Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Co je nového ve světě The Sims 4

Goto down 
+9
Sarah666
visty
Shina
soarka
Janika31
Hellohello
Ludmila
Kolikokoli
Fidgety
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
AutorZpráva
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty24/11/21, 11:41 am

Ty kity už mi přijdou děs běs. Je to pár kousků za podle mě dost nepřiměřenou cenu. Ale omlouvám to tím, že na tom dělají třeba nováčci nebo recyklujou věci, které se nevešly do jiných balíčků, protože všichni ostatní už dělají na Sims 5 :D

Příběhy ze sousedství, jako super, ale jak říkáš, máme na to MCCC, kterej to zvládá ještě o něco lépe. Moc se mi nepozdává, že se mě budou všichni ptát, jestli můžou mít dítě. Z MCCC mi každý den přijdou aspoň 3 notifikace o nových přírůstcích :D.

Docela mě zaujalo nonbinary oslovení. Dokážu si to představit v angličtině, ale v češtině moc ne. Snad to půjde vybrat (tak jak se teď vybírá třeba chůze) a ne, že to bude pro všechny.

Ale líbí se mi, že předělali Bellu a spol. Vadilo mi, že je ve všech předchozích hrách trochu tmavší a tady měla porcelánovou pleť. I Calientovy trochu vylepšili, ale tam mi zase přišlo, že má Dina takovou divnou čelist, tak jsem zvědavá.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2408
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty24/11/21, 08:31 pm

Popravdě jsem dost překvapená ze všech změn, které nás v TS4 čekají Šokovaný ale podobně jako Fidgety krotím své nadšení Červenám se takže snad opravdu vytvořili něco bombastického co bude natolik super, že ten MCC snad ani do své hry nestáhnu Vysmátý

Jinak změna NPC mě dost překvapila Šokovaný jsem zvědavá jak budou vypadat ostatní Úsměv jedno, ale už vím teď a to, že nějakou dobu nebudu moct townies poznat Vysmátý každopádně oceňuji, že se snaží alespoň trochu hru vytunit a hlavně, že to dají zadarmo jako aktualizaci do hry...

Co se týká kitů, tak to je vůbec škoda komentovat Vysmátý jako často mají hezké objekty, ale nechápu proč některé věci nemohou dát zadarmo Aha ale je pravda, že by na tom pak nevydělali Aha
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty24/11/21, 08:57 pm

Nevím, celé mi to přijde ujeté, na jednu stranu chápu posun vpřed, na druhou, jako vážně s tou Bellou a Calientkami až ted? To samé jako Adéla s Lenkou Slušnými a Snílkem na uni...vůbec jako mi nepřišli, že by to byli oni a až teď se to změní? Jako vážně?
O kitech nemluvím...vážně jsem naposledy investovala do dvojky a opravdu vím, proč...
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1616
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty07/02/22, 09:58 am

Již zítra by měl vyjít trailer na první letošní "gamepack" - Wedding Stories.
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 FKwv4nBX0AQ69e0-682x1024

Malinko mi přijde, že už neví co by - nestačila by událost s úkoly, tak jak je?
Nicméně z toho, co vyšlo, to tak hrozně nevypadá. Podle všeho by se mělo jít už o plánování svatby - menu, šaty, výzdoba, ale také volba svědka, zásnubní večeře, poslední noc před svatbou bez partnera. Při svatbě asi taky přibudou nové možnosti, např. průchod uličkou, možná první manželský tanec? (to už jen tipuji z náznaků).
Navíc padla zmínka o "novém plážovém světě".  
Více informací je k nalezení např. zde: MY WEDDING STORIES

Ale celkově se mi to líbí, i když to asi zbytečné je (ale to už k SIMS nějak patří, že). Za sebe si ale určitě počkám na slevu, stejně se na svatbu zatím nechystám.

Edit - doplněn odkaz na zdroj informací

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření


Naposledy upravil Fidgety dne 07/02/22, 08:01 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2408
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty07/02/22, 06:37 pm

Popravdě tohle je zatím jediná věc na kterou se do TS4 docela těším Andílek a jestli přidají tanec do hry, tak to bude aspoň konečně dodání něčeho co ve hře nebylo, i když by to tam mělo být dávno...

Každopádně nové kity považuji už vůbec za něco, co by mělo být ve hře úplně zdarma... EA už neví jak vydělávat Zmatený
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1616
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty07/02/22, 08:03 pm

Ale já se taky těším, i když mi přijde, že je to zbytečnost, tak je to hezká zbytečnost Vysmátý Mrkající Úsměv
Jinak více info je tady - MY WEDDING STORIES (doplnila jsem to už do příspěvku výše).
S tím tancem jsem vycházela jen z této věty -"People at weddings and those who have been invited Can Dance With Us honey" - v článku First Screens & Features
Tak uvidíme, co nám zítra ukáže trailer - zde už je na něj odkaz:

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2408
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty07/02/22, 10:10 pm

Tak to jsem teda už moc zvědavá Úsměv snad tam fakt dají konečně tanec pro dva... fakt nechápu, že to jinak ve všech sériích bylo, ale tady nic Zmatený a to už je ta hra venku v základu celou věčnost Zmatený
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1616
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty08/02/22, 08:48 am

Tak tady toho nebylo víc. Ale je fakt, že ten tanec ve dvojici mi taky chybí, tak snad se dočkáme. To ke svatbě patří, a pokud je svatbě věnovaný celý gamepack, tak by to bylo na facku, kdyby to tam nebylo!

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty08/02/22, 06:49 pm

Trailer vypadá moc krásně a je vtipný Chichichi nečekala jsem, že to takhle skončí. I když podle fotky mi to mohlo dojít, že trailer se bude vztahovat i k té fotce. Vysmátý Zmatený
Jinak to, že se EA Games chtějí napakovat úplně na všem, je známá věc, akorát to dotahují k čím dál větší „dokonalosti" - k naší velké nelibosti Vzteklý
Stačí ubrat základních věcí a pak je přidávat postupně, aby to vypadalo jako speciální obsah. Moc chytré... Ďáblík
Pro mě je vždycky podstatné, jestli ty balíčky přidávají novou funkcionalitu, tanec zní moc dobře (ve dvojce sice klasický tanec přibyl až hodně pozdě s nějakým datáčem, ale pro dvojice tu byl moderní tanec i tak + variace jako smustle - ale jak čtyřku moc nehraju a nemám ji prozkoumanou, ani jsem nepostřehla, že tam chybí Šokovaný a připadá mi to teda hodně nefér, že tam nebyl od samého začátku, nebo že nepřibyl s jedním z prvních datadisků, docela šok! - ale opravdu si to ani nemůžu vybavit... Aha ).
Přesně jak říkáš, @Fidgety , nebylo tam toho víc. A je skoro nemorální, že to přidávají takhle po kouscích a snaží se vyždímat tolik peněz z lidí.

Ale co mě hodně zaujalo - nový plážový svět Úsměv
A samotná svatba vypadá taky dobře. Tak snad to aspoň splní očekávání, když už se takhle nehorázně opozdili s tím tancem. Doufám, že bude přístupný aspoň pro všechny simíky a za všech situací, nejen při svatbě. Člověk už neví, co může od EA čekat Zmatený Ale tak aspoň, že pořád tvoří nový obsah, je to super hra a zaslouží si mít co nejvíc možností.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1616
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty08/02/22, 07:25 pm

Jo, vypadá to dobře, a tanec tam je. Moc se mi líbí, že mohou tančit i dospělí s dětmi - na svatbu Valerie jsem kvůli tomu ještě musela hledat pózy.
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Snzyme38

Sice tam není nic překvapivého, ale jak tu padlo - super je, že přibude nový svět. A ta svatba teď má všechny náležitosti a tradice, takže i herně to asi má co nabídnout. Mno, bude těžké vydržet do slev Červenám se  Ještěže na hraní teď nemám moc čas.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1616
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty09/02/22, 09:43 am

Oficiální popis dodatku ještě zde: VSTUPTE DO SPOKOJENÉHO MANŽELSTVÍ S HERNÍM BALÍČKEM THE SIMS 4 SVATEBNÍ PŘÍBĚHY
A pár bodů přímo sem:
- Představujeme Tartosu, nejromantičtější svět v celé hře The Sims 4. Západy slunce vás vezmou za srdce, pláže vám vyrazí dech, zahrady vás ohromí a vodopády vás okouzlí. Tartosa je prostě ráj jako stvořený pro lásku.
- ...můžete věnovat čas výběru dokonalého prstenu v nástroji Vytvořit Simíka a potom pečlivě naplánovat vhodný čas a také místo...
- Vedle samotné svatby tak Simíci mohou dle svého naplánovat i seznamovací večeři, rozlučku se svobodou a také zkušební večeři. Nebudou chybět přípitky, proslovy, jídlo, dárky, tanec ani výběr svědků.
- ...můžete zajít do místního butiku se svatebním oblečením a vyzkoušet si nejrůznější šaty a smokingy...
- Jakmile uličkou vyšlete květinového pomocníka a opatrovatele prstenů (pokud tedy chcete), můžete se k oltáři vydat i vy dva a to buď sami nebo s doprovodem.
- Při svatebním veselí budete moci házet kyticí, nakrojit s partnerem dort a zatancovat si i svůj první novomanželský ploužák s dobře nacvičeným zatočením a zakloněním. Ale moc neotálejte, hrdličky, i ostatní se k vám chtějí na parketu přidat a skupinově si zatancovat! Je to elektrizující!
- Při společném stárnutí budete mít také příležitost obnovit své sliby a znovu tak vyjádřit vzájemnou lásku při menším a jednodušším svatebním obřadu.


Na závěr poznámka na podrobnější představení dodatku - 11. února 2022 v 19:00 SEČ na Twitchi a YouTube.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2408
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty09/02/22, 06:39 pm

Páni, vypadá to dobře Láska docela se i těším Láska hlavně ten nový svět vypadá moc hezky Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2854
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty09/02/22, 09:16 pm

Tenhle dodatek vypadá velice zajímavě, zaměřením je určený spíše pro duše romantické, mít TS4, asi bych o něm hoooodně uvažovala. *THUMBS UP* Ale neodpustím si "nevhodnou" poznámku - to už se i tvůrci hry zabývají gender problematikou, že je v ukázce svatba dvou dívek ? Mrkající (Aby to nevyznělo náhodou nějak špatně, nic proti tomu nemám, jen mě to poněkud pobavilo Úsměv )
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1616
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty09/02/22, 10:10 pm

Ludmi, ano zabývají se jí myslím už nějakou dobu. V jednom z posledních kitů k pánské módě byly snad sukně pro muže. A vztahy mezi stejnými pohlavími byly možné snad od začátku, jen teď se na to víc poukazuje. Tahle "hypersuperkorektnost" prosakuje fakt už všude. Osobně s tím problém nemám, ale nic se nesmí přehánět. Ale to už by bylo do nějaké off-topic diskuze.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty10/02/22, 10:59 am

Přijde mi, že zrovna Sims se tím zabývají už od začátku. Tuším, že snad pracují i na neutrálním oslovení... Dal jsem si i práci najít odkaz:
https://hrej.cz/article/autori-the-sims-4-informuji-o-systemu-genderove-neutralnich-osloveni-nabidnou-kompletni-prizpusobeni

Nechci se míchat do OT, asi by to bylo i na delší diskuzi, ale souhlasím s vámi, že tohle protežování (skutečně se to tak píše? :) ) dělá podle mne spíše medvědí službu.
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1616
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty14/02/22, 08:13 pm

Ovšem některé země tuto otevřenost vyloženě nezkousnou - NOVÝ SVATEBNÍ BALÍČEK PRO THE SIMS 4 NEVYJDE V RUSKU KVŮLI SŇATKŮM HOMOSEXUÁLŮ. Takže nejen některé filmy mají v různých zemích smůlu, ale už se to dotklo i série The Sims.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2854
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty14/02/22, 08:45 pm

To jsou věci, to by mě v životě nenapadlo, že to dojde až tak daleko. A co kdyby si, řekněme, nějaký ruský fanoušek Sims toto rozšíření pořídil v zahraničí nebo nějak stáhnul z netu, to by ho zavřeli ??? Nevím Něco podobného už tu bylo - tedy cenzura toho, co je vhodné pro běžného člověka, a stejně to "soudruhům" poněkud nefungovalo ...
Návrat nahoru Goto down
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty14/02/22, 09:53 pm

Zase jsem OT, ale nedá mi to, cenzura ve hrách je jedno z mých oblíbených témat: Takovéto restrikce samozřejmě jsou a budou. Například Německo je hodně náchylné na dobu své temné historie a konkrétně jim vadí třeba zobrazování hákových křížů ve hrách (i když to do kontextu hry historicky smysl dává). Austrálie je zase třeba vysazená na sexuální témata a užívání "drog" ve smyslu posilujícím.
Vývojáři to prostě řeší tak, že danou pasáž buď odstraní nebo upraví (zmíněný symbol se třeba pro Německo změní na červený trojúhelník).

Ale pokud to dojde tak daleko, že hru zakáží úplně, tak hráčům buď nezbývá než si pomocí VPN změnit IP adresu na jiného státu (což je ošetřeno většinou přímo ze strany obchodníka, že to dělat nemáš) nebo warezit (což je na hranici zákona). Ale o nějakém postihu typu "zavřou tě za to" se myslím zatím nebavíme ani v Rusku ;)
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2408
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty26/02/22, 07:56 pm

Tak jsem se s vámi rozhodla podělit o mé dojmy z nového svatebního packu Červenám se

Možná to už všichni víte, ale bohužel je celý pack neuvěřitelně buglý a nefunguje tam prakticky nic jak má Plačící osobně jsem měla zkušenost kdy jsem chtěla siminku nastěhovat do nového sousedství, tak mi hra dvakrát spadla a musela jsem pak svoji siminku hledat ve své knihovně, ptž prostě zmizela z pozemku Sakra takže jsem to vyřešila tak, že jsem ji nastěhovala do vedlejšího města a začala jsem s ní dojíždět do nového města... svatební plány jsem zatím nevyzkoušela na vlastní kůži, ale co jsem slyšela, tak ani to nefunguje Sakra simíci se nepřevlékají do zvoleného oblečení, nikdo nedělá co má, kráčení k oltáři se nekoná, družičky z jiné rodiny nepřicházejí a to ani oddávající Sakra popravdě jsem hodně zklamaná Smutný tohle byl poprvé první pack, na který jsem se těšila, ptž obsahoval spoustu nových a protentokrát užitečných věcí včetně interakcí a nic z toho zase... jedinou dobrou zprávu, kterou prozatím ze své zkušenosti mám je to, že společný tanec ve dvou opravdu funguje a vypadá hezky Úsměv takže nezbývá teď než jen doufat, že to brzy dají dohromady, abychom si mohli nový pack užít v plné kráse bez milionu bugů se kterou se všechno co mělo přijít stalo nehratelným Smutný
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1616
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty26/02/22, 08:56 pm

Lucisab, tak to mě mrzí, že sis hraní neužila Smutný Ale také jsem slyšela, že je to průšvih, nenačítají se vůbec světy nebo pozemky, jen bílá obrazovka, apod. Aneb poprvé jsem ráda, že na simíky nemám čas, a než ho najdu, snad už to do té doby opraví Smutný
Ale tak aspoň ten tanec že vyšel hezky Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty02/03/22, 07:32 pm

To mě teda hrozně zklamalo Smutný  že tam bude až tolik bugů, to jsem nečekala Šokovaný  Tydýt   je to normální, vydat až takhle zabugovaný pack? Smutný EA se až moc spoléhají na to, že lidi budou kupovat, i kdyby prodávali prázdné krabice.
A zrovna tenhle pack mě hrozně zaujal, když jsem tady viděla informace o něm a těšila jsem se na to. Smutný
Zatím jsem si to nepořídila, ke hraní čtyřky se teď stejně moc nedostanu, tak jsem se rozhodla nějakou dobu počkat, tak doufám, že to řádně opatchují. Je to tak nefér... copak je problém to pořádně otestovat nebo posunout termín vydání, když nestíhají? Pořád by to bylo lepší než rozhasit lidem hru...
Aspoň, že ten tanec je tak pěkně udělaný. A snad i ten zbytek brzo opraví Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1457
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty02/03/22, 10:34 pm

Tak já se musím přidat do debaty. Pack už jsem si taky pořídila a popravdě jsem ho skoro ani nehrála, protože mě ty bugy dost odradily Smutný .
Vytvořila jsem si akorát siminku abych omrkla nové věci a nastěhovala ji do nového sousedství.
Chtěla jsem trochu prozkoumávat, ale bohužel jsem se nedostala na žádný obecní pozemek, teda až na jeden, kde se pořádají svatby, ale nějak jsem z toho všeho byla otrávená a ani nic víc nezkusila. Smutný
Od té doby jsem to nezapla. Nene

Každopádně si nemyslím, že je normální, vypustit něco takhle zabugovaného. A to nezmiňuju ani to, že měli ještě týden navíc to všechno doladit, když si kvůli Rusku posunuli datum vydání o týden.

Ten pack je venku už nějakou dobu a ještě nebyli schopni to všechno opravit...což mě taky docela udivuje Tydýt Sakra . Nehledě na to, že tehle pack nebyl jeden z nejlevnějších... Ďáblík Vzteklý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty17/03/22, 12:04 am

Nějaké novinky v Sims4, nabídnou hráčům autonomii sousedství.

https://hrej.cz/article/the-sims-4-dostava-vyznamnou-aktualizaci-ozivujici-sousedstvi
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1616
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty17/03/22, 07:22 am

Díky Petře za upozornění a hlavně odkaz na super článek *THUMBS UP* Já včera letmo zahlédla oficiální zprávu, ale tady je to krásně vypíchnuté, tak si dovolím ještě citovat:
- První změny přišly v listopadu loňského roku. S prvním dílem aktualizace Příběhy ze sousedství se mohly začít odehrávat zápletky i v rodinách bezprostředně blízkých hráčově domácnosti. Stále ale bylo nutné, aby se do dění nějakým způsobem zapojoval, případně ho vlastními činy “schvaloval”.
- S poslední aktualizací konečně odpadla i tato nutnost. Domácnosti v celém univerzu, tedy i mimo aktivní město, se budou nově vyvíjet, budou se v nich rodit a adoptovat děti, zvířátka, lidé si budou hledat práci nebo třeba umírat při nehodách.
- Prvek samozřejmě nabízí velmi podrobné možnosti nastavení. Jednotlivé druhy příběhů lze vypnout (můžete tak sousedům zakázat třeba rození dětí nebo stěhování), případně je lze nastavit u každého domu a rodiny zvlášť.


Úplně jsem zapomněla, že je to v plánu rozšiřovat, asi jsem čekala, že fáze dva přijde dříve Chichichi Ale jsem zvědavá, jestli aspoň tohle bude fungovat. A nebo mě to naštve, vypnu to, a budu na to dál používat MCCC mod (doufám, že ten z toho ty funkce nevyhodí a že se to třeba mezi sebou nezačne nějak hádat).

Edit: Ještě odkaz na oficiální stránky, kde je i seznam oprav, které  aktualizace přináší:
Aktualizace 15. 3. 2022
a "ofiko" článek SYSTÉM PŘÍBĚHY ZE SOUSEDSTVÍ, kde je třeba krásně ukázáno, jak bude fungovat nastavení. (A za to jsem já ráda, že fakt pro každou domácnost to jde vypnout a zapnout individuálně)

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty18/03/22, 09:38 am

No uplne si asi nedovedu predstavit, ze bych to infividualne mela naplanovane pro kazdou rodinu zvlast, let pouzivam mccc tak jsem na tohle zvedava a souhlasim, ze jsem uplne zapomnela snad v domneni, ze to prijde jiz driv, ze by ta druha faze mela dojit :D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 14 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co je nového ve světě The Sims 4
Návrat nahoru 
Strana 14 z 17Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Srovnání The Sims 2, 3, 4
» SIMS 3 nefunkční
» Alternativy k The Sims
» Rodokmeny pro SIMS
» Zajímavosti o The Sims 4 - co jste nevěděli / objevili

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Obecná diskuze k TS4-
Přejdi na: