/12/23, 10:52 pm

Dojemný příběh, který ukazuje, že žádné drahé dárky nenahradí osobní setkání. Každá chvíle strávená s blízkými je to nejcennější, co můžeme mít. Dům je krásně zpracovaný a skvěle vyjadřuje teplo domova. Ta blondýnka mi někoho připomíná, nebyla už v nějakém příběhu? A kočka je super 🐱
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Na Boží hod vánoční ráno - Fotky z tvorby   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty27/12/23, 06:55 am

Mockrát vám oběma děkuju za milé komentáře! Pro Tebe Láska  i za krásná slova, která perfektně vystihují smysl Vánoc  *THUMBS UP*   Stromeček  Vždycky mě potěší, když tu najdu nějaký komentář od vás, moc pro mě tato zpětná vazba znamená! Díky, že čtete a komentujete  Pro Tebe  strašně moc si toho vážím a ráda si čtu vaše dojmy Láska  

@Ludmila -  mám velkou radost, že se ti tento příběh líbil a samozřejmě není vůbec zač! Dělám pro vás tyto příběhy moc ráda Úsměv A to já děkuju, že tyto příběhy čteš a za veškerou podporu od samého začátku Pro Tebe

@Havranice - jsem moc ráda za tvůj komentář a díky, že sis taky tento příběh přečetla  Pro Tebe  mám radost, že se ti líbil Úsměv  Ta blonďatá simka je vytvořená přímo pro tento příběh, ale určitě máš pravdu, že je někomu tady v příbězích hodně podobná Úsměv



Mám tu zase pár fotek z natáčení Mrkající  

1. Když jsem začala zasněžovat pozemek, snad skoro všichni simové na to takto typicky zareagovali...
Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-5

... kromě Guye, který si jako jediný hraje s kocourem Peterem Piperem Úsměv
Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-2


2.  Někteří simíci pořádně zlobili a skoro nebylo možné nafotit jejich portréty před světelnou tabulí Vysmátý   zvlášť tihle dva, hrozně dlouho mi trvalo, než zaujali nějakou normálnější pózu.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-221

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-222

Už jsem měla chuť toho jejího manžela vyhodit  Vzteklý  Vysmátý  ale nakonec se umoudřil, jak jste mohli vidět na portrétech v příběhu Úsměv


3. Guy a jeho chobotnicovité chapadla Úsměv

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-319

(ten nechápavý výraz Marian Vysmátý )


4. Marian se nudí a zívá, ale její nálada se v mžiku promění (varování:  výbuch vzteku vypukne za 3...2...1...)

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-302

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-396

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-397

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-398

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-399

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-400

Oliver ji pěkně naštval tím, že chtěl jet k rodičům Vysmátý


5. Ani byste nevěřili, jak těžké je udělat pózu s dotknutím se sima na rameni. Strašně dlouho jsem jí tu ruku nastavovala a její manžel se mezitím narovnal, takže to vypadá, že mu strká prst do ucha Vysmátý   myslela jsem, že puknu, když se to stalo ve hře Vysmátý

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-455

...jenže toho to pěkně rozohilo Chichichi  

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-461

Původně měl s milým úsměvem reagovat na to, že přijede Guy, ale vypadá fotka výše jako milý úsměv? Úsměv

Následovala nepříjemná hádka Úsměv

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-462

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-463

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-464

...kterou ukončil až její odchod Úsměv

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-465


6. Taky jsem po jejich příchodu domů měla problém ty simy srovnat, pořád mi někdo někam odcházel, i když mám vypnutou svobodnou vůli, prostě u sebe nechtěli stát takhle blízko. A Edson měl pořád problém s tím, že kolem sebe nemá místo, tak se tam vztekal a mával rukama Vysmátý  Přitom před sebou má místa habaděj...  Tydýt  no chápete to?

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-552

To spíš Guy by si měl stěžovat, ten je tam skřípnutý někde v rohu Vysmátý a ještě ho Edson práskal svojí rukou do hlavy.  Ale zůstal v klidu, měl přímo andělskou trpělivost  Andílek

Teda až do promluvy s Mariettou Úsměv  

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-557

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-558

Chudák z toho byla celá zdrcená Úsměv

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-561


7. Mezitím jsem scrollovala o něco dál a narazila jsem na rodiče v ložnici a hlavně rozplývajícího se pana Fernalda Úsměv

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-570

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-571


8. Noční hostina Úsměv

Edson žere (s prominutím) jako  Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 1f437  Vysmátý

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-575

Dává si doslova do nosu Vysmátý

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-576

Nemůžu z toho, jak ho sleduje Oliver  Chichichi

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-577

Přímo si podrobně prohlíží způsob jeho žraní Vysmátý

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-579

Drobky lítají po celém stole  Šokovaný

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-581

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-582

Ještěže má nafukovací papulu Vysmátý

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-583

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-584

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-585

No... asi to mají v genech Vysmátý  Šokovaný

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-590

Zvláštní výraz Ralpha Úsměv

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-592

Vypadá, jako by si podmaloval oči  Chichichi

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-593


9. Když jsem zrovna neměla čas dávat pozor na kočku, musela jsem ji zavřít do prázdné místnosti, aby mi nerozdrápala nábytek v domě.  

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-635

Naštěstí tam nebyla sama, společnost jí dělala Margaret, tu jsem tam zavřela taky, aby mezitím neumrzla venku. Takhle to dopadá s většinou simů, se kterýma zrovna něco nefotím  Červenám se  Andílek


10. Další velký problém byl nafotit scénu s Nan a škvírou dveří, přes kterou má prosvítat světlo svíčky Úsměv   musím to zachytit ve správném okamžiku, když se dveře otvírají, takže na to potřebuju svíčku dát do správné výšky, Nan nechat projít dveřmi a pak ji vrátit rychle do správné pózy a to vše zachytit, než se dveře zavřou.
No právě - než se dveře zavřou! Úsměv

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-648

Ale není to tak jednoduché, protože Nan samozřejmě nemůže projít přes svíčku, tak se vzteká  Vysmátý

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-649

A to celé trvá strašně dlouho a opakuje se a opakuje... až se mi nakonec podaří jakž takž správný záběr Zmatený Vysmátý


11.  Moc se mi líbí, jak sebou byli každou chvilku okouzleni Úsměv  bylo to tak milé

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-749


12. Edson a táta v pyžamu...  ve sněhu, brrr. To byla ta scéna, kdy si házeli polštářem, musela jsem je dát ven, kde měli na házecí pózu dostatek prostoru, jinak se samozřejmě vztekali, že nemají dost místa Úsměv ale brodit se holýma nohama ve sněhu, to by byla moje smrt Úsměv  SOS

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-771


13. Nečekané komplikace při nastavování pózy Carol, jak si natahuje neviditelné punčochy, ještě než jsem stihla ji usadit. Nejdřív jeden potížista...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-777

...pak druhý.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-779

Je vidět, že jsou oba manželé opravdu synchronizovaní Úsměv
A to vše stihli během chviličky, co jsem jí nastavovala tu pózu.  Zmatený   a mně tím prodloužili focení  Zmatený  


14. Nan zívající u večeře Vysmátý  „To je ale nuda"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-832

až z toho zapomněla otevřít jedno oko Vysmátý

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-833


15. Guy tak strašně spěchal ven za Margaret, že proběhl zavřenými dveřmi Vysmátý    

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-887

Tuhle pózu mi taky trvalo nafotit dlouho  Chichichi

Ale vše dobře dopadlo a dokonce mu rychle narostl plnovous Úsměv

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 On-Christmas-924


Jinak tato knížka má i své pokračování On Christmas Day in the Evening. Tohle není totiž naposledy, co se rodina takto schází, stane se to u nich běžnou tradicí a pak se budou v tomto domě scházet celé rodiny i s dětmi, takže to musí být opravdu nádherné Vánoce, mít plný dům lidí Úsměv  Láska  
Ten další příběh už vytvářet nebudu, týká se komunity toho městečka a kostela, ale píšu to sem, kdyby si to někdo chtěl přečíst. Vsadím se, že obě tyto knihy inspirovaly v době vydání hodně lidí, aby se takto sešli jako rodina a udělali si na to čas, i když jsou v životě hodně zaneprázdnění. A myslím, že to inspirovalo i sblížení komunity v některých městečcích.

Tak to je pro tentokrát všechno, ale uvidíme se už za pár dní u silvestrovského příběhu  Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty27/12/23, 10:53 am

Teda to jsou mi záběry ! Válím se smíchy Válím se smíchy Komu by se asi líbil cizí prst v uchu, že ano  Vysmátý Někteří Simíci při jídle patrně vyznávají praxi jako v Číně, Thajsku apod. - tam prý pokud po stolujícím nezústane svinčík, tak mu nechutnalo Mrkající Oliver a Ralph to asi neznají, tak jsou z toho na větvi  Chichichi A ty postavy procházející zavřenými dveřmi a "synchronizované" tělesné potřeby manželů, to se taky povedlo !  Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Moje finanční kariéra - Kapitola 1   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty31/12/23, 07:27 am

Ludmi, díky moc za super komentář  Vysmátý vždycky se u vašich komentářů hrozně nasměju a se vším ses trefila úplně přesně  *THUMBS UP* Pro Tebe Láska



VAROVÁNÍ:  klidně přeskočte mé zdlouhavé kecy a scrollujte dolů na příběh Mrkající přeju vám příjemné čtení  Pro Tebe  Přípitek


Jak jsem slíbila, jdu sem dát poslední příběh tohoto roku Úsměv
Pár měsíců zpátky jsem nad tím přemýšlela a žádný jsem neměla přichystaný, došly mi ty jednokapitolové kratší příběhy, vždycky mi na Silvestra vyhovuje nějaký ten kratší. Tak jsem myslela, že to budu muset oželet a tradici porušit a místo toho už načnu novoroční příběh, který bude navazovat dějově na Vánoce a nový rok.

Ale - potom mě napadlo, že vlastně mám příběh hned pod nosem! Jedná se o povídku jednoho z mých nejoblíbenějších spisovatelů vůbec - Stephena Leacocka. Psal krátké povídky, různé vtipné postřehy ze života, satiru společnosti a různých typů lidí. Měli jsme tu knížku Literární poklesky doma a když mi kdysi rodiče z té knížky četli jeden z nejkratších příběhů, už tehdy jako malá jsem mohla puknout smíchem, vzpomínám si na to, jako by to bylo včera Úsměv  Od té doby jsem si v ní četla sama a zbožňovala jsem ji. Vůbec jsem nevnímala, že byla napsaná už na začátku 20. století Úsměv buď je to tak nadčasové nebo já jsem zamrzla v čase někdy před 100 lety, což asi bude taky pravda Vysmátý  Červenám se  Chichichi  Mně tento styl humoru neskutečně sedl, ale nebrala jsem to jako něco, na co si vůbec můžu troufnout s překladem, protože je tam tolik geniálních slovních hříček. Vlastně mě už jednou napadlo něco z toho zkusit udělat v Sims, ale jednoduše jsem si na to netroufala. Ale řekla jsem si nedávno, že to aspoň zkusím, i když se to nikdy nevyrovná tomu perfektnímu překladu, který máme v té naší staré knížce s českým překladem z roku 1966. Ten hrozně obdivuju, protože pro překladatele to v některých povídkách znamená tvořit úplně vlastní příběh, aby to dávalo smysl v češtině a je vidět, že překladatel František Vrba byl hodně sečtělý a zdatný, naprostý mistr. Musím to moc obdivovat, když porovnám originál s překladem.

Přesto jsem se opovážlivě rozhodla se do toho pustit na vlastní pěst a úplně po svém a ani trošku nenahlížet do českého překladu, který máme doma. Prostě tak, jako to dělám u všech jiných knih, které překládám sama. Místy to proto určitě nebude ono v mém vlastním překladu a podání Úsměv Možná to není dobře, protože nejlepší je číst to v kuse a zdá se mi, že moje zpracování v Sims tomu ubere ten švih, který člověk cítí, když to čte přímo nebo to vnímá přímo jako z první osoby Úsměv  Na Silvestra jsem vybrala hned tu první povídku a časem přibudou i další - hlavně ty, kde je aspoň nějaký děj nebo to, co si myslím, že aspoň částečně můžu zvládnout přeložit nebo udělat. Pokud máte rádi tento styl humoru, tak vřele doporučuju celou tuto knížku nebo i jiné od Stephena Leacocka. Už mám od tohoto autora nachystaný svůj překlad i pro nějaké další příběhy, tak se k nim určitě časem dostanu, pokud budete mít zájem Mrkající vím, že to určitě není pro každého. Doufám, že se vám to aspoň trošku bude líbit a zpříjemní konec roku. Kdyžtak se mi nebojte dát vědět, jestli tento styl humoru není pro vás, protože vím, že každému sedí něco jiného Mrkající Úsměv

Pardon za tu dlouhou předmluvu, ale tato kniha má pro mě zvláštní místo v srdci už odmala, tak jsem se neudržela a napsala svoje dojmy - proboha, ty moje kecy jsou snad delší než samotná povídka  Zmatený  klidně to přeskočte (radši dám varování i nahoru  Chichichi ) a jdeme konečně na to! Úsměv



Moje finanční kariéra

(S. Leacock)



Kdykoli vstoupím do banky, nervuje mě to.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-2

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-4

Nervují mě úředníci; nervují mě přepážky; nervuje mě pohled na peníze; nervuje mě všechno.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-3

Ve chvíli, kdy překročím práh banky a pokusím se tam provést transakce, stává se ze mě nezodpovědný idiot.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-101

Věděl jsem to už předem, ale zvýšili mi plat na padesát dolarů měsíčně a cítil jsem, že banka je pro ně tím jediným místem.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-1

Došoural jsem se tedy dovnitř a nesměle se rozhlédl po úřednících. Měl jsem představu, že člověk, který se chystá otevřít účet, to musí konzultovat s ředitelem.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-5

Šel jsem k přepážce označené jako „Účetní“.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-7

Účetní byl vysoký, chladný ďábel.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-8

Už jen pohled na něj mě rozrušil.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-15

Můj hlas byl přímo hrobový.

„Mohu vidět ředitele?" řekl jsem a dodal vážně: „o samotě."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-12

Nevím, proč jsem řekl „o samotě".

„Jistě," řekl účetní a přivedl ho.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-16

Ředitel byl vážný, klidný muž. V kapse jsem svíral svých padesát šest dolarů zmačkaných do kuličky.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-18

„Vy jste ředitel?" zeptal jsem se. Bůh ví, že jsem o tom nepochyboval.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-19

„Ano," odvětil na to on.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-17

„Mohu vás vidět," zeptal jsem se, „o samotě?" Nechtěl jsem znovu říkat „o samotě“, ale bez toho se mi ta věc nezdála samozřejmá.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-30

Ředitel se na mě poplašeně podíval. Cítil, že mu chci odhalit nějaké strašné tajemství.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-21

„Pojďte sem dovnitř," řekl a vedl mě do soukromé místnosti.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-31

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-32

Otočil klíčem v zámku.
„Tady jsme v bezpečí a nikdo nás nebude rušit," řekl; „posaďte se."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-33

Oba jsme se posadili a dívali se na sebe. Nemohl jsem ze sebe vydat hlas a promluvit.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-34

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-35

„Předpokládám, že jste jedním z Pinkertonových mužů," řekl.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-37

Z mého tajemného chování usoudil, že jsem detektiv. Věděl jsem, co si myslí, a to můj stav ještě zhoršilo.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-40

„Ne, od Pinkertonů ne," řekl jsem, jako bych naznačoval, že jsem přišel od konkurenční agentury.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-39

„Abych řekl pravdu," pokračoval jsem, jako bych byl nucen o tom lhát, „vůbec nejsem detektiv. Přišel jsem si otevřít účet. Mám v úmyslu si všechny své peníze uložit do této banky. "

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-44

Ředitel vypadal, že se mu ulevilo, ale byl stále vážný; nyní usoudil, že jsem syn barona Rothschilda nebo mladý Gould.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-41

„Předpokládám, že půjde o velký účet," řekl.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-42

„Poměrně velký," zašeptal jsem. „Hodlám si uložit padesát šest dolarů nyní a pak pravidelně padesát dolarů měsíčně."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-46

Ředitel vstal a otevřel dveře. Zavolal účetního.
„Pane Montgomery," řekl nahlas jízlivě, „tento pán si otevírá účet, uloží padesát šest dolarů. Sbohem."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-47

Vstal jsem.
Na straně místnosti byly otevřené velké železné dveře.

„Sbohem," řekl jsem...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-48

...a vstoupil do trezoru.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-49

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-50

„Vyjděte ven," řekl ředitel chladně a ukázal mi druhou cestu ven.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-52

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-53

Přistoupil jsem k přepážce účetního a rychlým křečovitým pohybem jsem mu strčil kuličku  peněz, jako bych dělal nějaký kouzelnický trik.
Můj obličej byl příšerně bledý.
„Tady," řekl jsem, „uložte to." Zdálo se, že tón těch slov měl znamenat: „Udělejme tuto bolestivou věc, dokud jsme v tom."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-55

Vzal peníze a dal je jinému úředníkovi.
Přiměl mě napsat částku na složenku a podepsat se svým jménem do knihy.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-57

Už jsem vůbec nevěděl, co dělám. Banka mi plavala před očima.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-64

„Je to uloženo?" zeptal jsem se dutým, vibrujícím hlasem.
„Je," řekl účetní.
„Tak chci vybrat šek."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-14

Mým úmyslem bylo vybrat si z toho šest dolarů pro okamžité použití. Kdosi mi podal přes přepážku šekovou knížku a někdo další mi začal vykládat, jak ji mám vypsat. Lidé v bance měli dojem, že jsem jakýsi invalidní milionář.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-58

Napsal jsem něco na šek a vrazil jsem to úředníkovi.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-61

Podíval se na to. „Cože! To si to všechno zase vybíráte?" zeptal se překvapeně.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-63


Pak jsem si uvědomil, že jsem místo šesti napsal padesát šest. Teď už jsem byl příliš daleko na to, abych střízlivě uvažoval.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-65

Měl jsem pocit, že to už nejde vysvětlit. Všichni úředníci přestali psát, aby se na mě podívali.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-67

Z toho všeho trápení jsem po tom lehkomyslně skočil.
„Ano, úplně všechno."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-69

„Vybíráte si své peníze z banky?"
„Každičký cent."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-71

„A už si nic víc neuložíte?" řekl úředník udiveně.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-70

„Nikdy."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-72

Napadla mě idiotská naděje, že by si mohli myslet, že mě něco urazilo, když jsem vypisoval šek, a že jsem si to rozmyslel. Provedl jsem ubohý pokus, abych vypadal jako muž se strašlivě prudkým temperamentem.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-68

Úředník byl připraven vyplatit peníze.
„Jak to chcete?" řekl.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-77

„Cože?"
„Jak to chcete?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-78

„Ach tak" - pochopil jsem, co myslí, a odpověděl jsem, aniž bych se vůbec snažil přemýšlet - „v padesátidolarovkách."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-83

Dal mi jednu padesátidolarovou bankovku.
„A těch šest?" zeptal se suše.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-82

„V šestidolarovkách," řekl jsem.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-87

Dal mi je a já jsem vyběhl ven.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-97

Když se za mnou zhouply velké dveře, zachytil jsem ozvěnu řevu smíchu, který stoupal až ke stropu banky.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-98

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-100

Od té doby už do banky nechodím.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-102

Peníze si nechávám v hotovosti v kapse kalhot a úspory si ukládám ve stříbrných dolarech do ponožky.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-106

KONEC.




Přeju vám krásného Silvestra a zítřejší novoroční den a samozřejmě do nového roku přeju hodně zdraví a štěstí! Přípitek Láska Pro Tebe  

Příště se uvidíme v novém roce, kdy sem dám příběh se záhadou a budou v něm zmíněné Vánoce a novoroční setkání, tak to bude odpovídat tomuto období  Mrkající  mějte se krásně!  Pro Tebe
 Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 289
Join date : 23. 06. 19

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty31/12/23, 09:24 am

skvělý příběh a velmi nadčasový Vysmátý před Vánocemi jsem byla v bance a také jsem si připadala jako nesvéprávný idiot, ostatně jako pokaždé, když přijdu do banky nebo na úřad.. nejvíc jsem se musela smát, když vlezl do toho trezoru Válím se smíchy úplně se v tom poznávám, mám totiž 'talent' vytvářet přesně takové situace Červenám se takže mi příběh udělal radost hned dvakrát, jednak pobavil a také poskytnul útěchu, že v tom nejsem sama, a že 'novodobé' problémy jsou tu vlastně už dávno..

také přeji krásný poslední den roku a těším se na další příběh
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty31/12/23, 01:22 pm

Pěkně jsem se zasmála, to byl příběh opravdu jak dělaný na Silvestra ! Válím se smíchy Válím se smíchy Ty Literární poklesky pana Stephena Leacocka si taky brzo pořídím, vypadá to, že tady máme všichni podobný smysl pro humor Mrkající A co se podobných situací týče, znala jsem jen jednoho pána, který se na úřadech a v bance přímo vyžíval - jeden můj bývalý šéf, který se cítil jako velkopodnikatel, i když měl jen firmu na výkopy a 3 zaměstnance Tydýt Já tam s ním chodívala vždycky s obavami a on "oslňoval" humorem, museli z něho mít podobné pocity jako v tomhle příběhu ...
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2401
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty01/01/24, 04:43 pm

K předchozímu příběhu... To je ale krásná rodina, je radost se na ně dívat když jsou takhle pohromadě  Láska . Jinak chudák Guy... naštěstí to pro něj taky tak krásně dopadlo  Láska  Láska . Zlatá Nan... to byl tak krásný příběh  Láska  Láska  Láska . Jinak máš zcela pravdu o tom, že Vánoce nejsou jen o dávání dárků, mají mnohem větší poselství  Láska

A fotky z natáčení jsou dokonalé jako vždy. Jak si Guy jako jediný hledí kocoura a ne sněhu Vysmátý  A co teprve to šťourání manžela v uchu. Guy je za mě zlatíčko, moc jsem si ho oblíbila, je to moc sympatický simík  Láska . Jak Oliver sleduje Edsona u jídla, to nemá chybu. Čurající rodičové nebo Guy běžící skrz dveře... no to je bomba  Válím se smíchy  Válím se smíchy to jsem se zase nasmála  Válím se smíchy  Válím se smíchy


K novému příběhu: je krásné vidět, jak moc máš ráda tuhle knihu a spisovatele. Vůbec nevadí, že jsi se tolik rozepsala v úvodu, já si vždycky ráda přečtu každé tvoje slovo  Láska

Nový příběh byl sice krátký, ale o to spíše chytlavý a vtipný... jak vstoupil do trezoru  Vysmátý  ani se nedivím, že tam pak nechtěl jít. Sama jsem vždycky hrozná trubka, když jsem nervózní... jednou jsem si kvůli tomu i spletla pánské a dámské záchody... naštěstí jsem na pánech stačila jen vidět prázdné pisoáry a ne něco jiného Zmatený *BYE* Červenám se

Už se moc těším na další nový příběh a všechno nejlepší do nového roku Láska Láska těším se na všechno pěkné co nám přinese Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Moje finanční kariéra - Fotky z tvorby   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty03/01/24, 07:03 am

Nečekala jsem, že se tu sejde tolik komentářů a moc vám za ně děkuju!  Láska  Pro Tebe   Jsem vždycky každé z vás strašně vděčná za tak milá slova   Mrkající Pro Tebe Láska  a vždycky se nasměju u vašich vtipných komentářů nebo si moc ráda čtu veškeré dojmy, které z těchto příběhů máte Úsměv  
Je vtipné, že takové podobné historky se stávají nám všem Vysmátý teda v ten moment to moc vtipné není.  Červenám se  A rozhodně v tom není náš hrdina nebo nikdo z vás sám, mně se to taky děje  Zmatený  Červenám se   Sice jsem nikde ještě nevstoupila do trezoru, ale určitě je to jenom tím, že jsem nebyla nikdy v jeho blízkosti. Jinak to mám taky tak a když to jde, tak se úřadům, bankám, atd. vyhýbám jak čert kříži Vysmátý  i když ani tak mě trapné situace nemíjejí a vždycky bych se nejraději rozpustila do země  Červenám se  Vysmátý  Moc mě pobavily vaše historky  *THUMBS UP*  Láska  a taky mě utěšily v tom, že v tom nejsem sama Úsměv  


Na novém příběhu už pracuju, ale bude to ještě chvilku trvat.
Mezitím jsem opět vyhrabala nějaké ty fotky z tvorby minulého příběhu Mrkající

1. Když se náš hrdina v bance rozhlédl, na první pohled se zabouchl do jednoho pána čekajícího u přepážky  Šokovaný  Vysmátý

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-6


2. Pan ředitel se vůbec netvářil vyplašeně, když ho oslovil hlavní hrdina, byl celý radostí bez sebe...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-20

... což se vzápětí změnilo, když došlo k přepadení!  Bomba

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-23

„Navalte všechny prachy, co tu máte! Pif, paf! Ruce vzhůru!"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-24

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-26

Jenže hlavní hrdina hned v příštím momentu zapomněl, kdo má dát ruce vzhůru...  Zmatený

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-27

Zalekl se svého chování a zpytoval svědomí Vysmátý

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-28

Což zmátlo i pana účetního, toho „vysokého chladného ďábla" Vysmátý

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-29

Připadalo mi neuvěřitelné, že se tohle stane samo od sebe přímo v bance, jak příhodné  Vysmátý



3. Po vstupu do trezoru našeho hrdinu ředitel vykázal ven dost zuřivě...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-51

.. jenže ho poslal ven oknem Vysmátý  musela jsem ho přemístit ručně ke dveřím, ať ukazuje na dveře a ať nemusí náš hrdina proskočit oknem. Ale u dveří nastal problém s focením, protože jsem musela tu pózu opakovat a ředitel ne a ne se rozzuřit jako předtím Vysmátý  věnoval mu naopak tento líbezný úsměv

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-54

už jsem z těch jeho prudkých změn nálad nemohla Vysmátý  


4. Účetní byl opravdu v šoku, když mu vypravěč řekl, že si vybírá všechno z banky, a to až tak, že se k němu otočil zády a tam se asi půl hodiny v kuse divil Vysmátý

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-73

5. Závěrečný „zajímavý" hovor před odchodem z banky  Úsměv

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-75

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-84

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-85

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-86

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Financial-91

A ještě pro zajímavost, vůbec mě nenapadalo, jakého sima vytvořit pro tohoto vypravěče příběhů, tak jsem se rozhodla, že ho udělám podle spisovatele a trošku jsem se jeho reálnou fotkou inspirovala. Doufám, že by mu to nevadilo  Červenám se  
Většinou dělám simy podle svojí představy a popisu v knize, když tam nějaký je, ale samozřejmě člověk míní a limity v CAS mění a ne vždycky se mi to povede tak, jak bych si představovala  Zmatený  Úsměv  
Toho sima budu používat i pro další povídky z jeho knih, kde bude nějaký vypravěč Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2401
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty03/01/24, 05:57 pm

Ta banka, to je teda pořádně kouzelné místo Válím se smíchy Válím se smíchy jak se zabouchl na první pohled do nějakého pána Válím se smíchy a co terpve to jeho přepadení bez skutečné pistole Válím se smíchy Válím se smíchy a co teprve ředitel a jeho ukazování směrem z okna Válím se smíchy ještěže náš hrdina nenásledoval jeho pokyny Válím se smíchy Válím se smíchy nevím čemu se smát dřív, to je bomba Válím se smíchy Válím se smíchy každá fotka je perla Válím se smíchy

Jinak bych řekla, že by to autorovi nevadilo, že jsi se inspirovala v něm Láska krásně jsi ho ztvárnila a to je v ts2 vždycky to nejtěžší, připodobnit se někomu Zmatený moc se ti to povedlo a těším se na další setkání s vypravěčem Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty03/01/24, 08:46 pm

No, opustit banku oknem by se asi nechtělo nikomu Vysmátý Ovšem zamilovat se v bance, a ještě navíc do chlapa, to měl hlavní hrdina zajímavé myšlenky  Chichichi A myslím, že podoba se spisovatelem se Ti moc povedla, Hellohello, ráda ho zase uvidím v dalším příběhu !  *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Catherinino pátrání - Kapitola 1   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty05/01/24, 06:04 am

Děkuju za super komentáře Vysmátý Láska  Pro Tebe  jste moc milé!   Pro Tebe
V budoucnu tu určitě nějakých pár příběhů od něj přibude Mrkající ale nebudou všechny veselé, některé jsou i dost smutné. Škoda, že s některými si prostě v simíkách neporadím, protože mě nenapadá, jak to udělat, ale zkusím aspoň nějaké, které myslím, že by mohly jít.

A teď už první díl prvního příběhu tohoto roku, tentokrát delší než obvykle. Bude toho asi 9 kapitol.
Přeju vám hezké čtení   Pro Tebe Mrkající  




Catherinino pátrání

(J. S. Le Fanu)


KAPITOLA 1


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-68

PŘEDSTAVTE si sami pro sebe starý, nesourodý dům z červených cihel s všelijakými náhodnými rohy a štíty tu a tam, to vše svázané a držené pospolu břečťanem, a máte Craymoor Grange. Byl postaven dávno před dobou královny Alžběty a říká se, že tato proslulá panovnice v něm přespala při jedné ze svých královských cest – ale kde vlastně nespala?

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-1

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-7

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-8

Stále zde ještě přetrvávaly některé pozůstatky z dávno minulých věků, i když byl značně modernizován a v pozdějších dnech k němu byly přistavovány další části. Mezi ty starší patří varna a prádelna – říká se, že prý dřívější jídelna a plesový sál. Tento poslední z výčtu je pozoruhodný především obrovským klenutým oknem, jaké vídáte v kostelech, s pěti barvami.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-9

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-12

Když jsme přicestovali do Grange, toto okno bylo částečně zabedněné...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-10

...a před ním až do jedné třetiny jeho výšky bylo dřevěné pódium, nebo plošina, na které stál těžkopádný mandl, ponechaný tam, předpokládám, posledními nájemníky domu. O těchto posledních nájemnících jsme věděli velmi málo, protože to bylo už tak dlouho, co byl dům obydlen, že si to ani nejstarší úřady ve vesnici nepamatovaly.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-11

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-13

Ve vesnickém kostele v Craymooru však stálo několik polorozpadlých pomníků, které na sobě nesly postavy a erby rytířů a dam ze „staré rodiny“, jak říkali vesničané; ale nápisy byly sedřené a téměř nečitelné a nějakou dobu jsme se nikdo z nás nenamáhal je luštit.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-419

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-420

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-421

* * *

Poprvé jsme přijeli do Craymoor Grange v létě roku 1849...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-19

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-20

...můj manžel to místo objevil na jedné ze svých toulek a zalíbilo se mu.


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-15

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-16

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-18

Zpočátku jsem si s jistotou myslela, že z něj nikdy nemůžeme udělat náš domov, bylo to tak zchátralé a rozpadlé...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-69]

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-22

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-23

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-24

...ale ještě než přišla zima, provedli jsme několik oprav a úprav...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-62

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-63

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-25

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-26

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-35

...a pokoje se staly docela příjemnými.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-33

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-34



* * *

Jelikož naše rodina byla malá, omezili jsme se hlavně na nejnovější část domu...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-48

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-55

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-56

...a starší pokoje jsme nechali napospas myším, prachu a tmě.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-70

Využili jsme však dva ze starých pokojů, jeden jako pokoj pro služebnictvo a druhý jako extra náhradní pokoj pro případ mnoha návštěvníků.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-83

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-85

Za sebe přiznávám, i když doufám, že nejsem ani nervózní, ani pověrčivá, že bych raději spala v „našem křídle“, jak jsme nazývali část domu, kterou jsme obývali, než v kterémkoli z těch starých pokojů.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-30

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-27




* * *


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-60

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-61

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-58

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-78

Když k nám přijela Catherine l'Estrangeová na naše první Vánoce v Craymooru...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-72

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-73

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-71

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-75

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-76

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-136

...zjistila jsem, že ji žádné takové podobné představy netrápí, když prohlásila, že má ráda záhadné staré pokoje s trámovými stropy a hlubokými sedátky u oken, takové, jako ty naše...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-87

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-86

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-91

...a prosila, abychom jí dovolili ubytovat se v té rezervní komnatě.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-89

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-82

Na to jsem ochotně přistoupila, protože jsme měli několik hostů a potřebovali jsme všechny dostupné pokoje.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-84

Protože můj příběh souvisí hlavně s Catherine l’Estrangeovou, myslím, že bych o ní měla povědět více. Byla to stará přítelkyně mé dcery Elly ze školy a v době, o které mluvím, jí bylo jednadvacet a byla to ta nejveselejší dívka, jakou jsem kdy poznala.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-77

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-79

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-80

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-81

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-74

Pobývala u nás jednou nebo dvakrát předtím, než jsme přišli do Grange, ale tehdy jsme neznali žádné další podrobnosti o její rodině, kromě toho, že její otec byl indický důstojník a že on i její matka oba zemřeli v Indii, když jí bylo asi šest let a byla ponechána v péči tety žijící v Anglii.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-31

Nyní, po dlouhé, a obávám se, že i únavné předmluvě, přicházím ke svému příběhu.
V předvečer nového roku 1850 Catherine velmi silně bolelo v krku a byla nucena proti svému úmyslu zůstat celý den v posteli a vzdát se našeho malého večerního veselí.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-96

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-122

Kolem 6 hodin večer jí Ella donesla čaj a protože se bála, že se bude nudit, nabídla se, že s ní toho večera zůstane.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-97

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-99

O tom však Catherine nechtěla ani slyšet.
„Jen jdi a bav svou společnost," řekla se smíchem, „a nech mě o samotě; cítím se velmi líně a myslím, že půjdu spát."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-103

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-102

Protože předchozí noc toho moc nenaspala, Ella si myslela, že to bude to nejlepší, co může udělat; tak vyšla ven dveřmi na chodbu a nejprve položila noční lampu na stolek za dveřmi, které se otevíraly do prádelny, aby jí nesvítila do obličeje.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-104

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-105

Znovu už Catherinin pokoj nenavštívila...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-107

...dokud jí to asi v půl jedenácté nepřipomněl můj syn George.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-110

Pak zaklepala na dveře...


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-111

...a když nedostala žádnou odpověď, tiše je otevřela a přistoupila k posteli. Catherine ležela docela nehybně a Ella si myslela, že spí.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-112

Vrátila se proto do salonu, aniž by ji rušila.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-113

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-116

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-119

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-120

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-125

Protože byl Silvestr, zůstali jsme vzhůru, „abychom viděli starý rok odejít pryč a nový rok přijít“ a za pár minut dvanáct jsme se všichni shromáždili kolem otevřeného okna na schodech, abychom slyšeli zvonit zvony z vesnického kostela.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-126

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-128

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-132

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-130

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-131

Všichni jsme bez dechu poslouchali, jak hodiny v hale odbíjely dvanáctou...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-133

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-127

... když se domem náhle ozval pronikavý výkřik, který způsobil, že jsme sebou všichni polekaně trhli. Věděla jsem, že to může vycházet pouze z Catherinina pokoje, protože všichni sluhové byli shromážděni u okna pod námi a poslouchali zvonění stejně jako my.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-135
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2401
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty05/01/24, 06:31 pm

Šmankote, jak tohle jenom dopadne Šokovaný co se v tom starém pokoji asi přihodilo Catherine Šokovaný jsem napnutá jak kšandy Šokovaný jinak se nemůžu vynadívat na ten dům (takhle členitá budova... to ti muselo dát strašně moc práce Láska jsi neuvěřitelně šikovná Láska ) a co teprve interiér Láska už se moc těším na pokračování Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty05/01/24, 09:46 pm

Jejda, to vypadá zase na zajímavou záhadu *THUMBS UP* Autora už známe z upířího příběhu, takže úspěch Tvého díla, milá Hellohello, je určitě zaručen ! Obdivuji Tvou práci se všemi těmi detaily - dům, zařízení, dobové oblečení ... *BRAVO* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Catherinino pátrání - Kapitola 2   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty10/01/24, 04:27 am

Děkuju moc vám oběma za krásné komentáře  Láska  Pro Tebe  Pro Tebe   strašně moc si jich vážím Mrkající děkuju moc, že čtete tyto moje příběhy i za vaše postřehy a podporu Mrkající  Láska  Pro Tebe
Btw. omlouvám se hned za tu první fotku v tomto díle, až teď jsem si všimla, že jsem přehodila pořadí simek Tydýt  Červenám se  Ella má běžet až druhá. Sice je to detail, ale je hloupé, že to neodpovídá textu  Zmatený




Catherinino pátrání

(J. S. Le Fanu)


KAPITOLA 2

Tam jsem tedy letěla, následována Ellou...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-138

...a našly jsme ubohou Catherine v opravdu žalostném stavu.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-139

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-141

Byla smrtelně bledá, v agónii hrůzy, a ve velkých kapkách jí na čele vyrazil pot.

Trvalo nějakou dobu, než se nám ji podařilo vůbec uklidnit...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-142

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-144

...a její první slova byla, že nás prosila, abychom ji vzaly do jiné místnosti.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-146

Byla příliš slabá na to, aby se postavila, tak jsme ji zabalily do přikrývek a odnesly do Ellina pokoje. Všimla jsem si, že když jsme ji nesly prádelnou, třásla se a dala si ruce před oči.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-147

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-148

Když ležela na Ellině posteli, uklidnila se a omlouvala se za potíže, které způsobila, a řekla, že měla děsivý sen.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-151

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-152

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-155

S tímto vysvětlením jsme se spokojily, i když jsem si pomyslela, že to sotva odpovídá jejímu nadměrnému děsu. Všimla jsem si však, že jakákoli narážka na to, co se událo, způsobila, že se začala třást a znovu zbledla, tak jsem považovala za nejlepší vyvarovat se toho, aby se dál rozrušovala.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-153

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-156

* * *

Když přišlo ráno, shledala jsem, že Catherine byla zase téměř sama sebou jako obvykle...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-158

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-161

...ale přemluvila jsem ji, aby zůstala v posteli až do večera, protože její nachlazení nebylo o moc lepší.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-165

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-164

Ella už nemohla ovládnout svou zvědavost, aby si vyslechla sen, který její přítelkyni tolik rozrušil...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-160

...ale kdykoli o něm chtěla slyšet, Catherine řekla: „Teď ne; možná jindy ti o tom povím."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-162

* * *

Když sešla toho večera dolů na večeři, všimli jsme si, že je podivně tichá, a snažili jsme se ji dostat do obvyklé nálady, ale marně.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-166

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-167

Snažila se smát a vypadat vesele, ubohé dítě; ale evidentně měla něco těžkého na srdci.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-169

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-170

Nakonec, když jsme po večeři všichni seděli u ohně, promluvila. Oslovila mého manžela, ale tón jejího hlasu způsobil, že jsme naslouchali všichni.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-171

„Pane Fanshawe, je tu něco, o to bych vás chtěla požádat,“ řekla a pak se odmlčela.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-174

„Jen do toho," řekl pan Fanshawe.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-175

„Vím, že prosbu, kterou vyslovím, budete považovat za divnou; ale mám pro to zvláštní důvod,“ pokračovala. „Jde o to, jestli necháte odstranit dřevěné pódium před oknem prádelny."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-177

Pan Fanshawe byl jistě zaskočen, stejně jako my všichni ostatní.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-178

Když překonal své zmatení a ujistil se, že slyšel dobře –
„Je to vskutku zvláštní prosba, má drahá Catherine," řekl; „jaký může být důvod, proč žádáte o takovou věc?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-179

„Pokud to jen necháte udělat a nebudete se mě ptát, pochopíte můj důvod," odpověděla Catherine.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-176

Pan Fanshawe se však ohradil, protože to považoval za pošetilý rozmar...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-183

...a Catherine nakonec řekla:
„Musím vám tedy říct, proč si to přeji: jsem si jistá, že pod tím něco objevíme."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-206

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-188

Všichni jsme se na sebe podívali extrémně zmatení.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-191

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-180

„Objevit něco pod tím? Nepochybně bychom něco objevili – pavučiny, pravděpodobně, a prach a pavouky,“ odpověděl pan Fanshawe velmi pobaveně.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-184

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-185

Ale Catherine se nenechala vysmát.
„Jen udělejte to, co si přeji,“ řekla prosebně, „a uvidíte. Pokud pod tím pódiem nenajdete nic jiného než pavučiny a prach, můžete se mi smát, jak budete chtít."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-205

A viděla jsem, že to myslí vážně, protože se jí do očí opravdu hnaly slzy.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-203

Samozřejmě jsme všichni velmi dychtili vědět, co Catherine očekává, že tam najde, a jak nabyla podezření, že je vůbec možné tam něco najít; ale to nechtěla říct a prosila nás všechny, abychom se jí neptali.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-182

A tak se George rozhodl vmísit se do toho.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-192

„Udělejme to, jak si Catherine přeje, otče," řekl; „to pódium stejně kazí prádelnu a bylo by mnohem lepší, kdyby bylo pryč."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-194

„Dobrá, dobrá," řekl pan Fanshawe...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-202

„dělejte, jak chcete, ale já budu očekávat svůj podíl z toho pokladu, co se najde." - A teď," dodal...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-201

„si musíte dát sklenku vína, aby vás zahřálo. Catherine, protože vypadáte smutně bledě, dítě."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-199

V tomto bodě se konverzace proměnila, i když jsme na toto téma často naráželi znovu během večera.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-200

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-129
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty10/01/24, 08:46 pm

To je zase tak napínavé, s čím se asi Catherine setkala ?  Šokovaný A co pod tím pódiem najdou, snad ne nějakého kostlivce (u autora tohoto příběhu je možné všechno) ? Šokovaný Rozhodně bych se Catherine nesmála, ať to dopadne jakkoliv !
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 289
Join date : 23. 06. 19

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty10/01/24, 09:40 pm

snad bych raději pod pódiem našla kostlivce než pavouky.. to jsem tedy velmi zvědavá, co se tam nakonec objeví. škoda, že se Catherine nechce podělit o svůj sen, vlastně ani nevíme, zda to byl sen nebo snad nějaká tajemná návštěva? Ludmi, máš dobrý postřeh, že jde o autorku Carmilly, vůbec jsem to jméno neuchovala v paměti

moc se mi líbí ten kontrast mezi opravenou a starší částí domu, na jednu stranu se nedivím, že Catherine chtěla být v tom náhradním pokoji, působí zajímavě a tajemně, zároveň také útulně, i když trochu strašidelně. těším se na pokračování Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1453
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty11/01/24, 11:51 am

Šokovaný No páni! To jsem nesmírně zvědavá, co tam najdou!! Tenhle příběh se začíná stáčet tajuplným směrem..a to já miluju!! Láska Láska Už se nemohu dočkat pokračování! *BRAVO* Pro Tebe

Musím pochválit i všechny detaily. Prvně celou budovu, která působí velmi strašidelným dojmem, ale je krásně postavena a i ten břečťan, co se po ní všude možně plazí Šokovaný . Neskutečné. Šokovaný

Pak samotné místnosti. Krásně se ti povedlo ukázat zabydlenou, zrekonstruovanou část, která působí velmi hřejivým dojmem a naopak druhá nezrekonstruovaná část, která mně osobně nahání husí kůži. Catherine je statečná, že tam vůbec dobrovolně chtěla spát Šokovaný , já bych tam nespala ani za milión. Vysmátý Jsem hroznej strašpytel..i když mě tajemno přitahuje. Červenám se Chichichi

Krásná práce Hello! Láska

btw.: Pokusím se opět dohnat resty i zameškaných příběhů, jak nejrychleji to jen půjde. Červenám se Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1453
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty11/01/24, 02:13 pm

Tak jsem přečetla kratičký novoroční příběh '' Moje finanční kariéra'' a musím konstatovat, že mě to pobavilo. Vysmátý Vysmátý Už ten samotný název je velmi trefný Vysmátý . Každopádně úplně se v hlavním hrdinovi vidím. Vysmátý Taky jsem takovej expert na podobný věci, hlavně ještě před nějakou takovou situací si v hlavě sepisuju ty nejhorší scénáře Vysmátý a pak se třeba k dané situaci ani neodhodlám. Vysmátý . Tudíž, kdyby se mi stalo něco takového, jako hlavnímu hrdinovi...asi bych se bankám vyhýbala obloukem Vysmátý .

Strašně jsem se smála, jak tomu ředitelovi sdělil částku, kterou si chce uložit a on chudák čekal, kdo ví jaké milióny Vysmátý Vysmátý Vysmátý a ono z toho bylo jen 56 dolarů Vysmátý a pak jak ještě napochodoval k těm trezorům Vysmátý Vysmátý . To bylo něco. Vysmátý

Naprosto parádně vybraný příběh, Hello Pro Tebe Láska , jako vždy!

btw.: A ty fotky nakonec Válím se smíchy Válím se smíchy To je zase pořádná dávka legrace. Jak se hned zamiloval do neznámého simíka Vysmátý nebo to pomyslné přepadení Vysmátý Válím se smíchy to tam tak parádně zapadlo Vysmátý a co teprve, jak ho ředitel poslal ven oknem Válím se smíchy Válím se smíchy . To jsou bomby. Vysmátý

Zvedla jsem si pěkně náladu! Moc děkuji! Vysmátý Vysmátý Těším se na další povídku od tohoto autora a v tvém podání to bude opět dokonalé! Láska Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Catherinino pátrání - Kapitola 3   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty14/01/24, 05:51 am

Vždycky mi udělá radost, když se tu sejde tolik hezkých komentářů! Mockrát děkuju  Pro Tebe  Pro Tebe  pokaždé mě to hrozně motivuje.

@Ludmila - minule jsem ve spěchu zapomněla napsat, jak perfektní postřeh máš  *THUMBS UP* je to stejný spisovatel jako u Carmilly, takže opravdu můžeme čekat všechno, to je pravda  Vysmátý  *THUMBS UP*   jen snad ne samotnou Carmillu  Šokovaný   A taky bych se Catherine nesmála, být jimi, ať už by tam našli třeba jen ten prach. Musel to pro ni být hrozný šok. Děkuju moc za krásný komentář  Pro Tebe  Láska

@Havranice - pavouky taky nemám ráda Úsměv  představa rozkládající se kostry v místnosti, kde se suší prádlo, je taky děsivá a nechutná  Je mi špatně  nejlepší varianta je, kdyby se tam nenašlo nic. V každém případě se dozvíme, co tam bude nebo nebude, i o tom snu bude řečeno více Mrkající  btw. jen upřesním - jedná se o autora (celým jménem Joseph Sheridan Le Fanu), i když mě díky tobě napadlo, že by se dalo počítat s tím, že je to žena, když píše z pohledu ženských hrdinek. A jde mu to dost přesvědčivě, řekla bych Úsměv
Moc děkuju za krásnou pochvalu, mám z ní velkou radost  Láska   Pro Tebe  

@Janika31 - děkuju moc za to, že čteš tento příběh a dokonce i ty minulé  Pro Tebe  Láska  jsem ráda, že tě tento zaujal a do budoucna mám v plánu ještě dost takovýchto tajuplných příběhů Mrkající mám sice ráda různé žánry (mj. i tyto tajuplné příběhy), ale připadá mi, že ne všechno je vhodné - něco je při čtení v knize hodně poutavé, ale na příběh by to bylo asi moc táhlé nebo bych si s tím neporadila. Tohle se mi v sims dělá možná nejlíp, taky mají většinou vhodnou délku (pro mě na zpracovávání Úsměv ). Děkuju moc za pochvalu toho domu, moc si toho vážím! Úsměv  Láska já bych se taky uhnízdila spíše v té zrekonstruované části a nechtěla bych spát o samotě tak daleko od pokojů ostatních, Catherine měla odvahu. Ale zrovna se jí to nevyplatilo.
A díky i za přečtení Finanční kariéry, mám radost, že se ti to líbilo a pobavilo Vysmátý  děkuju, že mi píšeš svoje dojmy, vždycky mě hrozně baví si číst o tom, jak se vám který ten příběh líbil Úsměv  Láska  Já to mám stejně, vždycky se straším miliony katastrofických scénářů  Zmatený  a ještě si dopředu musím nachystat, co chci říct, protože vím, že budu nervózní - jenže z té nervozity i tak zapomenu půlku z toho řešit Zmatený




Catherinino pátrání

(J. S. Le Fanu)


KAPITOLA 3


Druhý den ráno byla první věcí v naší mysli Catherinina pozoruhodná prosba.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-207

Myslím, že pan Fanshawe doufal, že na to zapomene...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-208

...ale nebylo tomu tak; naopak, hned po snídani si zajistila Georgeovy služby, aby svůj plán uskutečnila...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-210

...a v doprovodu Elly společně opustili místnost.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-211

Bylo zasněžené ráno a pan Fanshawe musel být celý den pracovně mimo domov...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-212

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-213

... takže jsem byla docela v rozpacích, jak úspěšně bavit své četné hosty.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-216

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-214

Naštěstí pro mě je všechny okouzlila ta tajemná práce při odklízení pódia v prádelně; a musím poděkovat Catherine za to, že přispěla k jejich zabavení mnohem lépe, než bych to dokázala já.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-215

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-217

Nedlouho po zmizení Catherine, Elly a George nám do salonu byla zaslána zpráva s žádostí o naši přítomnost v prádelně...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-218

...a všichni, kteří jsme se tam s větší či menší dychtivostí nahrnuli, jsme našli ve staromódním krbu hořící oheň a kolem něj rozmístěné židle.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-219

Zdálo se, že s pomocí Sama, naší pravé ruky, který byl jakýmsi všeumělem, se Georgeovi podařilo uvolnit prkna pódia, která, i když byla pevně stlučena k sobě, byla prohnilá a prožraná červotočem, a my jsme nyní byli přivoláni, abychom byli svědky jeho odstranění.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-220

Viděli jsme, že se Catherine chvěje zvláštní dychtivostí a její tvář tím rozrušením docela zbledla. Toto pociťovali i Ella a George; a soudě podle důležitého výrazu v jejich tvářích jsem si myslela, že byli zasvěceni do toho tajemství hlouběji než kdokoli jiný.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-222

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-226

Všichni jsme se posadili na židle umístěné tam pro nás...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-225

...a divoké kvílení větru v obrovském komíně společně s příkrovy sněhu, které zatemnily okenní tabule, ještě umocňovaly záhadnost celé té záležitosti, zatímco George a jeho pomocník energicky pracovali.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-223

Nakonec, po velkém zadýchávání se a funění, bylo slyšet, jak George zvolal: „A teď hodně zatáhnout!" a následovala chvilka pauzy...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-228

... a pak rachot, jak se uvolněná prkna rozlámala na kusy a oblak prachu zahalil dělníky i přihlížející.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-229

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-230

Chtě nechtě jsme všichni vyrazili kupředu a nastal okamžik toho nejstrašnějšího chaosu, při kterém chlapci z naší party značně vystavili své končetiny nebezpečí mezi rozbitými prkny.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-232

„U George!" zvolal nakonec můj syn – ve své dychtivosti vzývaje svého patrona – když o něco klopýtl, „něco tu je a není to žádný omyl"; a spěšně odklízel sutiny a ulpívající pavučiny, aby si prohlédl něco...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-233

...co se při prozkoumání ukázalo jako obrovská dubová truhla, asi čtyři stopy vysoká, hustě vyřezávaná a zdobená mosaznými lištami zkorodovanými stářím a vlhkostí.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-231

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-234

Tady byl opravdu kus něčeho vzrušujícího; nikdy ani ve svých nejnápaditějších chvílích jsem nepomyslela na něco tak tajemného, ​​jako bylo toto.  I ti nejskeptičtější z nás projevili zájem.
„Ó, otevřete to!" vykřikla Ella, když utichly první výkřiky překvapení.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-236

„Lehčí říct, než udělat, slečno," odpověděl Sam a marně napínal svou herkulovskou sílu.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-237

S pomocí kladiva a kuchyňského pohrabáče se mu to však konečně podařilo otevřít.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-238

Všichni jsme se dychtivě tlačili dopředu, abychom nahlédli dovnitř. Něco v tom určitě bylo, ale nikdo z nás nedokázal určit, co, dokud Sam, který byl z nás nejsmělejší, nestrčil dovnitř ruku a nevytáhl – cosi, co způsobilo, že i ti nejstatečnější se lekli hrůzou, zatímco ubohá Catherine klesla k zemi, celá bílá a trásla se na zaneřáděné podlaze.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-241

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-242

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Catherine-243


(POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ)




Moc se omlouvám, že vás tak napínám, ale to odhalení budu muset nechat na příště v rámci další kapitoly, ještě to nemám dodělané. Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2401
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty14/01/24, 11:28 am

Číst jsem chtěla už včera, ale pak jsem se k tomu už nedostala, což mě hodně mrzelo Smutný takže jsem ráda, že dnes jsem se k tomu už dostala a navíc je tu další dílek Láska

Co jenom je v té truhle... trochu se bojím jestli tam není něco "živého" Zmatený (hned se mi vybavila Carmilla, i když to by tam spíše byla nějaká rakev než truhla Zmatený ) a co teprve chudák Catherine, co jen mohla vidět v tom pokoji... Zmatený snad ji to nepoznamenalo do konce života Zmatený

Jinak moc obdivuji, jak to máš všechno promyšlené do detailu (to rozdělávání prken, pak ta mlha a fakt, že ty prkna mají kolem sebe na podlaze Láska je to nádhera pro oči Láska ) a vůbec se neomlouvej, že se holky navzájem vyměnily, je to perfektní i takhle a pravděpodobně bych tomu ani nevěnovala pozornost, kdyby jsi na to neupozornila Mrkající

Tvoje ztvárnění příběhů je vždy tak dokonalé, že se nemůžu pokaždé dočkat dalšího dílku, abych se pokochala nejen příběhem, ale také prostředím, co jsi pro svoje simíky vyrobila Láska Láska už se moc těším na pokračování, i když se i trochu děsím toho co tam opravdu najdou Šokovaný
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty14/01/24, 02:16 pm

Co tam asi mohli najít ? Že by nějaký zapomenutý nebožtík či něco podobného, co by mohlo v citlivé duši vzbudit divoké sny a v realitě mdloby ? Šokovaný  A nezbývá než obdivovat Tvé krásné zpracování, člověk má úplně dojem, že je mezi zúčastněnými ! *BRAVO* *BRAVO* *THUMBS UP*  Nemůžu se dočkat dalšího dílu !
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 40 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hellohello: Kolekce příběhů
Návrat nahoru 
Strana 40 z 44Jdi na stránku : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Next
 Similar topics
-
» Pravidla pro psaní příběhů
» Hellohello: Domy
» Hellohello: Apokalypsa
» Hellohello: Domy (TS4)
» Stavební výzva „Dům pro Hellohello"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše příběhy - TS2-
Přejdi na: