Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Hellohello: Kolekce příběhů

Goto down 
+4
Janika31
NiQush1
visty
Lucisab
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2854
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty08/01/22, 05:27 pm

Bože, v tom nejnapínavějším momentu nám to utneš, Hellohello, co nám to děláš Mrkající Velmi zajímavý příběh a jeho ilustrování, nelze než *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO* Jsem moc zvědavá na pokračování !
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty09/01/22, 03:38 pm

Ludmi, moc děkuju za bleskovou (a moc milou) reakci! Úsměv Pro Tebe Díky moc, jsem ráda, že se ti první část líbila Úsměv  Pardon za utnutí zrovna v tom napínavém momentu Červenám se říkala jsem si, kde to rodzělit na kapitoly a nic lepšího mě nenapadlo Červenám se Andílek
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1457
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty09/01/22, 04:29 pm

No pááni, už je tu nový příběh. Juhůůů Láska Pro Tebe

Vypadá to hodně zajímavě Andílek Chillip se mi zdá, jako milý chlapík, kterému záleží na své rodině. Je až obdivuhodné, jak moc své ženě pomáhá s domácností a péčí o děti a po večerech se pak věnuje práci. Kde na to bere všechnu energii? Šokovaný Smekám! *BRAVO*

Každopádně, jak název napovídá, snad to nebude i tak v reálu? Šokovaný Doufám, že se jedná jen o název jeho další knihy!!

Taky mě docela děsí ten neznámý cizinec, co je tak naléhavého, že k nim musí přijít uprostřed noci? Šokovaný Vůbec se mi to nelíbí! Smutný

Jsem hrozně zvědavá na pokračování! Šokovaný Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty09/01/22, 07:01 pm

No teda, sotva odepíšu a už je tu další reakce Šokovaný mockrát děkuju, Jani! Pro Tebe Láska
Já mám z Chillipa ten stejný dojem Úsměv připadá mi hrozně sympatický, taky je dost neobvyklé i na tu dobu, jak pomáhá s péčí o děti, je to hrozně pěkné Úsměv Ale kde bere energii na to, aby ještě ke všemu pracoval tak dlouho do noci, to bych taky potřebovala nutně vědět Šokovaný taky bych to tak chtěla mít! Vždycky během dne usínám a večer se jenom sotva dovalím do postele a usínám do pár vteřin Zmatený Ale tak třeba vstává hodně pozdě? Kdo ví Vysmátý I tak je toho na ně hodně, taková velká rodina.
Pokračování bude asi až další víkend, ale třeba se poštěstí i dřív Úsměv ráda bych sem dávala nové díly častěji, ať nemusíte tak dlouho čekat, ale většinou to asi nepůjde. Uvidíme Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Můj vlastní vrah - Kapitola 2   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty14/01/22, 06:26 am

Druhá kapitola je tu.  Úsměv  Je tam řeč o klobouku, ale ten jsem tomu simovi nedala, protože jsem nenašla vhodný ve svojí hře, nic mu nesedělo na hlavu. Taky o převlečení, ale to jsem neudělala  Červenám se

Můj vlastní vrah

(E. J. Goodman)



KAPITOLA 2

Požádal mě, abych mu dovolil, aby mě doprovodil do pracovny a já jsem tak učinil.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-70

Na chodbě bylo jen slabé světlo a až když vstoupil do mého pokoje a dopadly na něj paprsky z mé lampy, zjistil jsem, co je to za člověka, kterého jsem tak ukvapeně pozval dál.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-72

Byl to vysoký velký muž s tvrdým hranatým obličejem a hluboce posazenýma třpytivýma očima a bradou lemovanou kulatými rozježenými vousy, byl oblečen v hrubém kabátu a na hlavě měl široký plstěný klobouk.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-71

Vypadal jako námořník a nevzbuzoval moc příjemný dojem.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-73

Požádal jsem ho, aby se posadil a sám jsem usedl na psací židli s kulatým opěradlem u mého stolu.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-74

Sundal si klobouk a levou rukou si ho držel na koleni, druhou ruku si vložil do prostorné boční kapsy. Myslel jsem, že z ní něco vytáhne, ale neudělal to.

Pouze zahájil konverzaci a mohu říci, že tón jeho hlasu byl celou dobu stejně tak tichý, klidný a  tlumený, jako když mě oslovil u dveří.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-76

„Jste pan Samuel Chillip?" znovu se zeptal nebo jen tak poznamenal.

Přikývl jsem.

„Autor knihy „Otrávená láhev na vodu" a dalších příběhů?"

„Ano."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-78

„Příběhů o zločinu?"
„Můžete je tak nazývat."
„Co víte o zločinu?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-86

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-80

Ta otázka mě vyplašila. Za prvé, za daných okolností bylo zvláštní se na něco takového zeptat, a za druhé, nebyla to snadná otázka k zodpovězení.

„Mohu se zeptat," řekl jsem, „proč jste položil tuto otázku?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-83

„Protože bych to chtěl vědět."
„Za jakým účelem?"
„To hned uvidíte."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-79

Ten muž měl zjevně nějaký záměr, tak jsem si říkal, že mu vyhovím.

„O toto téma se velmi zajímám," řekl jsem, „studoval jsem ho v knihách a novinách a u soudních dvorů, a také jsem získal mnoho informací od osob, které přišly do styku s kriminálníky."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-92

„Aha! Takže o tom nevíte nic z vlastní zkušenosti?“
„Jak to myslíte?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-112

„Nikdy jste, například, neviděl vraha?"
„Pouze na lavici obžalovaných."
„Chtěl byste vidět vraha?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-85

Tato příšerná otázka mě téměř zvedla ze židle.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-88

„Svatá dobroto!" zvolal jsem. „Určitě ne."
„A přesto o takových věcech píšete."
„To je úplně jiná věc. Ale musíte mi prominout, že musím říct, že nerozumím účelu těchto otázek. Mohu se zeptat, kdo jste?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-81

„Jsem vrah."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-93

Můj návštěvník to řekl tím nejklidnějším způsobem, jako by o sobě mluvil jako o písaři  nebo tesaři.

„Vrah?" Spíše jsem zalapal po dechu, než se zeptal.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-94

„Vrah v současné době prozatím jen úmyslem. Chystám se provést vraždu a chci, abyste toho byl svědkem.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-87

Dobrotivé nebe! Podíval jsem se na cizince; pohledem jsem se setkal s jeho strašnýma divokýma očima a za okamžik mi došlo, že jsem v přítomnosti šílence.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-95

Vyskočil jsem ze židle a chtěl jsem jít zavolat pomoc...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-96

...ale cizinec mi položil levou ruku na rameno a držel mě na místě...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-97

... zatímco vytáhl pravou ruku z kapsy kabátu a něco se zatřpytilo ve světle lampy.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-98

Hrůza! Zářící, nový, velký, šestikomorový revolver!

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-99

„Zůstańte sedět, buďte zticha," řekl téměř šeptem, „nebo jste mrtvý muž."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-100

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-101

Ani nemusím říkat, že jsem po tom zůstal zticha, seděl jsem a oběma rukama jsem svíral područky své židle a zíral na cizince, možná s vlasy stojícími hrůzou.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-90

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-106

„Nechci Vám ublížit," pokračoval ten hrozný muž, „jestli teda nenajdu někoho lepšího, koho bych zabil. Ale někoho chci dneska v noci odkráglovat a chci, abyste se díval, jak to dělám."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-107

„Musíte jít se mnou do ulic a být tam, dokud nenajdeme někoho, kdo stojí za zabití. Musíte být hodně zticha, nevykřiknout, neudělat poplach, nevzbudit žádné podezření. Jinak Vás na místě zastřelím. Nevadilo by mi Vás zabít, jako autora tolika příběhů o zločinu, ale raději bych zavraždil někoho s vyšším společenským  postavením a nechal Vás žít, abyste ten skutek zaznamenal.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-108

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-109

Uvědomil jsem si, že bych tomuto sám dal přednost, ale ještě raději bych se z celé té hrozné aféry dostal úplně.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-110

Ale ten šílenec (za něhož jsem ho považoval) rozkázal:
„Nasaďte si klobouk a kabát a pojďte se mnou potichu," řekl. „Nedělejte žádný hluk, nebo pálím."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-115

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-116

Byla to hrůzostrašná situace, jaká by mě nikdy nenapadla ani v nejdivočejších snech, ale co jsem mohl dělat? V tichosti jsem se oblékl na tuto strašlivou výpravu. Můj společník mě donutil, abych šel před ním ke dveřím, sám je otevřel a tiše za námi zase zavřel.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-117

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-118

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-119
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2854
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty14/01/22, 06:43 pm

No nazdar, takového podivného hosta si pustit do domu Šokovaný Velmi dobře nastíněná situace autorem i Tebou, Hellohello, člověka to přímo nutí přemýšlet, jak by sám reagoval Aha
Návrat nahoru Goto down
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty14/01/22, 09:27 pm

Libi se mi, ze se umis vcitit u do muzskych pozic 🥺 libi se mi, jak hodne si umis pohrat se situaci, ze se obava ale pritom to nechce dat na sobe znat, libi se mi tva doba, ja chci dalsi ❤
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1457
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty15/01/22, 06:16 pm

Šokovaný Tak to je síla. To bych vůbec nečekala. Ten dotyčný je duševně nemocný...
Chudák Chillip Smutný jsem zvědavá, jak ta noc dopadne a jestli se nikomu nic nestane Smutný , ale mám pocit, že to vůbec dobře neskončí. Smutný

Já bych na jeho místě měla tak hrozný strach, ale už prvně bych nikoho cizího nepustila do domu.

Dost prekerní situace Smutný

Těším se na pokračování. Úsměv Pro Tebe Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty15/01/22, 07:48 pm

Děkuju moc za tolik krásných komentářů! Úsměv Láska Láska Pro Tebe

@Ludmila - Díky moc za pochvalu Úsměv Já bych to se svojí reakcí měla jednoduché, prostě by mě z toho kleplo Vysmátý Zmatený Ale hlavně bych nikoho takového nepouštěla do domu... i když člověk nikdy neví, takový gauner může přijít i přes den a vydávat tu svoji pochůzku za něco důležitého... je možné, že bych na to taky skočila. A teda opravdu nevím, jak bych se zachovala. Asi by mi nezbylo nic jiného, než jít s tím člověkem ven, jinak by mě zabil na místě... Šokovaný

@Niqush1 - moc děkuju Úsměv za to vděčím hlavně těm poseboxům, které mám ve hře a taky tvůrcům hry, že dali do hry takové výrazy, že to z toho jde nějak udělat. A jsem ráda, že se ti tahle doba líbí, mně taky. Určitě budou další příběhy i v budoucnosti Mrkající

@Janika31 - děkujuu moc za pěkný komentář Úsměv přesně, je to strašná situace, já bych to asi nevydržela. Je hrozné se dostat do takové šílené situace a chudák Chillip k tomu přišel úplně nevinně, ta jeho postava je mi moc sympatická a nechci, aby se mu něco stalo (nebudu raději k tomu nic dalšího psát, ať něco omylem neprozradím Andílek ). Myslel si, že to může být policajt, ale když se ozval tenhle člověk zpoza dveří, myslel, že je to něco důležitého. Nevím... já bych (hlavně o půlnoci) nikoho domů nepustila. Potom je otázka, co by ten chlap udělal, kdyby ho Chillip nepustil dál. Mohl by se vrátit jindy nebo si vyčíhnout přímo Chillipa třeba na procházce a něco mu udělat...nebo ublížit někomu z rodiny. Je hrozné, že si člověk žije svým klidným a šťastným životem a pak přijde nějaký takový otrapa a celý život zničí nebo zpřehází. Vzteklý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Můj vlastní vrah - Kapitola 3   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty19/01/22, 06:27 am

Tentokrát jsem to stihla o něco dřív. Premiérův dům na Downing Street jsem se snažila postavit aspoň trochu podle předlohy a taky jak to dovolovalo místo na pozemku, tak to bylo zajímavé Úsměv protože mi to připomnělo soutěže, kdy jsme stavěli stavby podle předlohy. Což mi připomíná, že ještě pořád se mi nepodařilo dokončit pozemek do soutěže s Joachimem  Červenám se

Můj vlastní vrah

(E. J. Goodman)



KAPITOLA 3


Kráčeli jsme v tichosti bok po boku, maniak šel asi půl kroku za mnou a celou tu dobu jsem věděl, že má pravou ruku v boční kapse.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-120

Tu a tam naznačil, jakou cestou bychom měli jít a pak mě vedl přes Regent’s Park a dál, ulicí za ulicí, až jsme dorazili do Hyde Park Corner.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-121

Cestou jsme prošli kolem několika policistů, ale bohužel nikdo z nich neměl podezření, ani si nás nijak zvlášť nevšimli.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-122

Neodvážil jsem se vydat ani hlásku a přitáhnout tím k nám pozornost, cožpak jsem nevěděl, že ta hrozná ruka je stále v té hrozné boční kapse?

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-123

Teď se můj společník zastavil a prohlásil, jako by mluvil sám se sebou: „Člen královské rodiny by byl nejlepší."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-129

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-132

Byl jsem docela rád, že to slyším, protože pokud měl v úmyslu, že se jeho obětí stane slavná osobnost, pravděpodobně by došel ke zklamání. Královské Výsosti se obvykle neprocházejí v sousedství svých paláců ve dvě hodiny ráno.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-134

Tak jsme se potulovali sem a tam poblíž Buckinghamského a St. Jamesova paláce a Marlborough House – musím říkat, že bez výsledku? Nikde nebyl vidět ani jeden princ a můj společník vypadal trochu znechuceně.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-137

„Hmmm!" zamumlal. „Schovávají se. Pojďme teď na Downing Street.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-139

Zjevně si myslel, že když selhala královská rodina, jeho dalším nejlepším postupem bude zabití ministra vlády.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-138

Ale ani premiér ani žádný z ministrů v tu hodinu nebyli venku.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-143

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-145

Naše procházka po Whitehallu proběhla bez zvláštních událostí a ten šílenec dále navrhl, abychom „zkusili Parlament“.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-147

Tady se situace zdála nebezpečnější. Dolní sněmovna nemohla být dlouho po zasedání – bylo to ve dnech pozdních zasedání – a bylo docela možné, že někteří opoždění poslanci zrovna mohou být na cestě domů.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-146

Náhle můj společník pronesl poznámku, která mě naplnila hrůzou.
„To vypadá jako jeden z nich," řekl. „Teď ticho."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-148

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-150

Přibližoval se k nám starší, úctyhodně vypadající pán, který kráčel sám směrem od Parlamentu...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-151

... a můj strašlivý společník stál pod lampou s rukou stále v kapse.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-153

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-154

Moje duchapřítomnost společně s mou tvořivostí mi naštěstí pomohla.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-155

„Počkejte," zašeptal jsem; „Dejte si pozor na to, co hodláte udělat, nebo uděláte chybu. To není člen parlamentu. Znám ho jen od vidění, nemluvil jsem s ním. Ale je to obchodník, který má obchod na Oxford Street.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-157

„Jste si tím zcela jistý?"

„Naprosto."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-156

A tak ten postarší cizinec prošel kolem nás, aniž by vůbec tušil, čemu unikl jen o vlásek.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-158

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-159

Situace byla opravdu otřesná.

Nyní jsme se blížili ke Královské akademii, která se v té době stále nacházela na Trafalgarském náměstí, a můj samozvaný vrah zamumlal něco o „sejmutí“ královského akademika nebo nějakého jeho kolegy. Ta hrozná kreatura vypadala, že se dobře vyzná v čestných titulech.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-140

Potom jsme se potulovali po Strandu a on pomýšlel na zabití nějakého slavného herce, ale celá divadelnická profese se nepochybně už dávno odebrala do postele. Díky bohu, že se nedostal daleko do srdce Clublandu, neboť tam mohl najít oběť hodnou své vražedné zbraně.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-160

Vedl mě dál a dál, kolem Temple Baru, ne bez rozhlížení se po soudcích a královnině rádci. Naštěstí v tu hodinu, teď už byly asi čtyři hodiny ráno, se všechny noviny vydaly k tisku a poblíž nebyli žádní významní novináři.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-161

Pak přišel ke kostelu Sv. Paula a hovořil o arcibiskupech, biskupech a kánonech a málem jsem se zasmál myšlence našeho setkání s církevním hodnostářem venku v tuhle hodinu.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-162

Nakonec jsme se dostali do srdce města a tady jsem se cítil v bezpečí, kdyby měl nějaké plány s  ředitelem Bank of England nebo členy burzy.

Uprostřed opuštěné silnice naproti Mansion House se konečně zastavil a vrhl laskavý pohled na na rezidenci pana starosty.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-163

„Nevyjde ven," zamumlal; „nikdo z nich nevyjde, zbabělci jedni."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-164

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-165

„Ani žádný radní.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-166


Poté, co se tak kolem sebe nějakou dobu rozhlížel – proč, ach, proč nenabyl podezření nějaký policista kvůli našemu podivnému jednání? – zvolal najednou (k mé velké radosti):
„Obávám se, že to není moc dobré. Budeme to muset dneska v noci vzdát; všichni se skrývají, každý jeden z nich. Pro jistotu bych mohl sejmout nějakého cizince a využít svoji šanci, ale to je stěží dost dobré. To bych proplýtval.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-167

To byl nejpříjemnější projev, který dosud přednesl, ale jeho další už nebyl tak příjemný.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-168

„Koneckonců," řekl a obrátil se ke mně, „nemyslím si, že seženu někoho lepšího než Vás. Jste poměrně významný spisovatel románů a skutečnost, že píšete příběhy o zločinu, by zněla pozoruhodně. Co říkáte?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-169

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-172
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2854
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty19/01/22, 09:13 pm

Po celou dobu "procházky" těch dvou jsem si říkala, že ten drastický nápad toho cvoka třeba přejde nebo ho napadne něco jiného, případně si jich někdo všimne, ale jak vidno - maniaci mívají utkvělé myšlenky a jejich plány jen málokdo a máloco vyvrátí Aha Co jen s Chilipem bude ?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1616
Join date : 10. 10. 17

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty21/01/22, 01:13 pm

Tak to je hustej příběh. Už z toho názvu mrazí Zmatený Ale teda mě by ani ve snu nenapadlo otevírat v noci někomu neznámému.
Během posledního dílu jsem si říkala, že je to fajn, že aspoň nechce zabít toho nebohého spisovatele. No a ejhle! Jsem moc zvědavá, jak to s nimi dopadne Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1457
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty21/01/22, 03:47 pm

No to snad ne Šokovaný . Po celou dobu dílu jsem byla ráda, že nikoho v takovou hodinu nenašli. Ale popravdě jsem se začínala trochu bát, aby mu nakonec nedošlo, že jediného slavného v tuhle hodinu má po boku. Smutný Bylo mi jasné, že po tom všem ho přeci jen tak nenechá odejít domů. Smutný Viděl a slyšel toho až dost... Smutný
Ale pokud by ho opravdu zastřelil, kdo by pak ale napsal ten jeho příběh? *SORRY* Nevím

Taková zapeklitá situace, ani trochu se mi to nelíbí. Plačící Jsem hrozně zvědavá, jak to s Chillipem dopadne. Smutný
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty21/01/22, 06:09 pm

Moc vám všem děkuju za tolik pěkných komentářů! Úsměv Udělaly mi obrovskou radost, když jsem se sem dneska konečně dostala Úsměv Láska Pro Tebe

Je to tak strašná situace, mě na místě Chillipa by určitě okamžitě kleplo, kdyby se na mě ten blázen obrátil s tak šílenou otázkou! Prý „co říkáte". To je snad vtip! Zmatený Už chci vidět někoho, kdo s tím bude dobrovolně souhlasit. Je mi Chillipa tak líto Plačící Jak píšete, správně jste tušily, že i přímo jemu samotnému hrozí nebezpečí. S těmihle magory člověk nikdy neví. Škoda, že si jich nikdo nevšiml a nepomohl. Ale asi se ten zločinec choval opravdu nenápadně. A Chillip by si netroufl jen tak někoho zavolat, protože v tu ránu by mohl být zastřelen... SOS

Jinak těch kapitol bude celkem 5. Pokusím se pokračování dodat někdy o víkendu, ale nejsem si jistá, jak to budu tenhle víkend stíhat.

Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Můj vlastní vrah - Kapitola 4   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty23/01/22, 06:02 am


Tak jsem to nakonec stihla a nový díl je na světě:


Můj vlastní vrah

(E. J. Goodman)



KAPITOLA 4


Skoro jsem se bál cokoli říct. Celý jsem se třásl, protože během chviličky z té strašné kapsy mohla ta strašná ruka vyskočit a můj osud by byl zpečetěn.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-170

Ale naštěstí mi znovu pomohla moje představivost.

„To není špatný nápad," odpověděl jsem. „Ale myslím, že byste mohl pořídit lépe. Nespěchejte – je tu všude kolem spousta významných lidí, ale ne v tak pozdní hodině, jako když jste mě včera navštívil. Přijďte o něco dříve dnes večer, řekněme v deset hodin, a uvidíme, jestli se nám nepodaří najít prince. Znám je všechny od vidění a jednoho Vám ukážu, jednoho dobrého. Samozřejmě když neseženete někoho lepšího, můžete mě zastřelit.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-173

„Děkuju Vám," řekl a poprvé vytáhl ruku z té své hrozné kapsy a sevřel mou.


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-174

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-175


„To je dobrý nápad. Tak teda dneska v noci v deset hodin. Dobré ráno."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-176

Ani jsem nemohl uvěřil svým smyslům, když jsem viděl tu strašnou kreaturu, jak se pomalu ubírá k Cheapside.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-177

Ale mé smysly ve skutečnosti začaly selhávat. Pocítil jsem závrať a odpotácel se ke sloupu veřejného osvětlení...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-178

... kde mě hned našel policista na obchůzce.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-179

Položil jsem si ruku na krk, protože jsem se dusil.
„Zastavte ho, zastavte ho!" vykřikl jsem.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-186

„Má revolver – je to vrah – on —"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-180

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-181

Ale ten mizerný strážník si mého varování nevšímal.
Jen mě vzal pod paží a vrhl podezřelý pohled na moji tvář a řekl: „No tak, raději byste měl jít potichu domů, pane."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-183

„Hádám, že jste dneska byl v hospodě až do pozdních hodin. Haló, drožku!“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-185

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-188

A nacpal mě do taxi, poznačil si mé jméno a adresu...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-189

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-190

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-191

... a v dalším okamžiku jsem už uháněl po cestě domů do St. John's Wood.


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-192

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-193

Bylo skoro šest ráno, když jsem dorazil...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-195

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-194

... a naštěstí mě nikdo neslyšel, když jsem otevíral dveře klíčem.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-196

Moje žena si myslela, že jsem nad prací seděl hodně dlouho do noci a já jsem jí o svém nočním dobrodružství nic neřekl.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-198

Ale přivolal jsem si na pomoc dva schopné detektivy a ti souhlasili, že u mě počkají na druhou návštěvu toho šílence.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-199




A druhá návštěva se odehraje příště a to už bude poslední díl.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2854
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty23/01/22, 09:50 am

No ufff, ještě že se ten cvok nechal ukecat ! Tomu policistovi se ani moc nedivím, zřejmě měl více zkušeností s opilci než s potencionálními vrahy Aha Aspoň se náš hrdina dostal v pořádku domů. Jsem moc zvědavá na konečné rozuzlení - napadá mě, co když to byl třeba jen hodně drsný a hloupý vtip ?
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 290
Join date : 23. 06. 19

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty23/01/22, 11:52 pm

Hrozná představa, že potkali policisty, a nemohl si říct o pomoc.. je zvláštní, jak snadno se nechal přesvědčit, opravdu je takový cvok a nenapadlo ho, že Chillip se na příští setkání připraví? Jinak opět skvěle vytvoření Simíci, z vrahouna mám husí kůži
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty25/01/22, 06:15 am

Moc vám oběma děkuju za hezké komentáře! Pro Tebe  Láska
Přesně tak, ještěže se nechal ukecat. I když je zvláštní, že zrovna tohle mu stačilo. Ani nechápu, jak Chillipa mohlo napadnout zrovna tohle mu říct, já bych se asi nezmohla ani na slovo. Ale je to dobře a naštěstí Chillip dostal takovou šanci se připravit, teď má rozhodně lepší šanci s tou posilou.
Je smutné, že když člověk potřebuje pomoc a ta je nablízku, tak někdy si ani nemůže o tu pomoc říct. A když už se namane nějaký policajt, kterému to může říct, tak to zase nejde Vysmátý
Zajímavý nápad s tím vtipem, kéž by to tak byl jenom vtip, ale bohužel to ten maniak myslel vážně Šokovaný rozhodně bych se nechtěla s někým takovým setkat SOS
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Můj vlastní vrah - Kapitola 5   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty27/01/22, 05:52 am

A je tu závěrečná kapitola tohoto příběhu. Doufám, že se vám bude líbit, i když bude hodně obrazová (možná jsem neměla dávat tolik fotek Aha kdyžtak dejte vědět, jestli je to už moc a ruší to při čtení).


Můj vlastní vrah

(E. J. Goodman)



KAPITOLA 5


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-201

Moje rodina si myslela, že mi detektivové přišli pomoct s příběhem o zločinu a já jsem je z toho omylu nevyvedl.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-202

Poslal jsem je tedy spát v dřívější hodinu než obvykle, s prosbou, že si nepřeji být rušen, a seděl jsem se svými společníky ve studovně a vyhlížel toho šílence.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-203

Přesně v deset hodin bylo venku na štěrkové cestě slyšet těžké kroky a zase klepání – jediné zaklepání.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-207

„Přišel," zašeptali jsme.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-205

Náš „plán útoku“ jsme předtím náležitě promysleli a nyní jsme se jej chystali uskutečnit. Ten silnější z detektivů měl otevřít dveře a druhý se měl schovat za nimi.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-211

Moje místo bylo na prahu mé pracovny, kde jsem měl stát jako „rezerva“.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-210

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-208

Muži byli zázračně rychlí při provádění svých operací. Dveře na ulici se sotva otevřely, když došlo k potyčce a těžkému pádu, doprovázenému velkým vrčením a nadáváním...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-214

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-216

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-217

... a pak nezaměnitelným zvukem cvaknutí pout.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-224

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-220

„Je to v pořádku," informoval mě detektiv, který byl za dveřmi, „máme ho i s jeho šestiraňákem."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-225

Načež vytáhl tu samou zbraň, kterou mi maniak vyhrožoval – velký, zářící  nový revolver. Okamžitě jsem ho identifikoval.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-226

„Vytáhl jsem mu ho z boční kapsy, než by řekl švec," prohlásil muž.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-227

Dobře! A teď jsem odešel do své pracovny, zatímco druhý detektiv přivedl toho cizince.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-230

„Co to blázníte, k čertu?" slyšel jsem ho vykřiknout, když přišel v poutech ke dveřím.
Zvuk jeho hlasu mě šokoval.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-232

Neznělo to jako hlas mého návštěvníka z předchozí noci. Jediný pohled mi ukázal, že se jednalo o docela jiný druh člověka.
„Haló!" zvolal jsem: „To je nějaký omyl. To není ten šílenec.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-229

„Šílenec?" zvolal zajatý muž: „To bych si tedy myslel, že ne. To vy jste šílenci. Já jsem policista!“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-233

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-234

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-244

A policista to také byl – v civilním oblečení.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-235

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-243

Přišel mi říct, že ten maniak je mrtvý. Téměř okamžitě poté, co ode mě odešel, se zastřelil. A strážník, který mě strčil do drožky, ​​si pamatoval má slova a mé jméno a adresu. Proto jsem byl nyní povolán, abych vydal svědectví při vyšetřování.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-236

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-237

Policista se samozřejmě snadno uklidnil a hrubé zacházení ze strany svých dvou kolegů považoval spíše za žert.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-238

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-240

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-239

* * *

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-245

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-248

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-249

Při vyšetřování jsem podal řádně důkazy...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-246

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-247

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-251

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-252

...ale je mi líto, že když jsem tam vyprávěl svůj příběh, nebyl přijat tak vážně, jak jsem si myslel, že by měl být přijat.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-250

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-253

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-255

Takže toto dobrodružství mi celkem znechutilo povolání, které jsem do té doby dělal...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-258

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-257

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-256

...a teď jsem se na nějakou dobu místo skládání příběhů o zločinu pustil do psaní morálních příběhů pro chlapce.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-259

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-10


KONEC.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1616
Join date : 10. 10. 17

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty27/01/22, 10:42 am

Páni, tak to byl teda zvrat Šokovaný Jsem ráda, že se panu spisovateli nic nestalo Andílek *THUMBS UP*  No a ten maniak? Asi by ho nic lepšího nečekala, a aspoň neublížil nikomu jinému Aha
Fakt jsem si oddechla, že to dobře dopadlo. A děkuji moc za zprostředkování dalšího skvělého příběhu. Opravdu obdivuji, jak dokážeš v simíkách zachytit tu dobovou atmosféru *BRAVO* *THUMBS UP*

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2854
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty27/01/22, 02:42 pm

Taky mi spadl šutrák ze srdce, neslyšely jste tu ránu ? Mrkající  Je moc dobře, že se hlavnímu hrdinovi příběhu nic nestalo, až na psychický otřes. Jen snad mohl tuto příhodu zakomponovat do nějaké své nové detektivky a ne hned začínat s naprosto odlišným žánrem  Aha  Ten "nezvaný noční host" měl rozhodně problémy sám se sebou, nakonec situaci neunesl a jak trefně píše Fidgety, nikomu dalšímu naštěstí neublížil.
Díky, Hellohello, že jsi nám zprostředkovala další zajímavý příběh ve velice povedených kulisách ! *BRAVO* *BRAVO* *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1457
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty27/01/22, 08:22 pm

No páni, to jsem opravdu nečekala Šokovaný . Parádní zvrat, hrozně se mi ulevilo, že se Chillipovi a nikomu jinému nic nestalo. Úsměv Ale bylo to jen o fousek. Docela mě mrzí, že tu jeho výpověď nevzali nijak zvláštně Smutný přitom, jakými muky si prošel. Smutný Ďáblík

Ani se nedivím, že ho to psaní detektive znechutilo. A nové téma na psaní knížek je jistě o něco víc zajímavé, nebo spíš poučné. Mohlo by se mu podařit, nějakého klíčícího maniaka srovnat, když by si přečetl knihu, jak se správně chovat. Úsměv

Velmi zajímavý a poučný příběh. Láska Moc za něj děkuju.

A vůbec mi nepřijde, že je přeobrázkováno. Já osobně se přikláním k názoru čím víc obrázků, tím líp Červenám se . Alespoň člověk tu danou situaci krásně vidí a dokáže se do děje ještě o to více vžít. Láska Takže za mě úplně v pořádku Láska

Už se moc těším na další příběh! Pro Tebe Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Můj vlastní vrah - Fotky z natáčení   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty29/01/22, 06:00 am

Moc vám všem děkujuuuu Láska Pro Tebe  díky moc, že jste četly a psaly mi celou dobu tak krásné komentáře. Moc si jich vážím!

@Fidgety -  Taky jsem ráda, že se Chillipovi nic nestalo, nějak jsem si ho oblíbila už od samého začátku a bylo mi ho líto, nikdo by se neměl dostat do takové situace. A co se týká toho maniaka, cítím to stejně; hlavně se mi ulevilo, že už neublížil nikomu dalšímu. Nesnáším, když jsou nevinní lidi zataženi do takových situací.

@Ludmila - Vysmátý  A já jsem si říkala, co to bylo za ránu v ten den Vysmátý A hned druhá rána musel být můj šutr Vysmátý  Pravda, hlavně že mu neublížil i fyzicky, i když psychický otřes taky stojí za to Smutný  Je fakt, že taková zápletka zakomponovaná do nějaké detektivky by byla geniální, ale zase se mu vůbec nedivím, že už z toho byl tak znechucený. Já bych asi taky nemohla psát o něčem takovém, kdybych si prožila takové martyrium. Pro někoho dalšího to ale zase může být způsob, jak se s tím psychicky vypořádat.

@Janika31 - Správně řečeno, je hrozné, jak ho odpálkovali na té policejní stanici, je to tak nefér. Ještě když po takovém zážitku sebral všechny zbývající síly, aby jim to tam mohl vypovědět a ani to nebylo bráno vážně, je to nespravedlivé. Možná je to jedna z nejhorších věcí na světě, když člověk má nějaký problém a neberou ho lidi vážně. Dobrý nápad, že vlastně takové poučné příběhy můžou pomoct srovnat nějakého maniaka  *THUMBS UP* V tomhle ohledu jsou určitě přínosnější než třeba samotné detektivky a příběhy o vraždách a zločinu celkově. Potom je otázka, jestli si z takové poučné knížky nějaký raubíř něco opravdu vezme nebo mu to jde jedním uchem tam a druhým ven...  
A díky i za názor na ty obrázky  *THUMBS UP* jsem ráda, že ti to takto vyhovuje. Moc děkuju!

Ještě jednou vám všem hrozně moc děkuju   Láska  jste tu na mě všichni moc hodní  Červenám se
A opravdu mi neděkujte za ty příběhy, já je pro vás dělám moc ráda  Mrkající mám velkou radost, že se vám líbí.
Nový příběh se tu objeví do týdne, jestli všechno půjde dobře Úsměv a ten bude o maličko delší než tento, asi 7 kapitol. Po něm mám v plánu zase něco delšího (zhruba 15 kapitol).

Teď tu mám ještě pár fotek z hraní tohohle příběhu:

1. Když měl Chillip chovat svého synka v náručí, měla jsem co dělat, aby se ten záběr vůbec povedl, protože dítko nechtělo spolupracovat Vysmátý
Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-27

2. To chcete, aby při vyprávění příběhů rodině vtrhl do domu cizí chlap Vysmátý
Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-43

3.A tohle je jedna z nejdivnějších situací vůbec Vysmátý Vzniklo to úplně spontánně v parku, ale můžu za to nevědomky já, protože jsem si dovolila k té vodě rozmístit pár kačen Chichichi
V tom parku jsem měla nastěhovaných několik policajtů. A zatímco jsem si bokem fotila záběr s pochodujícím maniakem a Chillipem, opodál se jeden z těch policajtů vydal k jedné kachně a začal ji zkoumat.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-124

To by ani tak nevadilo, kdyby se tam neobjevil další...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-125

„Kachny... kachny... kachny..." Vysmátý

No a nakonec se tam nahrnuli úplně všichni Vysmátý Začali se tam strašně hádat Vzteklý

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-126

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-127

Došlo dokonce k polštářové bitce (ještěže se všichni neporvali doopravdy Vysmátý )

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-135

Ten zástup tam Vysmátý

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 My-Own-136

Aspoň, že se tam nenahrnuli i vrah s Chillipem. Ten vrah zrovna v té době uvažoval, že zabije někoho z královské rodiny Šokovaný Vlastně tam měli jít, protože v takovém chumlu policajtů by snad chudák Chillip našel zastání Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2854
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty29/01/22, 01:37 pm

Mně ti policajti zase pro změnu připomněli Ježkovo "Před strážnicí stáli truchlící tři strážníci asi ve tři v noci ..." Vysmátý Vysmátý A ty "kachny, kachny, kachny", to je taky perfektní Vysmátý *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1457
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty29/01/22, 03:12 pm

Tak to je pecka Vysmátý Vysmátý .

Vydařené záběry za kamerou Vysmátý Vysmátý

Synáček už asi dost velký na to, aby se choval, proto protestuje Vysmátý a Chillip je z toho chudák celej nepříčetnej Chichichi

Nebo ten cizí chlápek, co si přišel poslechnout vyprávění Válím se smíchy

Ovšem ten sněm u kachen mě dostal Vysmátý a ještě se u toho stihli pohádat. Nemohli se dohodnout, jakou barvu ty kachny mají? Vysmátý

A završili to polštářovou bitkou, nejlepší čas na takovou aktivitu, uprostřed noci Vysmátý Vysmátý

Krásné záběry Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Sponsored content





Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 19 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hellohello: Kolekce příběhů
Návrat nahoru 
Strana 19 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Pravidla pro psaní příběhů
» Hellohello: Domy
» Hellohello: Apokalypsa
» Hellohello: Domy (TS4)
» Stavební výzva „Dům pro Hellohello"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše příběhy - TS2-
Přejdi na: