Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Fotky z hraní TS4

Goto down 
+6
Kolikokoli
Shina
Fidgety
Ludmila
Lucisab
Hellohello
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty13/07/21, 08:51 pm

Jak jsem nakousla, fotit svatbu byla zase malinko očistec -když nerušil někdo (nebo něco) v pozadí, dolezl mi nějaký fanoušek přímo "na scénu":
Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 14_e6_10

Samozřejmě, než jsem tu jančící ženskou odklidila, rozutekli se mi svatebčané, tak jsem je pak aspoň rozestavěla na správné strany Mrkající Všechno zlé je k něčemu dobré Pardon  
I když těch fanoušků bylo asi pět, ale všechny jsem je nefotila Zmatený Naštěstí tentokrát žádná bývalka nedorazila Vysmátý  Někteří vetřelci jsou pak v příběhu schovaní za našimi hrdiny  Pššt  Ale občas to fakt nešlo, a pokud to nerušilo (jakože tam nedošel nikdo v zimní bundě), nechala jsem to být. Až na jeden exces, kdy mi to na party, kromě jiných vetřelců, rozjelo i polonahé batole (mimochodem se plížilo už za Noelem na předposlední fotce)
Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 5_e7_e10

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 5_e7_e12

A na závěr ještě ukázka toho, že i při obyčejném "zoomování" a štělování pozice se člověk občas pobaví, na čem se zasekne  Chichichi  
Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 5_e7_e13

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty14/07/21, 07:16 pm

Ty zuby Válím se smíchy Válím se smíchy a s ječícími fandy si tedy užíváš Vysmátý jsem ráda, že ve dvojkách mě obtěžují jen náhodní kolemjdoucí a ne ječící fanoušci nebo dokonce polonahá batolata Válím se smíchy Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty14/07/21, 09:20 pm

Nebylo té fanynce v té mikině poněkud horko, že by blbla z toho ? Vysmátý A to vrtící se batole je docela k sežrání Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty15/07/21, 05:55 am

Válím se smíchy To jsou dokonalé fotky, zase jsem se nasmála Vysmátý v sims teda vznikají tak divné a někdy až šílené situace Vysmátý To batole je nějaký bug, nebo si opravdu můžou takhle malé děti v TS4 vyšlápnout samy, kam chtějí? Šokovaný Chichichi Že ho nikdo nepostrádal Vysmátý
A ta párty vypadá tak pěkně, líbí se mi taky Noelův soustředěný výraz (kdyby tak věděl, kdo se to tam plíží za ním) Vysmátý
A ta závěrečná fotka mi vyrazila dech Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty09/08/21, 10:19 pm

Jedna momentka z veteriny - mezi klienty se objevil i Gabrielin otec, a zatímco se jeho dcera věnovala pacientovi, najednou čučím, co mi ten Radek tam sakra vyvádí  Šokovaný
Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 4_e8_e10

Podotýkám, že je stále šťastně ženatý!!!

A pak ještě jeden záběr z dalšího hraní - "jedno tělo - jedna duše" dostává nový rozměr  Zmatený  Chichichi Aneb holky šly ze schodů zároveň. No lepší, než kdyby si nahoře dávaly přednost a sekly se mi tam  Chichichi
Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 4_e8_e11

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty15/08/21, 07:51 am

Ten Radek mě šokoval Šokovaný že se nestydí!
A fotka siamských dvojčat taky stojí za to Vysmátý Není nad Sims hry, co nás vždycky něčím překvapí Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty15/08/21, 09:23 am

Ten Radek má teda vkus či zajímavé choutky Chichichi Mrkající A Siminka se 4 rukama a nohama, to se taky jen tak nevidí, moc pěkný záběr ! *THUMBS UP* Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty05/10/21, 09:35 pm

Uklízím složku se Snímky obrazovky, a našla jsem jednu věcičku, co mě pobavila při hraní univerzity. Aneb zajímavé téma ke školní debatě - "Jsou bazény ze samotné podstaty smrtelně nebezpečné?" Válím se smíchy
Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Snzyme18

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty06/10/21, 08:25 pm

To vypadá na vysoce intelektuální debatu ! Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty07/10/21, 04:40 pm

To asi ano Pohoda Ale spíš mě pobavilo, jestli vážně tvůrci naráží na to fanouškovské "přiznejte se, kdo aspoň jednou poslal simíka plavat, a pak oddělal schůdky." Ve čtyřkách už teda umí simíci vylézt i přes okraj, ale myslím, že tahle morbidní libůstka "Jak utopit svého simíka" je docela rozšířená Pššt Chichichi

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty11/10/21, 07:01 am

Fidgety napsal:
"Jsou bazény ze samotné podstaty smrtelně nebezpečné?"

Válím se smíchy To je boží! Vysmátý Hrozně se mi líbí, jak EA/Maxis občas zakomponují do hry takové skryté vtípky Vysmátý mohlo by jich být víc! Tohle se jim povedlo Válím se smíchy *THUMBS UP*
Je sranda, jak se tohle téma dostane až na univerzitní debaty Vysmátý

Já se teda musím přiznat, že když se nám s kamarádkou kdysi hodně dávno dostalo Sims 1 do rukou, že jsme taky takhle „testovaly" bazény Červenám se chudáci simíci! *SORRY* Tímhle si asi prošlo víc děcek, když dostaly tuhle hru... Červenám se naštěstí nás to ale pustilo a víc nás bavilo hrát normálně za živé simy... Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty23/10/21, 10:54 am

Ehm, já když jsem začínala hrát dvojky, tak po osáhání hry jsem chtěla mít na pozemku duchy všech barev - byla různá podle příčiny smrti. No, taky mi to naštěstí dlouho nevydrželo, skončila jsem asi u čtyř, ale modrý a červený tam byli určitě  Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 1f631

Jedna perlička ze včerejška, kdy jsem načetla po delší době Filipův byt a nestačila jsem se divit, kde jsem ho našla Šokovaný
Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 22_e1010

A pak ještě na sebe prásknu, jak jsem řešila focení simíků na podlaze.  Pššt  Možná na to existuje nějaký efektní trik, který jsem zatím neodhalila.  Nevím  Ale strašně mě štvalo, že když dřepí na zemi, pořád je kamera zabírá tak blbě z vrchu, nemohla jsem se dostat na úroveň podlahy a ty fotky prostě nebyly ono  Sakra . Až jsem si jednou "nazoomovala" psa, tak mě trklo, že to by se dalo využít. Takže pokud jste si doteď mysleli, že Nick a Gabriela byly při svých romantických chvilkách sami, tak chyba lávky  Pohoda
Štěně v křoví:
Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 6_e10_10

Štěně pod stolkem
Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 30_e9_10

Akorát ho to "natáčení" občas zmohlo, tak si mi nakonec ustlalo do záběru
Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 30_e9_11

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty23/10/21, 04:01 pm

Perfektní nápad, a to štěňátko je prostě boží ! *BRAVO* *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty23/10/21, 07:16 pm

To jsou super úlovky Vysmátý Ten Filip, jak se dívá do mobilu, jako by se nechumelilo Vysmátý

A focení pomocí štěňátka - náhodou je to perfektní vychytávka! Úsměv  
Mám pořád pocit, že to nějakým způsobem jde, ale vůbec si to nemůžu vybavit Červenám se    A to dokonce ani pro TS2, přitom to používám pořád při hraní...  mám ale úplné okno, jak to dělám za ty roky instinktivně. Myslím, že Ctrl + pravé tlačítko myši, jestli se nepletu (musí se scrollovat kolečkem myši co nejblíž k zemi a potom zmáčknout Ctrl + pravé tlačítko a tím se ten pohled nastaví) - a jde taky pohybovat nahoru a dolů pomocí Q a E, když se fotí tabulátorem.
Ale v TS4 to může být úplně jinak, to už si vůbec nevybavuju...  

A co se týká sbírání těch duchů, mně se nikdy nepodařilo nasbírat úplně všechny. Zas je dobré prozkoumat hru všemi způsoby, když si uvědomím, kolik jsem toho ještě nikdy nevyzkoušela...  Chichichi


Naposledy upravil Hellohello dne 24/10/21, 05:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty23/10/21, 09:30 pm

Dost dobré, metoda "focení štěnětem" zní, jako by ji vymyslel Cimrman! Vysmátý A jinak v TS2a3 to určitě šlo přes tabulátor a Q+E.

A jinak Filip celkem namakaný kus Vyplazující jazyk
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty21/07/22, 11:01 pm

Dnes malá reportáž ze zákulisí svatby z mého příběhu. Aneb konečně ostrá zkouška Svatebních příběhů. Plánování svatby je vymyšlené docela dobře. Takže jsem si hezky našla svědky, květinovou pomocnici, opatrovatele prstenů a oddávajícího. Je možno pozvat až 14 hostů, takže společně se snoubenci je to 21 simíků. A zde nejspíš nastal kámen úrazu. Původně jsem měla klasickou domácnost, přišla mi dokonce jen půlka hostů - ostatní jsem teleportovala, ale než jsem zadala nějaký úkol, zamávali a zdrhli mi zase pryč. Sakra O tom, že se mi při převlékání 3x sekla hra, pomlčím, to je chyba RAM, která už to prostě nedává Plačící

Fajn, nevzdám to, a tak jsem zapnula MCCC a zvětšila domácnost na 21 simů, což vypadá asi takto:
Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Sn-mek-obrazovky-997

Tady už je jich teda jen 20, protože toho posledního mi to nechtělo přibrat. Nu což, vykopla jsem oddávajícího, doufaje, že se dostaví. No... nedostavil se Zmatený Zkusila jsem ho opět teleportovat, ale opět zdrhal Šílený Sakra

Tak jsem se rozhodla odehrát svatbu bez něj, nikde v ději jsem ho neslibovala předem, tak prostě nebude. Nazdar. Ale když se to má kazit, tak pořádně, a tentokrát se o to postarala batolata. Nejenže pořád někde zdrhala, lezla do záběru, cákala kolem sebe barvu. I při vypnuté svobodné vůli se neustále někdo zvedal, aby se jim věnoval. A jako bonus, mi dělali ti prckové toto:
Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 14-7-2022-16-37-55

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 14-7-2022-16-32-32

Podotýkám, nebyli v žádné póze (což by bylo asi lepší, je někde takto ukotvit), prostě někam se dobatolili a takto se tam vytáhli.

To už na mě bylo moc, pořád je opravovat. Takže celá svatba se odehrála znovu, batolata jsem z ní vykopla, a raději do rodiny dala oddávajícího. A pak mi to došlo - očividně mám někde nastavených max 20 simíku na pozemku. Protože 20 simů - méně 3 batolata + plus jeden oddávající znamená, že mi zůstala dvě volná místa, na která se mi "spawnovali" vždy nějací otravní NPC simíci. Ale ty už jsem opravdu neřešila, jen když lezli moc blízko, vykopla jsem je přes MCCC z pozemku, aby se vzápětí stejně objevil někdo jiný.
Ovšem jeden vynikal, jako když se mi při focení příchodu svědků v pozadí objevilo TOTO, to už jsem lehla  Chichichi  Válím se smíchy
Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 14-7-2022-17-23-43

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 14-7-2022-17-23-52

No, co vám budu povídat, vzali se, takže to dobře dopadlo.
Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 14_e7_10

A na závěr ještě pár ksichtíků.
Takto se tváří svatebčané během obřadu. Ale co vadilo Isabele, to fakt netuším. (A až teď zjišťuji, že má v každé verzi svatby jiné šaty Pššt  )
Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 14-7-2022-17-31-57

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 14-7-2022-17-31-49

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 14-7-2022-16-32-24

Každopádně mistr grimas byl pan starosta, který očividně měl lepší představy o trávení sobotního času. Aneb "Jako to se musíte u toho vážně tak vykecávat?? - Zkrať to!"
Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 14-7-2022-17-32-39

Ale jinak jsem s tím dodatkem spokojená. Pokud by se na pozemku objevili všichni hosté (což zkusím, jestli se stane, když jich bude jen 13), tak se mi celkem líbí. Sice občas něco nevyjde, jako když novomanželé odcházejí, a ostatní stojí tak blbě, že místo uličkou jdou přes židle. Ale ty interakce, foukání bublin, krájení dortu, první tanec apod. jsou pěkně udělané.


A samozřejmě i související události před svatbou. Až na to, že předsvatební večeře nejde udělat v restauraci (protože na ty je extra dodatek, a nemá je každý, že). Ale to
u zkoušení šatů s družičkami by se mi fakt líbilo Andílek

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty24/07/22, 07:54 am

No tohle!!! Šokovaný V životě bych neřekla, žes měla s tou svatbou takové problémy! Za tu trpělivost tě obdivuju, protože tohle je šílené Vysmátý Válím se smíchy
Přitom na fotkách z příběhu všechno vypadalo tak idylicky a krásně bezproblémově! Je dobře, žes nám ukázala tuhle škodolibou stránku hry Ďáblík

Toho nohatého batolete jsem se až lekla Šokovaný a ten futuristický návštěvník mi způsobil údiv a pak záchvat smíchu, stejně jako ksichty níže Vysmátý ty znuděné, otrávené obličeje, to je něco! Válím se smíchy *THUMBS UP*

Ale video s tancem je opravdu krásné. Určitě se ti ulevilo po vší té dřině a konečně byli svoji Chichichi
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty24/07/22, 08:27 pm

Začalo to těmi "přerostlými" batolaty a ten podivný host, ten mě dorazil úplně, to už jsem smíchy lezla pod stůl Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy Člověk by neřekl, co dá focení jedné takové svatby práce, ale námaha se, jak vidno, vyplatila ! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty28/07/22, 08:09 pm

Perfektní momentky Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty05/08/22, 08:09 am

Děkuji, jsem ráda, že jsem vás pobavila. Jako ta batolata jsem nechápala, naštěstí "obnovit objekt" zabralo rychle. Takže nejvíc mě pak štvaly kyselé výrazy oddávajícího Chichichi

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty08/03/23, 06:20 am

Pár nočních záběrů z Newcrestu

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 03-07-23-6-41-26-AM

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 03-07-23-6-42-07-AM

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 03-07-23-6-41-43-AM

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 03-07-23-6-41-50-AM

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 03-07-23-6-41-55-AM

A denní pohledy... hráči TS4 zřejmě znají Newcrest jako staré boty, já ještě ne, tak se nemůžu nabažit toho prostředí.

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 03-07-23-6-42-24-AM

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 03-07-23-6-42-41-AM

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 03-07-23-6-42-45-AM

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 03-07-23-6-42-49-AM

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 03-07-23-6-43-36-AM

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 03-07-23-6-43-52-AM

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 03-07-23-6-43-57-AM
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty08/03/23, 08:36 pm

Krásné záběry, zvláště ty noční ! *BRAVO* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty08/03/23, 09:30 pm

Ta noc je skutečné pěkná, moc hezky vypadají ta svítící okna.
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty10/03/23, 08:56 pm

To jsou boží záběry! Šokovaný Láska Popravdě jsem nikdy městečka takhle podrobně neprozkoumávala a koukám, že to byla chyba. Tolik krásných míst! Láska

Moc děkuji za tyto záběry! Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty14/03/23, 07:38 am

Díky moc! Úsměv Láska  V TS4 se mi líbí to okolní prostředí, to v TS2 bohužel chybí, i tak je to ale skvělá hra. A v TS4 mě nikdy neomrzí, jak se v noci rozzáří celé ulice, vypadá to tak nádherně. Myslím, že kdysi dávno jsem nahlížela do různých těch měst, ale ne přímo do všech jednotlivých čtvrtí, tak mám ještě co prozkoumávat. Ještěže máme ty soutěže, jinak bych TS4 zanedbávala dál Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS4   Fotky z hraní TS4 - Stránka 12 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fotky z hraní TS4
Návrat nahoru 
Strana 12 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Fotky z hraní TS2
» Fotky z hraní TS3
» Rotační systém hraní
» Motivace k hraní a tvorbě v Sims
» Fotky zvířat (TS2)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Vaše fotky z TS4-
Přejdi na: