Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Hellohello: Kolekce příběhů

Goto down 
+4
Janika31
NiQush1
visty
Lucisab
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 32 ... 44  Next
AutorZpráva
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 289
Join date : 23. 06. 19

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty29/01/22, 11:25 pm

Dočetla jsem to na tajňačku c v práci a než jsem stihla napsat komentář, už je tu takový přídavek 😆 to srocení u kachen je parádní, úplně se mi vybavuje věta: rozejdete se, tady není nic k vidění. Chudák kachna, snad neměla moc velký šok.
Ten závěr byl tedy dost zvratový, pořád jsem se bála, že se to nějak zvrhne, ale tohle mě nenapadlo. Hrozné, jak policista nevěřil, že je ten cvok nebezpečný. Každopádně to byl skvělý příběh a jsem ráda, že s dobrým koncem. Díky za něj 🤗
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Maskované požehnání - Kapitola 1   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty03/02/22, 09:02 am

Moc vám všem děkuju za tak krásné komentáře Vysmátý nasmála jsem se u nich Vysmátý  *THUMBS UP* Děkuju, nic by mě tady nemohlo potěšit víc.  Mrkající  Pro Tebe
A teď už jsem po nějaké době zase konečně zpátky a přináším rovnou nový příběh, jak bylo slíbeno  Úsměv  Tenhle vyjde zhruba na 8 kapitol a po něm plánuju 2 delší.

Btw. tato první kapitola příběhu je zároveň celkově mojí 100. kapitolou, kterou jsem přidala na fórum!  Přípitek Vůbec tomu nemůžu uvěřit! Když jsem začínala, myslela jsem, že zůstane jenom u Vánoční koledy. Potom jsem se k tvorbě příběhů vrátila v tomto tématu, protože mě to chytlo, ale nenapadlo by mě, že vůbec zvládnu dát dohromady 100 kapitol a že se tomu budu věnovat dál. Ráda bych sem v budoucnosti přidávala ještě další a další příběhy, tak uvidíme, jak to půjde - a hlavně doufám, že budu mít i šťastnou ruku při výběru a snad vás to bude bavit stejně jako doposud. Moc si vážím každého čtenáře a každého vašeho komentáře!  Pro Tebe  Láska

A teď už k novému příběhu. Doufám, že vás bude bavit, přeju vám příjemné čtení.


Maskované požehnání

(F.W. Robinson)



KAPITOLA 1


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-2

Když jsem se vrátil domů ze své čtrnáctidenní dovolené mezi kravami Toma Brisketa v Huntingdonshiru – jednou ročně, na pouhých čtrnáct dní, se oprostím od starostí podnikání a vyhledávám odpočinek daleko od Bermondsey – a dostal jsem se dovnitř s pomocí svého patentního klíče...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-3

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-4

...  a vešel se svou obvyklou důvěrou do svého předního salónu, mohli byste mě k zemi srazit pírkem. Jakékoli peří by tu práci zvládlo – řekněme i motýlí – byl jsem tak strašně zaskočen. Byl jsem si tak jistý. Nebyl jsem na to nijak připraven.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-5

Dům vypadal dost pustě, ale to nebylo tím.

Paní Kibbeyová se tady asi ke konci své dovolené moc nepředvedla, i když jsem se s ní telefonicky spojil zrovna včera, že bych měl být doma přesně v 20:15; ale nebyla to nepřítomnost paní Kibbeyové – mé hospodyně – která mě tak hrozně rozrušila, to ne. Plyn nebyl puštěn a večeře pravděpodobně kvůli nepřítomnosti Kibbeyové nebude, ale to byly jen drobné rysy kolosálního překvapení – bagatelly nebo jakkoli tomu můžete říkat.

Vila Golden Birch ve Streathamu na jihovýchodě byla prostě chaos – to je ten nejmírnější a nejjednodušší způsob, jak to vysvětlit.
Jedno slovo stačí – chaos.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-6

Zabere spoustu slov, než vysvětlím, proč moje malé předměstské útočiště, se kterým jsem se tolik let svého staromládeneckého života pyšnil, bylo hromadou trosek. Budu tak stručný, jak jen budu moct. Nejsem muž zdlouhavých řečí; znám hodnotu času – i hodnotu času jiných lidí. Neměl bych vzkvétající podnik v Bermondsey, kdybych to nevěděl.
Vila Golden Birch ve Streathamu byla vyloupena.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-8

Vpadli do ní, vyplenili ji a zohavili, tak dopadlo mé malé venkovské útočiště před turbulencemi města, a to byla věc, se kterou jsem byl konfrontován po čtrnácti dnech venkovské prostoty, během níž jsem měl čím dál víc plné zuby Toma Brisketa, Tomovy manželky a Tomových krav a Tomových dětí – zejména jeho dětí – kteří člověka začali nudit a stali se nesnesitelnými a šeredně důvěrnými. Venkov se mi brzy začne zajídat a já nemám rád děti – aspoň prozatím ne – ale to je pouhé blábolení o zelených polích a miminkách.

Při popisu mého návratu do vily Golden Birch toho večera stále pociťuji zmatek v mozku, co se mnou víří a jemně krouží. Bylo to největší překvapení mého života, první kapitola v sérii překvapení, řekne čtenář v současnosti. Nechám příběh v jeho rukou a je to pozoruhodný příběh, vezměte ho všehovšudy. Zřetelně to ilustruje starý axiom, že člověk nikdy neví, co je pro něco dobré, a že být okraden – „úplně vybílen“ – a mít své prostory tímto zasažené – by se mělo ukázat jako maskované požehnání, což nebude zcela jasně zřejmé čtenáři, dokud nevysvětlím celou záležitost a on si můj příběh nevyslechne až do konce.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-7

V tomto přesném okamžiku, o kterém nyní píšu – v 8:15 – jsem měl pocit, jako by mě potkala naprostá zkáza, jako by se nedalo překonat tento obrovský problém – tento šok morálního zemětřesení. Obvyklý druh zemětřesení by byl do značné míry dost podobný, věci by byly možná trochu nakřivo, ale ani ne zpola tak „chaoticky“ rozházené.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-9

Odpotácel jsem se do křesla – po zapálení jednoho ze svých plynových světel –

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-10

– a provedl průzkum situace s otevřenými ústy, bradou na hrudi, koleny jemně klepajícími o sebe a vlasy pomalu vstávajícími na  hlavě.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-11

Všechny dveře byly zamčeny před odjezdem paní Kibbeyové – mé hospodyně – a mým odjezdem během našich samostatných cest za rekreací, a všechny dveře byly nyní násilím otevřené a zámky visely jako kusy kůže!

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-12

Všechno v místnosti, co mělo nějakou skutečnou hodnotu, zmizelo jako krásný sen a všechno „bez hodnoty pro kohokoli jiného než pro majitele“ bylo naházeno doprostřed místnosti pro usnadnění ukvapené analýzy před odchodem.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-13

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-29

Obsah dvou stolů, ...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-14

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-15

...mého vyřezávaného dubového příborníku („kdysi býval majetkem džentlmena“)...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-16

... mé knihovny (aby se ujistili, že za knihami nebylo nic schováno)...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-17

... všech zásuvek ve všech stolech, - to vše bylo na jedné velké hromadě na koberci;

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-18

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-19

...účty, dopisy, ubrusy, prostírání, jídelní nože, karafy, dekorace, knihy, peněženky, olověné tužky, vývrtky, moje stříbrná flétna se všemi stříbrnými úchyty pryč a karafy bez svých stříbrných uzávěrů. Také všechny stříbrné lžíce, přičemž se ukázalo, že galvanotypy na hromadě byly posouzeny jako „neobchodovatelné“.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-20

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-21

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-22

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-23

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-24

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-38

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-41

Klavír byl rozlámaný a vykuchaný – bylo to křídlo nevyplacené ze zástavy – zloděje nebo zlodějů se zmocnilo podezření, že jsem uvnitř nástroje schovával cenné předměty.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-25

A také, že ano! Jedním cenným předmětem byla zejména mozaika starožitných hodin a hromada miniaturních zlatých ciferníků, které byly dříve schopny poskytovat všechny druhy nepotřebných informací, před smrtí výrobce, který opustil tento svět a nezanechal nikoho dostatečně kvalifikovaného na provedení oprav; ale byla to velká zajímavost a já jsem si jich velmi vážil. To také zřejmě i zloději, protože je našli a odnesli spolu s velkým množstvím věcí, které šly přenést – jejich množství je příliš velké na to, aby jej bylo možné zmínit na stránkách tohoto časopisu, aniž by změnily jeho vzhled na jakýsi „Katalog prodeje“.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-26

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-28

Ano – byl jsem okraden. A byl jsem si tak velmi jistý, že opustit pozemek, který se o sebe postará sám, bylo tak nesmírně moudré.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-31

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-32

„Suverén Kippen“ bývala moje přezdívka v Bermondsey od doby, co jsem se věnoval zastavárenství – jen proto, že jsem měl své vlastní názory a nevyzýval ostatní lidi, aby mi sdělili své názory na otázku, o které jsem už se rozmyslel. Proč bych potřeboval slyšet názory ostatních lidí, když jsem věděl, že moje vlastní jsou mnohem lepší?

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-36

Ale při této příležitosti jsem byl trochu sklíčený – to přiznám.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-39

A byla to moje vlastní chyba, že jsem jel tam dolů k Tomovi – to také řeknu.
Na co jsem potřeboval venkovský vzduch?

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-33

Nebyl jsem nemocný. Čtrnáct dní ve společnosti Toma Brisketa jsem vždy považoval za strašlivou ztrátu času.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-34

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-35

Nikdy mi nechyběl vynikající apetit a měřil jsem čtyřicet jedna palců kolem hrudníku, jeden palec za každý rok mého života, to jsem si říkal vesele ještě včera, než jsem se vrátil do města, ale nebyla ve mně žádná veselost, když jsem byl zase doma – pokud by se tato medvědí zahrada dala nazývat domovem, tedy –

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-37

– pokud bude vůbec možné, aby vypadala ještě někdy jako domov!

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-30

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-40

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-42


Naposledy upravil Hellohello dne 16/02/22, 07:43 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty03/02/22, 10:04 am

Me se libi jak to s tou vervou fokazes dopodrobna popsat, neuveritelne :D
Tech fotek ☝ a hlavne ty jeho ksichty, jakoze...ano nerikam nic, taky bych se tvarila jako on..ale aby si to daval za vinu, ze musel na venkov neeee 😪
Jsem zvedava jak tahle sherlockova patalie dopadne 🤭
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1453
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty03/02/22, 08:11 pm

Jupííí Láska nový příběh je tu! Láska

Obdivuji tě, jak rychle všechny ty příběhy stačíš přidávat. Láska

Jinak bych ti zároveň chtěla pogratulovat ke kulaté kapitole Šokovaný . To je neskutečné, jak to letí Šokovaný Přípitek . Moc děkuji za krásné příběhy, které máš vymakané do každého detailu! Láska Pro Tebe Jsem ráda, že jsi nezůstala jen u Vánoční koledy, ale pustila se i do dalších, zajímavých příběhů, které díky tobě opět ožívají a dostávají zase jinou podobu! Láska

Ještě jednou moc děkuji za krásné čtení a všechny detaily, které vkládáš do fotek Láska

A už konečně k samotnému dílku. Musím říct, že to vypadá dosti zajímavě Šokovaný . Jen hlavní hrdina mi přijde trochu sebestředný Aha , uvidíme, jak se jeho povaha vyvrbí během děje. Úsměv Nechci dávat na první dojem, třeba mě mile překvapí.

Každopádně vyrabovaným dům bych nepřála nikomu, takové škody. Smutný Ti, co to udělali, si nevážili ničeho. Smutný Moc mě to mrzí i za něj. Smutný Snad se tu záhadu podaří rozluštit a lupiči budou potrestáni.

Už se těším na pokračování Pro Tebe Láska

btw.: Opět obdivuji všechny detaily, včetně toho nepořádku Šokovaný To se ti povedlo napodobit úžasně. Láska A ty jeho výrazy jsou taky výstižné Láska

Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty03/02/22, 08:51 pm

Takovéhle "překvápko" po návratu z dovolené by šokovalo každého, nejen hrdinu Tvého nového příběhu, Hellohello Šokovaný Krom toho, že by se mi někdo cizí hrabal ve věcech, by mi asi nejvíc vadil ten vykuchaný klavír a ukradená flétna Aha A kdepak asi je ta hospodyně ?
Mimochodem, ten výraz "medvědí zahrada", ten mě dostal ! *THUMBS UP* Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty04/02/22, 06:54 am

Děkuju vám všem hrozně moc za tak rychlou reakci! Láska Pro Tebe

@Niqush1 - Díky moc Pro Tebe já bych se taky tak tvářila, to je fakt Chichichi Myslím, že toho venkova spíš lituje, protože kdyby zůstal doma, tak by se tohle nestalo (asi bych si taky říkala něco podobného, že jsem radši neměla nikam jet a nic by se nestalo) - a kromě toho má po krk toho Toma Brisketa a jeho rodiny Vysmátý Ale přesně jak říkáš, nemusí si to dávat za vinu. A taky si rozhodně zaslouží pořádnou dovolenou po celoroční práci, že jo Úsměv A 14 volných dnů za celý rok je strašně málo.

@Janika31 - moc a moc děkuju za krásný komentář Láska strašně moc mě těší, že se ti ty příběhy líbí a já tobě moc děkuju za podporu, protože nebýt tebe a ostatních, co to tady čtete, nic z toho by nikdy nevzniklo a já bych nikdy nezjistila, jak je chytlavé dělat příběhy v TS2 Úsměv Mám velkou radost, když tu pokaždé najdu tak pěkné komentáře, úplně mě to nabíjí do další tvorby.
Máš pravdu, že Kippen je docela sebestředný, ty jeho hlášky to dokazují, ale někdy člověka takto zformuje prostředí, ve kterém se pohybuje. Stačí pár otravných kecalů a různé nevhodné věty pořád opakované dokola můžou postupně člověka popudit a zatvrdit proti ostatním lidem. Což bych řekla, že může být zrovna jeho případ, ale nevím Aha Ale někdo takový bývá bohužel od přírody, pak tomu není pomoci. Bohužel je tohle jenom na 7 kapitol a nezjistíme, jak Kippen vyrůstal, bude se to odehrávat jenom v přítomnosti. Ale uvidíme, jak se Kippenův charakter bude vyvíjet dál Mrkající Mně osobně není až tak nepříjemný (přitom mi sebestřednost taky u lidí není vůbec sympatická a vadí mi, když to projevují nahlas a často...), tady to na mě působí tak, že některé jeho hlášky dodávají tomu textu na vtipu Úsměv Ale tohle bych taky nikomu nepřála Smutný Neumím si to vůbec představit, že bych přišla domů po dovolené a našla domov v tak dezolátním stavu Smutný šílené!


@Ludmila - Přesně, ten klavír a flétnu bych nerozdýchala. Rozházené věci se dají zase uklidit, i když je to hrozné, jak hrozně to tam naházeli (no... vlastně jsem to udělala i já Chichichi Červenám se ). Ale hudební nástroje jsou pro mě skoro posvátné. Btw. klavír je opravdu zajímavá schovka na vzácnou sbírku hodin. A z tohohle překvápka by mě trefil šlak, hned jak bych vstoupila dovnitř. Bomba
Kde se nachází hospodyně, to je dobrá otázka a odpověď se dozvíme hned v další kapitole Mrkající A ta medvědí zahrada se mi taky líbí Vysmátý překládala jsem to už před hrozně dlouhou dobou a úplně jsem zapomněla, že tam něco takového bylo Vysmátý tak jsem se tomu znovu divila a smála Úsměv Díky moc za krásný komentář Láska



Btw. je tak trochu paradox, že ten bordel mi trval vytvořit neskutečně dlouho Sakra Zmatený snažila jsem se najít aspoň trochu podobné předměty, o kterých se píše, což zabralo spoustu času, ale musela jsem je různě pootáčet pomocí OMSP - a úplně jsem se bála toho, jak to potom budu zas dávat do pořádku a uklízet. Ale doslova mě šokovalo, jak to nakonec šlo rychle pomocí toho nástroje na mazání Vysmátý Tak jsem si uvědomila, jak je to v simíkách přesně naopak než v životě. Takový bordel bych ve skutečnosti dokázala udělat za chvilku, vlítla bych na to a všechno by takhle leželo na hromadě do pár minut. Zato uklidit to pak? To by mi zabralo několik dnů, než by se to všechno roztřídilo a srovnalo na místo, kam to patří Sakra SOS
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty04/02/22, 10:16 am

Ve finale by se mu taky mohlo neco stat kdyby sedel doma...to nechces :D
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty04/02/22, 07:00 pm

To je pravda Smutný některé zloděje by nezastavilo ani to, že tam zrovna majitel je. Tak ještěže byl nakonec pryč, takhle byl „jenom" okraden o hodně vzácné věci a má v domě strašný bordel, ale aspoň ho nikdo nezranil nebo nezabil Zmatený
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Maskované požehnání - Kapitola 2   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty09/02/22, 07:03 pm

Tak jsem se na to ve volné chvilce vrhla a pokračování je na světě:


Maskované požehnání

(F.W. Robinson)



KAPITOLA 2


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-44

Byla to čistá práce, řekl policista – docela s obdivem – když jsem měl tu sílu se dostat k předním dveřím a pustit ho dovnitř.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-47

Proč jsem nezašel na stanici, zeptal se policista, a neřekl inspektorovi, že jedu pryč na dovolenou, jak to obvykle dělávají ostatní lidé?

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-45

Ó ano, to bylo velmi pravděpodobné! Proč jsem se nepojistil proti vloupání? Ach ano – a ať se jen všichni dozví, že ve Streathamu je zařízený dům, v němž nikdo čtrnáct dní není.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-48

Myslel jsem snad, že mohu důvěřovat své hospodyni?

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-46

Důvěřovat Martě Kibbeyové, která byla hospodyní už mého otce – ta drahá, hluchá, stará, ochrnutá Kibbeyová, která měla sestru ve vývařovnách pro chudé v Caterhamu a se kterou vždy trávila dovolenou.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-49

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-50

Kibbeyová, kterou jsme s policistou našli nahoře v záchvatu v její vlastní ložnici, kterou měla celou pro sebe, jako taková ta tichá, nenápadná stará duše, jakou vždy byla.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-57

Přišla do domu o něco dříve a když si uvědomila situaci, spěchala nahoru do svého pokoje, především aby viděla, co bylo vzato z jejích světských statků, o které se přirozeně zajímala víc než kdokoli jiný.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-51

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-52

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-53

A když zjistila, že její komoda byla otevřena lhostejným dlátem...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-54

... a že stříbrné hodinky jejího dědečka – vážící jednu a čtvrt libry – zmizely spolu s vykrajovačkou jadřinců jablek, také vyrobenou z drahých kovů, dříve patřící jejímu zesnulému manželovi....

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-55

... se paní Kibbeyová stala fyzickou troskou, která se nehodila k ničemu a nechápala téměř nic.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-56

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-58

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-60

Když pochopila, že jsem v domě –  živ a zdráv –

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-64

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-65

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-66

– dostala se do tak silného hysterického záchvatu vděčnosti...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-61

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-63

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-67

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-68

... že jsem ji musel nechat s policejním konstáblem a běžet přes cestu pro doktora.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-69

Policie udělala kolem loupeže velký poprask.
Později se dostavil inspektor a zapsal si všechny podrobnosti do zápisníku a podíval se na rozbité dveře a díru v okenicích v jídelně, kterými sem bylo vniknuto, a na všeobecné vzezření všeho uprostřed každé místnosti...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-70

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-74

...a poté přidal své svědectví o čistotě té práce, odebral se pryč a slíbil, že mi dá vědět, až se něco objeví.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-71

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-72

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-73

„Budeme potřebovat kompletní seznam věcí, které Vám chybí, abychom mohli obeslat  zastavárny," řekl předtím, než mě opustil.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-75

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-76

„Sám jsem zastavárník," odpověděl jsem.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-77

„Aha! Pak taky jeden dostanete. “

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-85

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-86

„Díky. Možná taky dostanu jednoho z těch zlodějů.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-79

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-83

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-84

„No, myslím, že poznáte svůj vlastní majetek, pane," řekl s tím nejvíc nevhodným úsměvem, když se odebral pryč z pozemku.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-80

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-81

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-82

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-88

Už jsem ho znovu neviděl.
Doufám, že ani nikdy neuvidím, tu nesympatickou bestii.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-87

* * *

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-90

Čas plynul dál a nepřinášel žádné zprávy o lupičích ani o ukradeném majetku.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-92

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-93

Byl jsem z celé té záležitosti velmi zoufalý...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-89

... a moji sousedé se mě snažili uklidnit tím, že mi říkali, že si tu ztrátu mohu dovolit, a že bylo dobře, že se to nestalo nějakému chudšímu člověkovi.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-94

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-95

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-96

Jak věděli, že si můžu dovolit ztrátu, nebo že jsem nebyl úplně zruinován?

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-97

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-99

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-105

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-100

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-101

Nikdy jsem nevystupoval jako bohatý člověk – nebyl jsem bohatý, v přísném slova smyslu. Byl jsem jen opatrný, nemrhal jsem penězi a odložil jsem si trochu peněz stranou na „deštivý den". Pokud mi lidé v Bermondsey říkali hrabivec, nebyla to moje vlastní chyba; ale bylo pár takových, kteří to říkali, protože jsem ve svých smlouvách dodržoval přísnou literu zákona. To bylo chvályhodné, ale oni to neviděli. Věřím, že pár z nich bylo ve skutečnosti rádo, že jsem byl okraden.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-103

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-104


(POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ)
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty09/02/22, 09:24 pm

Jojo, milý pane, to víte, nic tak nepotěší, jako neštěstí druhého -přístup policie i sousedů tomuto pořekadlu bohužel plně odpovídá Aha A že se ti zloději nevyhnuli ani pokoji hospodyně, to se divím, to od nich bylo celkem hnusné, chudinka se z toho málem pomátla Ďáblík Ovšem zase na druhou stranu třeba ty drobnosti pomůžou nějak odhalit pachatele Nevím Jsem moc zvědavá, jak se děj bude dále vyvíjet !
P.S. A taky mě pobavilo, jak vážený pan zastavárník zcela odevzdaně a zničeně sedí - ať už u klavíru nebo potom v křesle, ta póza perfektně dokresluje situaci ! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty09/02/22, 10:04 pm

Musím říct, že jsi vybrala zajímavý příbeh se zajímavými charaktery. Všichni jsou takoví nějací zkažení. A i hlavní hrdina je teda pěkný morous. No jsem zvědavá, co se z toho vyvine Aha

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty11/02/22, 07:28 pm

Díky moc za hezké komentáře vám oběma! Úsměv Pro Tebe

@Ludmila - přesně, ten přístup policie i sousedů je opravdu smutný. Radost z cizího neštěstí je odporná. Je opravdu „super", že policie pošle seznam ztracených věcí i samotnému majiteli, který ho dal dohromady Chichichi asi mu fakt nezbyde nic jiného, než si zloděje chytit sám Vysmátý A co se týká sousedů, není od nich vůbec pěkné, že mu jako útěchu řekli takovou věc, že je dobře, že se to stalo boháčovi, jako je on. Přitom nemají ani ponětí, jak mu ten obchod vynáší - a i kdyby, je to strašně nefér věta, nikdo si nezaslouží být okraden, zvlášť ne někdo, kdo pracuje poctivě. Zastavárny sice nemají celkově moc dobrou pověst, ale v tomto příběhu nepadlo zatím nic špatného o Kippenovi. Té hospodyně je mi taky moc líto Smutný aspoň ji mohli zloději ušetřit, když už nic jiného. Už v příštím díle se dozvíme něco nového, nějaké vodítko k tomu, co se asi tak mohlo stát Úsměv Děkuju za moc krásný komentář, Ludmi Úsměv

@Fidgety - To je fakt, tento příběh mi připadal takový hodně originální, úplně jiný než většina jiných z té doby. Taky byl docela krátký, což pro mě znamená, že nebude tolik starostí s překladem, i když mně dá zabrat cokoliv nad 10 stran. Zmatený Červenám se Chichichi
Mně při čtení ten hlavní hrdina místy připadal spíš takový sarkastický, než že by byl nějak moc protivný morous, ale máte s Janikou pravdu - když nad tím zpětně přemýšlím, použila jsem dost póz, kde se mračí, i když o tom v tom textu nebyla přímo řeč, tak možná jsem ty situace takto omylem více vyhrotila, třeba to ani až tak nebylo autorem myšleno a obávám se, že jsem to tím dohnala do většího extrému a zkreslila Červenám se asi to bude moje chyba.
Na druhou stranu zase Kippena chápu, i kdyby byl tolik naštvaný: jeho dovolená se mu nelíbila, sotva se vrátil domů a svůj dům našel zdevastovaný, práce policajtů nevypadá, že by měla vést ke zdárnému konci a sousedi neprojevují soucit... z toho by nikomu moc do smíchu nebylo.
Je pravda, že v tomto příběhu je hodně divných osob, zkažených, jak píšeš. Je to takové zvláštní. Osobně mám nejraději příběhy se sympatickými hrdiny, kteří jsou hodní a čestní Úsměv (to zní jako klišé, ale je to tak). Ale do budoucna mám připravených i pár příběhů s vyloženě špatnými lidmi - uvidíme, jak to půjde Úsměv
Moc děkuju za hezký komentář a doufám, že tebe i ostatní nakonec Kippen svým chováním neodradí/nezklame Úsměv

Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1453
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty12/02/22, 10:04 pm

Tak jsem se konečně dostala k okomentování. Úsměv Láska

Opět parádní dílek, nestačím obdivovat všechny ty detaily! Láska

Vůbec mě nenapadlo, že služebná už byla v domě. Šokovaný Chudák, musím říct, že mi jí je velmi líto. Vzali jí vše, co měla a na čem jí záleželo, vůbec se jí nedivím, že jí lehce ruplo v bedně Smutný . Kdyby se to stalo mně asi bych na tom nebyla o moc líp. Smutný

Zajímavé je, jakými přáteli, se dotyčný obklopuje. Aha Jak se zdá, vůbec se nemýlil, když tvrdil, že mu to možná i nakonec přejí. A jak můžou vědět, jestli si takovou loupež může dovolit a že mu to neuškodí? To je snad vrchol nevychovanosti. Ďáblík
Ani bych se nedivila, kdyby to udělal někdo z nich Nene Nevím

Jinak ten detektiv je dost podezřelej a ty ksichty Vysmátý Chichichi . Vůbec nevím, co bych si o takovém člověku myslela. Vysmátý Musím říct, že mi je taky docela nesympatický, no uvidíme, jestli se v příběhu ještě objeví a jakou sehraje roli při dopadení lupičů. Nevím

Moc děkuji za krásné počtení, jako vždy. Pro Tebe Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Maskované požehnání - Kapitola 3   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty16/02/22, 07:41 pm

@Janika31 - Teď jsem se sem nějakou dobu vůbec nedostala a nečekala jsem, že tu najdu tak nádherný komentář, moc a moc ti za něho děkuju Úsměv Láska Pro Tebe    Úplně přesně jsi shrnula veškeré moje pocity z tohohle dílu, vůbec by mě nenapadlo, že by ta služebná byla už v domě, vypadalo to, že tam vstoupil Kippen jako první. Je mi jí moc líto, taky bych na tom nebyla líp, ale ona je ke všemu ještě taková churavá a není na tom moc dobře a zloději jí seberou takové cenné věci, které měla jako památky na svůj dřívější život. I kdyby to byla úplně obyčejná maličkost, tak pro toho člověka to má obrovskou cenu. Je to opravdu nefér. No a ti jeho přátelé/sousedi mi připadají jako supi, takových nesoucitných mudrlantů všude je... mě někdy i v reálném životě šokuje, jak někteří lidi jsou necitelní a jsou schopní utrousit takové škaredé poznámky přímo před někým, kdo je v nepříjemné situaci a potřebuje spíš pomoc... já pro tohle vůbec nemám pochopení, připadá mi to sprosté a nemístné a tím víc, že to přijde od známých lidí. A když jsem se toho člověka zastala, obrátili to ještě proti mně...   Ale zpátky k příběhu - já si neumím ani představit, že bych přišla domů a našla tam takovou spoušť, byla by to katastrofa. Místo aby mu někdo nějak pomohl nebo psychicky podržel, ho ještě dorazili.  Vzteklý  Naštěstí Kippen není taková citlivka jako já. Úsměv
Toho detektiva jsem se snažila udělat trochu slizkého  Chichichi  Červenám se  jako to bylo fakt super, když Kippenovi řekl, že mu taky pošle seznam ukradených věcí proto, že je majitel zastavárny Vysmátý  Ten tak opravdu seznam svých věcí potřebuje.  Válím se smíchy  

No nic, uvidíme, jak to půjde s odhalením toho zločinu dál.

Mám tu pro vás konečně další kapitolu.

Maskované požehnání

(F.W. Robinson)



KAPITOLA 3


Nějakých šest měsíců po vloupání, za soumraku časného zimního odpoledne, do mého obchodu dokulhal vysoký muž s propadlou tváří, s obrovským bílým knírem a zarudlým obličejem..

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-119

Byl dost chromý, nebo aspoň předstíral, že je, aby mě zaskočil. Jako kdybych já, Edwin Kippen, mohl být v otevíracích hodinách zaskočen, jako by bylo možné být zaskočen a vydělávat si na živobytí bermondseyovským způsobem.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-123

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-126

Řekl jsem svému učedníkovi, který byl za pultem a leštil několik předmětů do výlohy na příští sobotu, aby rozsvítil světlo, i když na ulici mělo být ještě dobrou půlhodinku denní světlo. Ale nějak - takový je instinkt - se mi nelíbily šaty tohoto muže.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-124

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-125

Nikdy předtím jsem ho neviděl; nevypadal jako by byl „vyroben v Bermondsey“, byl ošuntělý a trochu nervózní, i když mluvil pronikavým tónem, způsobem sira Anthonyho Absolutea, až řinčela skla na plynových lampách.

„Vykupujete věci přímo, pane Kippene, stejně tak, jako na ně půjčujete peníze?" zeptal se náhle, když vešel.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-128

„Ano, pane."
„A za férovou cenu?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-127

„Rozhodně. Mohu se zeptat, co — “

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-130

Byl to však impulzivní člověk a tak plný svého vlastního poslání, že nečekal, až svůj dotaz dokončím.

„Tak co mi dáte za tento předmět – peníze na stůl?" zeptal se...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-129

... a vytáhl z kapsy – k mému úplnému úžasu – identické malé hodiny, se všemi ciferníky a komplikacemi a vnitřními nepravidelnostmi, které jsem schovával v klavíru, než jsem odjel na Brisketovu farmu –  

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-131

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-132

– hodiny, které byly ukradeny z mé streathamské vily.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-133

Doléhal na mě stejný pocit, který jsem měl v té rezidenci toho večera mého návratu. Chvíli mi všechno před očima plavalo a viděl jsem hvězdičky a pak jsem si myslel, že v Bermondsey vypukla hustá mlha.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-134

Dostal jsem se z toho mocnou silou vůle.
Tady se tedy měla odehrát bitva důvtipu.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-136

Tady stála jedna položka z mého ztraceného majetku přímo na dosah ruky. Když jsem si od něj vzal hodiny, nemohl jsem zabránit tomu, aby se mi netřásla ruka.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-137

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-138

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-139

„Netřepejte s tím jako s lahvičkou mecicíny," řekl podrážděně starý pán; „je to delikátní dílo řemeslné zručnosti a nesnese takové houpání nahoru a dolů; narušuje to mechanismus a nedá se to snadno opravit.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-140

„Je to tedy funkční?" zeptal jsem se s potlačeným úžasem.
„Ano, samozřejmě, že je."
„Svatá dobroto! Opravdu je?“ řekl jsem a málem jsem to překvapením upustil.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-142

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-143

„Ukazuje to dny v měsíci, data v měsící," pokračoval, „fáze měsíce, měsíc v roce, rok ve století, změny počasí...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-144

... zvoní to čtvrthodiny, půhodiny a třičtvrtěhodiny a když odbíjí celou hodinu, hraje valčík; působí jako revolver – tedy myslím opakovač – a jsou usazeny v masivním dvacetikarátovém zlatě, téměř čistém zlatě. Hodiny vhodné pro prince – a původně patřily Ludvíkovi XVI. Jakou to má hodnotu pro vás – peníze na stůl – na hřebík – jak říkají obchodníci?“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-145

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-147

„Budu potřebovat trochu času, abych to zvážil."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-146

„Vemte si čas, pane, jen si, proboha, pospěšte," řekl starý muž neuctivě, sundal si klobouk a otřel si čelo velkým staromódním hedvábným šátkem.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-148

„Hodiny takového popisu nelze vyčíslit ve spěchu," řekl jsem. „Ještě jsem tu práci neprozkoumal."
„Shledáte je dokonalé, úžasně dokonalé. Ale jestli můžete, nedýchejte na ně. Ovlivňuje to zejména pohyb valčíku.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-150

„Och, opravdu?" řekl jsem ironicky.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-149



(POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ)


Naposledy upravil Hellohello dne 18/02/22, 07:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty16/02/22, 09:26 pm

Ajta krajta, to je mi situace - jak jen se zachovat ? Ukradený krásný předmět, na dosah ruky, dokonce opravený - volat policii nebo vyplatit nějakou částku ? Nevím Pachatel krádeže to určitě nebude, ale co když má nějaký vztah k těm zlodějům ? Člověka napadá spousta otázek, je to napínavé jak kšandy ! *BRAVO*
A mimochodem, ten obchod je nádherný, to vybavení, předměty v policích i mimo, nejvíc mě zaujala ta soška slona ! *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1453
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty16/02/22, 10:43 pm

No tohle Šokovaný Šokovaný . To snad není možný. Šokovaný Tak jeden předmět už se nalezl a navíc je i opravený. Jak k němu ten dotyčný asi přišel? Aha Šokovaný

Mám z toho postaršího pocit, že moc dobře ví, že ty hodiny patřili kdysi Kippovi. Možná je to jen můj pocit, ale z jeho chování se mi něco nepozdává, určitá ironie, jakoby mu chtěl ukázat, že je to on, kdo v rukách drží cennost, na které mu záleží. Aha A která mu kdysi náležela.

Ovšem, taky si nemyslím, že je to původní zloděj. Nevím

Jsem zvědavá, jak tohle dopadne Šokovaný . A jestli se dozvíme odkud ty hodiny muž má? Aha A jestli mu za něj Kipp opravdu zaplatí a nebo se v nečekaný okamžik objeví detektiv slizoun. Zmatený Aha

Mám tolik otázek, už se nemůžu dočkat pokračování. Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty17/02/22, 07:21 pm

Hrozně moc vám oběma děkuju za rychlé a hlavně krásné reakce! Láska Udělaly jste mi obě dvě obrovskou radost  Láska  Pro Tebe

@Ludmila - Děkuju moc za krásný komentář Pro Tebe  Je to opravdu dilema, sama bych nevěděla, co dělat. Je zvláštní, že tenhle člověk přišel přímo do toho správného obchodu. Jak se někdy život zamotá a přinese ty nejabsurdnější situace Chichichi Zajímavá myšlenka, že má něco společného s pachatelem, zní to logicky. A děkuju za tak milou pochvalu toho obchodu Úsměv většinou stavby z příběhů nefotím zvlášť, ale zrovna tenhle obchod mám nafocený, tak ho potom asi přidám do tématu s domy, i když je to vlastně jenom 1 místnost a není tam toho moc k vidění Úsměv

@Janika31 - taky moc děkuju za krásný komentář! Pro Tebe Chování toho člověka je fakt hodně divné (to ještě uvidíme - hned v příští kapitole). A rozhodně se dozvíme, jak k těm hodinám přišel, jestli on sám je zloděj nebo jak to všechno bylo, ale ještě to bude nějakou chvilku trvat a nebude to jen tak Úsměv Ten příběh vyjde asi na 8 kapitol, tak někdy skoro až k závěru se všechno rozřeší. Já sama nevím, co bych dělala v takové situaci, ještě když ten chlap je tak nervózní a tolik pospíchá...
Toho slizounského detektiva naštěstí už neuvidíme  Chichichi  (myslím, že je to pro dobro nás všech) Vysmátý A je vtipné, jak mu Kippen tehdy říkal, jestli si toho zloděje má taky chytit sám - a nakonec to byl opravdu on, kdo si ty ztracené hodiny zase našel Úsměv  sice si našly cestu k němu spíš ony, ale to už je detail.


Btw. ty hodiny podle popisu zní opravdu zajímavě  Šokovaný  mají tolik funkcí, ten popis mi vyrazil dech. Je to umění, něco takového sestavit.
Je mi líto, že nemám nějaké menší a víc podle popisu - víc ciferníků atd. (i když tenhle download je opravdu krásný!) ...   správně by měly jít dát do kapsy, ale chci vidět, jak se ty moje obří hodiny vlezou do kapsy kabátu toho vychrlého chlápka Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Maskované požehnání - Kapitola 4   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty22/02/22, 06:18 am


Mám pro vás novou kapitolu, přeju vám hezké čtení a pěkný den Úsměv


Maskované požehnání

(F.W. Robinson)



KAPITOLA 4


Tvrdil jsem, že práci zkoumám s co největší pozorností...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-156

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-179

... ale snažil jsem se rozhodnout, co se týká plánu budoucího jednání. Hrál jsem si se svou kořistí – jako rybář se svým „úlovkem“, jako kočka s myší.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-151

To byl muž, který se vloupal do vily Golden Birch a odešel s vybraným majetkem.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-135

Geniální zloděj, který byl odborníkem na hodiny a – tomu vtipu jsem se zasmušile usmál – který mi ve skutečnosti znovu dal ten kousek do ruky a v dokonalém pořádku.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-188

Dokázal jsem si představit, že by to mohla být kopie, duplikát ještě v lepším stavu –  kdyby tam však nebyla moje soukromá značka, na kterou jsem nyní zaostřoval skrz klenotnickou lupu. Tímto způsobem jsem mohl s mužem mluvit lépe; protože kdybych se na něj podíval přímo v jeho nestoudnosti, moje ctnostné rozhořčení by mě zradilo. A mojí politikou bylo přetvařovat se jako muž v melodramatu.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-196

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-157

„Předpokládám, že je máte v rodině už dlouho?" zeptal jsem se tiše – velmi tiše – ale váhavě.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-164

„Není to nové. Každý hlupák může vidět, že jsou to hodiny Ludvíka XVI. a že mají značnou hodnotu.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-168

„Není pochyb o tom, že je to svým způsobem hodnotná věc, ale sedělo by to lépe domu ve West Endu než mému podniku."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-173

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-174

„To vím, pane, stejně tak dobře jako Vy," zněla podrážděná odpověď...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-166

...ale nemám čas teď běžet na druhou stranu řeky a na ty peníze spěchám – spěchám velice, jinak bych k Vám nepřišel,“ dodal neomaleně.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-169

„Bydlíte v této čtvrti?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-171

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-170

„Co je Vám do toho?" zvolal.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-167

„Co – ano, bydlím tady v sousedství – za rohem na Tan Yard Road – pokud to chcete vědět. Číslo 239 je moje adresa, jestli Vám to pomůže, a jmenuji se Youson. Vidím, že máte své pochybnosti o mém oprávněném vlastnictví této věci; majitelé zastaváren si jsou všichni podobní, mají stejné obchodní triky. Znám jejich způsoby jako nikdo jiný, a vím, co mi řeknete dalšího.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-191

„Opravdu si nemyslím, že je to možné."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-192

„Řeknete mi, že je to neprodejné – že ani jednoho z deseti tisíc by nenapadlo koupit takovou věc - že to pro Vás má hodnotu jen ceny toho kovu – no tak jakou to má sakra hodnotu? Zíral jste na ně už dost dlouho, abyste to věděl.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-187

„Je mi líto, že tak strašně spěcháte," řekl jsem a byl jsem trochu podrážděný jeho nezdvořilým chováním.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-161

„Spěchám. Je to otázka života a smrti, abych bych ty peníze rychle dostal, nevidíte? Ne - nevidíte to - jak byste to mohl vidět - jak můžete o mně cokoli vědět, kromě toho, že potřebuji peníze? To vidíte dost dobře. No, pane, rádo se stalo, že to víte,“ pokračoval vzrušeně, „a já nejsem dost chytrý na to, abych to zamaskoval, i když vím, že využijete této situace - muž podnikatel, natož ve Vaší sféře podnikání, to jistě udělá. Ale dejte mi spravedlivou cenu. Já - já - nechci peníze pro sebe, nechci z nich ani penci – nevezmu si z nich ani penci, proboha!“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-159

Byl to zvláštní způsob, jak se pokusit zbavit odcizeného zboží, ale bylo to důmyslné a ve stylu toho pokusu byla jakási osvěžující originalita. Ale nebyl jsem muž, kterého by mohli oblafnout.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-175

Lichotil jsem si, že jsem tak mazaný jako tahle prohnaná stará liška s rudou tváří, a že držím v ruce trumfovou kartu, kterou budu moct každou chvilku vynést.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-181

„Jen pár dveří odtud mám přítele, který bude moct určit hodnotu této věci mnohem lépe než já," řekl jsem; „je sběratelem... hodin a dá Vám lepší cenu, než jakou bych si mohl dovolit. Toto vůbec není v mojí sféře podnikání; nikdy bych na ně nedostal nabídku. Deset liber by bylo pro mě příliš mnoho, abych za ně zaplatil, nebo na ně půjčil.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-182

„Mají hodnotu sto liber, to víte moc dobře."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-184

„Nechtěl bych ani říkat, jakou hodnotu opravdu mají. Nekupuji takové věci bez Benderova názoru; je to můj tichý společník a je hned za rohem. “
„Á, opravdu?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-185

„Bože, odpusť mi ty hrozné lži," zašeptal jsem si tiše pro sebe.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-200

„Pojďme k němu," řekl a najednou mi vytrhl hodiny z rukou.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-201

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-204

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-207

Celou tu dobu jsem neměl v úmyslu nechat tu věc znovu zmizet z mého vlastnictví! Tenhle muž byl obratný; koneckonců by na mě mohl být silný až až, kdybych nějak prozradil, že mám o něm sebemenší pochybnosti, nebo udělal nějakou scénu. Také si něčím pohrával v pravé kapse svého starého velkého kabátu - možná tam byla pistole - téměř jsem si byl jistý, že tam je pistole!

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-206

„Ano, pojďme k němu, pane Yousone," řekl jsem. „Jsem si jistý, že Vám on nebo já uděláme pěknou nabídku; je to kolega, co se nebojí utrácet své stovky."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-205

„Izáku, podej mi můj klobouk - jakýkoli klobouk nebo čepici, cokoli najdeš – jen sebou hni. Jdu s tímto dženltmenem k panu Benderovi.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-209

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-208

„Kde je Ben --—" začal ten hloupý osel...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-210

... ale já jsem ho zarazil zlým a významným pohledem a mladík, tvářící se vyděšeně, skočil dozadu do salonu a hledal mou pokrývku hlavy.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-212

Vyšel se slaměným kloboukem, na kterém byl lístek, ale ve svém rozzrušení jsem si ničeho nevšiml.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-219

Toužil jsem být na otevřeném prostranství s tímto ničemou, který si vložil hodiny do své kapsy.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-215

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-217

Vidina policisty na vzdáleném obzoru na konci ulice měla přinést mou nejšťastnější hodinku.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty22/02/22, 08:56 pm

Situace se nám opět komplikuje, že by to přece jen byl onen zloděj ? A navíc s pistolí ??? Šokovaný Těžko říct, zda má pan Kippen štěstí nebo smůlu, a už vůbec si netroufám odhadnout, jestli mu policie pomůže ... A co ten slamák, bude hrát nějakou roli v dalším ději ?Aha Nemůžu se dočkat dalšího dílu ! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 289
Join date : 23. 06. 19

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty22/02/22, 09:41 pm

No, je to prekérka. ale nějak mě trklo, že prodejce dle svého tvrzení nechce peníze pro sebe. může to být finta a pokus o nátlak, ale také může být vše jinak, než se zdá.. jsem zvědavá a myslím si, že se to ještě pěkně zamotá.
Máš Hello velmi zajímavý vkus ohledně literatury, jsem ráda, že ji mohu díky Tvému zpracování takto 'ochutnat', navíc v prostředí Simíků, které umíš úžasně využít.
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1453
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty23/02/22, 07:19 pm

No teda! Šokovaný

To je mi teda záhada. Šokovaný

Starý muž má opravdu velký přehled o takovém klenotu. Šokovaný Otázkou je, jestli je opravdu zloděj a nebo ne? Aha Já osobně si myslím, že ne, ale zajímalo by mě, jak k nim tedy přišel.

Navíc se zdá, že je v nějaké prekérní situaci a snaží se někomu pomoci. Co když má doma nemocné dítě nebo ženu a potřebuje peníze na léčbu? *SORRY* Aha

Je podivné, že na to tolik spěchá ž podezřele moc. Aha

No uvidíme až se dostanou na policejní stanici a jestli mezitím neuteče až mu dojde, kam vlastně jdou. Smutný

Moc se těším na pokračování, už teď jsem napnutá, jako kšandy! Šokovaný Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty26/02/22, 09:20 am

Strašně moc vám všem chci poděkovat za tak krásné komentáře Láska Všechny mě hrozně moc potěšily! Pro Tebe Opravdu moc a moc děkuju!
Padlo tady hodně zajímavých otázek, postřehů a teorií o tom chlapovi a o tom, co ho k tomu vedlo a jestli je on sám ten zloděj *THUMBS UP* Hrozně ráda bych k tomu napsala víc, ale raději ne, ať něco omylem neprozradím Červenám se Mrkající Teď jsme zhruba v půlce příběhu,
Asi mi bude ještě chvilku trvat, než dám dohromady další díl, ale pokusím se si s tím pohnout. Možná zítra by mohl být, jestli všechno půjde dobře, ale jestli to nestihnu, tak se předem omlouvám.




A co se týká těch příběhů, já hrozně ráda čtu a čtu snad všechny žánry kromě červené knihovny. Moc ráda mám realistické příběhy ze života, ale klidně i horory... a naprosto zbožňuju sci-fi nebo fantasy... když jsou tam zajímavé myšlenky a zápletky.

Z nějakého důvodu mám moc ráda knihy z 19. století (mj. knihy, ta doba mě celkově okouzlila) a přišla jsem na ty knihy vlastně omylem, protože jsem asi tak před 10 lety objevila Project Gutenberg a podobné stránky a stáhla jsem si hromady různých knih a od té doby je čtu a zjistila jsem, že mě knihy z toho období asi stejně baví nejvíc, když nepočítám moderní sci-fi. A výhoda je, že jsou dostupné zdarma a můžu si jima přecpat mobil až k prasknutí a nosit si tuhle knihovnu všude s sebou a číst, kdy mě napadne a co se mi chce. Což je fakt velká výhoda dnešní doby... Úsměv
A když mě něco nebaví číst, tak si nemusím dělat výčitky, jako kdybych si tu knihu koupila a ležela mi pak v knihovně a prášilo se na ni.

Ale pak je tu druhá věc, v Sims nejde zpracovat všecko, co by se mi líbilo. Nebo alespoň já bych si s tím nevěděla rady, určitě by se našel někdo s větší trpělivostí a lepšími nápady, kdo by by to uměl zrealizovat. Červenám se
Příběhy do Sims si vybírám podle toho, jestli jsou jakž takž krátké a samozřejmě taky podle toho, jak mě baví při čtení, jestli jsou tam srozumitelné scény, ale hlavně podle toho, jak by šly zpracovat v Sims. Neměly by tu být objekty, které nemůžu sehnat nebo pózy, které nejdou udělat (i když občas se s nějakou pózou i tak zaseknu třeba na půl hodiny, než to nějak vymyslím, ale i tak to stejně není ono... kolikrát si při čtení nebo překladu ani neuvědomím, že něco z toho bude na vytvoření dost složité a pak už je pozdě). Aby tam byly i nějaké „akčnější" scény, aby se něco dělo a nebylo to bez děje, příliš popisné, atd.
Mám tu sice i pár trochu delších příběhů (a pár dost dlouhých mám v „pořadníku"), ale musím se přiznat, že čím delší, tím těžší to pro mě je na zpracování. Červenám se Kratší příběhy se i snadněji a rychleji překládají a tím, že je to svižnější, tak mě to většinou i víc baví, mám z toho takový čerstvější pocit.
A potom ty delší jsou víc riskantní, protože někdy začne zlobit hra a pro mě je noční můra, kdyby se náhodou něco stalo a byla bych v půlce příběhu nebo před dokončením a už bych se na ty pozemky nedostala. Nedávno se mi právě něco takového stalo a myslela jsem, že mě klepne, ale naštěstí se to po týdnu vrtání do hry a snahy opravit ji vyřešilo Zmatený

Tenhle konkrétní příběh vyšel v jednom časopise ke konci 19. století a připadalo mi to zajímavé a délkou tak akorát.

Je jasné, že všechny nás baví jiný typ knih, jiný styl psaní, ale pokud vás některé tyhle příběhy aspoň trošku baví, tak z toho mám velikánskou radost a splnilo to svůj účel. Taky ne každý příběh sedne všem... já to taky tak mám a stačí si otevřít recenze knih na Goodreads - 100 lidí, 100 chutí.
Chci vám moc poděkovat za tak krásné ohlasy už od začátku a veškerou podporu a za každý jednotlivý komentář Úsměv Opravdu moc si toho vážím! Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Maskované požehnání - Kapitola 5   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty28/02/22, 07:16 am

Tak jsem konečně dala dohromady další díl, bohužel jsem to sem nestihla dát o víkendu, jak jsem chtěla. Úsměv


Maskované požehnání

(F.W. Robinson)



KAPITOLA 5


Vydali jsme se na cestu společně, držel jsem se velmi blízko u něj, aby mě nezačal podezírat a nerozhodl se utéct.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-220

Každou minutu jsem očekával, že skočí do středu cesty a vrhne se šílenou rychlostí pryč. A byl docela problém zůstat po jeho boku; lidé chodili domů z práce v zástupech, byli na nákupech a hledali něco levného na odpolední čaj nebo večeři, co by se dalo koupit z vozíků, které lemovaly obrubníky.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-222

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-233

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-234

Jak jsme šli bok po boku, lidé do nás chvílemi vráželi, chodník byl úzký a lidí bylo moc; a dvakrát jsem se tajně chytil za lem jeho oděvu, když jsem se bál, že budeme od sebe odděleni.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-223

A jako obvykle nikde nebyl žádný policista - ani náznak oficiální moci - nic než muži a ženy, chlapci a dívky, chlapci přímo v naší cestě a šli po dívkách!

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-224

„Tomuhle říkáte jen pár dveří odsud?" nakonec vyštěkl Youson úsečně.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-225

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-226

„Poměrně - no, ano."
„Zdá se to jako půl míle," zabručel.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-227

„Ještě minutu nebo dvě, pane Yousone. Je mi líto, že Vás tolik tlačí čas.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-231

„To tedy ano. Taky už mám té Vaší společnosti dost, s tím Vaším směšným kloboukem naraženým přes oči," dodal nepříjemně.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-230

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-229

„Přeju si, abych nikdy nepřišel blízko k Vašemu pekelnému obchodu. Jste ten nejpomalejší obchodník, jakého jsem kdy potkal.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-228

„V mém oboru se nevyplatí být příliš rychlý."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-237

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-235

„Och, neobviňuji Vás, neobviňuji Vás, pane; jenom říkám, že si přeju – proč jste poskočil? Není Vám dobře? Trpíte na něco?“ zeptal se. „Křeče nebo záškuby?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-242

Uviděl jsem policistu na druhé straně cesty, jak stojí pod markýzou obchodu se sýrem a mluví s mladým mužem se zástěrou, který měl obchod na starosti, smál se s ním od ucha k uchu a hrubě zanedbával svou povinnost, což mělo být: ostře sledovat, co se děje na ulici.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-238

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-239

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-240

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-241

„Kam to teď jdete?" zeptal se pan Youson.
„Bender je támhle."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-244

„Cože, ten obchod s máslem?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-243

„Ne, ne, ale kousek támhle. Pojďte za mnou. Dejte pozor na toho koně s vozem; nechtěl bych, aby Vás přejel s tím ve Vaší kapse,“ vysoukal jsem ze sebe téměř nesouvisle.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-236

Pan Youson ze sebe vyrazil úsečný smích (znělo to jako dvojité zaklepání).
„Copak, nakonec se o ty hodiny bojíte?"
„Vlastně ano."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-245

Došli jsme na druhou stranu cesty a policista se k nám otočil zády – to je mu podobné! - a zíral přímo do obchodu.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-246

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-247

Před pozemkem byla řada krabic na vejce, plných vajec všech velikostí, cen a stáří.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Blessing-248

(POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ)
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty28/02/22, 08:53 pm

Co nám to děláš, Hellohello, zase utnuto v nejnapínavějším okamžiku ! Mrkající *THUMBS UP* Pan Youson patrně netuší nic o úmyslu Kippena oslovit policistu, ovšem není stále jisté, že se to Kippenovi podaří Aha A co ta vejce ? Že by vhodné "upozorňovadlo" ?
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1453
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty01/03/22, 11:13 am

No Šokovaný . Takhle to utnout, přesně, jak píše Ludmi, v tom nejnapínavějším! Šokovaný Smutný

Jsem vážně zvědavá, jak tohle dopadne. Vůbec z toho nemám dobrý pocit Šokovaný . Ten stařec je dosti nervózní a podrážděný. Smutný

Trochu jsem se obávala, že se v tom davu rozdělí Šokovaný . Tolik lidí a zrovna všichni venku, když se to nejmíň hodí Vysmátý

A policistu ani nekomentuju, ten má svoji práce solidně na háku Nevím . Snad alespoň v nadcházejících událostech bude víc nápomocen.

Strašně se těším na pokračování Pro Tebe Láska

Opět musím pochválit krásné fotky. Strašně se mi líbí celé okolí - davy lidí, krásně udělané ulice až po samé, hezky vymyšlené a provedené obchody, které lemují ulice. Působí to opravdu věrohodně Pro Tebe Láska Krásná práce Láska

Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Sponsored content





Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 20 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hellohello: Kolekce příběhů
Návrat nahoru 
Strana 20 z 44Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 32 ... 44  Next
 Similar topics
-
» Pravidla pro psaní příběhů
» Hellohello: Domy
» Hellohello: Apokalypsa
» Hellohello: Domy (TS4)
» Stavební výzva „Dům pro Hellohello"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše příběhy - TS2-
Přejdi na: