Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Hellohello: Kolekce příběhů

Goto down 
+4
Janika31
NiQush1
visty
Lucisab
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 29 ... 44  Next
AutorZpráva
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty02/11/21, 07:02 pm

Nečekala jsem, že tu zase najdu další krásné komentáře! Já opravdu nevím, jak vám mám poděkovat Láska Láska Láska

@NiQush1 - Díky moc! Pro Tebe  Je mi moc líto, že to nemohlo dopadnout tak, jak jsi předtím psala. Pořád tam byla taková maličká naděje, že se něco musí stát a že ji někdo zachrání a že všechno dobře dopadne. Bohužel tenhle příběh kopíruje tehdejší situaci a má takový špatný konec. Neříkám, že ostatní příběhy v tomhle tématu vždycky dopadnou dobře, v každém se většinou něco divného nebo špatného děje (přece jenom jsou to tyhle zápletky, proč příběhy čtu, kdyby se tam nic nedělo, tak by to bylo o ničem, ale tohle je až moc kruté), - většinou to nekončí až takhle tragicky. Takže lepší zítřky určitě budou Mrkající

@Janika31 - Děkuju moc za tak krásný dlouhý komentář, úplně mi vyrazil dech Pro Tebe Láska Máš pravdu, naštěstí to netrvalo ještě dýl, když už to teda takto muselo dopadnout Smutný  I tak si Lois prožila v tom žaláři peklo, úplně mi bylo špatně z toho, jak jí vířily ty smutné myšlenky v hlavě, jak už ani nevěděla, jestli tomu má sama věřit, jestli je opravdu čarodějnice. A ta ironie, že se k ní pak dostala zrovna Nattee, které se sama bála, že je čarodějnice. Chudák Nattee, ta si to odskákala od toho davu. Alespoň mohly být spolu, určitě jim to aspoň trochu pomohlo.

Prudence je strašný spratek, kdyby se mi tak dostala do ruky Ďáblík  pila mi krev už od chvíle, co se poprvé v tom příběhu objevila. A už tehdy bylo vidět, že si jí Grace vůbec nevšímá, že je na takové chování úplně zvyklá. Kéž by dostala trest, jaký si zaslouží.
Dobrá poznámka ohledně dopisu Faith pro Nolana  *THUMBS UP*  Faith se tehdy chtěla přimluvit za Hotu, která byla obviněna jako první z toho, že je čarodějnice (jsou to kapitoly 26 a 27) Sama řekla, že je to záležitost života a smrti a potom Hotu ještě zmiňuje v kapitole 27. Ale to, že žárlila na Lois až tak, že si ten dopis vzala zpátky k sobě - tím jenom ukázala, co je za člověka Smutný Původně měla dobrý záměr ji zachránit, ale jenom kvůli svojí nesmyslné žárlivosti odsoudila Hotu na smrt. Je otázka, jestli by ten dopis něco mohl změnit, když ta společnost byla plná hysterie, ale co kdyby jo?
A co se týká Manasseha, je to teda dost morbidní  Je mi špatně  ale tak nějak ho aspoň trochu možná omlouvá to, že už jeho šílenství propuklo naplno. Zajímalo by mě, co se s ním stalo, jestli v divočině přežil nebo ne.

Nevím, no... celá ta rodina je prohnilá. Není tam nikdo sympatický. Možná kdyby žil Loisin strýc a hlavně kdyby nebyl už tolik nemocný, určitě by se jí zastal, nebo by se o to aspoň snažil. Ale Grace je taková generálka, že by si určitě našla cestu, jak šikanovat Lois.

Kdyby tak obvinili Grace a s ní i kněze Tappaua, to by jim fakt patřilo Vysmátý mohli by přidat i Prudence s Faith Vysmátý  Taky bych se smála, fakt by si to všichni zasloužili. Stačilo by úplně vsadit je do žaláře a nechat je pořádně přemýšlet a zažít na vlastní kůži to všechno, co musela prožít Lois nebo Nattee, i když byly nevinné. To tyhle lidské stvůry říct o sobě nemůžou.

Děkuju hrozně moc za pochvalu, udělalas mi velkou radost Úsměv strašně moc si toho vážím!  Láska  Pro Tebe


Dnes ani zítra asi ten poslední díl nestihnu, ale myslím, že ve čtvrtek by se tu mohl objevit Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Čarodějnice Lois - Kapitola 40   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty04/11/21, 08:18 am

Včera jsme měla tak divný zamotaný sen, kde jsem byla úplně bez sebe z toho, že jsem sem zapomněla někdy uprostřed příběhu přidat pár kapitol a že to nebude dějově navazovat, taková panika Vysmátý  A v tom snu to všechno vypadalo tak logicky, jak jsem počítala a vyjmenovávala ty kapitoly (to tak snad nemám zmáknuté ani v realitě, jako v tom snu), že jsem se úplně lekla při probuzení, že to musí být pravda Vysmátý   Naštěstí to byl jenom sen... (aspoň doufám) Vysmátý Taková blbost a úplně mě to rozhodilo v tom snu... už z těch příběhů magořím Vysmátý

A tady je konečně slibovaný závěrečný díl příběhu o Lois (dívala jsem se na začátek tématu a dneska je to přesně rok, co jsem do tohohle tématu dala první příběh, když nepočítám Vánoční koledu Úsměv ):


Čarodějnice Lois

(E. Gaskell)



KAPITOLA 40

Obyvatelé Salemu se probrali ze svého děsivého mámení před podzimem, kdy kapitán Holdernesse a Hugh Lucy přijeli najít Lois a přivést ji domů do mírumilovného Barfordu v příjemné anglické zemi.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-2001

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-2003

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-2004

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-2005


Místo toho je lidé dovedli k travnatému hrobu, kde ležela v pokoji, usmrcena pomýlenými lidmi.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1957

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1958

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1959

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1960

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1961

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1962

Hugh Lucy si setřásl prach z nohou, když opouštěl Salem s těžkým, přetěžkým srdcem; a po celý život pro ni zůstal starým mládencem.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1963

* * *

Po dlouhých letech ho kapitán Holdernesse znovu vyhledal, aby mu vyprávěl nějaké zprávy, které by podle něj mohly zajímat vážného mlynáře od řeky Avon.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1964

Kapitán Holdernesse mu řekl, že v předchozím roce, tedy v roce 1713, bylo na zbožné svátostní schůzi církve nařízeno trest exkomunikace vůči čarodějnicím ze Salemu vymazat a potlačit a že ti, kteří se tam společně setkali „pokorně žádali, aby milosrdný Bůh prominul jakýkoli hřích, omyl nebo chybu při uplatňování spravedlnosti, prostřednictvím našeho milosrdného velekněze, který ví, jak mít soucit s nevědomými a těmi, kteří sešli z cesty“.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1965

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1976

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1979

Řekl také, že Prudence Hicksonová - nyní již dospělá žena - učinila nejdojemnější a nejpalčivější prohlášení o zármutku a pokání před celou církví, a to kvůli falešnému a mylnému svědectví, které podala v několika případech, mimo jiné zmínila zejména svědectví proti své sestřenici Lois Barclayové.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1968

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1969

Na to vše Hugh Lucy odpověděl pouze: „Žádné jejich pokání ji nemůže přivést zpět k životu."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1978

Potom kapitán Holdernesse vytáhl papír a přečetl následující pokorné a slavnostní prohlášení o lítosti těch, kteří jej podepsali, mezi nimiž byla i Grace Hicksonová:

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1982

„My, jejichž jména jsou podepsána, jsme v roce 1692 byli povoláni, abychom sloužili jako porotci u soudu v Salemu, při soudu s mnoha těmi, kteří byli podezřelí z viny čarodějnictví provedenému vůči tělům různých osob; přiznáváme, že my sami jsme nebyli schopni porozumět ani odolat tajemným bludům sil temnoty a knížete vzduchu, ale byli jsme, pro nedostatek znalostí v sobě a lepších informací od ostatních, přesvědčeni pojmout takové důkazy proti obviněným, protože při dalším zvážení a lepších informacích se oprávněně obáváme, že to nestačí na to, abychom se dotkli životů kohokoli (Deut.. xvii. 6), přičemž se obáváme, že jsme byli nápomocni ostatním, i když nevědomky, uvalit na sebe a tento lid Páně vinu nevinné krve; jakýžto hřích, jak praví Pán v Písmu, neodpustí (2 Králové, xxiv. 4), tedy předpokládáme, s ohledem na jeho časové soudy.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1981


Chceme tedy obecně všem (a zvláště těm, kteří přežili) vyjádřit náš hluboký smysl pro naše chyby a zármutek nad nimi, při jednání na základě těchto důkazů k odsouzení jakékoli osoby; a tímto prohlašujeme, že se oprávněně bojíme, že jsme byli smutně oklamáni a pochybili jsme, což nás v našich myslích velmi znepokojuje a zneklidňuje, a proto pokorně prosíme o odpuštění, nejprve Boha kvůli  Kristu, za tuto naši chybu; a modlíme se, aby Bůh nezpochybňoval vinu u nás ani u ostatních; a také se modlíme, aby nás přeživší trpící považovali za upřímné, protože jsme tehdy byli pod mocí silného a všeobecného klamu, naprosto neznalí a nezkušení ve věcech této povahy"


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1996

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1975


„Srdečně žádáme o odpuštění vás všechny, kterých jsme se dotkli; a prohlašujeme, že podle našich současných závěrů by nikdo z nás znovu neudělal na základě toho takové věci; modlíme se, abyste to přijali jako satisfakci za náš přestupek a požehnali dědictví Páně, aby mohl být zapřísahán na zemi.

„Předseda Thomas Fisk a spol.“



Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1987

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1989

Po přečtení tohoto dokumentu Hugh Lucy neodpověděl nic kromě tohoto -  ještě ponuřeji než předtím:
„Veškeré jejich pokání mé Lois nijak neprospěje, ani jí nevrátí život."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1984

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1986

Potom kapitán Holdernesse promluvil ještě jednou a řekl, že v den obecného půstu, který byl ustanoven tak, aby se konal po celé Nové Anglii, když byly zasedací místnosti plné lidí, se na modlitebním místě postavil stařec, prastarý muž s bílými vlasy, a vydal písemné přiznání, které sám jednou nebo dvakrát přečetl pro sebe, uznal svou velkou a těžkou chybu ve věci salemských čarodějnic a modlil se za odpuštění Boha a jeho lidu, končil prosbou, kterou by se všichni přítomní přidali k němu v modlitbě, aby jeho chování v minulosti nepřineslo nelibost Nejvyššího nad jeho zemí, rodinou nebo jím samým.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1993

Ten starý muž nebyl nikdo jiný než soudce Sewall a zůstal stát po celou dobu čtení své zpovědi; a na konci řekl: „Dobrý a milostivý Bůh ať je potěšen, že zachránil novou Anglii a mě a mou rodinu.“ A pak vyšlo najevo, že po celá léta si soudce Sewall vyčlenil den pro ponížení a modlitbu, aby si ve své mysli uchoval svěží pocit pokání a zármutku za část, kterou v soudech sehrál, a se zavázal, že toto slavnostní výročí bude udržovat tak dlouho, jak bude žít, aby projevil svůj pocit hlubokého ponížení.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1992

Hlas Hugha Lucyho se třásl, když promluvil:
„To všechno nepřivede mou Lois k životu, ani mi nevrátí naději mého mládí."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1973

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1991

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1983

Ale - když kapitán Holdernesse zavrtěl hlavou (protože proti těm slovům nemohl nic říct  - proti tomu, co byla tak evidentní pravda?) - Hugh dodal: „Jaký je den, víte to, na který se to stanovilo?“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1988

„Dvacátého devátého dubna."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-2000

„Tedy v ten den se já, tady v Barfordu v Anglii, připojím se svou modlitbou, dokud budu, aby hřích toho kajícího se soudce mohl být smazán a už si ho nikdo nemohl pamatovat. Chtěla by to tak.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1990


KONEC.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1453
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty04/11/21, 03:05 pm

Ach jo... Smutný Tak přece jen pro ni přijeli, bohužel pozdě.. Plačící Plačící Plačící Plačící Hugha mi je moc líto, ztratit lásku svého života a ještě takovým stylem je katastrofální, rozumím, jakou bolestí si prošel a prochází Smutný . Jak řekl, nic z těch slov a omluv mu nebohou Lois nevrátí.
Ovšem na druhou stranu je fajn, že si to ti pomatenci uvědomili a teď se všichni modlí o odpuštění. Přeci jen je svědomí dohnalo, jen mě trápí, že tolik nevinných lidí muselo zahynout. Smutný Nemám slova k takovému jednání. Smutný

Překvapila mě Prudence se svou výpovědí a omluvou, to bych nikdy nečekala, ale zasloužila si u mě malé, nevýznamné plus. Úsměv

Ať Lois i ostatní odpočívají v pokoji Plačící Láska Já na ni nikdy nezapomenu. Láska

Ještě jednou děkuji za krásný, smutný příběh, který mi ukázal, jak nelehké bylo žít v takové době. Smutný O to víc si člověk váží toho, že žije v dnešní době, i když neříkám, že je to taky výhra, ale v plno ohledech jistě - hlavně vyspělostí a platných zákonům, které mají hlavu a patu a neodsoudí někoho jen na podkladu nařknutí někoho jiného. Úsměv


Každopádně se těším na další příběh Láska Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty04/11/21, 09:05 pm

Muselo to být pro Hugha i kapitána hrozné, jedou pro krásnou nevinnou dívku a najdou jen hrob údajné čarodějnice ... Plačící Je sice pěkné, že se obyvatelé Salemu omluvili a žádali odpuštění, ale těm nevinným obětem to život a čest nevrátí Aha I když po pravdě řečeno, za řádění inkvizitora Bobliga z Edelstadtu při losinských čarodějnických procesech se vlastně nikdo neomluvil ...

Byl to moc dobrý příběh, Hellohello, sice smutný, ale poučný *THUMBS UP* Copak nám asi chystáš jako další zajímavé čtení na dlouhé zimní večery ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty05/11/21, 09:05 am

Červenám se  To je tak krásné, že na ni nezapomněl a jel pro ni Láska A o to smutnější, že přijel pozdě. To je tak nefér Červenám se  Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 1f62d  Jen si přeji, aby Lois ve své dobrotě i v poslední chvíli věřila, že na ni čekal a jel pro ni. Aby odcházela s touto naději v srdci, když už musela vůbec odejít Andílek

Pokud jde o ten úplný závěr, překvapilo mě, že se omluvili. Ale jak řekl opakovaně Hugh, Lois to život nevrátí. A nevím, nakolik jim mám věřit upřímnost a kolik je v tom účelovosti. Ve smyslu - "Ano, udělali jsme chybu. Ale teď se musíme kát, ne proto, že nám je líto těch nebohých lidí. Ale protože až přijde náš boží soud, nechceme se smažit v pekle!"  Smutný  Jakože lítost a pokání je fajn, ale pokud se z chyby poučili, pak jen doufám, že do konce života se to snažili odčinit nejen modlitbami, ale že své pokání proměnili i ve skutky - pomoc potřebným, laskavost apod. Protože to, čeho se ve své zaslepenosti dopustili, byla několikanásobná vražda. A tu je jen těžko odpustit.

Každopádně to byl moc krásný příběh. A jsem moc ráda, že jsi nám ho v této podobě zprostředkovala. Dřív jsem byla vášnivý čtenář napříč žánry (já si snad užila i tu povinnou četbu, vím, jak mnou třeba pohnul román Navzdory básník zpívá - začátek jsem protrpěla, ale pak mě ta knížka pohltila). Teď na čtení nemám čas, ani energii, takže je fajn nahlédnout do nějakého díla aspoň tímto způsobem. Děkuji moc Andílek  A moc se těším, co nám přineseš dalšího Andílek

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty05/11/21, 02:47 pm

Já vůbec nevím, jak vám můžu poděkovat Láska Pro Tebe  udělaly jste mi neskutečnou radost a úplně mě to dojalo. Moc a moc děkuju, že jste příběh četly a tak hezky a výstižně komentovaly a že mě celou dobu v tom mém hraní příběhů podporujete Mrkající  Strašně moc si toho vážím, vážím si každého komentáře, každého názoru!  Láska  Pro Tebe
No a nemůžu než souhlasit s tím vším, co tu bylo řečeno. Úsměv  Moc pěkně jste tu všechny shrnuly úplně všechno, co si o tom myslím i já.

Já si vůbec neumím představit, jaké to muselo být. Hugh si najisto jel pro Lois do Ameriky a tam takový šok? Já bych to asi nepřežila  Plačící  Je opravdu tak moc krásné, že dodržel svoje slovo. Chtělo by to víc takových čestných lidí na světě. Škoda, že nemohl přijet o něco dřív. Nebo vůbec je škoda, že ten jeho otec jim bránil v lásce, nebýt toho, mohla se rovnou vdát v Anglii a nemusela jet do tohohle šíleného kraje fanatických pomatenců... určitě by spolu byli šťastní.

Pro mě je ta omluva taky nedostatečná Smutný Nikomu to život nevrátí, nikomu to nepomůže, nesmaže se tím všechno to utrpení. Já bych asi nebyla schopná jim odpustit... a taky je podezírám z toho, že to sepsali jen tak, protože si uvědomili, že je to hřích. Ale nevím, všechno je možné. Třeba si opravdu uvědomili, jak strašný čin to byl a že dokonce i Prudence pocítila vážnost toho, co způsobila. Ale taky souhlasím s tím, že to je aspoň malilinkatá útěcha, jestli to teda vůbec v něčem může pomoct. Pořád je lepší dostat omluvu a nějaké uznání, než když se o tom mlčí. A na druhou stranu mě uráží, že vrahové si vůbec dovolují se doprošovat nějakého odpuštění a milosti - jako by si to zasloužili. V první řadě neměli vraždit a osočovat nevinné lidi, kteří jim nic špatného neprovedli. Podle křesťanství by se mělo odpouštět. Tak nevím, co je správné. Někdy se odpouští lidem, co si to nezaslouží a naopak. Doufám, že ten dopis pomohl Hughovi aspoň k malé útěše za to všechno, co si musel vytrpět. A je od kapitána hezké, že na Hugha nezapomněl a snažil se mu tímhle pomoct.




A co se týká dalších příběhů, na to už taky můžu odpovědět, protože mám konečně plán do konce roku a vlastně už i na další příběhy v příštím roce Úsměv
Předtím ještě přeberu fotky z Lois a dám na fórum pár (pro mě) zajímavých nebo vtipných momentů.

A jestli všechno půjde dobře, tak tenhle rok ještě stihneme 3 příběhy:

Jako první to bude další příběh ze série Plukovník vypráví. Bude to taková kratší povídka na 3 kapitoly, doufám, že se u toho odreagujeme od tohohle smutného příběhu. Už pomalinku dávám dohromady první kapitolu, ale ještě mi to nějakou dobu zabere. Myslím, že tak do týdne to bude určitě Úsměv

Hned po něm už se chystám na vánoční příběh, první díl chci vydat o první adventní neděli 28.11. (původně jsem chtěla začít o něco dřív, ať je na to víc času, ale už je to asi jedno, den sem, den tam - a zase nechci otravovat s Vánoci před adventem Vysmátý ). A tenhle příběh je docela dlouhý, má 17 kapitol, tak jsem to počítala a měla bych vydávat díly každý druhý den a v posledním týdnu před Vánoci to vychází na každý den. Tak snad to zvládnu dát dohromady, věřím, že jo Úsměv  Mám to už tak nějak částečně předpřipravené, ale dát dohromady ty fotky, to bude makačka Vysmátý ale už se na to těším, protože miluju vánoční období. Když se to nestihne úplně tak, jak si představuju, tak nevadí, ale budu se snažit. Poslední díl by měl vyjít na 25.12., aby to korespondovalo s dějem.
Možná taky nebudete stíhat číst, o adventu na Vánoce je plno jiných aktivit než čtení příběhů, ale to vůbec nevadí, protože ten příběh tady na vás bude čekat, můžete si ho třeba nechat až na další Vánoce.  Mrkající

Můžete si taky počkat až na třetí kraťoučký jednokapitolový příběh. Tentokrát z Ruska Úsměv  Ten bude taky pro odreagování a zasmání se - aspoň doufám  Mrkající  Pokusím se ho stihnout na Silvestra.

Takže minimálně do konce tohoto roku můžu slíbit rychlejší frekvenci vydávání příběhů. Od nového roku ale určitě budu muset zase zpomalit třeba tak na tu 1 kapitolu za týden. Podle toho, jak mi to dovolí volný čas Úsměv

Ještě jednou moooooc děkuju!  Láska  Láska  Láska


Naposledy upravil Hellohello dne 07/11/21, 03:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty05/11/21, 06:22 pm

Jejda, Hellohello, ty máš ale obdivuhodné plány *BRAVO* *THUMBS UP* Už se na všechny ty tvé příběhy moc těším ! Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Lois - Bonus   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty07/11/21, 03:52 pm

Děkuju moc, Ludmi! Mrkající jsi zlatá  Láska   Doufám, že se vám ty příběhy budou líbit.

A teď už na slibované bonusové fotky z Lois. Tentokrát není úroda tak velká jako minule, i když tento příběh byl několikanásobně delší Úsměv  asi i hra sama si uvědomovala, že je to až moc vážné téma, tak mi nedávala až tolik vtipných momentů Úsměv

Tohle jsou fotky z úplně prvního načtení pozemku, kde bydlela Grace s rodinou - tehdy ještě byla zapnutá svobodná vůle simíků. A tohle bylo to první, na co padly moje oči Vysmátý

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Snapshot-8ce8654a-2d058495

Kdyby jenom Nattee věděla, s jakým hadem si to hraje Vysmátý

A opodál si háže baseballovým míčkem pán domu, Ralph, se sluhou jménem Hosea.
V téhle době měl být ale Ralph nemocný a poctivě ležet nahoře v posteli  Vysmátý

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Snapshot-8ce8654a-8d0584cc


Pak je tu další klasika, zářivě žlutý pošťák doručuje noviny přímo ke dveřím městské radnice Úsměv v vdžycky mě dostane ten kontrast moderních služeb v tom starém světě  Chichichi

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Snapshot-4ce9bfa1-ad1689df

Jedné z dcer vdovy Smithové vypadlo oko Vysmátý

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-343

Dále tu mám pár hodně podivných ksichtů Faith...  Chichichi

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-502

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-503

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-504

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-506

Taky Lois se jedním ksichtem předvedla na půdě (jinak jsem ji snad za celou dobu při žádných takových šklebech nepřistihla):

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-863

Když jsem zadala Manassehovi a Lois, ať se k sobě mají, Grace se celá nadšená podívala do kamery a tleskla radostí rukama  Šokovaný  Chichichi  fakt to vypadá, jako by jejich vztahu ve skutečnosti fandila. Btw. myslím, že je to snad jediná fotka (nebo minimálně jedna z mála), na které se usmívá Vysmátý Hned vypadá sympatičtěji, no ne?

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1320

Zato na téhle fotce z vězení...   nevím, jak vy, ale já si přesně takhle představuju čarodějnici  Pardon

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1897

Jednou jsem si takhle oddálila pohled u vězení a co nevidím - vlk se svítícíma očima, zlé znamení! Vysmátý
Dokonce tam i vyhrabal díru. Naštěstí nikoho nepokousal, protože nevím, co by pak dělali hysteričtí obyvatelé Salemu, kdyby se jim tam rozmohli ještě vlkodlaci Úsměv

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1687

Tahle fotka se mi strašně líbí - ten držák na svíčky vypadá, jako by měl Hathorn (soudce vlevo) na hlavě takovou tu šaškovskou čepičku Vysmátý  Zbožňuju, když se něco takového náhodou vyfotí v tom správném úhlu a pak si toho všimnu až později na fotkách Vysmátý

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1693

Tohle je trochu morbidní a taky dost smutné, tak to dám do spoileru
Spoiler:


No a potom, když Manasseh měl přeskočit plot, dělal mi přes něj salta  Vysmátý


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1955

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-1956

Btw. tady jsem v příběhu udělala chybu. Myslela jsem si, že má utéct přes plot někam pryč do lesů, ale podle příběhu se měl prodrat davem a pak do lesa. Takže měl běžet na opačnou stranu, tak jsem si ten skok přes plot mohla ušetřit.  Nevím  tak se za to omlouvám, občas to nevychytám

A na závěr fotka se skunkem, protože se mi často nestává, že by se mi procházel po pozemku Úsměv nebo možná je to spíš moje chyba, že si toho nevšímám

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-440

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Lois-441

Tak to je pro tentokrát všechno Úsměv není toho zase tak moc a není to zase až tak výjimečné, ale říkala jsem si, že vám to sem dám pro zajímavost jako fotky ze zákulisí  Úsměv
A tím můžeme Lois úplně uzavřít. Příště nás čeká plukovník Úsměv Někdy v průběhu příštího týdne by tu měl přibýt první díl.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty07/11/21, 09:05 pm

Krásné fotky, které určitě nejen mně ten smutný příběh docela odlehčily ! Vysmátý Ty ksichty jsou perfektní, ani nevím, který se mi líbí nejvíc *BRAVO* Třeba ten kontrast - usmívající se Grace a vzápětí ten snímek, kde fakt připomíná čarodějnici *THUMBS UP* A Mannaseh, jak je vidět, dělal nejen problémy, ale dokonce i salta Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty09/11/21, 09:24 pm

Vždy si u těch dvojek vzpomenu tu nostalgii, kdy takovéhle grimasy ve čtyřce prostě nenajdeš :D
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty11/11/21, 10:12 am

Jj, ty ksichty nemají chybu. Taky mi ve čtyřkách chybí, tyhle výrazy.
A už se moc těším na další příběhy, máš opravdu parádně nabitý program Úsměv

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Plukovník vypráví: Hoskinsovi mazlíčci - Kapitola 1   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty11/11/21, 10:40 am

Mockrát vám všem děkuju za tak milé komentáře  Mrkající  Pro Tebe
A teď už se konečně dostáváme k dalšímu příběhu! Úsměv  Určitě poznáváte starého dobrého plukovníka z příběhu na začátku tohohle tématu:


Plukovník vypráví: Hoskinsovi mazlíčci

(W. L. Alden)



KAPITOLA 1


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Colonel-21

„Ano!" řekl plukovník zamyšleně: „Ve své době jsem byl snad všude, až na vězení - a byl jsem na mnohem horších místech než prvotřídní americké věznice se všemi svými moderními vymoženostmi. Faktem je, že filantropové zašli při zlepšování podmínek vězňů tak daleko, že většina našich věznic je o dost lepší než většina našich hotelů. V každém případě nejsou tak drahé a s hosty se zachází s větším respektem.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Colonel-40

Nikdy jsem nemohl pochopit tu mánii, kterou někteří lidé mají vůči vězňům. Například v New Yorku a Chicagu mají mladé dámy spolek pro rozdávání květin vrahům. Kdykoli je muž usvědčen z vraždy a odsouzen k oběšení, dívky začnou ve velkém posílat květiny do jeho cely, dokud se on nemůže ani otočit, aniž by shodil vázu s růžemi nebo velkou mísu plnou macešek a nenamočil si tak  nohy.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Colonel-2

Kdysi jsem znal vraha, který mi řekl, že pokud by ho něco dokázalo smířit s tím, že bude oběšen, bylo by to zbavení se té květinové pocty, kterou ho děvčata zahrnovala. Vidíte, byl jedním z předních vrahů v té části země, a proto každý den dostával plný vůz květin.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Colonel-10

Když jsem žil v New Berlinopolisville, měl jsem souseda, který byl prezidentem Spolku pro zlepšení podmínek vězňů...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Colonel-22

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-1

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-4

...a byl to ten nejšílenější muž v tomto oboru, jakého jsem kdy potkal.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-7

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-8

Jmenoval se Hoskins - plukovník Uriah Hoskins - a byl autorem návrhu Hoskinsova zákona, který přitahoval tolik pozornosti, když se dostal před zákonodárný sbor, přestože se nikdy nestal zákonem.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-23

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-18

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-21

Návrh zákona stanovil, že každý vězeň by měl mít obývací pokoj i ložnici a že by měly být vybaveny klavírem, bendžem, knihovnou, psacím strojem a karetním stolkem na whist; že by vězni mělo být povoleno pořádat dvě recepce týdně, na které by měl mít každý přístup; a že by měl být vyučován jakémukoli studijnímu oboru, o který by projevil zájem a knihy a učitelé by byli samozřejmě poskytnuti zdarma.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-20

Plukovník Hoskins trval na tom, že jediná věc, která způsobí, že se člověk zkazí, je nedostatek laskavosti...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-15

...a že jistým způsobem, jak zločince reformovat, je zacházet s ním tak laskavě, až se začne stydět za to, jak je zkažený a padne každému okolo krku a zbytek svého života zasvětí tomu, že bude ronit slzy pokání a zpívat hymny radosti.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-14

Přestože plukovník Hoskins měl rád všechny typy zločinců, vykradači domů byli vyloženě jeho mazlíčky.
Podle něj si vykradač domů zasloužil laskavost více než kterýkoli jiný člověk.

„Jak by se vám líbilo,“ říkával, „kdybyste si museli vydělávat na živobytí vnikáním do domů uprostřed noci, místo abyste si klidně spali ve své posteli? Myslíte si, že byste byli plní dobrých myšlenek poté, co by vás pokousal hlídací pes a vystřelil po vás pán domu, a nezískali jste svou prací nic kromě špatného nachlazení a vyhlídky na hydrofobii? Není nic brutálnějšího než způsob, jakým společnost zachází s lupičem, a pokud mu společnost zabrání v tom, aby si vydělával na živobytí jednodušším a méně nebezpečným životem, nelze mu vyčítat, že bude i nadále vykonávat své půlnoční povolání.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-11

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-12

Musím plukovníku Hoskinsovi přiznat toto. Neomezil se jen na proslovy jako mnoho jiných filantropů, ale rovnou se snažil své zásady uskutečnit. Opravdu měl na mysli to, co řekl o lupičích, a není pochyb o tom, že k nim měl více sympatií než ke svým počestným známým.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-9

Když se ho lidé ptali, co by udělal, kdyby se v noci probudil a našel ve svém domě zloděje, a zda by na něj vystřelil, řekl, že by ho dříve napadlo střílet na svou vlastní ženu a že se zavázal k tomu, že lupiče hodlá přímo v té chvíli napravit pouze laskavostí.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-16

Jednou Hoskinsovi někdo řekl, že by měl lupičům opravdu dát najevo své city k nim...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-25

... a Hoskins řekl, že to udělá bez prodlení.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-26

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-27

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-28

Ještě toho dne vypracoval krásné ‚Oznámení lupičům‘, nechal jej vytisknout s velkými písmeny, zarámoval jej a zavěsil v jídelně svého domu.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-29


Stálo tam: „Zloději jsou s úctou informováni, že rodinné stříbro je celé jen postříbřené a že majitel tohoto domu si nikdy nenechává hotové peníze po ruce. Dort a víno najdete v jídelně a lupiči jsou srdečně zváni k odpočinku a osvěžení. Otřete si boty o rohožku a při odchodu z domu zavřete okno."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-30

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-31

Plukovník Hoskins byl na toto oznámení náležitě hrdý.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-34

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-35

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-36

Ukázoval ho každému, kdo ho navštívil u něj doma, a prohlašoval, že kdyby ostatní lidé následovali jeho příkladu a zacházeli se zloději jako s křesťany a džentlmeny, brzy by byl konec všem vloupáním, protože zloděje by natolik dojala laskavost, s jakou se s nimi zachází, že by opustili tento obor podnikání a stali by se ctihodnými členy společnosti – prezidenty pojišťoven nebo bankéři nebo církevními pokladníky.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-32

Neřekl, jakým způsobem si mají reformovaní lupiči najít zaměstnání v bankách a pojišťovnách, a podobně, ale to byla maličkost, a vždy raději promýšlel velké a ušlechtilé plány a podrobnosti týkající se jejich práce nechal pro jiné muže.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-37

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-38
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty11/11/21, 09:03 pm

Co se týče chování k různým provinilcům i vězňům, tak to občas vypadá, že se Hoskinsův zákon docela ujal Chichichi A to oznámení lupičům si asi taky budeme muset brzy pořídit, abychom se náhodou nějakého toho zloducha nedotkli tím, že by u nás třeba drahé šperky hledal zbytečně ...

Díky, Hellohello, za nové počtení, nabízí se dost zjevná analogie se současností *THUMBS UP* *BRAVO* Kouzlo nechtěného ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Plukovník vypráví: Hoskinsovi mazlíčci - Kapitola 2   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty14/11/21, 06:07 am

Moc děkuju, Ludmi  Pro Tebe strašně moc si vážím tvého komentáře! Láska  Je to tak Úsměv a je zajímavé, jak některé knihy z 19. století jsou pořád aktuální i teď, po 130 letech.

Mám dobré zprávy, podařilo se mi konečně najít všechny povídky s Plukovníkem, tak už si to pročítám a u některých jsem se smála i nahlas, což se mi málokdy stává, takže některé určitě zpracuju i v budoucnosti Úsměv Sice mám v plánu teď ještě nějaké jiné příběhy, ale snad i na tohle přijde řada. Pokud se mi to teda podaří ztvárnit. Snad se budou líbit i vám Úsměv

Ale teď už je na řadě druhá kapitola o Hoskinsovi:


Plukovník vypráví: Hoskinsovi mazlíčci

(W. L. Alden)



KAPITOLA 2


Jednoho rána plukovník Hoskins, který byl ranní skřivan, vešel před snídaní do jídelny a byl překvapen, když zjistil, že tu měl půlnoční návštěvu zlodějů.

Na stole stály dvě prázdné láhve vína a celý dort byl snězen, což ukazovalo, že lupiči přijali pozvání k osvěžení.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-41

Nezdálo se však, že by jej přijali ve zcela správném duchu.
Všechny Hoskinsovy lžíce a vidličky ležely na hromadě uprostřed podlahy a všechny byly zkroucené nebo zlomené tak, že byly k ničemu.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-42

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-44

Okno bylo ponecháno otevřené a déšť zničil závěsy...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-43

... a na špinavý kousek papíru zloději načmárali olověnou tužkou názor, že „Starej Hoskins je největší hlupák a nejzarytější držgrešle v celý zemi. Příště podávej whisky, nebo si podáme my tebe.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-45

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-46

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-47

Hoskins nebyl ani v nejmenším zasažen hrubostí zlodějů. „Ubozí chlapíci,“ řekl, „jsou tak zvyklí na špatné zacházení, že zpočátku vůbec neocení laskavost. Ale oni se to naučí.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-48

A tak prostřel několik nových lžic a vidliček a přidal láhev whisky k vínu, které si nechával ve skříňce pro zloděje...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-49

... a byl si tak jistý jako vždy, že další gang, který by se mohl vloupat do jeho domu, propukne v pláč  a ponoří se do pokání a prohlásí ho za jejich nejlepšího a nejdražšího přítele.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-50

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-51

Asi o týden nebo dva později paní Hoskinsovou probudil hluk v jídelně...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-52

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-54

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-56

... nato vzbudila svého manžela a řekla mu, že v domě jsou zloději a že musí vyjít ven zadním oknem a jít pro policii.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-60

Řekl jí, že je mu líto, když vidí, že se projevila v tak nekřesťanském duchu, a  že jí ukáže, jak se má zacházet se zloději.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-58

Nebylo nejmenší pochybnosti, že v domě byli lupiči a vydávali mnohem větší hluk, než bylo přísně v souladu s vyhlídkou na vzestup jejich profese, protože žádný schopný zloděj nikdy nedělá zbytečný hluk při svém podnikání, ledaže samozřejmě přepadne přes uhlák a potom přirozeně dá průchod nadávkám.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-62

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-63

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-64

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-65

Samotný svatý Pavel by za podobných okolností pravděpodobně prohlásil taky něco docela silného.
Hoskins byl však upřímně potěšen, že měl příležitost setkat se se svými zlodějskými přáteli, a neztrácel čas oblékáním a sestupem do jídelny.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-69

Měl na sobě papuče a zloději – byli tam dva – ho neslyšeli, dokud se neocitl úplně v jídelně.
Seděli u stolu s nohama na damaškovém ubrusu a láhev whisky byla téměř prázdná.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-70

Plukovník byl velmi potěšen, když viděl, že mu nepoškodili rodinné stříbro...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-71

...a právě jim chtěl poděkovat, když ho zahlédli.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-72

Vyskočili na nohy a jeden z nich ho chytil pod krkem...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-73

... zatímco druhý mu držel pistoli u hlavy a sliboval, že mu vystřelí mozek z hlavy, když ze sebe vydá sebemenší zvuk.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-74

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-75

Potom mu svázali ruce  a nohy, dali mu roubík, položili ho na podlahu a poté se posadili, aby dopili whisky.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-76

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-77

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-78

Oba lupiči byli částečně opilí, což vysvětlovalo ten neprofesionální hluk, který dělali. Mluvili poněkud tichým tónem, ale Hoskins slyšel všechno, co říkali, a pro spoutaného filantropa s roubíkem to nebylo nijak zvlášť povzbudivé.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-80

Souhlasili spolu, že je to hlupák a lakomý blbec, jinak by si nechával peníze v domě a na stůl by dával i citrony a cukr, stejně jako obyčejnou whisky.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-81

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-84

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-87

Říkali, že každý člověk, který takto zachází s chudými pracujícími lidmi, si nezaslouží žít a že Hoskins bude muset být zabit, i kdyby to nebylo nutné –

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-82

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-79

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-83

– a to v tomto případě zjevně nutné bylo – zabít ho,  aby se tím zabránilo, že se kdykoli v budoucnu objeví jako svědek proti nim.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-89

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-91

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-92

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-90

Připustili, že ta whisky nebyla nejhorší whisky svého druhu, ale byli toho názoru, že jim ji Hoskins nechal v cestě, aby se mohli opít a aby byli chyceni policií.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-85

Plukovník Hoskins poslouchal tento rozhovor s hrůzou a vyhlídka, že opilí darebáci dostojí svému slovu a zabijí ho dříve, než opustí dům, byla jen o něco bolestivější než přesvědčení, že jeho metoda, snažící se apelovat na lepší povahu lupičů, selhala už podruhé.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-86

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-93

- POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ -




Btw. omlouvám se za chybějící roubík, nenašla jsem nic, co by mohlo odpovídat. A taky za provaz, co nesedí, snažila jsem se asi půl hodiny Hoskinse nebo provaz nějak posunout, aby to vypadalo líp, ale bohužel se mi to nepodařilo udělat líp, než jak je to na těch fotkách Smutný Plukovník se vždycky zavrtěl a celá póza se mi pak rozhodila a čekalo mě dlouhé štelování zpátky. Ďáblík A to nemluvím o tom, že měl mít svázané nohy, ale takový úzký provaz nemám... *SORRY*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty14/11/21, 09:55 am

To jsem zvědavá, jak tohle dopadne. Vypadá to, že by se panu Hoskonsovi mohlo sice pozdě, ale přece jenom rozsvítit Chichichi A nějaké chybějící drobnosti, ty vůbec nepřekážejí v Tvém krásném zpracování příběhu ! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty15/11/21, 01:07 pm

Ludmi, mockrát děkuju za tak krásnou a rychlou reakci! Láska Láska  Hrozně moc si toho vážím! Pro Tebe   A díky za přehlédnutí těch chybějících věcí  Mrkající

Hoskins by fakt nutně potřeboval, aby se mu rozsvítilo Vysmátý Chichichi  
I když je velká škoda, že jeho plán nevychází podle jeho představ, protože by všem na světě bylo líp, kdyby se mu je podařilo napravit Úsměv
Ale nechtěla bych teď být v jeho kůži, chudák  Smutný musí to být hrozné! Mě by z toho asi kleplo, zatímco bych tam tak čekala, co se mnou udělají. *SORRY*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty15/11/21, 06:57 pm

Ó, to by bylo najednou na světě krásně, kdyby si každý hříšník opravdu uvědomil svoji vinu a chtěl ji dokonce nějak odčinit, zbožné to přání .... Mrkající
Mimochodem, zapomněla jsem pochválit noční košilku paní Hoskinsové, to by bylo fajn, kdyby byla ke koupi i v reálném světě *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty15/11/21, 07:26 pm

To teda, takový pěkný svět bych brala hned  Vysmátý
Ta košilka je opravdu moc pěkná Úsměv  bylo jich v tom setu víc, bohužel si nepamatuju, kde jsem k nim přišla. Ale vždycky obdivuju tvůrce, jaké hezké věci umí vymyslet a vytvořit. A pár takových máme na fóru taky  Láska

Stahovala jsem různé starodávné věci všude, kde se dalo... Červenám se   Taky teď nechtějte vidět, jak mám zapráskanou složku s downloady. Už jsem si říkala, že je musím vytřídit na skupiny - historické a moderní objekty, dát je zvlášť a vždycky ty složky prohazovat podle potřeby, ale asi se mi to nepodaří ani za celý život Sakra   takové strašné množství to je. A pak taky nějaké neutrální, které tam budu moct mít pro obě období. Ale asi je to nad moje síly. Jestli někdo máte nějaký tip, jak můžu bezpečně a  aspoň trochu jednoduše vytřídit tolik downloadů, tak za to budu moc ráda Nevím
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1453
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty17/11/21, 10:57 am

Tak jsem dohnala resty!! Červenám se Moc se omlouvám Červenám se nějak to naše fórum poslední dobou zanedbávám Smutný

Mám radost, že je tu nový příběh. Jsi rychlovka Pro Tebe

Je to zajímavá změna Vysmátý Taková úvaha by mě v životě nenapadla Vysmátý . Podstrojovat zlodějům v snaze učinit je lepšími lidmi Vysmátý Vysmátý . Každopádně to asi myslel dobře, proč to nezkusit jinou cestou než tou násilnou, bohužel zloději nepochopili vůbec nic, ba naopak to ještě překroutili, viz ta whisky a on to přitom myslel úplně jinak.

Jsem vážně zvědavá, jak to s Hoskinsem dopadne, jestli se nad ním slitují nebo ne a nebo možná jeho žena zavolá pomoc? Aha

Moc se těším na další dílek! Láska

Btw.: Nádherné zpracování!! Láska Jako vždy, tolik detailů, které vždy vystihneš. Láska A s maličkostmi si nedělej hlavu, něco je náročné vyobrazit. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty18/11/21, 04:14 pm

@Janika31 - Mám takovou radost, že jsem tu našla od tebe komentář Úsměv a jsem ráda, že tě zase vidím na fóru Úsměv  Vůbec se neomlouvej přece, absolutně není za to. Je jasné, že všichni máme i svůj život mimo fórum a simíky Úsměv Moc děkuju, že sis udělala čas na okomentování Láska opravdu si toho vážím. Díky za pochvalu, každé slovo mě hřeje u srdce.

Já teda nevím, asi nemám dostatečnou důvěru v nápravu lidí  Vysmátý Je fakt, že Hoskins se snaží, jak může. A asi je pravda, že u někoho by to mohlo zabrat...  jen tak kápnout na správného zločince, co ještě nemá srdce z kamene a pochopí to...i když bych na to svůj život teda nevsadila.
Tady se to Hoskinsovi vymklo z kontroly. Sice jsem se pozastavila nad jeho naivitou, ale myslel to dobře... a kdo opravdu v sobě najde odvahu, aby se pokusil udělat ze světa lepší místo? Je mi ho líto...  tohle by se nemělo nikomu dít.

Další díl se sem pokusím dodat co nejdřív, možná už zítra, nejpozději o víkendu. Pak bude následovat pauza zhruba ten týden do té první adventní neděle, kdy by tu měl přibýt první díl vánočního příběhu, snad to všecko stihnu.  Zmatený
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Plukovník vypráví: Hoskinsovi mazlíčci - Kapitola 3   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty19/11/21, 05:33 am

Tak jsem se na to vrhla a zrovna jsem dokončila třetí kapitolu, tak to sem rovnou dám Úsměv
Je to poslední kapitola tohohle krátkého příběhu, přeju vám pěkné čtení.

Plukovník vypráví: Hoskinsovi mazlíčci

(W. L. Alden)



KAPITOLA 3


Když byla whisky dopitá, muži vstali, podívali se na Hoskinse a jednoho z nich napadla šťastná myšlenka. „Tenhle idiot,“ prohlásil, „možná nemá v domě žádné peníze, ale určitě je bude mít v bance a napíše nám šek na tisíc dolarů, když ho pustíme. A tentokrát mu nevykopni mozek z hlavy.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-94

Druhý zloděj, který byl v tom benevolentním rozpoložení mysli, které irská whisky a vědomá ctnost někdy vytvoří, souhlasil s návrhem...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-95

... a Hoskins byl potom rozvázán a posazen ke stolu a řekli mu, aby okamžitě vypsal šek, pokud měl aspoň sebemenší ohledy na svůj život. Protože měl roubík, nemohl lupičům vysvětlit laskavé pocity, které k nim stále choval, ani skutečnost, že nemohli čerpat peníze z šeku, aniž by byli zajati policií. Jednoduše tedy podepsal šek a zasténal, když si pomyslel, že náprava těch ubohých lupičů jde pomaleji, než doufal.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-96

Když tato záležitost skončila, lupiči svázali Hoskinsovi znovu ruce k sobě a poté ho uvázali k židli.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-97

Pak se pustili do práce, aby udělali co největší škody, jaké jen mohli udělat, aniž by přitom udělali příliš mnoho hluku. Roztrhali závěsy a sekali do klavíru noži a na koberec vylili džbán zlatavého sirupu.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-98

Potom pomazali tvář plukovníka Hoskinse malinovým džemem a vyprázdnili mu pytel mouky přes hlavu...  

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-100

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-99


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-102

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-103

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-104

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-106

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-107


...a odešli; ještě předtím mu ale řekli, že kdyby se ještě někdy odvážil zahrávat si s pocity chudých lidí, zato však lidí se sebeúctou, poslali by ho na smrt pomalým mučením.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-108

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-105

Hoskins seděl na židli několik hodin, dokud se jeho žena nesměle nevplížila dolů a nepustila ho.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-109

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-110

Trvalo mu dobrou hodinu, než dostal marmeládu a mouku z vlasů a vousů, a jak paní Hoskinsová řekla, že není v řádném stavu, aby mohl vstoupit do slušné ložnice a nechala ho se umýt pod pumpou na dvorku, připadalo mu to jako docela chladná operace.


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-111

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-112

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-115


Možná to byly ty poznámky, kterými ho paní Hoskinsová častovala během té operace, co ho tolik podráždilo, protože velmi jasně naznačila, že není o nic lepší než profesionální idiot, a když jsou mužské vlasy slepené džemem a k tomu poznámky tohoto druhu od jeho blízké manželky zní, jako  by v nich chyběla něha...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-114

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-116


Jakkoli to však bylo, plukovník Hoskins, jakmile jeho žena blahosklonně označila jeho stav jako poměrně slušný, okamžitě strhl své „Oznámení lupičům“ a roztrhal ho na tisíc kousků.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-117

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-119

Toho dne si nechal do svého domu nainstalovat alarm proti vloupání; koupil toho nejdivočejšího psa, jakého jen mohl najít, a zastavil výplatu šeku, který však nikdy nebyl v bance předložen.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-121

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-123

I nadále zůstal prezidentem Spolku pro zlepšení podmínek vězňů, ale důrazně odmítal zlepšit podmínky jediného vězně usvědčeného z vloupání...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-125

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-126

...a přestože byl vždy šílencem, co se týká jeho vztahu k jiným zločincům, otevřeně tvrdil, že lupič je ten nejhorší z lidí, a že laskavost vůči takovému je naprosto promarněná.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-127

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-129

Ve svém domě už nikdy neměl žádné lupiče, i když pes tu a tam popadl něčí nohu, když se v noci na Hoskinsův pozemek odvážil nějaký cizinec z té části země.


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-130

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-132

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-133

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-134

Hoskins měl to zvíře velmi rád, což bylo docela správné...


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-120

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-135

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-136

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-138

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-139

... ale jeho praxe nechávat každou noc na stole v jídelně láhev whisky s uncí strychninu rozmíchanou v ní pro případ, že by nějaký zloděj přeci jen uspěl při vstupu do domu, byla podle mého názoru příliš za čarou.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-141

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-140

Antimonové víno by bylo mnohem humánnější a dostatečně účinné.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Colonel-21

Neexistuje však člověk, který by byl přísnější než filantrop, který zahořkl.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Colonel-30

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Hoskins-142

KONEC.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty19/11/21, 06:30 pm

Taky si myslím, že pár kapek projímadla v čemkoliv by bylo lepší než strychnin ve víně Vysmátý Ale hlavně, že pan Hoskins dostal alespoň částečně rozum Mrkající Moc hezký příběh, Hellohello, pro pobavení i poučení ! A ten pejsek je nádherný, vůbec nevypadá zuřivě !
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty20/11/21, 08:02 pm

@Ludmila - Moc děkuju za krásný komentář, Ludmi Úsměv  vždycky mi uděláš svými milými slovy velkou radost Láska Pro Tebe
Já taky myslím, že ten pejsek je ve skutečnosti moc hodný Vysmátý ony tyhle rasy často jenom vypadají nebezpečně, ale ve skutečnosti jsou to mazlíčci, klamou tělem. Úsměv Taky záleží na výchově. Když mi bylo deset, pořídili jsme si fenku boxera a byl to snad ten nejhodnější pes, jakého jsem kdy poznala  Láska   Škoda, že už není s námi.  Plačící  Láska Co se dá dělat, čas letí a psi se bohužel nedožívají moc roků. Taky už je to pěkně dlouho od té doby. Ale nezapomenu nikdy Úsměv
Ale zpět k příběhu, aspoň že Hoskins našel tenhle způsob, jak zabezpečit dům Vysmátý je škoda, že musel prožít takové drama, aby si uvědomil, že k tomu přistupoval naivně. A ty a plukovník máte pravdu s tím vínem Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2401
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty24/11/21, 09:37 pm

Musím se vrátit ještě k příběhu Lois, který jsem konečně dočetla a popravdě mám pořádně zlomené srdce  Plačící  Plačící

Popravdě nevím co Grace čekala... vím, že tenkrát byli lidé jinak nastavení a skutečně věřili v čarodějnictví, ale... ach jo... chudák Lois... Grace je podle mě naprosto příšerná osoba... škoda, že u ní musela Lois skončit Smutný

To že byla nakonec obviněna z čarodějnictví i Nattee mě snad ani nepřekvapuje... Manasseh byl opravdu hodně velký blázen, jak ji políbil a pak zmizel... zajímalo by mě co s ním bylo dál, i když podle stavu jeho pomatenosti je asi lepší, že už pak dál ve městě nebyl  Zmatený

A ten závěr s Hughem... škoda, že nepřijeli dříve... chudák Lois... docela mě překvapila Prudence, že v dospělosti se přiznala k tomu, jak to pohnojila s Lois a dalšími lidmi... asi přeci jen jí věk dodal trochu rozumu, i když ráda ji nebudu mít nikdy  Vzteklý . Každopádně Hugh má pravdu, že mu Lois už nikdo nevrátí  Plačící  Plačící

Hello určitě jsi příběh vybrala dobře. Ano, byl depresivní a temný, ale zároveň byl pravdivý... v historii se tohle bohužel dělo běžně Smutný ale i tak byl neobyčejný a naprosto úžasný ve tvém podání. Kolik práce ti to muselo dát! Tolik modů, oblečení, budov, samotných simíků... myslím, že moje focení příběhu je v porovnání s tvojí prací rozhodně menší sousto. Odvedla jsi opravdu neskutečně dobrou práci a to ať už se samotným překladem, kdy jsi měla text určitě s nářečím, což se muselo hodně špatně překládat, tak i s tvořením Loisina světa v sims nebo v samotném závěru dotvářením dílu tady na foru. Smekám každopádně před tvojí trpělivostí se kterou jsi se do toho pustila a těším se na další tvůj počin  Láska

Bylo to tak strašně dojemné a zároveň vlastním způsobem fascinující, ale to bylo nejenom díky samotnému příběhu, ale také díky tvému podání jeho  Pro Tebe moc ti děkuji za tak krásný a zároveň smutný příběh, který jsem předtím vůbec neznala  Smutný  Pro Tebe

Co se týká fotek z natáčení, tak jsem se nemohla ubránit úsměvu  Vysmátý  na fotce s Natee a Prudence jsem měla chuť Nattee poradit, aby toho fracka řádně roztočila a pustila do vesmíru  Ďáblík  Vysmátý  Grace s úsměvem mě dost překvapila  Vysmátý  Mannaseh a jeho salto je taky bomba  Vysmátý


Ale teď už k Plukovník vypráví...

Plukovník Hoskins je teda kvítko  Vysmátý  to oznámení pro zločince v jídelně je tedy pecka  Chichichi  a ten vzkaz od nich pak  Chichichi  nějak si nedokážu představit ty nejtěžší kriminálníky, že by pookřáli kvůli alkoholu nebo koláči  Chichichi  nakonec se mu dostalo dobrého poučení (jinak pořád se nemůžu vynadívat na všechny downy, které se ti podařily objevit  Láska ). Pobavil mě i ten záběr, jak nakonec strhl to oznámení Válím se smíchy  Je zajímavý jak se pak jeho prohlášení vůči nim změnilo Chichichi jinak do toho pejska jsem se zamilovala  Láska moc děkuji za krásný příběh, který mě dost pobavil  Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1453
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty25/11/21, 09:49 pm

No pááni. Láska Dílek jsem si přečetla už včera, ale nějak jsem nestihla reagovat. Červenám se Jsem momentálně v Norsku na návštěvě u budoucího tchána Červenám se Vysmátý tak nějak nestíhám sledovat nic. Každopádně ať nejsem moc mimo mísu, dílek mě svým způsobem překvapil i na druhou ne. Úsměv

Tak nějak jsem tušila, pokud přežije, že nad lupiči a jinými kriminálníky zlomí hůl, změní názor a ono se tak stalo Andílek . Jsem ráda, že mu ti bandité nic neudělali jen ho zesměšnili i když to je kolikrát víc než fyzické napadnutí. Na jeho hrdost to muselo hodně zapůsobit. Zasmála jsem se u části , kdy mu obličej pomazali džemem a hlavu zasypali moukou Vysmátý Vysmátý , lupiči byli docela šprýmaři Vysmátý Vysmátý .

A dobře udělal, že si pořídil hafana, který jeho dům řádně ohlídá! Vysmátý A jak psala Ludmi, určitě by lupiči dostali za vyučenou, kdyby to té whisky dostali pár kapek projímadla Vysmátý Vysmátý .


Hello, moc děkuji za parádní příběh. Opět krásně zpracovaný a nafocený Láska Pro Tebe . Máš můj obdiv, po všech stránkách Láska . Už se nemůžu dočkat dalšího příběhu. Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Sponsored content





Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 15 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hellohello: Kolekce příběhů
Návrat nahoru 
Strana 15 z 44Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 29 ... 44  Next
 Similar topics
-
» Pravidla pro psaní příběhů
» Hellohello: Domy
» Hellohello: Apokalypsa
» Hellohello: Domy (TS4)
» Stavební výzva „Dům pro Hellohello"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše příběhy - TS2-
Přejdi na: