Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Hellohello: Kolekce příběhů

Goto down 
+4
Janika31
NiQush1
visty
Lucisab
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
AutorZpráva
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1457
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty03/02/23, 05:20 pm

Poslušně hlasím, že jsem dočetla další příběh! A to Plukovník vypráví: Ornitologická romance

To byl velmi zajímavý příběh! Pro Tebe Láska  Zase úplně něco z jiného soudku. Musím říct, že jsem se v pár místech nasmála. Vysmátý Vysmátý  Hned v té pasáži, kdy si objednal sovu. Vysmátý  Prý: „Velice se omlouvám, pane, ale dnes večer vám nemůžeme dát misovu. Barmanovi chybí jedna z ingrediencí pro přípravu misovy." Vysmátý Vysmátý  Škoda, docela by mě zajímalo, co by mu donesl. Vysmátý

Jinak jsem žasla nad tím papouškem Šokovaný . Popravdě jsem si taky nikdy nevšimla, jak je krásně zpracovaný. Myslím, že jsem si je ve hře nikdy ani nepořizovala Šokovaný . Přiznám se, že jsem na ně dočista zapomněla Červenám se . Děkuji za připomenutí, že je vlastně ve hře máme. Úsměv Láska

Ale pěknej otrava se z toho papoucha vyklubal.. Vysmátý Vysmátý  chudák kočka Vysmátý . To byl další moment, kdy jsem se nasmála. Jak se urazila a odešla z domu Vysmátý . Je to trošku smutné, ale zaroveň komické. A to jak urážel ostatní, to vůbec nebylo hezké! Smutný

Každopádně jsem ráda, že se našlo rozumnější řešení ho umlčet, než prodání nebo usmrcení Šokovaný . To bych si taky nepřála ať už by byl otravný jakkoliv. Úsměv Ta sova to zařídila na výbornou. A příchází další moment mého výbuchu smíchu: Tento ušlechtilý pták seděl tiše jako hrob a díval se na papouška, jako by říkal: „Toto je vskutku smutná ukázka imbecility!" Válím se smíchy Válím se smíchy  Nedivím se, že po té papoušek neřekl už ani slovo. Vysmátý Vysmátý

Naprosto boží příběh, u kterého jsem ze srdce zasmála. Červenám se Chichichi Vysmátý A ta pointa nakonec. Vysmátý  Chlapci nepochopili nic, hlavně že se nakonec spakovali a nechali plukovníka v klídku o samotě. Vysmátý

btw.: Ty fotky nakonec Vysmátý  Parádní ukázka vtipných moměntů! Na fotky mimo kameru se vždycky moc těším, to se teprve člověk nasměje, co nějací jedinci předvádějí. Vysmátý

Jak se plukovník rozčiluje na tom křesle Vysmátý  chudák, ještě že se nepočůral. Vysmátý Nebo ta proražené hruď paní plukovníkové Vysmátý . A co teprve ten drzý cizinec, co přišel ukrást noviny? Vysmátý  Ještě, jak mu v rukou zmizely. Jeslti to nebyl nějaký kouzelník? Vysmátý

A ta sova je naprosto boží Šokovaný Láska . Ta se moc povedla! Láska

Už se těším až se vrhnu na další příběh. Úsměv Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty04/02/23, 02:23 pm

@Ludmila - moc ti děkuju za krásný komentář u této nové kapitoly Úsměv Pro Tebe a je to opravdu záhada Aha nedivím se, že se hlavní hrdina musel opřít o zeď, taky bych z něčeho takového byla v šoku. I když jak říkáš, podoba se může držet v rodině, to se dá vyvětlit tím.
Správné otázky! *THUMBS UP* Už se moc těším, až se dostaneme v příběhu dál a vše se objasní Úsměv ale ještě se záhadám nějakou tu chvilku nevyhneme.

@Janika31 - Nevím, jak ti můžu poděkovat za další krásný a milý dlouhý komentář! Úsměv Láska Pro Tebe Udělalo mi velkou radost, že se ti ten příběh líbil Vysmátý Já mám takové příběhy se satirou a vtipnými narážkami ráda, tak jsem nemohla tyto plukovníkovy příběhy (aspoň některé) nezkusit v sims, když jsem na ně narazila Vysmátý A vsadím se, že dost těch narážek mi unikne, protože se vztahují k aktuálním věcem nebo stavu společnosti na konci 19. století Úsměv ale hodně jich zůstává aktuálních dodnes a pěkně vystihují i dnešní situaci Vysmátý A je zábava takové příběhy zpracovávat, i kdyt je občas oříšek přeložit některé ty slovní hříčky do češtiny Vysmátý
Moc mě potěšilo, jak jsi vypsala ty momenty, které se ti líbily *THUMBS UP* Láska Mě taky pobavily tyto věty a situace a úplně pokaždé mě rozesměje „Sova seděla a dívala se na papouška stejně vážně jako kněz, kterému byl snížen plat" Vysmátý
Máš pravdu, zajímalo by mě, kdyby se ten číšník z toho nevykroutil, co by mu nakonec přinesl jako misovu Vysmátý Válím se smíchy
Jsem taky ráda, že tomu papouškovi nezakroutili krkem, i když si umím představit, jak strašně jim to lezlo na nervy Vysmátý Vzteklý Já bych se propadla hanbou do země, kdyby nadával hostům, je jasné, že by si mysleli, že je doma dennodenně pomlouváme, když to i papouch začne opakovat Červenám se Vysmátý Asi bych to nevydržela a je dobře, že plukovník kápl na toho sovího experta, který mu tak dobře poradil Úsměv Vysmátý Tvoje komentáře u těch závěrečných fotek mi vždycky způsobí záchvat smíchu Válím se smíchy *THUMBS UP* díky moc za to Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1457
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty07/02/23, 07:35 pm

Tak jsem tu zpět s dalším komentářem. Červenám se
Dočetla jsem vánoční příběh! Láska Ten byl tak parádní! Úplně mi vrátil vánoční atmosféru! Za to moc děkuji. Červenám se Krásně jsem si početla!

Velmi zajímavý nápad. Království, kde bydlí a vládnou děti. Šokovaný A jak krásně jim to tam klapalo. Láska

Akorát do té doby, než se tam objevil ten podivný, stařec, kterým jim předal takové stupidní moudro. Tydýt

Bylo vidět, že nikdo z nich v ten moment nepochopil to kouzlo Vánoc.

Navíc co chudák Ingeho sestra, která si dárky nemohla obstarat? Smutný Jsem ráda, že se Inge rozhodl porušit zákon a vzal dárky pro ni. To bylo tak krásné gesto! Láska Tady bylo parádně ukázáno, že on jediný nemyslel na sebe a pochopil o čem to celé je. Úsměv

Dětičky dostaly pořádnou lekci a snad si i uvědomily o čem Vánoce jsou. Úsměv

Byl to velmi poučný příběh! Láska Děkuji za něj. Pro Tebe

btw.: Opět musím smeknout poklonu, jak krásně jsi vytvořila celé prostředí! Šokovaný Láska Nádherná chaloupka Santa Clause, nebo zasněžené okolí. No a pak ty stromy obalené hračkami. Šokovaný Jsi ohromná šikulka! Láska


Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2408
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty07/02/23, 08:08 pm

Tak to jsem z toho úplně celá tumpachová Šokovaný ty dvě osoby musejí mít určitě něco společného Šokovaný jinak to není možné... a ta podoba s naším hlavním hrdinou... už se moc těším na pokračování Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Ebenový rám - Kapitola 4   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty08/02/23, 08:28 am

Konečně jsem tu s dalším pokračováním  Mrkající  přeju vám hezké čtení Úsměv

@Janika31  - Je neuvěřitelné, s jakou rychlostí se ti podařilo přečíst všechny příběhy  Šokovaný  *BRAVO*  Vůbec nevím, jak ti mám poděkovat za tolik krásných komentářů a za to, žes věnovala tolik času dočítání těch příběhů.  Pro Tebe  Láska  Děkuju moc za ta úžasný komentář, ani nevíš, jakou jsi mi udělala radost. Strašně moc si vážím každého slova! I toho, že se ti chtělo i teď pustit do vánočního příběhu, i když už od Vánoc uběhla nějaká doba. Moc a moc děkuju za tolik milých slov!
A k příběhu - máš naprostou pravdu, ty děti měly v království dobrý systém, než se objevil ten cizinec... Já jsem teda nikdy s žádným dárkem nebyla nespokojená, za vše jsem vždycky byla vděčná, tak to asi nemůžu posoudit, jak moc byly ty děti zklamané, když jim někdo dal „nevhodný" dárek, ale i kdyby se to přihodilo mně, určitě bych si nechtěla brát z lesa dárky sama pro sebe, to by úplně zničilo celé kouzlo Vánoc. Připadala bych si hrozně. Je divné, že jim to nedošlo přímo v ten moment a hned se všichni toho nového nápadu chytili, škoda. A vůbec nikdo si nevzpomněl na tu Ingeho sestřičku. Aspoň, že její bratr nepřemýšlel sobecky a udělal jí krásné Vánoce, i když o dárcích to není Úsměv   Moc ti děkuju za tak milou pochvalu prostředí Úsměv   Láska  Pro Tebe

@Lucisab - mockrát ti děkuju za tak krásný komentář  Láska  Pro Tebe  a mám opravdu velkou radost, když tu pokaždé teď najdu komentář od tebe i v tak náročném období na čas Láska  Pro Tebe   Moc a moc ti děkuju! Je to opravdu záhada s tím obrazem, absolutně bych nevěděla, co si o tom mám myslet, zajímal by mě už tak osud těch dvou postav na obrazech. Ale nejvíc by mě šokovala ta podoba. Ještě to bude zajímavé a postupně se bude odkrývat, jak to s těmi obrazy bylo.




Ebenový rám

(E. Nesbit)



KAPITOLA 4



Šel jsem navštívit Mildred...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-212

...pozval jsem ji a její matku, aby přišly a pobyly se mnou...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-228

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-230

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-231

... raději jsem se vyhnul pohledu na obraz v ebenovém rámu.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-213

Nemohl jsem zapomenout, ani si vzpomenout bez zvláštních emocí, na pohled v očích té ženy, když se ty mé poprvé setkaly s jejími.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-183-EDIT

Vyhýbal jsem se setkání očima s jejím pohledem.

Trochu jsem dům přeorganizoval a připravil ho na Mildredinu návštěvu. Snesl jsem dolů mnoho kusů staromódního nábytku...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-222

...a po dlouhém dni skládání a opětovného přeskládávání...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-224

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-225

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-226

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-227

...jsem se posadil před oheň a opřel jsem se v příjemné ospalosti...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-232

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-233

...a netečně jsem zvedl oči k obrazu ženy.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-234

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-4

Setkal jsem se s jejíma tmavýma, hlubokýma, oříškovýma očima a nemohl jsem od ní odtrhnout pohled  - jako by byl držen silnou magií, byl to druh fascinace, díky níž člověk někdy celé minuty zírá do vlastních očí v zrcadle.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-239

Hleděl jsem jí do očí a cítil jsem, jak se moje vlastní rozšiřují a pálí, jako když se spouští slzy.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-240

„Přeju si," řekl jsem, „ó, jak moc si přeju, abys byla žena a ne obraz!"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-245

„Pojď dolů! Ach, sejdi dolů!"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-241

Sám sobě jsem se zasmál, sotva jsem to vyřkl; ale ještě zatímco jsem se smál, vztáhl jsem k ní ruce.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-242

Nebyl jsem ospalý; nebyl jsem opilý. Byl jsem tak bdělý a tak střízlivý, jako kdykoli na světě. A přesto, když jsem natáhl ruce, viděl jsem, jak se oči na obrazu rozšířily a její rty se zatřásly? I kdybych měl být pověšen za to, co říkám, je to pravda.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-244

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-9

Její ruce se lehce pohnuly; a na tváři jí přeběhl jakýsi úsměv.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-10

Vyskočil jsem na nohy. „To snad ne,“ řekl jsem nahlas. „Světlo ohně dělá podivné věci. Raději lampu.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-249

Šel jsem ke zvonku.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-250

Moje ruka byla na něm, když jsem za sebou zaslechl zvuk a otočil se, zvonek stále ještě nezazvonil.

Oheň hořel nízko...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-251

...a rohy místnosti byly v hlubokém stínu; ale určitě támhle za vysokou židlí bylo něco ještě temnějšího než stín.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-258-EDIT

„Musím se k tomu postavit čelem,“ řekl jsem, „jinak už se nikdy nebudu moct na sebe podívat.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-253

Nechal jsem zvonek zvonkem, uchopil jsem pohrabáč a rozhrabal pohaslé uhlíky, až vzplanul oheň..

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-254

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-255

Pak jsem odhodlaně ustoupil a podíval se na obraz.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-256

Ebenový rám byl prázdný!

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-257

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-14

Ze stínu za židlí se ozvalo tiché zašustění a ze stínu se blížila žena z  obrazu, blížila se ke mně.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-259-EDIT

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-260

Doufám, že už nikdy nezažiju okamžik tak čisté a absolutní hrůzy. Nemohl jsem se ani pohnout ani promluvit, i kdybych si tím měl zachránit život. Buď všechny známé přírodní zákony neznamenaly nic, nebo jsem byl šílený.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-262

Třásl jsem se, ale (jsem vděčný za to, že si na to vzpomínám) stál jsem nehybně, zatímco se černé sametové šaty hrnuly po koberci před krbem směrem ke mně.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-263

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-265
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 290
Join date : 23. 06. 19

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty08/02/23, 09:36 am

no tedy, mám úplně husí kůži a mrazí mě až v morku kostí.. Šokovaný tento druh příběhů mě šíleně baví, i když na místě toho mladíka by mě asi vezli na psychiatrii Chichichi je to krásná záhada, proč je ta žena v černém, co mají společného a co ty nástroje na stole vedle ní na obrazu? jsem moc zvědavá, jestli promluví, nebo bude mlčet?

poslední dobou čtu příběhy většinou na mobilu někde v autobuse, dnes mám volno, tak prohlížím zpětně celý příběh na monitoru a opět žasnu nad těmi propracovanými interiéry *THUMBS UP* a jak jsi jen udělala ten obraz? vzpomínám, že ve dvojkách mohl simík malovat zátiší nebo portrét, ale musel mít dost bodů kreativity Aha
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1457
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty08/02/23, 05:32 pm

Tak jsem konečně dočetla i dílky v novém příběhu. Šokovaný A musím se přiznat, že mi úplně došla slova! Šokovaný
Miluju takový tajmený styl Červenám se Láska . Nejen celý děj je opředen záhadou, ale i celý dům je tak podezřele záhadný. Šokovaný Láska Až z toho mám husí kůži. Červenám se

Hlavní hrdina je velký sympaťák Červenám se . Akorát z Mildred mám zvláštní pocity. Chichichi Vysmátý Nevím proč, ale moc mi k němu nesedí. Pardon

Každopádně jsem žašla, kolik zajímavých věcí se nachází na půdě. Šokovaný Mimochodem nádherné zpracování, všechny ty věci a detaily, muselo ti to dát ohromnou práci. Za tohle tě strašně obdivuju!

No, ale co mě dostalo byl ten tmavý obraz.Šokovaný Když se mu podařilo ho očistit a potom ho rozpojit. Vůbec by mě nenapadlo, že se tam bude skrývat něco takového Šokovaný . A jak je možné, že ten dotyčný je mu tak podobný? Šokovaný A kdo je ta překrásná žena? Šokovaný Mám milion otázek, na které chci znát odpověď a hned. Chichichi Vysmátý

Co když ta žena je jeho teta za mlada? Šokovaný A on je svým způsobem i svůj strýc, který je vyobrazen na tom obraze? Šokovaný Zní to úplně šíleně, já vím, ale i něco takového už jsem někdy viděla v tv, nebo snad i četla. Šokovaný
Navíc po příběhu s panem Elveshamanem už bych se nedivila ničemu. Vysmátý

No a poslední díl?? Šokovaný Tak to už jsem úplně mimo. Jak je možné, že oživla? Šokovaný Jaká podivná magie Šokovaný . Jsem neskutečně zvědavá, jak se tohle bude vyvíjet. Šokovaný Zatím zírám jen s otevřenou pusou. Šokovaný Vysmátý

Strašně se těším na pokračování!! Láska Pro Tebe

Chci smeknout poklonu nad všemi detaily! Šokovaný Třeba nad tím, když čistil obraz tím kartáčkem Šokovaný , nebo jak jsi udělala, že zmizela z obrazu a po té se objevila za jeho zády z tmavého stínu. Naprosto boží efekty! *BRAVO* Láska Muselo ti to zabrat strašně času to takhle krásně udělat. Moc si toho cením, že do příběhů vkládáš tolik času a energie. Výsledek je tak realistický. Láska Jsem z toho nadšená! Takže ještě jednou moc děkuji za tolik krásné tvorby! Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2408
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty08/02/23, 06:21 pm

Páni, tak to bylo něco Šokovaný ještě teď sbírám svoji čelist z podlahy... ona ožila! Šokovaný Šokovaný jak se to mohlo stát? A co ten druhý obraz? Jaká bude až promluví? Mám z toho úplně husí kůži Šokovaný

Hello, to já spíš děkuji tobě za tak krásný a uhrančivý příběh Láska Láska doufám, že brzy najdu chvíli abych dočetla úplně všechny příběhy co jsi přidala před tímhle, určitě to bude všechno naprosto dokonale sepsáno i zpracováno Láska jsi doslova mistr Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2854
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty08/02/23, 08:40 pm

Můj bože, oživlý obraz ?Šokovaný Je to skutečnost nebo snad jen podivný sen ? Šokovaný Fascinující zápletka, že by se v těch obrazech skrývalo snad nějaké rodové prokletí ? Je to stále zajímavější a napínavější ! *THUMBS UP* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty10/02/23, 07:00 pm

No tedy, já nevím, jak vám můžu všem poděkovat za tolik krásných komentářů Pro Tebe Láska   mám vždycky velkou radost, když jich tady najdu tolik Šokovaný každý jednotlivý komentář a každé slovo pro mě moc znamená Láska Pro Tebe a když se vám nějaký příběh líbí, je to pro mě obrovské vyznamenání, moc si toho vážím a mockrát děkuju! Jsem ráda, že vás tato zápletka zaujala stejně jako mě při čtení před nějakou dobou  Pro Tebe
Další díl by mohl být možná zkraje příštího týdne, jestli se mi podaří ho dát přes víkend dohromady. Nevím, jestli ho sem stihnu dát přímo přes víkend, uvidíme. Kdyby ne, tak v pondělí nebo maximálně v úterý Mrkající

@Havranice - Díky moc za tak milý a vtipný komentář Vysmátý  to mě by mohli odvézt rovnou na hřbitov, protože by mě trefil šlak, kdybych viděla něco takového SOS Vysmátý   Díky za tak hezkou pochvalu, moc si jí vážím! Úsměv   a děkuju, že si všímáš detailů. A k malování obrazu - vzpomínáš si naprosto přesně *THUMBS UP*  je tam buď možnost malovat portrét, ale tam musí vydržet sim sedět celou dobu, kdyby vstal, tak mám pocit, že ten obraz potom zůstane prázdný? Ale už si to ani sama přesně nepamatuju, protože vždycky používám tu druhou možnost, malovat zátiší. Tam stačí jenom naaranžovat pozadí a sima, potom vyjede takový rámeček a vyzve ke zmáčknutí C a tím se ten obrázek uloží do paměti a namaluje přesně tak, jak byl v tom momentu. Potom i ukážu ve fotkách z tvorby, jak to vypadalo při malování tohoto obrazu Mrkající  A na kreativitu si vypomáhám obrazem, kterým je možné doplnit simům potřeby nebo dovednosti, tak když potřebuju, aby někdo maloval obraz nebo uvařil nějaké jídlo, na které je potřeba větší počet bodů, díky tomu obrazu jim to můžu dát na max, bez toho bych nad tím strávila věčnost. Jsem tak ráda za tyto downloady. Při hraní je až tak moc nepoužívám, ale u příběhů bych si bez nich asi neškrtla, nebo by mi jeden příběh trval 100 roků.

@Janika31 - díky za to, že jsi toho stihla přečíst tolik za tak krátkou dobu a už jsi u současného příběhu Šokovaný  Úsměv a moc děkuju za milý komentář a za tak krásnou pochvalu! Pro Tebe Láska Opravdu nevím, jak mám poděkovat, tvoje komentáře mě vždycky tak silně motivují a dodají chuť hned zapnout simíky Láska Pro Tebe Díky za podporu!  Taky mám z hlavního hrdiny i Mildred podobné pocity Úsměv Chichichi Teorie o tom, že je na obrazu jeho teta, je moc zajímavá *THUMBS UP* uvidíme už v následujících epizodách, kdo to je. A klidně by na druhém obrazu mohl být jeho strýc, právěže to vůbec nezní šíleně, všechno je v těchto příbězích možné Úsměv vysvětlovala by se tím i podoba v rodině, strýc by mohl být jeho přímý příbuzný.

@Lucisab -  úplně jsem vyprskla smíchy při „ještě teď sbírám svoji čelist z podlahy" Válím se smíchy   Ani nevím, jak ti mám poděkovat za tak strašně milá slova Láska Pro Tebe Jsem hrozně ráda, že se ti tento příběh líbí Úsměv  a mám radost, že stíháš číst a necháváš mi tu tak pěkné komentáře Pro Tebe hrozně mě to nabíjí motivací. A ty starší příběhy si můžeš nechat na později, až na to bude více času Mrkající

@Ludmila - Rodové prokletí je taky moc zajímavá teorie! *THUMBS UP*  A taky může být pravda, že je to všechno jenom sen, to bývá v příbězích docela vděčné rozuzlení všech záhad Úsměv Chichichi *THUMBS UP* Děkuju moc za tak krásný komentář a podporu, moc pro mě znamená  Láska Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Ebenový rám - Kapitola 5   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty13/02/23, 07:49 am

Slibovaná nová kapitola je konečně na světě  Mrkající

Ebenový rám

(E. Nesbit)



KAPITOLA 5


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-264

V příštím okamžiku se mě dotkla ruka; ruka měkká, teplá a lidská - a tichý hlas řekl: „Zavolal jsi mě. Jsem tady.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-266

Při tom dotyku a hlasu se zdálo, že svět se jaksi napůl pootočil.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-271

Sotva vím, jak to vyjádřit, ale najednou to nevypadalo nijak hrozně, ba ani neobvykle, že se portréty stanou tělem; bylo to to nejpřirozenější, nejpravější a nevýslovně šťastné.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-272

Položil jsem ruku na tu její.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-267

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-274

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-270

Odhlédl jsem od ní na svůj portrét. Ve světle ohně jsem na něj neviděl. „Nejsme si cizí,“ řekl jsem.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-276

„Ó ne, ne cizí.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-277

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-305

Ty zářivé oči hleděly vzhůru do mých, ty rudé rty byly blízko u mě.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-273

S vášnivým výkřikem, pocitem, že jsem znovu objevil jedno velké dobro v životě, které se zdálo zcela ztracené, jsem ji sevřel v náručí.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-298

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-283

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-286

Nebyla žádným duchem, byla ženou, jedinou ženou na světě.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-284

„Jak dlouho," řekl jsem, „jak je to dlouho, co jsem tě ztratil?"
Zaklonila se a zavěsila se svou plnou vahou za ruce, které byly sevřeny za mou hlavou.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-287

„Jak mohu říct, jak dlouho? V pekle není čas,“ odpověděla.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-288

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-290

Nebyl to sen. Ach! Ne? Neexistují žádné takové sny. Přeji si, aby za boha mohly být.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-291

Když ve snech vidím její oči, slyším její hlas, cítím její rty na mé tváři, držím její ruce u svých rtů, jako jsem to dělal té noci, nejlepší noci mého života!

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-299

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-300

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-301

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-303

Zpočátku jsme jen sotva mluvili.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-302

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-304

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-306

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-310

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-311

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-282

Zdálo se toho dost: po dlouhém zármutku a bolesti cítit náruč mé pravé lásky, znovu mě objímající.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-307

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-308

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-309

Je velmi těžké vyprávět můj příběh. Neexistují žádná slova, která by vyjadřovala smysl toho radostného shledání, úplného uskutečnění každé naděje a snu v životě, které ke mně přišly, když jsem seděl s mojí rukou v té její a díval se jí do očí.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-293

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-294

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-297

Jak by to mohl být sen, když jsem ji nechal sedět na židli s rovným opěradlem a šel dolů do kuchyně...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-312

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-330

...abych služkám řekl, že už nic víc nepotřebuji, že ​​jsem zaneprázdněn a nepřeji si být rušen...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-336

...když jsem svýma vlastníma rukama nesl dřevo na oheň...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-318

... a když jsem ho donesl, našel jsem ji tam, jak stále sedí, viděl jsem, jak se ta hnědá hlavinka otáčí, když jsem vstoupil...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-319

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-316

... viděl jsem lásku v jejích drahých očích...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-317

... když jsem se jí vrhl k nohám a požehnal den, kdy jsem se narodil, protože mi toto život dal.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-321
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1457
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty13/02/23, 06:03 pm

No páááni Šokovaný . To byl pěkný a zároveň záhadný dílek. Láska

Jakoby k sobě patřili Šokovaný . A i náš hrdina má ten stejný pocit. Ví, že to je jeho pravá láska. Šokovaný Nestačím zírat.
Popravdě jsem se trochu obávala, že to byl jen sen, nebo přelud. Když šel dolů sdělit služebnictvu, že už je nepotřebuje, nějak jsem si říkala, že až se vrátí do pokoje, ona už tam nebude, ale opak byl pravdou. Šokovaný To mě neskutečně překvapilo. Teď mi jen vrtá hlavou, jestli už zůstane na pořád nebo se zase vytratí a jak to případně vysvětlí? Šokovaný Doufám, že se i brzy dozvíme o koho jde Červenám se . Jsem opravdu zvědavá, jak se tohle bude vyvíjet! Šokovaný Andílek

Btw.: Naprosto žasnu nad těma krásnejma pózama! Láska Vypadají tak skutečně, zamilovaně. Láska Červenám se Strašně se ti povedlo vystihnout každý moment. Ty pózy jen umocňují jejich propojení! Láska

Děkuji za zpříjemnění nového týdne pěkným počtením. Pro Tebe Láska

A nemusíš mi děkovat! Láska Já jsem ráda, že máš chuť pokračovat v příbězích, protože je to pecka! Láska Všechno z tvé tvorby mě učarovalo! Pro Tebe Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2854
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty13/02/23, 08:50 pm

Svět se pootočil .... Nejsme si cizí ... V pekle není čas .... Všechny tyto věty ve mně vzbuzují spíše obavy než romantické rozpoložení, i když láska z tohoto dílu jen sálá Aha Krásně provedené počtení, jsem moc zvědavá na pokračování ! *BRAVO* Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty15/02/23, 07:34 am

Děkuju vám oběma za tak krásné ohlasy Pro Tebe Láska   ani nevíte, jakou mi vždycky uděláte radost! Úsměv  Nový díl by mohl být o víkendu a dozvíme se víc o té dámě z obrazu.

@Janika31 - Bylo to zvláštní setkání, opravdu jako by věděli, že k sobě patří. Jak rychle z hlavního hrdiny spadl strach. Přesně, já se v takových momentech taky vždycky bojím, jestli ta postava mezitím nezmizí. Naštěstí se to tady nestalo Úsměv teda já jsem si přála, aby se to nestalo. Chichichi
Díky moc za tak milá slova Mrkající Láska   Moc to pro mě znamená, když se vám tyto moje počiny líbí. A jsem ráda, pokud se mi aspoň trochu podařilo naznačit to propojení mezi nimi Úsměv   Ještě jednou moc děkuju za tak nádhernou pochvalu! Láska Pro Tebe

@Ludmila - Určitě je správné zůstat na pozoru a nepodlehnout kouzlu toho okamžiku. *THUMBS UP* Zatím nevíme, co od toho čekat. Hlavně ta věta o tom pekle mi kdysi při čtení nahnala hrůzu, v kombinaci s uvědoměním, jak se tam ta postava zjevila. Jenže hlavní hrdina se nechal okouzlit stejně jako já při čtení. Díky za hezkou pochvalu Pro Tebe Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Ebenový rám - Kapitola 6   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty18/02/23, 05:45 am

Pokračování je tady Úsměv Všem přeju hezký víkend  Mrkající  Pro Tebe

Ebenový rám

(E. Nesbit)



KAPITOLA 6


Ani pomyšlení na Mildred; všechny ostatní věci v mém životě byly sen; toto byla nádherná realita života.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-326

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-325

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-337

„Zajímalo by mě," řekla po chvíli, vyplněnou takovou radostí, kdy jsme se opájeli jeden druhým, jako to po dlouhém odloučení mohou dělat jen opravdoví milenci: „Zajímalo by mě, kolik si toho pamatuješ z naší minulosti?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-338

„Nepamatuji si nic jiného než to, že tě miluji, že tě miluji celý svůj život.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-342

„Nic si nepamatuješ? Opravdu nic?“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-340

„Jenom to, že jsem skutečně tvůj; že jsme oba trpěli; jen to; řekni mi, má drahá paní, všechno, co si pamatuješ. Vysvětli mi to všechno. Pomoz mi tomu porozumět. A přesto - ne, nechci tomu rozumět. Hlavní je, že jsme spolu.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-341

Pokud to byl sen, proč se mi to už nikdy znovu nezdálo?

Sklonila se ke mně, její paže ležela na mém krku a přitahovala mou hlavu, dokud se neopřela o její rameno.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-344

„Budu asi duch,“ řekla...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-349

... a tiše se zasmála; a její smích ve mně vzbudil vzpomínky, kterých jsem se jen tak tak chytil, ale nepolapil je.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-351

„Ale ty a já víme své, že? Povím ti o všem, na co jsi zapomněl."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-352

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-353

„Milovali jsme jeden druhého, ach! Ne, na to jsi nezapomněl..."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-369


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-381

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-383

„a až by ses vrátil zpátky z válek, měli jsme se brát."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-384

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-385

„Naše obrazy byly namalovány, než jsi odešel."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-387

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-394

„Víš, že jsem byla více vzdělaná než většina žen té doby."


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-389

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-393

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-395

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-396

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-400

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-401

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-403

„Drahý, když jsi byl pryč, nařkli mě, že jsem čarodějnice."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-414

„Soudili mě. Říkali, že bych měla být upálena. Jen proto, že jsem se dívala na hvězdy a získala více znalostí než jiné ženy, musí mě přivázat ke kůlu a nechat mě pohltit ohněm."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-402

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-412

„A ty tolik daleko!"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-357

Celé její tělo se chvělo a odtahovalo. Ó lásko, jaký sen by mi jen dal vědět, že moje polibky odstraní i tu vzpomínku?

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-366

„Noc předtím,“ pokračovala, „ke mně skutečně přišel ďábel."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-427

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-425

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-426

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-428

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-430

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-431

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-432

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-433

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-434

„Předtím jsem byl nevinná, víš to, že?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-354

„A i tehdy můj hřích byl vykonán pro tebe! Pro tebe! Pro tu nesmírnou lásku, kterou jsem k tobě chovala!"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-345

„Ďábel přišel a já jsem prodala svou duši věčnému plameni."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-435

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-436

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-437

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-439

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-445

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-447

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-463

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-464

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-476

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-477

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-467

„Ale dostala jsem dobrou cenu. Získala jsem právo se vrátit skrz svůj obraz (pokud by si to někdo při pohledu na něj přál)...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-451

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-453

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-456

....dokud můj obraz zůstane ve svém ebenovém rámu."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-368

(POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ)
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 290
Join date : 23. 06. 19

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty18/02/23, 11:26 am

no tedy.. nějak mi z toho cuká oko Šokovaný tím se tedy objasnila přítomnost astronomických nástrojů na stole na obrazu. trochu jsem si myslela, že ta dívka možná vynalezla stroj času, a proto se mohla 'vrátit' do budoucnosti, ale zjevně to mělo jiný důvod. snad doufala, že obraz najde její snoubenec a bude si přát její zhmotnění, jenže ten mladý muž určitě nemůže být ten samý, který kdysi odešel do války, tak jak to s ním je? je nějakou reinkarnací svého předka? a kdo ty obrazy takto svázal k sobě? tolik otázek..

opět skvělý výběr příběhu, musíš mít neskutečně široký obzor ohledně literatury, ještě v cizím jazyce. a čert je tedy velice vydařený, částečně děsivý, částečně okouzlující, přesně tak, jak démon má být, skvěle vystižen *THUMBS UP* Ďáblík
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2854
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty18/02/23, 05:11 pm

Tedy do slova a do písmene láska až za hrob Šokovaný Lidé většinou nesnášejí ty, kteří se nějak odlišují - vzhledem, vzdělaností nebo jiným nadáním, a v dřívějších dobách bylo na tu hranici zatraceně blízko Smutný ... Kolik z nás by za záchranu života svého či svých blízkých upsalo duši ďáblu, pokud by to bylo možné ? Aha Ovšem tento vyobrazený ďábel se Ti perfektně povedl, Hellohello, to není žádné typicky české hloupé čertisko, to je fakt Satan ! *THUMBS UP*
A co hlavní hrdina ? Je možné, že se do jeho těla vrátila nějakým způsobem duše jeho předka, když si na něco vzpomíná, i když jen matně ? Už se moc těším na další díl ! *BRAVO* *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty20/02/23, 07:56 am

Vůbec nevím, jak vám poděkovat za tak krásné komentáře! Láska Pro Tebe

@Havranice - Super nápad s cestováním časem, tahle varianta by se mi taky líbila  *THUMBS UP*   A otázky o hrdinovi příběhu jsou opravdu trefné - kdo to je, jak je možné, že žije v dnešní době, o obrazech neměl ani ponětí, přitom si částečně vzpomíná na dávnou minulost, akorát ty vzpomínky jsou neuchopitelné. Je to opravdu záhada. A v příštím dílu se dozvíme, proč byly ty obrazy takto svázané k sobě.
Moc mě těší, že se ti tento příběh líbí! Trochu jsem se bála, jestli jsem vybrala správný, tak mám radost, že jsem se trefila.  Úsměv  Děkuju za krásný komentář!  Láska  Láska  Pro Tebe
Čtu tak nějak všechno, co mě chytne, spíše staré knihy, protože mi sedí ta doba + jsou dostupné ke stažení, mám jimi nabitý mobil k prasknutí Úsměv (to je velká výhoda této doby, číst kdekoli a kdykoli to jde, i když papírová kniha je papírová kniha) - vlastně možná všechny žánry kromě červené knihovny, k té mám averzi  Červenám se  Ale moc to na žánry neberu, jen podle toho, co mě chytne a baví číst. Vždycky jsem se snažila poctivě knihy dočítat, i když mě nebavily, protože jsem se cítila provinile, že mě vůbec nebaví některá vysoce oceňovaná kniha. Ale postupně jsem se donutila s tím přestat a smířila se s tím, že něco nedočtu, protože můžu ten čas věnovat nějaké jiné knize, která mě baví. Navíc na hodnocení vůbec nezáleží, to je subjektivní. Ne že bych nedočítala 90 knih ze 100, to naštěstí naopak, většina knih mě nezklame. Tím, že ale jsou v elektronické podobě, tak mě to občasné nedočtení mrzí mnohem míň, než kdyby ta kniha byla vytištěná Úsměv  

@Ludmila - Krásně řečeno! Je to opravdu tak, nenávist k nějaké odlišnosti jsem za svůj život viděla už tolikrát... Je smutné, že někteří lidé takto kazí život někomu jinému. Nebo přímo ohrožují jejich život. A historie je nabitá takovými případy Smutný  Jako v tomto případě jenom proto, že tato žena byla tak výjimečná a vzdělaná. Místo aby si jí vážili, se k ní zachovali takto. Nařčení z čarodějnictví zfanatizovaným davem je nejjednodušší řešení, jak se zbavit takového „nepohodlného" člověka, přitom nevinného... Smutný
Popsala jsi to úplně přesně - já bych nikdy žádnou takovou úmluvu s ďáblem nepodepsala. Ale kdyby mělo jít přímo o záchranu života blížkých lidí... myslím, že bych moc dlouho nepochybovala Smutný
Díky za krásný komentář a zajímavou úvahu! Pro Tebe Láska S tím hlavním hrdinou to zřejmě bude tak, jak píšete. Uvidíme, jestli to osvětlí další kapitoly Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1457
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty20/02/23, 11:59 am

No páááni! Šokovaný Šokovaný
Tak to je něco! Šokovaný Není to tak dávno, co jsme tu měli příběh o čarodějnictví. Úplně se mi udělalo zle, jak jsem viděla ten dav, co na ni pokřikoval a chtěl ji nechat upálit. Začalo to ve mně zase pořádně vřít, asi jako tenkrát u Lois. Ten fakt, jak byli lidi hloupí. Ďáblík

A ten ďábel Šokovaný . Moc se ti povedlo ho ztvárnit. Normálně mě vyděsil! Šokovaný
Akorát jsem nějak nepochopila, proč se mu zaprodala. Kvůli tomu aby nebyla upálená? Ale proč mluví, že to udělala pro něj? Šokovaný Jsem z toho nějaká zmatená Červenám se . Jsem si jistá, že se více dozvíme v dalším díle. Láska Andílek

Každopádně je to velmi zajímavé. Hlavně, že i ten obraz se dochoval a nikdo ho za tu dobu nezničil Šokovaný . No mám v hlavě strašně moc otázek... Vysmátý

Moc se těším na pokračování! Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Ebenový rám - Kapitola 7   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty23/02/23, 07:51 am

@Janika31 - Přesně, ty zfanatizované davy jsou strašné... a hrozně nebezpečné - jak rychle se to může zvrhnout! Díky, že sis vzpomněla na Loisin příběh i po takové době Mrkající  Úsměv  
A proč se ďáblovi zaprodala - říká, že z lásky k hlavnímu hrdinovi, prozatím jen řekla, že se může vrátit skrz obraz, když si to někdo bude při pohledu na něj přát, dokud obraz zůstane ve svém původním ebenovém rámu. Ale k tomu za to získala ještě něco - a to by měla osvětlit právě tato kapitola.  Úsměv
Že? Je zajímavé, že se ten obraz dochoval až do současnosti (taková stará vzácnost!), i když zrovna jeho teta ten rám použila na jiný obraz. Jenže kdo by poznal, že ten zčernalý obraz jsou vlastně dva staré obrazy svázané k sobě.   Moc a moc ti děkuju za tak krásný komentář!   Láska  Láska  Pro Tebe  vždycky mi uděláš svými milými slovy tak obrovitánskou radost   Pro Tebe



Ebenový rám

(E. Nesbit)



KAPITOLA 7


„Ten rám nebyl vyřezán lidskou rukou. Mám právo se k tobě vrátit, och, srdce mého srdce."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-348

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-449

„A další věc, kterou jsem získala - za chvilku o ní uslyšíš."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-343

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-360

„Upálili mě jako čarodějnici, způsobili, že jsem si protrpěla peklo na zemi."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-355

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-418

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-417

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-416

„Ty tváře, hemžící se všude okolo, praskání dřeva a dusivý zápach kouře!"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-356


Varování - drastické záběry:

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-358

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-359

„Ach, lásko, už ne, už nic víc!“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-361

„Když té noci má matka seděla před mým obrázkem, plakala a volala: „Vrať se, mé ubohé ztracené dítě!"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-480

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-482

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-484

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-485

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-486

A já jsem sestoupila k ní, srdce mi radostí skákalo.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-490

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-491

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-494

Drahý, ona se ode mě odtáhla...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-497

...utekla, křičela a kvílela o strašidlech.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-499

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-500

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-502

Nechala naše obrazy skrýt z dohledu a znovu je zasadila do ebenového rámečku. Kdysi mi slíbila, že můj obraz vždycky zůstane tam."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-503

„Ach, po všechny ty roky byla tvá tvář proti mé. “

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-372

Odmlčela se.

„A co muž, kterého jsi milovala?“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-365

„Přišel jsi domů. Můj obraz byl pryč. Lhali ti..."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-508

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-509

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-511

„...a ty ses oženil s jinou ženou..."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-522

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-525

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-526

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-532

„...ale já jsem věděla, že jednoho dne budeš znovu chodit po světě a že tě najdu.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-339

„A ta druhá věc?“ zeptal jsem se.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-370

„Za tu druhou věc," řekla pomalu, „jsem dala svou duši."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-346

„Je to toto: pokud se také vzdáš svých nadějí na ráj, mohu zůstat ženou, mohu zůstat ve tvém světě! Mohu být tvou ženou."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-350

„Ach můj drahý, po všech těch letech - konečně! Konečně!“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-367

„Když obětuji svou duši," vyslovil jsem pomalu a ta slova se nezdála jako hloupost, „když obětuji svou duši, získám tebe? Ale lásko, to je protimluv. Ty jsi moje duše."

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-362

Její oči se zahleděly přímo do mých.
Ať se stane cokoli, ať už se stalo cokoli, naše dvě duše se v tu chvíli setkaly a staly se jednou jedinou.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-374

„Pak si tedy vybíráš, se vším záměrem si vybíráš, že se pro mě vzdáš svých nadějí na ráj, jako jsem se já vzdala svých pro tebe?

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-373

„Já se," prohlásil jsem, „za žádných podmínek nevzdám své naděje na ráj. Pověz mi, co musím udělat, abychom si ty a já vytvořili náš vlastní ráj zde, jako teď?"

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-363

„Zítra ti to povím,“ řekla. „Buď tady sám zítra v noci, dvanáct je hodina duchů, že? A pak vyjdu z obrazu a nikdy se do něj nevrátím. Budu s tebou žít a zemřu a budu pohřbena a to bude můj konec. Ale nejdříve budeme žít, srdce mého srdce.“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-371

Položil jsem si hlavu na její koleno.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-375

Přemohla mě podivná ospalost. Když jsem držel její ruku na své tváři, ztratil jsem vědomí.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-377

(POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ)




Tak co, vzdali byste se svých nadějí na ráj a spřáhli s ďáblem? Ďáblík
Když teda vezmeme jako samozřejmost, že ráj i peklo existují tak, jak je nastíněno v příběhu. Já musím říct, že jsem si úplně oddychla, když hlavní hrdina řekl, že se v žádném případě nevzdá nadějí na ráj, je jí natolik okouzlen, že se divím, že vůbec dokáže racionálně uvažovat. Já, kdybych byla věřící, určitě bych byla ten největší pos*ra, co se týká pekla, obětování své duše atd. Ale těžko říct, když jde o takovou až osudovou lásku jako tady, jestli bych po této nabídce iracionálně po hlavě přímo neskočila, ještě v takové chvíli naprostého okouzlení, i když vůbec neuznávám nějaké obětování duše a podobné věci. Ještě kdybych si vyslechla tak strašný příběh o tom, co můj partner musel vytrpět..  Smutný  muka...


Naposledy upravil Hellohello dne 24/02/23, 07:23 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2854
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty23/02/23, 08:44 pm

Brr, tensugestivní popis upálení fakt děsí, a pak to matčino odmítnutí Smutný Plačící
Pokud jde o onu otázku, sama nevím, jak bych odpověděla ... Ovšem lze to vyložit třeba i tak, že tady, na zemi, lze zažít onen ráj s milovanou osobou, a co bude pak, je už celkem jedno ... Aha
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 290
Join date : 23. 06. 19

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty23/02/23, 11:56 pm

no, jde tedy pěkně 'do tuhýho', jak říkáme.. pokud jde o ty čarodějnice, nesnáším to, ta představa je pro mě příšerná a nejsem schopna ani sledovat pálení figurín posledního dubna. moje esotericky ujetá kamarádka si ze mě utahuje, že jsem v minulém životě určitě byla čarodějnice. pokud jde o pakt s ďáblem, za předpokladu, že existuje nekonečné peklo a nekonečný ráj, ne, nevybrala bych roky štěstí za cenu pekla, kde 'neexistuje čas'. a už vůbec bych to nežádala od osoby, na které mi záleží. nedává to smysl.
pořád mi vrtá hlavou, jak si tu dívku pamatuje, když to nemůže být on, koho milovala. a jestli ona ví, že je to někdo jiný. nebo není? v pohádkách to bývá tak, že se jeden pro druhého obětuje a tím ho vysvobodí, vlastně se vysvobodí oba, ale to by bylo moc jednoduché.. každopádně jsem napnutá jak kšandy Zmatený
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty24/02/23, 07:37 am

Omlouvám se, úplně jsem zapomněla dát včera některé ty obrázky do spoileru. Teď jsem to napravila, bohužel už pozdě Smutný

Chci vám oběma moc poděkovat za komentáře! Pro Tebe Láska

@Ludmila - pardon! Včera jsem zapomněla na spoiler *SORRY* teď už tam je pro těch několik horších fotek. I když ten popis je všeříkající - přesně jak říkáš - tohle musí být prostě strašné, nemám ani slov. Bohužel si tím prošlo v minulosti tolik lidí! Plačící A díky za odpověď na otázku - na tom taky něco je, na zemi pár let nevýslovného štěstí a po nás potopa. Dále už jen v tom pekle vzpomínat na sladký život tady na zemi, i když krátký v porovnání s nekonečností pekla, bylo by to navždy - to je nepředstavitelné.

@Havranice - bodejť, mně taky strašně vadí už jenom pomyšlení na to, jak se odsuzovali a upalovali nevinní lidé. Správně řečeno! Pár roků štěstí za nekonečnost pekla se vším všudy, to je prostě příšerná úmluva. A líbí se mi, žes nastínila pohled z druhé strany: jak může kdokoli po milované osobě chtít, aby na toto přistoupila? Nene Nevím A to s tím, jak si oba sebe pamatují - to je opravdu záhada. Prozatím by mi to ukazovalo na nějakou reinkarnaci z toho jeho prapředka na něj s tím, že se mu oživily vzpomínky, když se ta žena zjevila? A stejně tak ona - počítala s tím, že se on jednou vrátí na zem. Je to fakt zvláštní. Kdyby to bylo tak, že se jeden obětuje a vyslouží si tím pro oba tuto výhodu, ale škoda, že tady ten satanáš chtěl oběť po obou. Díky moc za perfektní zajímavý komentář! Pro Tebe Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1457
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty24/02/23, 10:44 am

No páááni Šokovaný . To jsou další zajímavé informace. Šokovaný

Takže ji nakonec upálili...ach bože, chuděra, nedokážu si představit, čím si musela projít.. Plačící Je mi z toho úplně zle.. Smutný .
Bylo mi moc líto její matky, ale ta reakce po té... Smutný To nebylo moc přívětivé přivítání, ale na druhou stranu, sama nevím, jak bych jednala. *SORRY* Pokud bych na vlastní oči viděla, že daná osoba zemřela a pak se zase objevila...byla bych dost vyděšená popravdě. Každopádně mohla počkat na vysvětlení a ne ji hned nechat takhle odstavit.. Smutný

Taky mi hlavou vrtá, jak je možné, že po tolika letech si myslí, že to je její vyvolený i když to nedává smysl, ale jak už bylo zmíněno, možná reinkarnace? Aha Ale že i on se je tak jistý, že ona je jeho vyvolená.. Šokovaný

Každopádně asi bych si pořádně rozmyslela, jestli mi těch několik let stojí za to, strávit posmrtný život v pekle, když si ani člověk nedokáže představit, jak to tam asi vypadá a jestli vůbec něco takového existuje.. Aha

No nevím jestli bych jí tohle odkývala, ale pokud bych byla zamilovaná tak moc, asi bych se na to dívala taky jinak *SORRY* .

Jsem strašně zvědavá, jak se tohle bude vyvíjet Šokovaný . Už teď je to moc zajímavý příběh! Láska Láska

Těším se na další dílek!
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Ebenový rám - Kapitola 8   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty27/02/23, 06:23 pm

@Janika31 - moc ti děkuju za perfektní komentář!  Pro Tebe   Láska
Přesně... takové utrpení si vůbec neumím představit (a hlavně představovat si to je hrozně nepříjemné,vždycky se do toho tak živě vcítím, i když i tak je mi jasné, že jsem od té hrozné reality pořád strašně daleko), je mi jí tak líto.. a všech ostatních - samozřejmě hlavně těch opravdových lidí, ne fiktivních postav, kteří byli takto zavražděni těmi zfanatizovanými lidmi Smutný  nebo spíš monstry. Být na místě té její mamky, asi by mě trefil šlak, kdyby se najednou zjevila z obrazu... ani se nedivím, že utekla, ale tu její dceru to  muselo hrozně mrzet a bolet. Škoda, že to takhle dopadlo. Aspoň, že dodržela svůj slib a nechala ty obrazy svázat k sobě. Je zázrak, že se znovu setkali po tolika staletích, i když je to pro nás všechny záhada, jak přesně k tomu došlo. A naprosto souhlasím - peklo není jen tak, navíc by to mučení trvalo věčnost, to je úplně nepředstavitelné. Lepší je smířit se s tím a nechat to být, ale asi si umím představit, jak moc ti lidé potřebují být spolu, že jdou i do tohoto, jakkoli bláznivě to zní.  Aha Rozhodně by bylo úžasné dostat tuto druhou šanci, kdyby jen za tím nestála ta hrozná podmínka toho pekla.


Ebenový rám

(E. Nesbit)



KAPITOLA 8


Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-534

Když jsem se probudil, šedý listopadový úsvit zářil jako duch skrz okno nezakryté závěsy.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-535

Moje hlava byla položená na mé paži a odpočívala. Rychle jsem zvedl hlavu, ach! Už neležela na klíně mé dámy, ale na vyšívaném polštáři židle s rovným opěradlem. Vyskočil jsem na nohy. Byl jsem celý ztuhlý zimou a omámený sny...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-536

... ale obrátil jsem oči k obrazu...

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-539

Tam seděla; má paní, má drahá láska.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-538

Natáhl jsem k ní ruce, ale vášnivý výkřik, který jsem málem ze sebe vydal, mi nevyšel ze rtů.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-552

Řekla dvanáct hodin.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-551

Její nejkratší slovíčko bylo pro mě zákonem.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-553

Jen jsem tedy stál před obrazem a díval se do těch šedozelených očí, dokud mé vlastní nenaplnily slzy vášnivého štěstí.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-541

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-542

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-543

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-544

„Ach! Má drahá, má drahá, jak jen vydržím ty  dlouhé hodiny, než tě budu moct znovu držet v náručí?“

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-548

Ani jsem nepomyslel na to, že završení a naplnění celého mého života by mohl být sen.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-546

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-549

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-537

Potácel jsem se do svého pokoje, padl jsem přes postel a těžce a bezesně spal.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-554

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-555

Když jsem se probudil, bylo pravé poledne.
Mildred a její matka měly přijít na oběd.
Vzpomněl jsem si, že v jednu hodinu má přijít Mildred a uvědomil jsem si její existenci.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-556

Nyní vlastně začal sen.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-557

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-560

S pronikavým pocitem marnosti jakékoli činností mimo ni jsem vydal nezbytné příkazy k přijetí mých hostů.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-562

* * *

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-568

Když přišla Mildred a její matka, přijal jsem je srdečně; ale zdálo se, jako by moje žoviální fráze patřily někomu jinému.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-570

Můj hlas zněl jako ozvěna; moje srdce v tom nebylo.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-571

Situace přesto nebyla nesnesitelná, až do chvíle, kdy se v salonu podával odpolední čaj.

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-581

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-576

Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Ebony-577



Pokračování by mohlo snad být někdy o víkendu Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Kolekce příběhů   Hellohello: Kolekce příběhů - Stránka 30 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hellohello: Kolekce příběhů
Návrat nahoru 
Strana 30 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Pravidla pro psaní příběhů
» Hellohello: Domy
» Hellohello: Apokalypsa
» Hellohello: Domy (TS4)
» Stavební výzva „Dům pro Hellohello"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše příběhy - TS2-
Přejdi na: