Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Zajímavosti ze světa TS2

Goto down 
+6
Janika31
Ludmila
Hellohello
Fidgety
soarka
Lucisab
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty26/02/22, 09:47 am

To mě dostalo! Tolik věcí, kterých jsem si nikdy nevšimla Šokovaný
Třeba ten řidič autobusu - jak mává na ty děti. A že tam mají i animaci toho, jak troubí, to snad vidím poprvé! Vysmátý Nebo stékající voda po střeše! Nebo 3D vlny v bazénu - nejsem si jistá, jestli jsem si toho někdy všimla, i když bazén používali moji simové hodně často. Nebo to „hašení" ohně - o tom vůbec nevím, že to jde! A interakce s utěšováním těch plačících simů je tak krásná.
Je tam i párvěcí, které vídám často a vím o nich, ale i tak je to krásné připomenutí toho, jak je ta hra úžasně propracovaná! *BRAVO* Láska
Super video! Láska

Úplně mám chuť si zahrát za normální simy, nejenom za příběhové. Už jsem tak dlouho nehrála za svoje sousedství Smutný Červenám se
A určitě se znova podívám na další ty videa! Díky moc za odkaz! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty26/02/22, 07:42 pm

Páni, to bylo super Láska vždycky mi tyhle videa připomenou, jak je ta hra úžasně udělaná Láska tolik božích detailů Láska třeba to hašení ohně čůráním jsem vůbec nevěděla, že jde Vysmátý a podobně jako Hello jsem dostala hned hroznou chuť oprášit svoji rodokmenovou rodinku Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty26/02/22, 08:01 pm

Super video. Překvapilo mě, že jsem snad nikdy nezkoušel to s tím RC autem, že jej zvířata pronásledují :D
Návrat nahoru Goto down
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty03/03/22, 09:12 pm

Ted nedavno jsem hrala za Smithovi a prisla tam frajerka v kimonu a sjela mi normalne schody po zabradli :D to jsem taky za ta leta vubec netusila 😂
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty04/03/22, 11:58 am

O tom jsem už kdysi dávno četla a viděla na videu a je to strašně super! Ale snad nikdy se mi to nestalo, nebo si to nepamatuju... ale nevím, jestli k tomu není nutné mít zapnutou svobodnou vůli? Protože jestli jo, tak je to přesně ten důvod, proč se mi to neděje, já jim svobodnou vůli vždycky zatrhnu Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty04/03/22, 06:27 pm

Sjíždění schodů po zábradlí mi párkrát předvedly děti a teenageři, o dospělých nevím, ale třeba kdyby to byla nějaká obzvláště hravá osůbka, proč ne Aha
Návrat nahoru Goto down
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty04/03/22, 06:59 pm

Myslim, ze to bude mit urco neco jako hravy sportovní typ
Návrat nahoru Goto down
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty05/03/22, 09:52 am

Když jsme u toho už jste zkoušeli beta verzi story progression? :)
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty05/03/22, 09:54 am

Nene nezkoušela Mrkající . Je to určitě krok vpřed, ale já osobně to momentálně nevyužiju, potřebuju všechny svoje simíky kontrolovat sama. Úsměv Ale kdybych hrála volnou hru tak bych to určitě uvítala. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty06/11/22, 09:49 am

Ahojte Úsměv

Na youtube na mě vyskočilo zajímavé video tak trochu spojené s Halloweena, nebo respketive s tajemnem. Osobně musím říct, že jsem těhle věcí vůbec nevšimla Šokovaný

Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty06/11/22, 08:01 pm

Pěkné video! Tu chaloupku na kuřích nožkách si pamatuji, že jsem přes prohledávání tabem našel, to bylo překvapení Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty06/11/22, 08:19 pm

Jo, jo, moc pěkné připomenutí, tu chaloupku si taky pamatuju, jen mi tenkrát při prvním pohledu nedošlo, že to vlastně mají být "kuří nožky" Vysmátý Opatrovatelka mi sice ještě neuhořela, to je zase novinka pro mě, ale duch opraváře už mé Simíky navštěvoval Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty07/11/22, 07:43 am

Měla bych se stydět, že za tolik let, co tu hru mám, jsem na tolik věcí nepřišla Úsměv Vlastně jsem už ze začátku hrála jenom za svoje simíky, až časem jsem se pustila i do Pleasantview a trošku i do pár dalších sousedství. Ta chaloupka pro babu Jagu je super - nikdy jsem se na ten pozemek nedívala blíže. Dále by mě moc zajímalo, kdo to v tom horkovzdušném balónu je, ale jsem zatím přesvědčená, že je to Bella (hlavně má tmavé vlasy a dost ji připomíná, určitě to nebude ta blonďatá simka). Už kdysi dávno jsem se dočetla, že ta druhá postava je její bratr Michael, ale těžko říct - ta póza a oblečení odpovídá postavě, o které mluví ve videu. A hlášku se smrťákem, co se mi vysmívá za vyraždění simů, jsem dostala taky už několikrát Červenám se ale šlo o nehody nebo smrt stářím, aspoň co si tak pamatuju Červenám se pak jsem to neuložila a načetla znova Andílek
No a jména na hrobech na pozemku Olivie Specter, to je něco. Opravdu zajímavé a jsem ráda, že tvůrci nacpali do hry tolik záhad. Pořád je co objevovat, určitě je toho spousta i pro opravdové znalce Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty05/12/22, 05:31 pm

Páni, to je opravdu spousta zajímavostí o kterých jsem neměla ani ponětí Šokovaný moc děkuji za odkaz Jani Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty26/02/23, 03:05 pm

Ahojte Úsměv

Na YT na mě vyskočilo další video. Pár věcí už se opakuje, ale o něčem jsem opět ani netušila Šokovaný

Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty26/02/23, 08:24 pm

Taky na některé věci zírám, třeba ten "hate letter" mým Simíkům ještě nikdo neposlal Šokovaný Zajímavý úlovek ! *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty27/02/23, 06:43 pm

Fíha Šokovaný ta hra je tak neuvěřitelně propracovaná a nabitá takovými detaily, kterých si ani nevšimnu při hraní. Nebo hraju jinak a celé roky se mi něco z toho vůbec nestane. O jiných věcech jsem věděla, buď se mi staly nebo jsem o nich četla na MTS a taky mě tehdy překvapily.
Třeba už jenom ten detail, jak děti zamávají řidiči toho autobusu - to je tak milé.
Nebo ta muréna ve velkém akváriu - toho jsem si všimla zrovna před pár dny úplnou náhodou - a nikdy předtím! Přitom jsem to velké akvárium už určitě použila i v nějakém bydlení.
A co se týká těch květin/dopisů za rande, nejčastěji jsem dostávala velkou kytici růží nebo tu jednu růžičku, ale o těch dopisech jsem četla Vysmátý No, nechtěla bych dostat ten pytlík se zapálenou smradlavou „nadílkou" Vysmátý

A ta Muchlzadková u rakve Šokovaný Válím se smíchy Vůbec se nedivím, že se z toho po.... Vysmátý Zato chudák ten psychiatr. Já bych dopadla určitě stejně Šokovaný


Díky moc za tohle super video nabité zajímavostmi! Láska
Některé věci byly pro mě úplně nové Šokovaný a moc mě bavilo se dívat i na ty, které znám z vlastního hraní Úsměv nebo i tak běžné věci, které teď díky videu ocením a uvědomím si, kolik do těch detailů vložili práce. Taky mě dostala ta hudba a zvuky, taková nostalgie... jak teď moc nehrávám za svoje simíky, tak si málokdy pouštím zvuk hry nahlas, když dělám příběh. Měla bych si zas pořádně zahrát po dlouhé době Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty27/02/23, 08:17 pm

Tak se musím přiznat, že smradlavý dopis jsem už jednou dostala v simíkách Vysmátý ale tu smradlavou zásilku naštěstí ne Vysmátý jen je škoda, že teď nemůžu najít co se v tom dopise psalo, ale co si pamatuji, tak to bylo něco ve stylu "obtěžuje mě i tvůj hlas a doufám, že tě už nikdy neuvidím ve verších Vysmátý " jinak většinou moji símici dostávají velké kytice nebo menší Vysmátý

Jinak s vámi souhlasím, že je ta hra úplně neuvěřitelně detailně propracovaná, právě proto ji mám tolik ráda Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty02/03/23, 03:55 pm

Máte pravdu. Něco mě strašně překvapilo, třeba to s tou rakví, to jsem vůbec netušila, že jde Šokovaný . A asi pak se tedy vysvětluje smrt vyděšením 🤔.

Nebo to akvárko..to mě taky dostalo, těhle detailů si člověk moc nevšimne Šokovaný .

Co se týče těch odměn za rande, mám pocit, že ten smradlavej balíček už jsem jednou dostala Vysmátý Vysmátý Ale simík z toho nebyl zrovna 2x nadšený.

Ovšem občas člověk dostane i hodnotnější dárek než květinu, že Ludmi? Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty08/03/23, 05:23 am

Na Youtube na mě vyskočilo další podobné video se zajímavostmi, tak ho sem rovnou dávám Mrkající   zase mě hodně věcí překvapilo! Třeba noční můry - četla jsem o nich, ale myslím, že se mi nikdy nestaly,nebo ten tučňák! Nepamatuju si, že by se kdy odvážil mi přijít do domu Šokovaný Je moc roztomilý Úsměv Třeba o tom, jak píšou děti na počítači, jsem si všimla, taky se mi stalo to s tou houpací sítí. O pozdravech jsem to taky nevěděla Šokovaný zajímavé Vysmátý
https://www.youtube.com/watch?v=w3YaqmUQd_c
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty08/03/23, 08:43 pm

Další zajímavý video-úlovek ! Šokovaný Tučňák už se mi takto coural po domě a vypadalo to, že nemůže najít cestu ven Vysmátý Ovšem ty noční můry, milování v síti a ve stanu, to je i pro mě novinka, to mě nenapadlo ! A z hrátek ve vrtulníku jsem málem spadla smíchy pod stůl, jak se mu hýbou i kolečka Válím se smíchy Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty21/11/23, 07:58 pm

Našla jsem zase video o zajímavostech Úsměv popravdě jsem vůbec netušila to o tom, že když simíkovi zemře nepřítel, tak pak dokáže ho odmítat oplakávat Šokovaný (ale Nervóznímu se teda vůbec nedivím, že nechtěl truchlit nad Kádinkovými *THUMBS UP* )
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty21/11/23, 08:48 pm

Tak jsem poprvé viděla smrt z pádu satelitu (či co to bylo) a rozsypání popele nebožtíka z urny Šokovaný Člověk jen zírá, co tvůrci vlastně hned v počátku TS2 vymysleli, a na co se pak v dalších verzích patrně vykašlali ...
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty21/11/23, 10:18 pm

Ludmila napsal:
Tak jsem poprvé viděla smrt z pádu satelitu (či co to bylo) a rozsypání popele nebožtíka z urny Šokovaný Člověk jen zírá, co tvůrci vlastně hned v počátku TS2 vymysleli, a na co se pak v dalších verzích patrně vykašlali ...

Ano, byla to smrt pádem satelitu Zmatený já sama jsem ji zažila jen v Příběhách mazlíčků, ve hře se mi naštěstí tahle smrt zatím vyhla Zmatený Zmatený jinak v ts4 se dá také zemřít na pád satelitu Zmatený ale vysypání uren snad možné není nebo o tom aspoň nic nevím Zmatený
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty23/11/23, 07:32 am

Mně se to s tím satelitem taky nestalo! Úsměv   Je hrozné zajímavé vidět, jak to vypadá. Chudák ten sim teda...   to video bylo super, nejvíc mě šokovalo vysypání urny, to je opravdu hnus. Pobavilo mě, jak v čase 5:39 bylo vidět, kam Rod Humble umístil darovaný počítač Vysmátý    A co jsem nikdy nezažila - jak se Father Time proměnil v batole - takovou oslavu jsem v simíkách asi nikdy nepořádala? Je vidět, že toho mám ještě plno neprozkoumaného. Jinak tu byla spousta zajímavostí, kterých jsem si nikdy nevšimla Úsměv  Super video! Úsměv  *THUMBS UP*  - jen teda vůbec nesouhlasím s tím, že by Santa byl podobný na toho terapeuta, to je naprostý nesmysl  Zmatený  vždyť mají úplně jiné rysy, terapeut má frňák jak nikdo jiný široko daleko  Chichichi
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavosti ze světa TS2   Zajímavosti ze světa TS2 - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zajímavosti ze světa TS2
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Příběhy ze světa Michaelas
» Zajímavosti o The Sims 4 - co jste nevěděli / objevili

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Obecná diskuze k TS2-
Přejdi na: