Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Historie jednoho rodu

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 1098

Historie jednoho rodu - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie jednoho rodu   Historie jednoho rodu - Stránka 11 Empty17/06/20, 10:20 pm

Říkám, že mám své simíky ráda Láska Vysmátý Možná to zpracovali až moc dobře, ale nechtěla jsem ten díl nějak natahovat.. I když něco tušit museli, tak to pro ně byl asi jen chybějící dílek skládačky Mrkající
No,a Gábi ještě nevím, co jí "osud" přichystá - ona je tak trochu svá, taková drsnější, příkrá, a toho se chlapi co? No bojí Pššt

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1676

PříspěvekPředmět: Re: Historie jednoho rodu   Historie jednoho rodu - Stránka 11 Empty19/06/20, 09:11 pm

Fidgety, náhodou tvoje dialogy byly skvělé! Láska začetla jsem se do toho parádně Láska jsem ráda, že Val ze sebe všechno vypustila a všichni to vzali dobře Úsměv popravdě jsem ani nic jiného neočekávala, protože ji mají všichni moc rádi a zavrhnout ji jen kvůli tomu, že je tak trochu modrá, to by na ně ani nesedělo Úsměv jinak jsem už moc zvědavá, jak se bude vyvíjet její vztah s Patrikem a pevně doufám, že i on to vezme dobře Úsměv a Gaby také přeji nějakého pěkného chlapíka, kterému nebude vadit její drsnější stránka Láska

Už se moc těším na pokračování Láska
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 1098

PříspěvekPředmět: Re: Historie jednoho rodu   Historie jednoho rodu - Stránka 11 Empty23/06/20, 01:19 pm

Lucisab, děkuji Červenám se

Jen co jsem odhodila háček, vrhla jsem se na psaní Píšu  Takže pro vás mám pokračování. I když si říkám, že by to chtělo nějakou akci, aby to nebylo tak idylické Vysmátý

71. KAPITOLA – Nové začátky

Andrea a Radek měli velkou radost, když se dozvěděli, že se Valerie konečně sourozencům svěřila se svým původem. Trochu je znepokojil jen fakt, že jejich dcera málem neustála nával emocí a mohla by se tak prozradit. Dospěli k závěru, že bydlení na koleji není úplně bezpečné. S tím souhlasila Gabriela, která se přiznala, že nelenila a už má v Brichesteru vyhlídnutý malý domek, kde by mohly s Valerií bydlet, ale přitom by nemusely do školy dlouze dojíždět. Rodiče tento nápad podpořili s tím, že dům bude v budoucnu Gabrielin, a tak nebránilo nic stěhování dívek do vlastního.
Historie jednoho rodu - Stránka 11 71-01

„Teda ségra, ty jsi našla poklad.“ pokývala uznale hlavou Valerie, když vystoupili z taxíku před domem uprostřed Brichesteru. „Ten dům je prakticky v centru městečka, ale přitom je tu takový klid.“ dodala ještě. „Já věděla, že se ti bude líbit. Tak pojď dovnitř.“ zajásala Gabriela a vybídla sestru, ať ji následuje. „Vybavení je tu ještě po původní majitelce, měla tu na studia nějakou praneteř, či co. Ale ta se po promoci odstěhovala, a stará paní už se na dům sama necítila. Našla si místo v domově důchodců a dům se rozhodla prodat. Časem si to můžeme upravit podle svého, ale zatím nám to snad bude stačit, co myslíš?“ obrátila se na sestru.
Historie jednoho rodu - Stránka 11 71-02

„Gabi, je to bomba, hlavně…je tu takový klid. A jasně, nábytek můžeme vyměnit, až něco našetříme. I když mně se to líbí i tak.“ usmála se Valerie. „Ale tady ten krám můžeme vyhodit asi rovnou, ne?“ poukázala na věc zabírající roh jedné místnosti. „Jooo, tohle…no to asi úplně nepůjde.“ začala se vykrucovat Gabriela. „Gábino, co jsi zase provedla?“ udeřila na ni Valerie. „Ehm, víš, ta paní měla kočičku, a tu si do domova vzít nemohla.“ přiznala Gabriela, že dům má ještě jednoho obyvatele. „Gabi, a co Clyde? Vždyť ses těšila, že si ho sem vezmeš? A ten kočky nesnáší!“ připomněla jí sestra.
Historie jednoho rodu - Stránka 11 71-03

„Já vím, Val. Ale mamka říkala, že si těžko zvykal na stěhování do Brindleton Bay, ať ho v jeho věku dalšími změnami raději netrápím.“ vysvětlila Gabriela posmutněle. „Asi nemám stejně na výběr, že?“ rezignovala Valerie. „E-e!“ zavrtěla hlavou starší dívka. „Musela jsem stařence slíbit, že se o ni postarám, jinak by mi ten dům nikdy neprodala. A neboj Molly je pecivál, ani o ní nebudeš vědět.“ vysvětlila. „Fajn, mohla jsi mi to říct dřív. Ale nebudu se s tebou o tom hádat.“ dodala ještě Val. „To bys neměla, jinak prošvihneš rande!“ připomněla jí Gabriela.
Historie jednoho rodu - Stránka 11 71-04

„Doprčic!“ zaklekla Valerie při pohledu na hodinky a utíkala na vlak do Windenburgu. Dnes odpoledne se měla sejít s Patrikem poprvé od jejich nepovedené schůzky. Sice si ono nedorozumění vyříkali po telefonu a vyměnili si i pár zpráv, ale stanout tváří v tvář bude jiné. Sraz měli v parčíku u velké fontány, takže Valerie místo snadno našla. Patrik už tam čekal – stejně nervózní jako ona. „Ahoj!“ špitla dívka nesměle a snažila se odhadnout co čekat.
Historie jednoho rodu - Stránka 11 71-05

„Ahoj!“ pozdravil neurčitě Patrik. Jak kdyby jí to chtěl dát sežrat, držel svoje emoce pěkně pod pokličkou. Valerii na okamžik blesklo hlavou, jestli mu Isabela vše nevyzvonila. Hned si ale za takovou myšlenku vynadala, věděla přece, že taková Bela není. „Jsem moc rád, že jsi přišla. Po tom minulém večeru… vážně jsem nevěděl, co se stalo… Jestli jsem třeba něco je nenamlouval.“ vrátil se Patrik opatrně k jejich prvnímu rande a založil si instinktivně ruce na prsou, jakoby se bál pustit si Valerii k tělu. „Patriku, ještě jednou se omlouvám.“ hlesla Valerie.
Historie jednoho rodu - Stránka 11 71-06b

„Ale platí, co jsem řekla po telefonu. Udělal jsi vše skvěle. Jen já..“ zaváhala se svým vysvětlením. „Nemohla jsem uvěřit, že by o mě někdo opravdu stál. Natož ty! Vždyť já byla vždy totální outsider. Prostě jsem zazmatkovala.“ připomněla mu. „Zlobíš se?“ zeptala se, když viděla jeho smutný výraz a pocítila trochu více nervozity z jeho strany. „Ne, to ne. Já jen…prostě pořád tak nějak nevím, jestli opravdu stojíš ty o mě, chápeš? Po telefonu se toho snese a nerad bych, aby ses zdráhala mi říct, že jsem to prostě všechno jen blbě pochopil.“ přiznal se ke své nejistotě a odvrátil pohled k zemi.
Historie jednoho rodu - Stránka 11 71-07

„Patriku, já bych ti nelhala, jasný? Telefon, ne telefon.“ snažila se ho ujistit Valerie. „Přece bych tady nebyla, kdybych to nemyslela upřímně.“ dodala ještě, když Patrik nereagoval. Ten se na ni nakonec podíval, ale v jeho očích stále panovaly pochyby. Valerii došlo, že ho svým úprkem po jejich polibku hodně ranila. Udělala tedy to, co jí v tu chvíli přišlo lepší než všechna slova – Patrika políbila tentokrát ona.
Historie jednoho rodu - Stránka 11 71-08

Patrik byl v první chvíli zaskočený. Ale lepší důkaz náklonosti mu Valerie dát nemohla. Přitáhl si jí tedy k sobě a polibek opětoval. Po chvíli bylo jasné, že počáteční nervozita z nich přece jen trochu opadla. Když si tenhle nový začátek dostatečně užili, zůstali stát v objetí. „Val, slib, že už mi nikam neutečeš!“ promluvil nakonec jako první Patrik a zadíval se do jejích černých očí. „Slibuju, už žádné utíkání!“ odpověděla Valerie.
Historie jednoho rodu - Stránka 11 71-09

Patrik neměl důvod jejím slovům nevěřit. Znal ji od dětství, takže věděl, že je to hodná a upřímná holka. Jen do nedávna na ni nemyslel jinak než jako na kamarádku, nebo sestřenici, i když z druhého kolena a ještě k tomu nevlastní. Ale když se sešli po delší době na Silvestra, jeho pohled na ni se otočil a už ji nedokázal dostat z hlavy. Její reakce na první polibek však byla jak rána z čistého nebe a Patrikovi, který nikdy nebyl žádný suverénní macho, docela zamotala hlavu.
Valerie se k němu přitulila. I jí se ulevilo, že se mezi nimi vyčistil vzduch, i když u ní malá obava přece jen zůstala. „Snad mi neutečeš ty, až zjistíš všechno.“ pomyslela si.
Historie jednoho rodu - Stránka 11 71-10

I ona znala Patrika jako správného a férového kluka. A teď už i věděla, že její tajemství od ní ty nejbližší neodežene. Ale přece jen na jobovku tohoto druhu není každý stavěný. Rozhodla se tím ale netrápit, dokud ta chvíle nenastane. A tak si toho odpoledne užili docela normální rande v blízké kavárně. Nervozita byla dávno pryč a oni se nad hrnkem voňavé kávy bavili stejně přirozeně jako dřív. A Patrik se Valerii mimo jiné pochlubil, že si skutečně podal přihlášku ke studiu umění na univerzitě v Britechesteru.
Historie jednoho rodu - Stránka 11 71-11

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin - Zlatý simík stavitel
Admin - Zlatý simík stavitel
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1675

PříspěvekPředmět: Re: Historie jednoho rodu   Historie jednoho rodu - Stránka 11 Empty23/06/20, 07:06 pm

Paráda, tak holky budou mít kočičku, jsem na ni moc zvědavá ! A to rande nakonec dopadlo taky dobře, to je dobře *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 887

PříspěvekPředmět: Re: Historie jednoho rodu   Historie jednoho rodu - Stránka 11 Empty24/06/20, 04:39 pm

Tak jsem se nějak nedostala ke komentování i předchozího dílku. Moc se za to omlouvám Červenám se
Jinak jsem ráda, že na to Val není sama a tvoje dialogy byly náhodou moc fajn. Krásně si to vystihla Láska

Jinak nový dílek byl tak moc super, jsem ráda, že si to spolu vyříkali a vše je fajn Láska Jsem zvědavá, kdy se dozví pravdu i Patrik Úsměv .

Těším se na pokračování! Láska Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1676

PříspěvekPředmět: Re: Historie jednoho rodu   Historie jednoho rodu - Stránka 11 Empty25/06/20, 02:19 pm

Páni, jsem moc ráda, že se dali dokupy Láska doufám, že se Patrik zachová správně až se dozví pravdu, byla by škoda, kdyby zahodil tak krásný vztah, který se mezi nimi rodí Láska jinak podobně jako Ludmila i já jsem zvědavá na kočičku Láska

Už se moc těším na pokračování Láska
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Historie jednoho rodu   Historie jednoho rodu - Stránka 11 Empty

Návrat nahoru Goto down

Historie jednoho rodu
Strana 11 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Vaše příběhy - TS4-
Přejdi na: