Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Lucisab a její postapokalyptický svět

Goto down 
+5
Fidgety
Kolikokoli
soarka
Hellohello
Lucisab
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36
AutorZpráva
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Empty20/02/24, 05:59 am

Lucisab napsal:
trochu se mi to s třetí generací vymklo z rukou a rozjelo se to úplně neskutečně všemi směry
To je dobře, díky tomu je tento příběh taková bomba Láska Pro Tebe Mrkající  je to zajímavé po celou dobu, každá generace má něco. Už se moc těším, co přinese tato čtvrtá. Máš můj obdiv, že to zvládáš bez poznámek  Šokovaný už od roku 2018! To je něco!  *BRAVO*

Tento díl je tak krásný! Moc jsem se těšila na to, až to budeme mít komplet Úsměv  to zelené miminko je dost nezvyk, ale vypadá moc hezky a jsem ještě zvědavější než obvykle, jak bude vypadat, až vyroste. Chudák Alan, ty jeho zážitky ze Sixamu jsou strašné Smutný   prý "znetvořený lidským genem", muselo se mu tam těžko žít a poslouchat tohle. Ale jsem ráda, že se za to nestyděl a že se mu líbí lidské rysy, on sám vypadá moc hezky. A dostávají mě ty jejich superschopnosti Šokovaný už se těším, až se dozvíme k tomu víc. Snad ale nehrozí žádné nebezpečí Šokovaný
A Patrikovi se vůbec nedivím, že tak zpanikařil Vysmátý  bylo to vtipné (určitě ne pro chudáka Lily) a mám radost, že to dobře dopadlo Úsměv  Oliver je taky moc pěkný - a je zajímavé, jak funguje genetika, že se vrátily zase zrzavé geny Úsměv Hrozně se mi líbily fotky Davida s Oliverem Láska Jak na závěr píšeš, co budeme říkat na Oliverovu povahu - teď jsem ještě víc napjatá Úsměv Vysmátý Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Empty09/03/24, 08:09 pm

Moc děkuji holky za milé komentáře Láska Láska

Ludmi, no... to člověk nikdy neví Pššt Vysmátý místo by ještě na další dva bylo až nebude David s Christine... Pššt

Hello, popravdě jsem si to byla schopna pamatovat jen proto, že jsem často psala a všechno jsem to měla stále v hlavě, ale jak teď nepíšu tak pravidelně, tak je to horší Červenám se Zmatený základní věci si pořád pamatuji včetně dvou verzí konců pro tenhle příběh, respektive výzvu Červenám se někdy zapomínám, že to měla spíš být výzva než příběh Červenám se naštěstí jsou pro Alana spíš přirozenější lidské rysy, takže se vlastně nikdy necítil ošklivý, respektive nad tím nikdy neuvažoval Úsměv měl štěstí, že vyrůstal se svým lidským otcem, kterému je podobný, za což je moc rád Úsměv jinak co se týká těch schopností... k nim můžu říct, že je u nich důležité hlavně kdo jimi disponuje Pššt a také jak moc jsou silné Pššt Alan měl každopádně v něčem pravdu, že on jako hybrid by neměl přenášet geny se svojí mocí... ale některé věci jsou hodně neočekávané Píšu doufám, že se ti bude líbit jak povaha Olivera tak Gaby  Úsměv mám je už vymyšlené hodně dlouho, tak se těším jak nakonec vyjdou a co jim sama přidala hra do vínku  Úsměv očekávám, že budou zase oba mrzouti  Vysmátý  Vysmátý


03x107

Později naši mladší obyvatelé bunkru přišli na to, co obnášelo rodičovství. Malý Oliver se ukázal jako plačtivější dítě, čímž často budil i malou Gabrielu. Novopečení rodičové se tak často dohadovali o tom, zda by nebylo vhodné přesunout postýlku s Oliverem do jiné místnosti, aby nebudil svoji společnici.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 001

"Copak? Proč zase protestuješ?" Ptala se Anabela Olivera, který přestal křičet jen co se dostal zpět do něčí náruče.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 002

"Plenku máš čistou, napapaný jsi, tak co tě trápí? Nechceš být sám?"

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 003

Oliver zamrkal a dlouze zívl. Anabela mu věnovala úsměv.
"Rostou ti zrzavé vlásky... nejdřív jsem nevěděla kde se to vzalo, ale pak mi strejda řekl, že jeho máma byla zrzka. Je to neuvěřitelné, jak pracují lidské geny. Stejně jako je strašně divné a možná i hloupé, že jsem nikdy nikoho neviděla se zrzavými vlasy. Jen ve starých časopisech, kde se vždy říkalo, že je to vzácná barva vlasů. Vím, že mi nerozumíš..." zasmála se jemně.
"Jen mi něco slib, Olí... že budeš hodný a budeš spinkat. Přeci nechceš pořád budit Gaby, nebo ano?" Oliver se zavrtěl a na jeho malé tvářičce se zjevil nový výraz. Usmál se snad na ni? Bylo to možné? Nebo to byl jen náhodný záškub na jeho obličeji, jak jim to s Lily rád vysvětloval Patrik spolu se spousty neuvěřitelně odbornými fakty o lidském těle?

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 004

"Víš, že jsem si vždycky myslela, že nikdy nebudu držet v náručí miminko? Je zázrak, že tu spolu s Gaby jste," zašeptala, když spatřila jeho zavírající očka. Několik minut ho tak ještě chovala, než ho opatrně vložila zpět do postýlky. K jejímu štěstí už zůstal malý obyvatel bunkru v říši snů.

Zhruba o hodinu později se setkala s rozrušenou Lilianou v jídelně.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 006

"Jak se cítíš jako maminka?" Zeptala se jí jemně Anabela.
"Moc dobře jen... dělá mi starosti, že Oliver tolik pláče..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 016

"Vždyť nám to strejda vysvětloval, že ho můžou trápit větry. Kluci na to prý víc trpí," odvětila trpělivě. Liliana se dlouze nadechla. Na její tváři se odrazila starost, která se k její neuvěřitelně mladistvé tváři skoro nehodila. I nyní si Anabela všimla o kolik bylo Lilianino tělo mladší než to její. Lilianin obličej nenesl žádné vrásky, pleť měla jasnou a bez poskvrnky, i když ne snad že by nepřítomnost pupínků byla známkou mladistvosti. Vždycky Alanovu ženu napadlo, jak je skvělé, že existuje velká možnost, že bude moci Liliana vydržet s dětmi déle, ačkoliv její skutečný věk byl podle Davidových propočtů přes 80 let. Její tělo tomu ale neodpovídalo, avšak nemohl se na ni později projevit fakt, že vydržela do dnešních dní jen díky nízkým teplotám ve kterých prožila možná 80 let? Zavrtěla hlavou. Nechtěla na to myslet. Důležitý byl jen nynější okamžik.
"Děje se něco?" Zeptala se jí narovinu.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 010

"Do králičího bobku... já... možná bych ti to neměla říkat, ale včera... včera jsem zaslechla mluvit Patrika s naším synem..." její slova dál rezonovala místností, když se jí před očima zjevila nepříliš stará vzpomínka.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 024

Jednou budeš jako já...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 025

...a já tě všechno naučím. Budeš dokonalý dědic bunkru a postaráš se o něj jak se sluší a patří. Jako můj táta, jako děda, který to tady všechno dal dohromady...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 028

Budeš na vše hrdý tak jako já. A jednou budeš možná moci vyjít ven a kochat se denním světlem. Tak moc bych ti to přál, Olivere.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 029

Nikdy ti nebudu mazat med kolem pusy. Ode mne se vždy dozvíš pravdu, to ti slibuji... a to bez ohledu na to, jak tvrdá bude, protože my... jak jinak bychom mohli vést bunkr? Všechno to stojí na nás, ale já tě v tom nenechám. Budu ti pomáhat tak dlouho jak to bude možné. A začnu tě učit hodně brzy... protože člověk nikdy neví, co se může stát. Jednou ti budu vyprávět o zmizení babičky a dědy, o teleportu... o lidech tam venku... mám ti toho tolik co říct, ale teď...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 021

...teď je nejdůležitější, aby jsi rostl a sílil...

"...prostě se bojím jestli nedostal Oliver z těch jeho představ strach," vyhrkla zděšeně. Anabela zavrtěla hlavou.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 007

"Maličký mu určitě nerozuměl ani slovo. Navíc se ještě ukáže k čemu bude mít Oliver vlohy."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 018

"No právě a co když Patrik zjistí, že Oliver nemá zájem o vědu a techniku... co když ho bude spíš bavit... co já vím, zahrada třeba!"
"Tak bude zahradničit a třeba nakonec bude Gaby ta která bude ovládat bunkr. Je pravda, že jeden z nich to bude muset dělat. Ale nemusí to nutně být Olí. Necháme se překvapit."
"Jen se bojím, aby pak nebyl zklamaný..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 014

"Nemyslím si, že by Patrik hodil Olivera přes palubu jenom proto, že nebude ovládat matiku a fyziku jako on sám. Nás ostatní má taky rád a to nic z toho neovládáme. Dokonce ani David se mu už dneska nevyrovná. Slyšela jsi ho včera? Dokonce se naučil nový jazyk, aby si mohl přečíst jednu starou knihu. Je hodně ambiciózní, ale je hodný..." pokusila se ji ukonejšit.
"Právě... ty jeho ambice. Musím si s ním pořádně promluvit a říct mu, že nemůže dělat žádné špenátoviny... vůbec žádné. Teď je otec a měl by se soustředit především na to a ne na ty svoje... kapustoviny..." poslední slova vydechla neuvěřitelně tiše. Anabela si ji změřila.
"Děje se něco, Lily? Co má Patrik za lubem?" Liliana se pokusila o úsměv.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 020

"Ehm... nic... jen... nic... nic... počkej... já na něco jsem si vzpomněla... měla bych zkontrolovat plenu.... plenu pomerančovníku! Já letím!" Zadrmolila, než divoce vstala a zmizela. Anabela zalapala po dechu. Liliana jí nechtěla říct pravdu, tím si byla jistá, protože její přítelkyně vždy zpanikařila, když měla začít lhát.
"Koukám, že nejen Lily ale i já bych ti měla něco povědět, ty paličáku jeden," zamumlala Anabela do prázdného prostoru před sebou.
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Empty09/03/24, 08:21 pm

Zkontrolovat plenu pomerančovníku, to je mi představa Válím se smíchy Válím se smíchy Já bych na místě mladých maminek měla spíš strach o budoucnost svých potomků než o jejich vlohy a schopnosti Aha Představa, že i mé děti budou celý život zavřené v bunkru, by mě asi děsila víc, zkoumala bych, jestli už není nějaká možnost po tolika letech přece jen vyjít aspoň na chvilku ven ...
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Empty10/03/24, 07:04 am

Lucisab napsal:
někdy zapomínám, že to měla spíš být výzva než příběh Červenám se
Popravdě jsem za to ráda, tento příběh dávno přerostl hranice výzvy, která je jinak sama o sobě moc zajímavá, ale i kdyby se musely odečítat body, rozhodně to za to stojí, protože jako příběh přináší mnohem a mnohem více.  Láska   tento příběh zbožňuju  Láska   Osobně to vnímám tak, že výzva sice inspirovala tento příběh, ale ty píšeš tak krásně a poutavě, že už to neberu jako výzvu, ale jako plnohodnotný samostatný příběh.  Láska   strašně mě baví ho číst  Láska

Lucisab napsal:
doufám, že se ti bude líbit jak povaha Olivera tak Gaby  Úsměv mám je už vymyšlené hodně dlouho, tak se těším jak nakonec vyjdou a co jim sama přidala hra do vínku  Úsměv očekávám, že budou zase oba mrzouti  Vysmátý  Vysmátý  
   Tak na to jsem hodně zvědavá Vysmátý Určitě to zaručuje plno zábavy v bunkru Úsměv  moc se na to těším, myslím, že u této generace jsem ještě zvědavější než kdy předtím Úsměv jestli je to vůbec možné, protože hltám každý díl, který napíšeš!  Láska  Pro Tebe  Dva mrzouti v jednom bunkru, to bude něco Úsměv  Vysmátý   strašně se těším na budoucí vývoj! Úsměv


Tohle byl nádherný díl! Že by se u Olivera projevovala povaha už v tak raném věku? Mrkající vypadá to tak. Belince to s Oliverem v náručí sluší.  
Moc mě pobavil ten jejich rozhovor u stolu. Úsměv
Při pohledu na Lily je opravdu neuvěřitelné, že má už tolik let Úsměv Kdo ví, jak to bude s jejím stárnutím?  Aha  A ta rozmluva Patrika se svým synem, to je tak milé Vysmátý  Láska  Lily má pravdu s těmi špenátovinami a nedivím se jejím obavám, protože Patrik je horkokrevný a snad bude opatrnější - snad alespoň teď, když má syna, třeba ho to nějakým způsobem změní.
A co má znamenat ten závěr?  Šokovaný  O co se jedná?  Aha  

Taky se bojím, aby některý z potomků nevyšel ven a něco se mu nestalo, podle mě je to pořád ještě hodně nebezpečné...  ale těžko říct. Že by už brzo nastala doba, kdy budou moct ven? Jinak udržovat bunkr je hrozné břemeno, ale krutá pravda je, že někdo to musí dělat. Asi by bylo moudré to naučit co nejvíc lidí, nedá se spoléhat na to, že zrovna ten jeden, který to ovládá, se dožije nejvíce let. Vlastně to jejich přežití drží jenom na vlásku, je to děsivé...

Na druhou stranu děti tady mají výhodu, že v tom vyrůstají, tak by to mohli pochytit jednodušeji než někdo zvenčí. I když každý má vlohy na něco, jak říkají Lily a Belinka. Snad to budou i potomci umět dobře obhospodařovávat. Už teď se nemůžu dočkat pokračování! Strašně se těším na další vývoj s novou generací Úsměv

Zbožňuju ty Lilianiny výrazy  Vysmátý  Válím se smíchy  plena pomerančovníku, kapustoviny, špenátoviny Vysmátý  to je dokonalé Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Empty30/03/24, 09:07 pm

Holky, moc děkuji za milá slova Láska hrozně moc si vážím všech vašich slov Pro Tebe Pro Tebe

Ludmi, je pravda, že to by mě taky děsilo  Smutný i když pro ně je už život v bunkru vlastně přirozený  Aha ale pořád se samozřejmě všichni touží dostat ven  Aha

Hello, úplně se tady červenám za obrazovkou Červenám se tolik krásných slov si ani nezasloužím Červenám se mám velkou radost, že tě bunkr baví pořád číst Pro Tebe Pro Tebe vůbec nevím co mám říct na tolik milých slov Pro Tebe Pro Tebe děkuji Pro Tebe Pro Tebe jinak co se týká bodů k výzvě, tak u té odhaduji, že jsem už ji dávno prohrála Červenám se a to tím, že jsem nechala Patrika a Lily cestovat časem Červenám se

Popravdě čtvrtá generace bude mít hodně práce... Píšu Pššt ne snad že by třetí už nepohltila většinu všeho co jsem měla pro děj připraveného Červenám se ale mohu slíbit, že se bude ještě dít spousta věcí Pššt

Jinak Patrik je pořád hodně horkokrevný a prudký, těžko říct jestli ho rodičovství dokáže pořádně zklidnit Nevím uvidíme Nevím

Máš pravdu, že bunkr někdo musí řídit Smutný a to i kdyby na to nikdo vlohy neměl Smutný oni s ním technicky umí pracovat všichni, ale vždycky je tam někdo, kdo je hlavní údržbář Aha




03x108

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 001

"Jen pijte... já vím, neměla jsem teď tolik času s vámi mluvit... co jsi to říkal? Nepřišla jsem sem jako vichřice... já vím a nemám plíseň... moje spóra se má dobře... Oliver nebude mít kořeny... co se to s vámi děje? Nebo snad vnímáte měsíční fáze? I když jak byste mohli... ach jo...ne nepotřebuji hnojivo... dělám si starosti, ale zároveň jsem spokojená... chci říct, mám úžasného muže a syna. O tom si můžou všichni simorostové nechat jenom zdát."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 003

"Teď mám zase rodinu, je to úžasný pocit... jasně, vy jste taky moje rodina, nezapomněla jsem na vás," zasmála se, když slyšela žárlivé zašumění rostlin.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 005

"Jestli vás bude Oliver taky slyšet? To netuším, myslím že to teprve uvidíme... a ne že mu budete vykládat nějaké špenátoviny! Teď už jen aby se hlavně až tolik moc nepotatil... cože? Ne... ne... do zelenavé zahrady strejdy Hnidopicha! Chtěla jsem říct, že jestli stejně divoký jako Patrik tak bude za chvíli bunkr v plamenech. A ne... nebojím se Patrika. Spíš se bojím té jeho chytré hlav, která si dělá co chce," zabručela tiše. Někdy si přála mu vidět do hlavy... do jeho myšlenek. Občas se zdál tak vzdálený, zvláště když ho často v noci potkávala, jak s očima ponořenýma do knih v cizích jazycích hledá otázku na jejich "záchranu z bunkru". Ale co to slovo pro ně vlastně znamenalo? A co je mohlo čekat venku po tolika letech, kdy se tam pohybovali jen lidé postižení radiací? Dlouze se nadechla a pokusila se si vyčistit mysl.
"Možná bych se měla jen soustředit na věci se kterými můžou pohnout," vydechla tiše.

Zhruba o hodinu později se v horním patře Christine starala o malou Gabrielu.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 010

"Stejně jsi roztomiloučká, i když jsi zelená. Docela ráda bych viděla Alexe, co by říkal... i když myslím, že by byl jednoduše pyšný," šeptala tiše drobné holčičce ve své náruče. Po chvíli odložila lahev a zahleděla se blíže do jejího obličejíku.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 014

Gabriela nyní vypadala jako kopie svého otce, její světlá zelená pokožka tupě kontrastovala s růžovou pletí její babičky z druhého kolene. A ty oči... byly tak zvláštní, že by z nich měla Christine skoro strach, kdyby nevěděla, že je Gabriela jen bezbranným malým dítětem. Zavrtěla hlavou a jemně si ji k sobě přivinula.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 015

"Možná už jen stárnu, ale řekla bych, že určitě nebudeš žádná zlá mimozemšťanka... vychová tě moje neteř a její muž, který sice vypadá jako ty, ale není zlý. Věřím ti... a buď si jistá, že důvěra je něco, co je snadné ztratit a těžké získat," šeptala.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 017

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 018

Gabriela v její náruče zavrněla a dlouze zívla. Až pak Christine pocítila zvláštní zabrnění na svém hrdle. Opatrně ji od sebe odklonila a zahleděla se na ni. Malá holčička znova zívla, věnovala jí jeden krátký pohled než své zraky zavřela a usnula. Christine sebou škubla. Zdálo se jí to nebo se Gabrieliny oči změnily? Co to mělo znamenat?
"To přeci..." vydechla překvapeně, než zavrtěla hlavou. Muselo se jí to zdát... muselo...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 019

Mezitím David sepisoval svoje paměti. Někdy se mu stávalo, že téměř zapomínal...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 020

...na události, které ho dovedly do dnešních dní. Trochu zesmutněl, když si uvědomil, jak moc mu jeho rodiče a jejich podoba přišla vzdálená.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Zz01

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Zz02

Nikdy na ně nezapomněl, ale nyní se jejich osoby zdály tak daleko jako kdyby snad nikdy neexistovali. Přežil je o tolik let... a dožil se nejvyššího věku ze všech lidí, co kdy obývali bunkr.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Zz06

I jeho sestra byla už dávno pryč. Daniela a její černé vlasy a milý úsměv. I ji odvál čas... čas, který ani jeden z nich nemohl zachytit. Snad by na něj byla pyšná... snad by souhlasila s jeho názory i rozhodnutími. Její obličej se alespoň nezdál tak ztracený jako ty které patřily jeho rodičům. Těžce se nadechl a začal na pevný papír zapisovat svoje myšlenky.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 024

Rozhodl se němému papíru vyprávět o svém životě o svých bolestech... o tom jaké to bylo ztratit rodiče příliš brzy.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Zz05

Zmizeli a spolu s nimi i klid, který pro děti většinou znamenají ti kteří je stvořili. Chtělo se mu plakat, když si vzpomněl jak rychle musel dospět... jak musel přijmout svoji roli ačkoliv se na ni necítil. Byl náctiletý, slabý... příliš mladý. Ale měl oporu v Daniele a Alexovi, kteří i přes svoje vlastní rozdíly mu pomáhali po svém. Daniela srdcem a Alex... Alex svojí divokou povahou, která Davida vždy děsila. A pak tu byla Christine...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Zz03

Její povaha se podobala Alexovi. Pojila je stejná hrdost i prudkost. Ale jí se David nebál... obdivoval ji už od útlého věku a později ji začal milovat, ačkoliv ho ona sama neustále šikanovala.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Zz04

V podstatě se mu vysmívala kdy mohla a říkala mu hlupáček. Ale i tak ji miloval, bylo to zvrácené? Možná... možná pro něj zpočátku taková láska nebyla dobrá, ale později...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Zz07

...později ho začala také milovat. Nejdříve po svém... nejdříve byla její láska prudká jako ona sama a její polibky neočekávané jako jarní déšť.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Zz08

Nakonec ale dostal šanci poznat i její jinou stránku. Tu která ho tajně zbožňovala. I přesto ho však zradila a lhala mu. Právě kvůli ní se odsoudil k životu ve strojovně, aby ji nemusel vidět. Později něco podobného udělal Patrik, když ho zneužila Oxana. Rozdíl byl jen v provedení uzavření před světem. David se schoval v útrobách bunkru, zatímco Patrik byl stále vidět ačkoliv jeho mysl kalil černý mrak do kterého ukrýval své zlomené srdce. V tomhle si byli podobní, ačkoliv je od sebe mnohé dělilo. Patrikova odvaha se neshodovala s Davidovými úvahy o bezpečí. Byl prudký jako jeho matka, moudrý jako Julián i David dohromady, ale jeho chytrost se nedala považovat za bezpečný prvek jeho povahy.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Zz09

I přesto však na něj byl David pyšný. Za všech okolností, i přes nedostatky kterými trpěl. Byl to jeho syn... jeho jediné dítě. Kdyby se ho někdo zeptal zda někdy toužil po více dětech... řekl by... možná ano? Ale jaký měl smysl plození dalších dětí do světa v uzavřeném bunkru? David očekával, že budou Patrik s Belinkou žít navždy v osamění. Odkázaní na společnost jeden druhého až do chvíle než přijde jejich čas... možná kdyby tušil, že se situace obrátí, pak by Patrikovi pořídil s Christine sourozence, ale na takové úvahy už nemělo cenu ani pomyslet. Dlouze se nadechl, až pak před svýma očima zřel svůj svatební den.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Zz10

Trvalo dlouho než k tomu dospěli. Než jí on sám dokázal odpustit její lži... než dokázal znova věřit jejím slovům. Když se vrátil ze světa strojovny, už ji skoro nepoznával. Byla ztrápená a hledala jeho společnost kdykoliv měla příležitost. A on ji odháněl jak mohl... ale nedokázal se udržet dlouho. Ta láska, kterou k ní choval již od dob kdy se začal více cítit jako muž byla příliš silná... příliš odolná. I proto ji odpustil. Protože uvěřil, že se polepšila a čas mu ukázal, že měl pravdu.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Zz11

Možná mu občas stále lezla na nervy, ale milovala ho a on ji, i po tolika letech.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Zz12

Ačkoliv jejich hlavy zdobila šedivá kštice... ačkoliv už ani jeden z nich nebyl tak pohyblivý jako dřív. Neměnil by... nikdy. Skoro měl pocit, že by ji chtěl vždy i kdyby žili tam venku.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Zz13

Svoji divokou a nepřístupnou Christine. I přes to, že se k sobě skoro nehodili. Ona byla vždy vášnivá, tvrdohlavá a neúprosná. Oproti ní byl on se svojí klidnou a snadno zranitelnou povahou spíš modelem někoho o koho by si ona nikdy neměla opřít ani kolo. Zavrtěl hlavou.
"Moje Chris..." vydechl tiše a aniž by si toho všiml se nad jeho hlavou naklonil jeho syn.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 026

"Tati? Co to tady děláš?" David sebou škubl a ohlédl se za zvukem.
"Patriku!" Vyhrkl a rychle se postavil, jak mu to jen jeho klouby dovolovali.
"Co to sepisuješ?" Zeptal se ho s úsměvem Patrik.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 030

"Jenom takovou hloupost... moje paměti. Říkal jsem si, že by si je možná někdo někdy chtěl přečíst... možná..." pokrčil rameny.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 031

"Já si je rád přečtu!" David se zasmál jeho nadšení.
"To mě ani nepřekvapuje, za chvíli budeš mít přečtené všechny knihy co tady máme. Slyšel jsem, že jsi se začal učit nový jazyk."
"Ale to nestojí ani za řeč... spíš chtěl jsem ti říct, že jsem na něco nového přišel! Znova jsem si četl dědovi zápisky z jeho posledních let... myslím, že je možné cestovat teleportem i mimo naši planetu!" Vyhrkl nadšeně.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 029

"Co... cože?" Vydechl zmateně David.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 044

"Děda to nikdy nevyloučil a dokonce ve svých dalších poznámkách zmínil Sixam. Zapsal jeho souřadnice..."
"Jak by je mohl můj táta znát? Já..." David měl pocit, že se mu z jeho slov zatočila hlava. Co tím myslel? Cestovat do vesmíru? Co to bylo za hloupost? Proč by na něco takového vůbec jeho vlastní otec myslel? Zvážil snad možnost, že by se všichni teleportovali ze zamořené planety na jinou? To přeci nedávalo smysl... nebo ano? Vždyť i on Juliánovi poznámky četl... jak je možné, že si toho nikdy nevšiml?

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 033

"Kde jsi to našel? Ty poznámky o Sixamu?"
"V dědových zápiscích, v těch co byly zašifrované."
"Ty... ty jsi je rozšifroval? Vždyť nedávaly žádný smysl," vydechl s upřímným údivem.
"Zabralo mi to měsíc, ale nakonec jsem to pochopil. Pořád jsme na to šli od špatného konce. Vysvětlím ti to... ale rád bych si to ověřil."
"Patriku, jestli ode mně chceš povolení, aby jsi cestoval do vesmíru, tak víš jaký na to mám názor, zvláště na Sixam! Snad se nechceš jít pomstít Oxaně!" Zvolal rozčileně.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 052

"Tak tohle mě tedy ani nenapadlo, tati. Oxana mě už dávno nezajímá. Navíc Alan už mi kdysi řekl, že dostala co si zaslouží. Jde mi jen o to, zda se děda trefil... jestli je to opravdu možné."
"A i kdyby bylo... k čemu nám to zjištění bude?"
"Pak budeme vědět jestli je možné ovládat teleport ještě více do hloubky. Už víme, že se s ním dá cestovat časem, sice je někdy problém tam nastavit správný časový úsek, ale možné to je. Občas je i zapeklité zadat souřadnice daného místa... i proto mě napadlo, že zkusím teleport předělat. Dodat možnost tam všechny údaje vkládat s přesností na 99,9%," vydechl s úsměvem.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 046

"Co s tím má co společného Sixam?"
"Pokud děda dokázal spočítat souřadnice mimo naši planetu, pak bych konečně mohl všechno pořádně pochopit..." Patrik mluvil dál. Jeho slova se tvarovala do dlouhých vět, které dávaly jen Davidovi najevo o kolik je jeho syn chytřejší než on sám.
"Počkej... počkej... takže ty se chceš zeptat Alana kde je Sixam? A to jen proto aby jsi věděl jestli se tvůj děda nemýlil?"
"Ano a díky tomu pak ještě více pochopím teleport a budu ho moci upgradovat," zazubil se.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 051

"Patriku, nejsem si jistý jestli by se měl teleport takhle moc používat..."
"Ale děda to tak chtěl! I proto ho vytvořil! Nemyslím si že bychom měli jezdit na dovolenou na Mars, ale... měli bychom alespoň konečně pořádně pochopit co máme ve vstupní chodbě. Chtěl jsem tě poprosit... o pomoc..."
"Mně? Už dávno jsi mě svým věděním převálcoval," vydechl se stále jasným šokem v hlase.
"Chci se na Sixam zeptat Alana, ale... chtěl jsem... přeji si... aby jsi do toho šel se mnou. Bude to náš společný projekt, tati."
"Projekt o Sixamu?"
"Projekt o teleportu... prosím tati... prosím..." David zamrkal. Jeho syn se znova pouštěl do nebezpečí, kterému nerozuměl ani jeden z nich, ale... možná byla jeho přítomnost důvodem proč by dokázal Patrika ochránit před jeho samým. Před tím aby se vrhl do teleportu za účelem nalezení řešení něčeho, co bylo během na dlouhou trať. Přikývl.
"Dobrá... pomohu ti," vydechl tiše. Patrik se rozesmál.
"Díky, tati!" Vyhrkl nadšeně.
"Ale půjdeme na to opatrně."
"Samozřejmě!" Ujistil ho nadšeně.
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Empty03/04/24, 05:56 am


Promluvy Lily s rostlinami jsou vždycky bomba Válím se smíchy *BRAVO* *BRAVO* jak výstižně se dá dění v přírodě přirovnat k emocím u lidí Válím se smíchy Láska *THUMBS UP* zbožňuju tyto pasáže! Jinak Lily položila správnou otázku, která vrtá v hlavě i mně - co vlastně znamená vyjít ven z bunkru. Venku to může být dost zlé. Jsem vděčná za to, že mají tento bunkr, jen aby ještě dlouho vydržel funkční.
To zelené miminko je tak zvláštní, nejen vzhledem, ale i schopnostmi, co to asi bude znamenat i v budoucnu pro bunkr? Aha Je milé vidět, jak ji Christine chová, je vidět, že neví, co si o ní má myslet - bodejť Úsměv Od Davida je moudré, že sepisuje paměti, je lepší se spolehnout na psaný text než na vlastní paměť a aspoň to zůstane zachováno pro další generace. Ty vzpomínky na ztracené rodiče jsou bolestné. Skoro jsem zapomněla, s čím se museli v tak mladém věku vyrovnat. Jsem na ně pyšná, jak to zvládli. Tohle byl tak nádherně sepsaný vzpomínkový díl Láska Pro Tebe *THUMBS UP* snad ne předzvěst něčeho špatného (přeju si, ať s námi budou nejstarší členové bunkru ještě dlouho Úsměv i když jednou k tomu dojít musí, bohužel Smutný ).
A ten závěr mě dostal - zmínka o Sixamu od Juliána! Šokovaný Co to má znamenat? Aha David je génius, že se mu podařilo rozšifrovat ty poznámky! To je určitě přelomová věc - strašně moc se těším na pokračování a až se dozvíme víc! Úsměv už teď se zase nemůžu dočkat Zmatený
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Empty03/04/24, 09:07 pm

Ty Davidovy vzpomínky mě taky dostaly, některé věci už mi docela vypadly z paměti Aha Bodejť, vždyť tento příběh pro nás píšeš už tak dlouho a stále nás, věrné čtenářky, něčím dokážeš zaujmout a překvapit - třeba teď těmi rozluštěnými Juliánovými poznámkami. A nabízí se nám tady zajímavé dilema, čekat v bunkru na čisté prostředí na Zemi nebo odcestovat na Sixam ?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 36 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Lucisab a její postapokalyptický svět
Návrat nahoru 
Strana 36 z 36Jdi na stránku : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36
 Similar topics
-
» Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení
» Staveniště od Lucisab
» Kolikokoli a její bunkr
» Hokusy pokusy od Lucisab
» Fidgety a její stavební archiv

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: